Menu
Your Cart

Magnetky a magnetické hračky

Magnetky a magnetické hračky
Pokiaľ má vaše dieťatko rado magnetky, magnetické knižky či iné magnetické hračky, u nás máte z čoho vyberať! Deti magnetky rovnajú, počítajú, zoskupujú a veľa vecí sa vďaka nim naučia.

Zabavia ich magnetické čísla, písmenká, tabule, magnetické stavebnice Magna Tiles, ale aj zaujímavé drevené magnetky s rôznymi motívmi. Ako spoločenská hra pre malé deti je skvelé chytanie rybičiek na magnet! Magnetické knižky sú zas špecifické svojim didaktickým rozmerom. Deti pracujú podľa predlohy aj svojej fantázie a prehĺbia si pri tom znalosti v určitej oblasti. Jedinečná je naša Magnetická kniha Vianoce.

Najpredávanejšie v kategórii Magnetky a magnetické hračky

Pomôžte svojmu dieťaťu nájsť v matematike zábavu. Pomocou magnetických dielikov a hracích kariet naučíte deti nielen počítať do 100, ale aj logicky myslieť.Deti sa učia rozvíjať zmysel pre čísla. Hranie sa s číslami vôbec nie je taká nuda ako v škole :-)Na tabuľu môžete písať zmývateľným f..
25.16€
Bez dane:20.97€
Magnetické čísla s motívom ovocia a zeleniny.Každé číslo pripomína ovocie alebo zeleninu. Na číslach je tiež anglicky uvedené, o aké číslo ide.Magnetky sú vhodné na chladničku aj na tabuľu. Vhodné na kombináciu s magnetkami Abeceda zvierat. S magnetmi môžete rozvíjať jemnú motoriku alebo začať ..
8.23€
Bez dane:6.86€
Zábava pre celú rodinu!Drevená spoločenská hra pre najmenších Chytanie rybičiek od Tooky Toy zabaví už deti od 18 mesiacov. Môžu sa ju hrať samostatne a cvičiť si jemnú motoriku pri chytaní morských živočíchov, alebo sa môže hrať celá rodina podľa priložených pravidiel. Hra obsahuje 1 udicu, 1 kocku..
12.90€
Bez dane:10.75€
Vytváraj vlastné cesty a závodné trate! Úžasná sada ciest k magnetickým stavebniciam.Viac ciest rovná sa viac dobrodružstiev, viac fantázie a viac zábavy! Deti môžu spojiť svoje MAGNA-TILES svety s týmito obľúbenými, viacúčelovými dielikmi cesty. Obsahuje štvorcové a zakrivené časti pre rôzne m..
37.50€
Bez dane:31.25€
Magnetická stavebnica Dashers 6 dielov Magnetická stavebnica Dashers 6 dielov
Odosielame do 12 dní
Ktorý pretekár bude najrýchlejší? Úžasná sada vozidiel a figúrok k magnetickým stavebniciam.Ste pripravení na nové dobrodružstvá vo vašom svete MAGNA-TILES? Dashers, navrhnuté tak, aby jazdili po tradičných štvorcových dlaždiciach, ako aj po našich nových rampách a cestách, sú zábavným spôsobom, ako..
37.50€
Bez dane:31.25€
Magnetická stavebnica Downhill Duo 40 dielov Magnetická stavebnica Downhill Duo 40 dielov
Odosielame do 12 dní
Pripraviť sa, pozor, štart!Deti, milujete autá? Máme niečo pre vás! Predstavujeme 40-dielnu súpravu MAGNA-TILES Downhill Duo, prvé plne magnetické pretekárske dobrodružstvo, ktoré je navrhnuté pre malé ručičky a veľkú predstavivosť. Hľadáme nový spôsob, ako inšpirovať ich kreativitu, budovať ich mot..
76.99€
Bez dane:64.16€
Magnetická stavebnica Clixo 18 dielov Flamingo/tyrkysová Magnetická stavebnica Clixo 18 dielov Flamingo/tyrkysová
Nedostupné
Tento štartovací balíček Clixo s 18 dielikmi v 6 jedinečných tvaroch a sprievodcom pre rýchly štart je dokonalou krabičkou na objavovanie kreatívnej a vzdelávacej hračky Clixo. Clixo je zábavná kombinácia moderných origami a magnetických stavebných hračiek. Flexibilné tvary sa do seba veľmi ľahko za..
24.99€
Bez dane:20.83€
Magnetická stavebnica Clixo 30 dielov Modrá/zelená Magnetická stavebnica Clixo 30 dielov Modrá/zelená
Nedostupné
S 30 flexibilnými časťami, vrátane zábavného príslušenstva „spinner“, môžete priviesť korytnačky, helikoptéry a roboty k životu! Clixo je zábavná kombinácia moderných origami a magnetických stavebných hračiek. Flexibilné tvary sa do seba veľmi ľahko zacvaknú a otáčajú sa všetkými smermi, vďaka čomu ..
34.99€
Bez dane:29.16€
Magnetická stavebnica Clixo 30 dielov Ružová/žltá Magnetická stavebnica Clixo 30 dielov Ružová/žltá
Nedostupné
S 30 flexibilnými časťami, vrátane zábavného príslušenstva „spinner“, môžete priviesť korytnačky, helikoptéry a roboty k životu! Clixo je zábavná kombinácia moderných origami a magnetických stavebných hračiek. Flexibilné tvary sa do seba veľmi ľahko zacvaknú a otáčajú sa všetkými smermi, vďaka čomu ..
34.99€
Bez dane:29.16€
Magnetické puzzle aj tabuľka v jednomDrevená magnetická tabuľka a puzzle Farma Tooky Toy je dokonalou multifunkčnou hračkou, ktorá obsahuje všetko potrebné na hodiny zábavy. Z jednej strany je tabuľka biela a deti na tomto podklade môžu skladať drevené puzzle s tematikou farmy. Magnetek je v dreveno..
17.95€
Bez dane:14.96€
Magnetická tabuľa na stojane rastie spolu s deťmi!Obojstranná, nastaviteľná a magnetická tabuľa Tooky Toy je skvelým parťákom každého malého umelca či učenca. Z jednej strany je čierna tabuľa na kriedy, z druhej strany popisovacia fólia na fixy. Vďaka kolieskam po stranách sa dá tabuľka posúvať podľ..
89.90€
Bez dane:74.92€
Všetko pripravené na hodiny hrania s magnetickou dinosaurou planisférou! Vaše dieťa si užije polohovanie rôznych magnetiek, nachádza sa tu slávny T-Rex, ale aj Triceratops, Stegosaurus, Pteranodón alebo Pterodaktyl... Na planisfére sú tiene, ktoré uľahčujú vkladanie 50 magnetiek na správne miesto. S..
40.00€
Bez dane:33.33€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 93 (8 stránok)