Menu
Your Cart

Školské tašky

Školské tašky
Výbava do prvej triedy je pre deti veľmi dôležitá a jej základom je školská aktovka, tá však môže byť pre malé deti veľmi ťažká. Na zdraví detí nám záleží, preto u nás nájdete len tie najlepšie školské tašky Frii of Norway, ktoré sú veľmi ľahké, vyrobené z recyklovaného materiálu a na chrbte perfektne sedia. Majú bedrový aj hrudný pás pre ešte lepšie nastavenie na chrbte. A tie krásne designy. Určite si vyberte.

Školské tašky krásne doplnia peračník do školy od rovnakej značky aj športový vak na telocvik či prezuvky. Školskú výbavu doplnia písacie potreby Stabilo.

Najpredávanejšie v kategórii Školské tašky

1 Školská taška Ballerina Školská taška Ballerina - Nedostupné 96.00€
2 Školská taška Dino Školská taška Dino - Nedostupné 96.00€
3 Školská taška Best Friends Školská taška Best Friends - Nedostupné 96.00€
4 Školská taška Unicorn Školská taška Unicorn - Nedostupné 96.00€
Školská taška Unicorn Školská taška Unicorn
Nedostupné
Ľahučká školská taška skvelo sedí na chrbte malého študent.Školská taška Unicorn je veľmi ľahká - má len 840 gramov, a deti to naozaj na chrbátiku pocítia. Taške je bezpečnosť zabezpečená reflexnými prvkami, ktoré sedia k originálnemu dizajnu. Nájdete ich dokonca aj na vrecku na prezúvky. Ob..
96.00€
Bez dane:80.00€
Ľahučká školská taška skvelo sedí na chrbte malého študent.Školská taška Robot Gameje veľmi ľahká - má len 840 gramov, a deti to naozaj na chrbátiku pocítia. Taške je bezpečnosť zabezpečená reflexnými prvkami, ktoré sedia k originálnemu dizajnu. Nájdete ich dokonca aj na vrecku na prezúvky. ..
96.00€
Bez dane:80.00€
Školská taška Ninja Školská taška Ninja
Nedostupné
Ľahučká školská taška skvelo sedí na chrbte malého študent.Školská taška Ninja je veľmi ľahká - má len 840 gramov, a deti to naozaj na chrbátiku pocítia. Taške je bezpečnosť zabezpečená reflexnými prvkami, ktoré sedia k originálnemu dizajnu. Nájdete ich dokonca aj na vrecku na prezúvky. Obje..
96.00€
Bez dane:80.00€
Školská taška Dino Školská taška Dino
Nedostupné
Ľahučká školská taška skvelo sedí na chrbte malého študent.Školská taška Dino je veľmi ľahká - má len 840 gramov, a deti to naozaj na chrbátiku pocítia. Taške je bezpečnosť zabezpečená reflexnými prvkami, ktoré sedia k originálnemu dizajnu. Nájdete ich dokonca aj na vrecku na prezúvky. Objem..
96.00€
Bez dane:80.00€
Školská taška Best Friends Školská taška Best Friends
Nedostupné
Ľahučká školská taška skvelo sedí na chrbte malého študent.Školská taška Best Friends je veľmi ľahká - má len 840 gramov, a deti to naozaj na chrbátiku pocítia. Taške je bezpečnosť zabezpečená reflexnými prvkami, ktoré sedia k originálnemu dizajnu. Nájdete ich dokonca aj na vrecku na prezúvk..
96.00€
Bez dane:80.00€
Školská taška Ballerina Školská taška Ballerina
Nedostupné
Ľahučká školská taška skvelo sedí na chrbte malého študent.Školská taška Ballerina je veľmi ľahká - má len 840 gramov, a deti to naozaj na chrbátiku pocítia. Taške je bezpečnosť zabezpečená reflexnými prvkami, ktoré sedia k originálnemu dizajnu. Nájdete ich dokonca aj na vrecku na prezúvky. ..
96.00€
Bez dane:80.00€
Ľahučká školská taška skvelo sedí na chrbte malého študent.Školská taška Yellow je veľmi ľahká - má len 840 gramov, a deti to naozaj na chrbátiku pocítia. Taške je bezpečnosť zabezpečená reflexnými prvkami, ktoré sedia k originálnemu dizajnu. Nájdete ich dokonca aj na vrecku na prezúvky. Obj..
94.00€
Bez dane:78.33€
Školská taška Night Blue Školská taška Night Blue
Nedostupné
Ľahučká školská taška skvelo sedí na chrbte malého študent.Školská taška Night Blue je veľmi ľahká - má len 840 gramov, a deti to naozaj na chrbátiku pocítia. Taške je bezpečnosť zabezpečená reflexnými prvkami, ktoré sedia k originálnemu dizajnu. Nájdete ich dokonca aj na vrecku na prezúvky...
94.00€
Bez dane:78.33€
Zobrazuje sa 1 až 8 z 8 (1 stránok)