Menu
Your Cart

Magnetky a magnetické hračky

Magnetky a magnetické hračky
Pokiaľ má vaše dieťatko rado magnetky, magnetické knižky či iné magnetické hračky, u nás máte z čoho vyberať! Deti magnetky rovnajú, počítajú, zoskupujú a veľa vecí sa vďaka nim naučia.

Zabavia ich magnetické čísla, písmenká, tabule, magnetické stavebnice Magna Tiles, ale aj zaujímavé drevené magnetky s rôznymi motívmi. Ako spoločenská hra pre malé deti je skvelé chytanie rybičiek na magnet! Magnetické knižky sú zas špecifické svojim didaktickým rozmerom. Deti pracujú podľa predlohy aj svojej fantázie a prehĺbia si pri tom znalosti v určitej oblasti. Jedinečná je naša Magnetická kniha Vianoce.

Najpredávanejšie v kategórii Magnetky a magnetické hračky

Magnetické stohovacie postavičkyFarebné magnetické postavičkyOriginálnu hračku tvoria štyri farebné postavičky z príjemného, mäkkého materiálu. Vďaka magnetom na spodnej i hornej strane každej postavičky je možné tieto malé figúrky ľahko skladať v ľubovoľnom poradí do veže. Kombinujú zábavu s učením..
19.96€
Bez dane:16.63€
Magnetická hra PovolaniaZabavte sa s magnetkamiKolekcia magnetických hračiek InZeBox je nový spôsob hry s magnetkami. Sada drevených magnetiek Jobissimo je tematicky zameraná na skladanie predstaviteľov rôznych povolaní.Keď sa dohráte, magnetky môžete uložiť do dózyTvarovaná kovová dóza je nielen úl..
20.90€
Bez dane:17.42€
Magnetická kniha - JednorožceVitajte vo fantastickom a očarujúcom svete jednorožcovTáto magnetická hračka obsahuje 44 magnetov a 10 kariet. Cieľom je vytvoriť krásnych jednorožcov. Každý má svoju osobnosť a prostredie. Jedným z príkladov je, že morský jednorožec sa môže pochváliť dlhou plutvou podob..
19.99€
Bez dane:16.66€
Magnetická kniha - PožiarniciPridajte sa do tímu hasičov Magnéti'bookCieľom hry je poskladať vozidlá na magnetickom pozadí podľa modelov na kartách. Deti si tak môžu okrem helikoptéry, lietadla a člna vytvoriť aj klasiku – veľkú verziu hasičského auta! Táto magnetická hra poteší deti vo veku od 3 ro..
19.99€
Bez dane:16.66€
Magnetické príbehy - Domáci miláčikovia Magnetické príbehy - Domáci miláčikovia
Nedostupné
Magnetické príbehy - Domáci miláčikoviaVitajte v dome plnom zvieratiek, o ktoré sa treba starať Budete sa musieť hrať s loptičkou a psíkom, kŕmiť rybičky a dávať pozor na škrečka, ktorý sa rád skrýva v topánkach. Otvorte túto úžasnú magnetickú knihu a ponorte sa do sveta domácich miláčikov. Náj..
9.99€
Bez dane:8.33€
Magnetické príbehy - Africké zvieratká Magnetické príbehy - Africké zvieratká
Nedostupné
Magnetické príbehy - Africké zvieratkáJe čas objaviť africké zvieratáLev, slon, opica, surikata a dokonca aj piraňa, všetci trpezlivo čakajú na akékoľvek nové dobrodružstvá, ktoré si vaše dieťa vymyslí. Táto knižka obsahuje všetko, čo drobci budú potrebovať na vymýšľanie nekonečných príbehov: veľké ..
9.99€
Bez dane:8.33€
Magnetické príbehy - Narodeninová párty zvieratkáOtvorte magnetickú knihu a staňte sa vítaným hosťom na epickej zvieracej pártyLev a slon hrajú na bubny, zatiaľ čo krokodíl čaká na ideálny okamih na odovzdanie darčeka. S 30 magnetkami a veľkým magnetickým pozadím bude mať vaše dieťa všetko, čo potre..
9.99€
Bez dane:8.33€
Magnetické príbehy - Na stavbeOtvorte magnetickú knihu a ponorte sa do veľkého staveniskaPozor! Prechádza okolo horúci náklad! Miešačka cementu je v pohybe a zbíjačka nezaostáva. Našťastie je tu architekt, aby pomohol zorganizovať chaos! S magnetickým pozadím a 30 magnetkami bude môcť vaše dieťa oži..
9.99€
Bez dane:8.33€
Magnetické príbehy - PožiarniciStaňte sa na jeden deň hasičom Požiar zachvátil obchod a malé dievčatko si zlomilo nohu, ale chvalabohu, hasičské auto a sanitka nie sú ďaleko. Otvorte knihu a objavte veľké magnetické pozadie a 30 magnetiek, ktoré pomôžu malým deťom vymyslieť veľa príbehov súvisiacich..
9.99€
Bez dane:8.33€
Magnetické príbehy - JednorožecVstúpte do nádherného sveta jednorožcovJednorožce skáču z oblaku na oblak a jedia všetky sladkosti čo nájdu okolo seba vo vesmíre. V knihe nájdete veľké magnetické pozadie a 30 magnetiek zobrazujúcich jednorožce a dekorácie, ktoré sú ideálne na doplnenie scény akéhokoľ..
9.99€
Bez dane:8.33€
Magnetické príbehy - Farma Magnetické príbehy - Farma
Nedostupné
Magnetické príbehy - FarmaPríďte stráviť rušný deň na farme a ponorte sa do jej príbehov Zatiaľ čo sa farmár šiel starať o svoju úrodu, malí pomocníci na farme majú za úlohu zbierať jablká a zabrániť prešibaným ovečkám v pokuse o útek z farmy. S 30 magnetkami a veľkým magnetickým pozadím budú mať dr..
9.99€
Bez dane:8.33€
Magnetické príbehy - DinosauryOtvorte túto úžasnú magnetickú knihu a ponorte sa do sveta dinosaurovV knihe nájdete veľké magnetické pozadie a 30 magnetiek zobrazujúcich dinosaurov a dekorácie, ktoré sú ideálne na doplnenie scény akéhokoľvek príbehu. S touto rozkošnou magnetickou knihou fantázia vášh..
9.99€
Bez dane:8.33€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 105 (9 stránok)