Menu
Your Cart

Školské tašky

Školské tašky
Výbava do prvej triedy je pre deti veľmi dôležitá a jej základom je školská aktovka, tá však môže byť pre malé deti veľmi ťažká. Na zdraví detí nám záleží, preto u nás nájdete len tie najlepšie školské tašky Frii of Norway, ktoré sú veľmi ľahké, vyrobené z recyklovaného materiálu a na chrbte perfektne sedia. Majú bedrový aj hrudný pás pre ešte lepšie nastavenie na chrbte. A tie krásne designy. Určite si vyberte.

Školské tašky krásne doplnia peračník do školy od rovnakej značky aj športový vak na telocvik či prezuvky. Školskú výbavu doplnia písacie potreby Stabilo.

Najpredávanejšie v kategórii Školské tašky

Ľahučká školská taška skvelo sedí na chrbte malého študenta.Školská taška Robot Game Blue 22l je veľmi ľahká - má len 840 gramov, a deti to naozaj na chrbátiku pocítia. Taške je bezpečnosť zabezpečená reflexnými prvkami, ktoré sedia k originálnemu dizajnu. Nájdete ich dokonca aj na vrecku..
99.00€
Bez dane:82.50€
Ľahučká školská taška skvelo sedí na chrbte malého študenta.Školská taška Dinosaur Black 22l je veľmi ľahká - má len 840 gramov, a deti to naozaj na chrbátiku pocítia. Taške je bezpečnosť zabezpečená reflexnými prvkami, ktoré sedia k originálnemu dizajnu. Nájdete ich dokonca aj na vrecku ..
99.00€
Bez dane:82.50€
Školská taška Best Friends Blue 22l Školská taška Best Friends Blue 22l
Nedostupné
Ľahučká školská taška skvelo sedí na chrbte malého študenta.Školská taška Best Friends Blue 22l je veľmi ľahká - má len 840 gramov, a deti to naozaj na chrbátiku pocítia. Taške je bezpečnosť zabezpečená reflexnými prvkami, ktoré sedia k originálnemu dizajnu. Nájdete ich dokonca aj na vrec..
99.00€
Bez dane:82.50€
Školská taška Ballerina Green Pink 22l Školská taška Ballerina Green Pink 22l
Nedostupné
Ľahučká školská taška skvelo sedí na chrbte malého študenta.Školská taška Ballerina Green Pink 22l je veľmi ľahká - má len 840 gramov, a deti to naozaj na chrbátiku pocítia. Taške je bezpečnosť zabezpečená reflexnými prvkami, ktoré sedia k originálnemu dizajnu. Nájdete ich dokonca aj na vrecku..
99.00€
Bez dane:82.50€
Ľahučká školská taška skvelo sedí na chrbte malého študenta.Školská taška Ballerina Dark Pink 22l je veľmi ľahká - má len 840 gramov, a deti to naozaj na chrbátiku pocítia. Taške je bezpečnosť zabezpečená reflexnými prvkami, ktoré sedia k originálnemu dizajnu. Nájdete ich dokonca aj na vrecku ..
99.00€
Bez dane:82.50€
Školská taška Unicorn Purple 20-25l Školská taška Unicorn Purple 20-25l
Nedostupné
Ľahučká školská taška skvelo sedí na chrbte malého študenta.Školská taška Unicorn Purple 20-25l je veľmi ľahká - má len 840 gramov, a deti to naozaj na chrbátiku pocítia. Taške je bezpečnosť zabezpečená reflexnými prvkami, ktoré sedia k originálnemu dizajnu. Školskú tašku môžu deti v prípade potreby..
115.00€
Bez dane:95.83€
Ľahučká školská taška skvelo sedí na chrbte malého študenta.Školská taška Ninja Blue 20-25l je veľmi ľahká - má len 840 gramov, a deti to naozaj na chrbátiku pocítia. Taške je bezpečnosť zabezpečená reflexnými prvkami, ktoré sedia k originálnemu dizajnu. Školskú tašku môžu deti v prípade potreby v z..
115.00€
Bez dane:95.83€
Školská taška Dinosaur Black 20-25l Školská taška Dinosaur Black 20-25l
Nedostupné
Ľahučká školská taška skvelo sedí na chrbte malého študenta.Školská taška Dinosaur Black 20-25l je veľmi ľahká - má len 840 gramov, a deti to naozaj na chrbátiku pocítia. Taške je bezpečnosť zabezpečená reflexnými prvkami, ktoré sedia k originálnemu dizajnu. Školskú tašku môžu deti v prípade potreby..
115.00€
Bez dane:95.83€
Zobrazuje sa 1 až 8 z 8 (1 stránok)