Menu
Your Cart

Kreatívne potreby

Kreatívne potreby

Podpora detskej kreativity a predstavivosti je dôležitým elementom vo vývoji každého človeka. Špeciálne kreatívne a výtvarné potreby pre deti rozvoj tvorivosti, fantázie, ale aj jemnej motoriky, grafomotoriky a ďalších schopností ešte viac podporia. Deti vďaka nim tiež dajú priechod svojej vlastnej osobnosti. Umenie totiž nemá hraníc.

Malých umelcov chceme čo najviac podporiť už od útleho veku, preto u nás nájdete výtvarné potreby už pre batoľatá, ako sú prstové farby, farby v tube na dot painting či jemné voskovky. Nájdete u nás ale aj ďalšie bestsellery, ako sú zmývateľné fixky či organická plastelína. Nechýbajú ani rôzne kreatívne sety, papierenský tovar, pečiatky pre deti, zošity so samolepkami, omaľovánky, písacie potreby, ale napríklad aj kreatívne vedecké sety.

Najpredávanejšie v kategórii Kreatívne potreby

Vreckový mikroskop Vreckový mikroskop
Novinka
Pozrite sa na veci zblízka.Vreckový mikroskop Buki MR200 je zväčšovací prístroj so zabudovaným LED svetlom. Môžeš ho využiť ako lupu pre pozorovanie prírodných objektov, živočíchov alebo predmetov vyrobených ľuďmi. V balení je aj praktický klip pre využitie s chytrým telefónom. Tvoje objavy tak..
20.90€
Bez dane:17.42€
Tento nálepkový zošit ideálnym prostriedkom na osvojenie si prvých predmatematických zručností.Zábavná knižka plná úloh, ktoré pomôžu deťom sa zoznámiť s číslami a základmi počítania.Na každej stránke nájdete vyfarbovanie a dopĺňanie samolepiek s číslami.Deti sa zabavia vyfarbovaním obrázkov v hravý..
10.90€
Bez dane:9.91€
Písanie aj kreslenie s obľúbeným literárnym hrdinom!Linajkový zošit s Malým princom od francúzskej značky Petit Jour inšpiruje vaše deti na písanie aj kreativitu. Zošit o veľkosti 21 x 15 cm má 48 linajkových stránok a poskytuje tak dostatok priestoru na rôzne tvorivé aktivity alebo písanie denníčka..
5.00€
Bez dane:4.17€
Farebný piesok Hrdinovia Farebný piesok Hrdinovia
Nedostupné
Je čas na neobyčajné dobrodružstvo s touto ligotavou sadou! Deti od 6 rokov budú môcť oživiť svojich obľúbených rozprávkových a kreslených hrdinov jednoduchým potiahnutím týchto 3 obrázkov v 2 rôznych farbách trblietok. Jednoduchá technika: pomocou špachtle odstráňte samolepiace časti a rozo..
11.99€
Bez dane:9.99€
Poznáte maľovanie podľa čísel? Táto vzrušujúca technika umožňuje deťom vytvárať krásne maľby jednoducho podľa pokynov. Táto kreatívna sada obsahuje 2 pekné obrázky, ktoré môžu deti vo veku 7 a viac vyzdobiť akvarelovými farbami. Na prvom obrázku je kobyla a jej žriebä, zatiaľ čo na druhom je nádhern..
14.99€
Bez dane:12.49€
Umelci budú radi vytvárať tieto neuveriteľne krásne akvarelové maľby! Malí môžu sledovať, ako krásne tanečnice ožívajú pred ich očami, keď pomocou štetca nanášajú tlmené farby! Táto kreatívna sada obsahuje 4 obrázky zobrazujúce nádherné tanečné scény v opere, v meste, uprostred prírody atď. Po prvé,..
15.99€
Bez dane:13.33€
First Sticker Book 123 First Sticker Book 123
Nedostupné
Nálepkový zošit pomôže malým deťom naučiť sa čísla.Deti si zamilujú pridávanie nálepiek na farebné strany s tematikou čísel a učia sa počítať za pochodu.Rozvíja jemnú motoriku a podporuje kreativitu.S množstvom nálepiek, ktoré môžete pridať na každú stránku, budú deti milovať interakciu s číslami. O..
8.24€
Bez dane:7.49€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 3 veľkých pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign s modrou, ružovou a čiernou farbou dodá pečiatkovaniu farby a radosť z tvorenia. Každá poduška má priemer 10,5 cm, teda dostatok miesta na akékoľvek kreatívne tvorenie pre deti aj ..
10.90€
Bez dane:9.08€
Vytvor si svoje vlastné kytice vo váze!Súprava 20 podkladových obrázkov od francúzskej značky Crea Lign slúži na dokreslenie alebo na dotvorenie pečiatkami. Každý obrázok vyobrazuje len pozadie a vázu, kyticu si už deti vymyslia a dotvoria podľa seba. Skvelé ako doplnok k Sade pečiatok kytice od Cre..
7.90€
Bez dane:6.58€
Vytvor si svoju vlastnú kyticu!Sada pečiatok pre deti od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 10 veľkých pečiatok s kvetinovými motívmi a pečiatkovaciu podložku so 4 farbami. Vďaka sade pečiatok si deti môžu vytvoriť svoju vlastnú záhradu či kyticu. Obrázky si môžu dokresliť ručne, alebo môžu použi..
10.90€
Bez dane:9.08€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 3 veľkých pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign s oranžovou, žltou a hnedou farbou dodá pečiatkovaniu farby a radosť z tvorenia. Každá poduška má priemer 10,5 cm, teda dostatok miesta na akékoľvek kreatívne tvorenie pre deti aj dospelýc..
10.90€
Bez dane:9.08€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 3 veľkých pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign so zelenou, červenou a fialovou farbou dodá pečiatkovaniu farby a radosť z tvorenia. Každá poduška má priemer 10,5 cm, teda dostatok miesta na akékoľvek kreatívne tvorenie pre deti aj dosp..
10.90€
Bez dane:9.08€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 489 (41 stránok)