Menu
Your Cart

Outdoor hračky

Outdoor hračky
Hľadáte tú správnu hračku pre zábavu na záhrade, v lese, na pláži aj na dovolenke? Máme pre vás originálne a ekologické hračky na piesok, veľké autíčka na piesok, lietacie draky aj rôzne prvky na minigolf pre deti.

Nechýba ani vybavenie do prírody ako ďalekohľady, lupiny aj baterky. V lete deti zabavia vodná šmykľavka a ďalšie originálne hračky na von. Samozrejmosťou sú farebné kriedy na von! Vyberte si podľa veku svojho dieťaťa!
Skákacia raketa ČervenáPripraviť na štart! Užite si plno zábavy s touto skákacou raketou v obľúbenom motíve značky Monster Cars. Raketu stačí stlačiť k zemi, pustiť a raketa vyletí do vzduchu. Nechýba ani svetelný efekt pri lete. Skúste raketu chytiť späť do dlaní a užite si tak viac zábavy.Rozmery:..
7.30€
Bez dane:6.08€
Skákacia raketa ŽltáPripraviť na štart! Užite si plno zábavy s touto skákacou raketou v obľúbenom motíve značky Monster Cars. Raketu stačí stlačiť k zemi, pustiť a raketa vyletí do vzduchu. Nechýba ani svetelný efekt pri lete. Skúste raketu chytiť späť do dlaní a užite si tak viac zábavy.Rozmery: 10..
7.30€
Bez dane:6.08€
Plážový tenisRakety na plážový tenisSet 2 rakiet s loptičkou je ideálny pre všetky deti, ktoré chcú objavovať čaro plážového tenisu. Tieto rakety zaručujú hodiny letnej zábavy a sú perfektné napríklad na dovolenku pri mori. Ergonomické a protišmykové rukoväte zabezpečujú pohodlné držanie, zatiaľ čo ..
14.50€
Bez dane:12.08€
Sada Rakety a obruče na bubliny + tekutina 250 mlZahrajte sa s bublinamibr>Oživte si letné dni so špeciálnou sadou na mydlové bubliny. S vytváraním bublinkových majstrovských diel nebudú mať problémy ani deti. Stačí použiť špeciálnu tekutinu, slamky na vytváranie bublín a skákajúce mydlové bublin..
15.90€
Bez dane:13.25€
Sada Paličky so šnúrkou okuliare na obrovské bubliny + tekutina 400 mlSkvelé dobrodružstvo s bublinamiNechajte sa uniesť magickým svetom bublín. Nezáleží na tom či sa rozhodnete hrať vonku v záhrade, na terase alebo na pláži, naše bublifuky sú pripravené na akékoľvek dobrodružstvo. Profesionálne pal..
11.90€
Bez dane:9.92€
Sada Paličky so šnúrkou na obrovské bubliny + tekutina 400 mlSkvelé dobrodružstvo s bublinamiNechajte sa uniesť magickým svetom bublín. Nezáleží na tom či sa rozhodnete hrať vonku v záhrade, na terase alebo na pláži, naše bublifuky sú pripravené na akékoľvek dobrodružstvo. Paličky so šnúrkou vám umo..
10.90€
Bez dane:9.08€
Sada Obruč na bubliny s tanierom + tekutina 250 mlČarovný svet mydlových bublínOživte letné dni so súpravou na mydlové bubliny. S vytváraním bublinkových majstrovských diel nebudú mať problémy ani tie najmenšie deti. Stačí len naliať trochu tekutiny do taniera, ponoriť kruh a jednoduchým mávaním vyč..
7.90€
Bez dane:6.58€
Sada Obruč na bubliny Pro Multi Butterfly + tekutina 400 mlSkvelé dobrodružstvo s bublinamiNechajte sa uniesť magickým svetom bublín. Nezáleží na tom či sa rozhodnete hrať vonku v záhrade, na terase alebo na pláži, naše bublifuky sú pripravené na akékoľvek dobrodružstvo. Obruč na výrobu bublín Pro m..
10.90€
Bez dane:9.08€
Sada Obruč na bubliny Pro Butterfly + tekutina 400 mlSkvelé dobrodružstvo s bublinamiNechajte sa uniesť magickým svetom bublín. Nezáleží na tom či sa rozhodnete hrať vonku v záhrade, na terase alebo na pláži, naše bublifuky sú pripravené na akékoľvek dobrodružstvo. Obruč na výrobu bublín Pro Butterf..
10.50€
Bez dane:8.75€
Sada Obruč na bubliny Mini Butterfly + tekutina 400 mlSkvelé dobrodružstvo s bublinamiNechajte sa uniesť magickým svetom bublín. Nezáleží na tom či sa rozhodnete hrať vonku v záhrade, na terase alebo na pláži, naše bublifuky sú pripravené na akékoľvek dobrodružstvo. Vďaka obruči Mini Butterfly môže..
10.50€
Bez dane:8.75€
Sada Obruč na bubliny + tekutina 400 mlSkvelé dobrodružstvo s bublinamiNechajte sa uniesť magickým svetom bublín. Nezáleží na tom, či sa rozhodnete hrať vonku v záhrade, na terase alebo na pláži, naše bublifuky sú pripravené na akékoľvek dobrodružstvo. Obruč na výrobu bublín v tejto sade je dostatoč..
10.50€
Bez dane:8.75€
Sada Bublinový meč + tekutina 250 ml (dvojitá nápň)Vyzbrojte sa bublinovm mečomMydlové bubliny sú obľúbenou zábavou malých aj veľkých detí, ktoré radi sledujú svet cez bublinkové okuliare. Táto sada je perfektná aktivita na hranie vonku v záhrade, na dvore alebo na pikniku. Šikovný, ľahký a ľahko po..
5.70€
Bez dane:4.75€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 103 (9 stránok)