Menu
Your Cart

Kreslenie a maľovanie

Kreslenie a maľovanie

Kreslenie a maľovanie s deťmi je dôležité už od malička. Rozvíja ich predstavivosť, fantáziu a zlepšuje ich jemnú motoriku. Aby ste mohli tvoriť s deťmi už od útleho veku, nájdete u nás výtvarné potreby pre deti bez toxických látok a ľahko použiteľné.

Pre bábätká sú tu skvelé knihy do vody. Trošku väčšie deti už oslnia prstové farby či jemné voskovky, ktoré majú sýte farby a ľahko sa umývajú. Nechýbajú ani farby v tube na dot painting na prvé maľovanie pre deti. Skúsenejších umelcov potešia zmývateľné fixky pre deti Jar Meló a predškoláci či školáci budú vytvárať krásne diela s tenkými fixkami Fine line rovnakej značky.

Pre deti tiež máme špeciálne bezprašné kriedy a tabule na fixy, kriedy aj magnetky a ďalšie výtvarné potreby.

Najpredávanejšie v kategórii Kreslenie a maľovanie

Poznáte maľovanie podľa čísel? Táto vzrušujúca technika umožňuje deťom vytvárať krásne maľby jednoducho podľa pokynov. Táto kreatívna sada obsahuje 2 pekné obrázky, ktoré môžu deti vo veku 7 a viac vyzdobiť akvarelovými farbami. Na prvom obrázku je kobyla a jej žriebä, zatiaľ čo na druhom je nádhern..
14.99€
Bez dane:12.49€
Umelci budú radi vytvárať tieto neuveriteľne krásne akvarelové maľby! Malí môžu sledovať, ako krásne tanečnice ožívajú pred ich očami, keď pomocou štetca nanášajú tlmené farby! Táto kreatívna sada obsahuje 4 obrázky zobrazujúce nádherné tanečné scény v opere, v meste, uprostred prírody atď. Po prvé,..
15.99€
Bez dane:13.33€
Vytvor si jedinečné obrázky s kúzelnými fixkami!Sada magických fixiek a od francúzskej značky Crea Lign z radu Jednoduché obrázky je vhodná už pre deti od 3 rokov. Obsahuje 6 obrázkov zvieratiek na vymaľovanie, 6 fixiek a 3 blendery so vzormi a kúzelným atramentom. Nechýba ani jeden stojan na vystav..
6.90€
Bez dane:5.75€
Vymaľuj rozprávkové víly svojimi odtlačkami prstov!Kreatívna sada pre deti Maľovanie prstovými farbami Svet víl od francúzskej značky Crea Lign z radu Jednoduché obrázky je vhodné už pre deti od 3 rokov. Obsahuje 6 obrázkov víl na vymaľovanie a paletu so 4 farebnými poduškami na odtlačky prstov. Vďa..
18.90€
Bez dane:15.75€
Vymaľuj domáce zvieratká svojimi odtlačkami prstov!Kreatívna sada pre deti Maľovanie prstovými farbami Domáce zvieratká od francúzskej značky Crea Lign z radu Jednoduché obrázky je vhodné už pre deti od 3 rokov. Obsahuje 6 obrázkov zvieratiek na vymaľovanie a paletu so 4 farebnými poduškami na odtla..
18.90€
Bez dane:15.75€
Vymaľuj zvieratká svojimi odtlačkami prstov!Kreatívna sada pre deti Maľovanie prstovými farbami Zvieratká od francúzskej značky Crea Lign z radu Jednoduché obrázky je vhodné už pre deti od 3 rokov. Obsahuje 6 obrázkov zvieratiek na vymaľovanie a paletu so 4 farebnými poduškami na odtlačky prstov. Vď..
18.90€
Bez dane:15.75€
Vymaľuj lesné zvieratká svojimi odtlačkami prstov!Kreatívna sada pre deti Maľovanie prstovými farbami Lesné zvieratká od francúzskej značky Crea Lign z radu Jednoduché obrázky je vhodné už pre deti od 3 rokov. Obsahuje 6 obrázkov zvieratiek na vymaľovanie a paletu so 4 farebnými poduškami na odtlačk..
18.90€
Bez dane:15.75€
Moje prvé voskovky 6 ks Moje prvé voskovky 6 ks
Nedostupné
Ergonomické voskovky pre najmenších!Moje prvé voskovky pre najmenšie deti od francúzskej značky Crea Lign sú veľké a ergonomicky tvarované. Dobre sa tak držia malým ručičkám a vďaka tomu sú vhodné už pre deti od 12 mesiacov. Nemusíte sa báť ani špiny. Dajú sa pekne umyť z ručičiek a vyprať z oblečen..
14.90€
Bez dane:12.42€
Fúkacie fixky Módna návrhárka
Nedostupné
S touto sadou sa z vás stane skutočný módny návrhár!Tri krásne modelky čakajú na svoje outfity. Navrhnete tieto outfity? Stačí uchopiť šesť farebných fúkacích fixiek a vytvoriť fantastické outfity pomocou šablón a krycích listov. Fúkaním do fixy ľahko vytvoríte sprejový efekt a krásne farebné precho..
17.70€
Bez dane:14.75€
Krok za krokom - Princezné Krok za krokom - Princezné
Nedostupné
Naučte sa kresliť princezné a iné dievčenské záležitosti krok za krokom.Eduludo je séria vzdelávacích hračiek, s ktorými sa učenie premení na hru. Rozvíja poznávanie, sústredenie a trpezlivosť. Naučte sa kresliť zvieratká krok za krokom podľa týchto predlôh. Obsahuje 24 kariet s predlohami, tabuľku ..
11.95€
Bez dane:9.96€
Krok za krokom - Autá Krok za krokom - Autá
Nedostupné
Naučte sa kresliť autá a iné chlapčenské záležitosti krok za krokom.Eduludo je séria vzdelávacích hračiek, s ktorými sa učenie premení na hru. Rozvíja poznávanie, sústredenie a trpezlivosť. Naučte sa kresliť zvieratká krok za krokom podľa týchto predlôh. Obsahuje 24 kariet s predlohami, tabuľku na k..
11.95€
Bez dane:9.96€
Magické fixky Magické fixky
Nedostupné
Tak tieto fixky musíte vyskúšať, aby ste videli, čo dokážu! Sada 10 fixiek obsahuje 1 bielu, magickú fixku. Keď touto fixkou prekreslíš niektorú farbu, farba sa zmení, napr. tmavomodrá na bledomodrú, alebo červená na žltú... Farba sa zmení na takú, akej farby je vrchnák príslušnej fixky. Magickou fi..
6.15€
Bez dane:5.13€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 92 (8 stránok)