Menu
Your Cart

Detský riad

Detský riad
Vyberte si z našej širokej ponuky detský riad s krásnym dizajnom a bezpečnostnými certifikátmi. Všetky značky starostlivo vyberáme, preto u nás nájdete iba bezpečné veci, ktoré deťom neublížia.
Vyberte si zdravé fľaše pre deti s rozkošnými zvieratkami, silikónový hrnček pre deti so slamkou, praktické boxy na desiatu.
Prácu vám ušetria aj funkčné podbradníky pre bábätká i väčšie deti. Na výber máte praktický textilný aj umývateľný silikónový podbradník.

Najpredávanejšie v kategórii Detský riad

Fľaša Dinosaur 500 ml Fľaša Dinosaur 500 ml - Nedostupné 24.29€
Bez dane: 20.24€
Fľaša Králik 500 ml Fľaša Králik 500 ml - Na sklade 24.29€
Bez dane: 20.24€
Fľaša Myš 500 ml Fľaša Myš 500 ml - Nedostupné 24.29€
Bez dane: 20.24€
Poháre s motívom králika skvelo padnú do malých detských ručičiek.Zábavné farebné duo zvieracích hrnčekov s motívom králika. Na každom hrnčeku je zvierací kamarát, ktorý sa nemôže dočkať, až sa s vaším dieťatkom podelí o lahodný drink. Veľkosť hrnčeka je ideálna pre malé ručičky. Poháriky sú stohova..
19.39€
Bez dane:16.16€
Poháre s motívom sloníka skvelo padnú do malých detských ručičiek.Zábavné farebné duo zvieracích hrnčekov s motívom sloníka. Na každom hrnčeku je zvierací kamarát, ktorý sa nemôže dočkať, až sa s vaším dieťatkom podelí o lahodný drink. Veľkosť hrnčeka je ideálna pre malé ručičky. Poháriky sú stohova..
19.39€
Bez dane:16.16€
Poháre s motívom leva skvelo padnú do malých detských ručičiek.Zábavné farebné duo zvieracích hrnčekov s motívom leva. Na každom hrnčeku je zvierací kamarát, ktorý sa nemôže dočkať, až sa s vaším dieťatkom podelí o lahodný drink. Veľkosť hrnčeka je ideálna pre malé ručičky. Poháriky sú stohovateľné ..
19.39€
Bez dane:16.16€
Tanier s motívom králika na kŕmenie pre všetky deti ktoré sa učia samy jesť.Náš zvierací priateľ má hlad! Pripravte jedlo na tento roztomilý silikónový tanier s motívom králika a vychutnajte si spoločne dobré jedlo. Vysoký okraj umožňuje ľahké naberanie pre deti, ktoré sa učia jesť samy. Taniere sú ..
18.43€
Bez dane:15.36€
Tanier s motívom sloníka na kŕmenie pre všetky deti ktoré sa učia samy jesť.Náš zvierací priateľ má hlad! Pripravte jedlo na tento roztomilý silikónový tanier s motívom sloníka a vychutnajte si spoločne dobré jedlo. Vysoký okraj umožňuje ľahké naberanie pre deti, ktoré sa učia jesť samy. Taniere sú ..
18.43€
Bez dane:15.36€
Tanier s motívom leva na kŕmenie pre všetky deti ktoré sa učia samy jesť.Náš zvierací priateľ má hlad! Pripravte jedlo na tento roztomilý silikónový tanier s motívom leva vychutnajte si spoločne dobré jedlo. Vysoký okraj umožňuje ľahké naberanie pre deti, ktoré sa učia jesť samy. Taniere sú stohovat..
18.43€
Bez dane:15.36€
Miska s motívom sloníka na kŕmenie pre všetky deti ktoré sa učia samy jesť.Krásna silikónová miska má široké rukoväte, ktoré sú užitočné, keď svoje dieťatko kŕmite, a skvele sa hodí, keď deti začnú misku držať samy. Deti sa môžu hrať s našimi zvieracími kamarátmi na schovávačku - užijú si objavovani..
17.46€
Bez dane:14.55€
Miska s motívom králika na kŕmenie pre všetky deti ktoré sa učia samy jesť.Krásna silikónová miska má široké rukoväte, ktoré sú užitočné, keď svoje dieťatko kŕmite, a skvele sa hodí, keď deti začnú misku držať samy. Deti sa môžu hrať s našimi zvieracími kamarátmi na schovávačku - užijú si objavovani..
17.46€
Bez dane:14.55€
Miska s motívom leva na kŕmenie pre všetky deti ktoré sa učia samy jesť.Krásna silikónová miska má široké rukoväte, ktoré sú užitočné, keď svoje dieťatko kŕmite, a skvele sa hodí, keď deti začnú misku držať samy. Deti sa môžu hrať s našimi zvieracími kamarátmi na schovávačku - užijú si objavovanie s..
17.46€
Bez dane:14.55€
Hrnček Silikónový Králik Hrnček Silikónový Králik
Nedostupné
Hrnček s motívom králika umožňuje piť bez rozliatia.Veľké rukoväte uľahčujú používanie tohto hrnčeka. Skvelý spôsob držania a nakláňania rovnako, ako by to vaše dieťa robilo s otvorenou šálkou. Silikónový hrnček umožňuje vášmu dieťaťu piť bez rozliatia, čo je obzvlášť užitočné, keď ste vonku. M..
15.50€
Bez dane:12.92€
Hrnček Silikónový Slon Hrnček Silikónový Slon
Nedostupné
Hrnček s motívom sloníka umožňuje piť bez rozliatia.Veľké rukoväte uľahčujú používanie tohto hrnčeka. Skvelý spôsob držania a nakláňania rovnako, ako by to vaše dieťa robilo s otvorenou šálkou. Silikónový hrnček umožňuje vášmu dieťaťu piť bez rozliatia, čo je obzvlášť užitočné, keď ste vonku. M..
15.50€
Bez dane:12.92€
Hrnček Silikónový Lev Hrnček Silikónový Lev
Nedostupné
Hrnček s motívom leva umožňuje piť bez rozliatia.Veľké rukoväte uľahčujú používanie tohto hrnčeka. Skvelý spôsob držania a nakláňania rovnako, ako by to vaše dieťa robilo s otvorenou šálkou. Silikónový hrnček umožňuje vášmu dieťaťu piť bez rozliatia, čo je obzvlášť užitočné, keď ste vonku. Mate..
15.50€
Bez dane:12.92€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 50 (5 stránok)