Menu
Your Cart

Zajtra. A zajtra, a zas ďalšie zajtra

Zajtra. A zajtra, a zas ďalšie zajtra. Príbeh o láske, aký ste ešte nečítali.
Zajtra. A zajtra, a zas ďalšie zajtra
16.90€
Bez dane: 15.36€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.47kg
  • Rozmery: 14.20cm x 3.20cm x 20.40cm
  • ISBN: 978-80-8164-325-5

Sam a Sadie sa priatelia už od detstva. Často sú do seba zamilovaní, no nikdy medzi nimi nič viac ako kamarátstvo nebolo.

Nadviažu kreatívne partnerstvo v okúzľujúcej, ale komplikovanej oblasti videoherného dizajnu, a úspech im prinesie slávu, radosť, tragédiu, pokrytectvo a hlavne akýsi druh nesmrteľnosti.

Príbeh o láske, aký ste ešte nečítali.

Sam Masur, prvák na Harvardovej univerzite, jedného chladného decembrového dňa vystúpi z metra a na stanici v dave čakajúcich ľudí zbadá Sadie Greenovú. Zavolá na ňu. Sadie chvíľu predstiera, že ho nepočuje, no napokon sa otočí a začne sa hra, v ktorej ich legendárna spolupráca vystrelí do herného neba.
Blízki priatelia z detstva si požičajú peniaze a za pomoci mnohých ľudí ešte pred skončením štúdia vytvoria svoj prvý kasový trhák, hru Ichigo. Zo dňa na deň im svet začne ležať pri nohách. Skôr než dovŕšia dvadsaťpäť rokov, sú Sam so Sadie geniálni, úspešní a bohatí, no to ich neochráni pred vlastnými kreatívnymi ambíciami či zradou pre vlastné záujmy. Príbeh pokrývajúci obdobie tridsiatich rokov, v ktorom sa presúvame z Cambridgeu v Massachusetts až do Venice Beach v Kalifornii, je chvíľami až za hranicami možného. Tento príbeh skúma rozmanitú podstatu identity, znevýhodnenia, zlyhania, možností vykúpenia v hrách, ale predovšetkým našu potrebu niekam patriť: milovať a byť milovaný.
Informácie o produkte
Autor Gabrielle Zevin
ISBN/EAN 9788081643255
Jazyk Slovenský
Počet strán 432
Rok Vydania 2023
Vydavateľstvo/ Výrobca Motýľ s.r.o.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha