Menu
Your Cart

Kreslenie a maľovanie

Kreslenie a maľovanie

Kreslenie a maľovanie s deťmi je dôležité už od malička. Rozvíja ich predstavivosť, fantáziu a zlepšuje ich jemnú motoriku. Aby ste mohli tvoriť s deťmi už od útleho veku, nájdete u nás výtvarné potreby pre deti bez toxických látok a ľahko použiteľné.

Pre bábätká sú tu skvelé knihy do vody. Trošku väčšie deti už oslnia prstové farby či jemné voskovky, ktoré majú sýte farby a ľahko sa umývajú. Nechýbajú ani farby v tube na dot painting na prvé maľovanie pre deti. Skúsenejších umelcov potešia zmývateľné fixky pre deti Jar Meló a predškoláci či školáci budú vytvárať krásne diela s tenkými fixkami Fine line rovnakej značky.

Pre deti tiež máme špeciálne bezprašné kriedy a tabule na fixy, kriedy aj magnetky a ďalšie výtvarné potreby.

Najpredávanejšie v kategórii Kreslenie a maľovanie

Čarovné ceruzky s omaľovankami Čarovné ceruzky s omaľovankami
Novinka
Sada farbičiek na kreslenie, maľovanie aj skloPraktická kreatívna súprava s farbičkami pre najmenších od Tookyland umožní malým deťom kresliť, vyfarbovať, sú skvelé ako farby na sklo či na telo. Pastelky skvele padnú do malej ručičky. Tučná tuha sa takmer neláme, sýto kreslí bez toho, aby na ňu deti..
11.50€
Bez dane:9.58€
Maľovanie vodou Jim a kamaráti Maľovanie vodou Jim a kamaráti
Novinka
Kúzelná knižka skrýva na svojich stránkach krásne ilustrácie malého Jima, ktorý objavuje svet pod hladinou aj vo vesmíre. Ilustrácie sa odkrývajú s pomocou vodnej fixky, ktorá je súčasťou knižky. Stačí fixku naplniť vodou a malému umelcovi či umelkyni sa počas chvíľky postupne vynorí Jim a jeho cest..
9.96€
Bez dane:8.30€
Maľovanie vodou Rosa a kamaráti Maľovanie vodou Rosa a kamaráti
Novinka
Kúzelná knižka skrýva na svojich stránkach krásne ilustrácie dievčatka Rosy a jej kamarátov z lúky. Ilustrácie sa odkrývajú s pomocou vodnej fixky, ktorá je súčasťou knižky. Stačí fix naplniť vodou a malému umelcovi či umelkyni sa počas chvíľky postupne vynorí Rosa, zvieratká aj pestrofarebná rozkvi..
9.96€
Bez dane:8.30€
Krok za krokom - 1, 2, 3 a znaky Krok za krokom - 1, 2, 3 a znaky
Nedostupné
Sada na nácvik kreslenia z kolekcie zábavných edukačných hier Eduludo. Obsahuje 24 predlohových obrázkov (12 obojstanných kariet), ktoré sa dieťa naučí kresliť krok za krokom. Do kresieb sú nápadito zakomponované čísla a znaky. Dieťa kreslí stierateľnou fixkou na dosku z pevnej lepenky. Sada obsahuj..
12.25€
Bez dane:10.21€
Bezpečné farby pre najmenšíchFarby v tube s penovým aplikátorom od Tookyland sú skvelé na bodkovanie, tzv. Dot Painting pre najmenšie deti, ktoré ešte len začínajú s tvorením. Plochým penovým hrotom odtláčajú na papier farebné bodky. Priloží tubu na papier, zatlačí a bodka je na svete. Skúsenejší um..
25.50€
Bez dane:21.25€
Bezpečné farby pre najmenšíchFarby v tube s penovým aplikátorom od Tookyland sú skvelé na bodkovanie, tzv. Dot Painting pre najmenšie deti, ktoré ešte len začínajú s tvorením. Plochým penovým hrotom odtláčajú na papier farebné bodky. Priloží tubu na papier, zatlačí a bodka je na svete. Skúsenejší um..
20.90€
Bez dane:17.42€
Ideálne pre prvé kreslenie s fixkamiHrubé zmývateľné fixky pre najmenších od Tookyland majú 12 nádherných sýtych farieb a deťom sa s nimi bude krásne kresliť. Veľký hrot má oblý tvar, vďaka ktorému sú vhodné pre úplných začiatočníkov. Farba sa nerozmazáva a nepresakuje cez papier. Kreslenie tak deti..
12.50€
Bez dane:10.42€
Ideálne fixy pre menšie detiZmývateľné fixky pre deti od Tookyland majú 12 nádherných sýtych farieb a deťom sa s nimi bude krásne kresliť. Hrot má kužeľovitý tvar, vďaka ktorému je možné kresliť hrubé aj tenké čiary. Kreslenie tak deti hneď viac baví a motivuje ich k ďalšej kreatívnej činnosti.Farby..
11.95€
Bez dane:9.96€
Jednoduché kreslenie na tabuľu bez prachuDeti budů mať radosť z kreslenia kriedami v interiéri. Kriedové fixky od Tookyland v 6 sýtych farbách krásne kreslia nielen na tabuľu, ale aj na sklenený povrch. Nezanechávajú žiadny prach a jednoducho sa z povrchu zase zmyjú. S tekutou kriedou ale môžete kre..
12.50€
Bez dane:10.42€
Fúkacie fixky Harry Potter Fúkacie fixky Harry Potter
Nedostupné
Fúkacie fixky na papier 5ks.Zábavná a kreatívna pomôcka pre deti s motívom Harryho Pottera.Farebné fixky s motívom Harryho Pottera a ďalších postáv.Buďte kreatívny s touto sadou, ktorá obsahuje 5 ks rôznych farebných fúkacích fixiek s potlačou, zošit s obrázkami na vyfarbenie a plastovú šablónku...
10.95€
Bez dane:9.13€
Moje prvé štetce 4 ks Moje prvé štetce 4 ks
Nedostupné
Moje prvé štetce 4 ks..
16.90€
Bez dane:14.08€
Súprava pasteliek pre umelcovTrojhranné pastelky od Tookyland zaujmú všetkých skúsených umelcov, ktorí radi omaľovávajú a kreslia. Pastelky sú skvelé na doma, na cesty aj do školy. V uzatvárateľnej kartónovej tube deti nájdu 24 pasteliek zo silnejšej 4mm tuhou v sýtych farbách. Vďaka zloženiu farieb..
12.90€
Bez dane:10.75€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 100 (9 stránok)