Menu
Your Cart

Outdoor hračky

Outdoor hračky
Hľadáte tú správnu hračku pre zábavu na záhrade, v lese, na pláži aj na dovolenke? Máme pre vás originálne a ekologické hračky na piesok, veľké autíčka na piesok, lietacie draky aj rôzne prvky na minigolf pre deti.

Nechýba ani vybavenie do prírody ako ďalekohľady, lupiny aj baterky. V lete deti zabavia vodná šmykľavka a ďalšie originálne hračky na von. Samozrejmosťou sú farebné kriedy na von! Vyberte si podľa veku svojho dieťaťa!

Najpredávanejšie v kategórii Outdoor hračky

Nádoba na pozorovanie hmyzu Nádoba na pozorovanie hmyzu
Novinka Nedostupné
Zahrajte sa s vašimi deťmi na biológov.Pomocou priloženej pinzety uchopte predmet pozorovania, vložte ho do krabičky. Vďaka priehľadnej krabičke môžete obsah pozorovať zo všetkých uhlov.Nádoba na hmyz pre malých bádateľov pomôže deťom spoznávať prírodu.V balení nájdete plochú pinzetu, kartónové prav..
11.40€
Bez dane:9.50€
Zberač na odpadky s rukavicami Zberač na odpadky s rukavicami
Novinka
Ručný zberač odpadkov je praktický nástroj na bezdotykové zbieranie drobných odpadkov.Dĺžka 80cm, telo je z kovu a čeľuste z plastu a gumy. Ovláda sa stlačením rukoväte.Deti získavajú kladný vzťah k životnému prostrediu a jeho ochrane.Čeľuste dokážu uchopiť napr. PET fľaše do priemeru 10cm. Po zlože..
20.90€
Bez dane:17.42€
Čelovka Čelovka
Novinka
Vybavte sa do prírody s čelovkou s LED diodami.Praktická LED čelová lampa so štyrmi režimami svietenia vhodná pre domáce aj vonkajšie použitie. 4 režimy svietenia - plné biele svetlo (3W, 100 lum), slabé biele svetlo, červené svetlo, signálne červené svetlo. Pružný regulovateľný pásik na hlavu a drž..
11.99€
Bez dane:9.99€
Súprava pre výlet do prírody Súprava pre výlet do prírody
Novinka Nedostupné
Vybavte deti do prírody.Súprava pre výlet do prírody obsahuje ďalekohľad s priblížením 5x, obalom a utierkou na šošovky, kompas, čelovku s LED, krokomer na meranie fyzickej aktivity a vak na chrbát.Perfektný darček pre všetkých prieskumníkov.Deti sa tak budú tešiť na každý výlet. ..
28.50€
Bez dane:23.75€
Lupa Lupa
Novinka Nedostupné
Mravce, listy, fosílie...Veľká lupa určená pre deti predškolského i školského veku. Deti spoznávajú svet okolo seba.Hlavná zväčšovacia šošovka má priemer 9cm a zväčšuje 2x a sú na nej umiestnené 2 polia so zväčšením 3x a 4x. Vynikajúca pomôcka pre pozorovanie prírody...
13.90€
Bez dane:11.58€
Lupa na pozorovanie hmyzu Lupa na pozorovanie hmyzu
Novinka
Lupa na hmyz pre malých bádateľov.Univerzálny pozorovací box na hmyz s dvoma priezormi, a lupou. Horný priezor zväčšuje pozorovaný obraz 6x, dolný priezor 4x. Perfektný darček pre všetkých prieskumníkov.Pomocou pinzety môžete opatrne chytiť chrobáka alebo húsenicu, vložiť ju dovnútra a potom ju..
14.99€
Bez dane:12.49€
Ďalekohľad Ďalekohľad
Novinka
Do prírody nesmie chýbať ďalekohľad.Ďalekohľad so zväčšením 4x a veľkosťou objektívu 32mm, určený na pozorovanie zvierat a prírody. Perfektný darček pre všetkých prieskumníkov. Deti sa tak budú tešiť na každý výlet.Príslušenstvo: Vrecúško na uloženie ďalekohľadu a handrička na čistenie šošoviek..
16.50€
Bez dane:13.75€
Súprava pre pozorovanie hmyzu Súprava pre pozorovanie hmyzu
Novinka
Súprava na hmyz pre malých bádateľov.Detská sada pre chytanie a pozorovanie hmyzu. Pomocou sieťky, pinzety a priehľadnej misky opatrne nazbierajte hmyz a vložte ho do prenosnej krabice. Prenosná pozorovateľňa slúži len na dočasné pozorovanie, hmyz je potrebné po ukončení pozorovania vypustiť do prír..
28.50€
Bez dane:23.75€
Lopta Dúha 18 cm Lopta Dúha 18 cm
Nedostupné
Uži si zábavu s loptou vo vnútri aj vonku!Veľká ružová lopta s motívom dúhy od francúzskej značky Petit Jour je vhodná pre interiérové ​​aj exteriérové ​​aktivity. Vďaka svojej veľkosti s priemerom 18 cm je vhodný na kolektívne hry aj motorické aktivity doma, v škôlke aj škole či na dovolenke. Vďaka..
14.90€
Bez dane:12.42€
Uži si zábavu s loptou vo vnútri aj vonku!Veľká šedá lopta s motívom Malý princ od francúzskej značky Petit Jour je vhodná pre interiérové ​​aj exteriérové ​​aktivity. Vďaka svojej veľkosti s priemerom 18 cm je vhodný na kolektívne hry aj motorické aktivity doma, v škôlke aj škole či na dovolenke. V..
14.90€
Bez dane:12.42€
Lopta Králik Peter 13 cm Lopta Králik Peter 13 cm
Nedostupné
Uži si zábavu s loptičkou vo vnútri aj vonku!Malá hnedá lopta s motívom milovaného Králika Petra od francúzskej značky Petit Jour je vhodná pre interiérové ​​aj exteriérové ​​aktivity. Vďaka svojej veľkosti s priemerom 13 cm je vhodný na kolektívne hry aj motorické aktivity doma, v škôlke, škole či ..
11.90€
Bez dane:9.92€
Jedinečná vodná zábava s koalamiUžite si spolu s deťmi zábavu vo vode vďaka tomuto setu 3 hračiek do vody v podobe farebných koal. Hračky do bazéna na potápanie Koala od Swim Essentials sú z mäkkého neoprénu plneného pieskom. Deti ich rady stláčajú a hádžu do vody a potápia sa za nimi. Vďaka svojmu ..
14.95€
Bez dane:12.46€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 45 (4 stránok)