Menu
Your Cart

Cestovné tašky a kufre

Cestovné tašky a kufre

Chystáte sa na cesty s celou rodinou alebo chcete poslať vaše deti na prázdniny k babke? S krásnymi taškami a kufríkmi pre deti aj objemnými cestovnými taškami pre celú rodinu vám pôjde balenie od ruky a cestovanie hneď bude o niečo jednoduchšie.

Pre detičky máme rozkošné kufríky Little Dutch či cestovné tašky so zvieratkami Trixie. Do nich im môžete ešte pribaliť toaletné taštičky či priestranné kozmetické kufríky na hygienické potreby.

Vyberte si u nás aj veľké rodinné tašky Family Bag, do ktorých sa toho zmestí naozaj veľa. Sú skvelé ako veľká cestovná taška, plážová taška aj taška do pôrodnice. Nechýbajú ani prebaľovacie tašky pre bábätko, kam uložíte plienky aj náhradné oblečenie.

Originálne sú tašky so sieťovaným dnom vhodné na hračky do piesku alebo na veci na pláž. Pri balení potešia aj multifunkčné taštičky, do ktorých dáte napríklad nabíjačku a ďalšie nenahraditeľné drobnosti.

Najpredávanejšie v kategórii Cestovné tašky a kufre

Praktický doplnok na toaletné potrebyKozmetická taška Tiger je ideálna pre dieťa ako prvé toaletné puzdro vďaka svojmu zábavnému dizajnu, praktickému tvaru a viacerým úložným vreckám. Drobec si ho môže zabaliť do batožiny na cesty alebo zavesiť na háčik do kúpeľne, vďaka čomu bude mať ľahký prístup ..
23.99€
Bez dane:19.99€
Na výlet aj na športCestovná taška Tiger je ideálna na výlety, ako taška na plienky pre trendy mamičky alebo športová taška pre bláznivých tínedžerov. Cestovná Plyšová taška Tiger s odolným dnom z jutového plátna je nevyhnutným doplnkom na prenášanie všetkých potrebných vecí. Vnútri nájdete pekný vz..
59.99€
Bez dane:49.99€
Praktický doplnok na toaletné potrebyKozmetická taška Srnka je ideálna pre dieťa ako prvé toaletné puzdro vďaka svojmu zábavnému dizajnu, praktickému tvaru a viacerým úložným vreckám. Drobec si ho môže zabaliť do batožiny na cesty alebo zavesiť na háčik do kúpeľne, vďaka čomu bude mať ľahký prístup ..
23.99€
Bez dane:19.99€
Na výlet aj na športCestovná taška Leňochod je ideálna na výlety, ako taška na plienky pre trendy mamičky alebo športová taška pre bláznivých tínedžerov. Cestovná Plyšová taška Leňochod s odolným dnom z jutového plátna je nevyhnutným doplnkom na prenášanie všetkých potrebných vecí. Vnútri nájdete pe..
59.99€
Bez dane:49.99€
Praktický doplnok na toaletné potrebyKozmetická taška Leňochod je ideálna pre dieťa ako prvé toaletné puzdro vďaka svojmu zábavnému dizajnu, praktickému tvaru a viacerým úložným vreckám. Drobec si ho môže zabaliť do batožiny na cesty alebo zavesiť na háčik do kúpeľne, vďaka čomu bude mať ľahký príst..
23.99€
Bez dane:19.99€
Fialová kozmetická taštička s motívom zajačikaKozmetická taštička je nielen praktická, ale aj neodolateľne štýlová. Na každej strane taštičky sú hravé a veselé motívy zajačikov. Ich spojenie s výraznou fialovou farbou je doslova malým módnym pokladom. Ideálny spoločník pre malé dámy, ktoré sa c..
14.95€
Bez dane:12.46€
Kozmetická taštička s motívom labuteKozmetická taštička je nielen praktická, ale aj neodolateľne štýlová. Na každej strane taštičky sú hravé a veselé motívy labutí. Ich spojenie s pastelovými farbami taštičky je doslova malým módnym pokladom. Ideálny spoločník pre malé dámy, ktoré sa chcú cítiť..
14.95€
Bez dane:12.46€
Ružová kozmetická taštička s motívom mačičiekKozmetická taštička je nielen praktická, ale aj neodolateľne štýlová. Na každej strane taštičky sú hravé a veselé motívy roztomilých mačičiek. Ich spojenie s ružovou farbou taštičky je doslova malým módnym pokladom. Ideálny spoločník pre malé dámy, k..
14.95€
Bez dane:12.46€
Praktická taška na bicykel!Taška na bicykel s dizajnovým motívom lesa od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 28 x 19 x 10 cm a objemom 5,5 l sa skvele hodí na odrážadlo, bicykel aj kolobežku. Má jedno veľké vrecko so zapínaním na suchý zips. Vďaka tomu do nej deťom dobre ukladajú veci a..
24.50€
Bez dane:20.42€
Praktická taška na bicykel!Taška na bicykel s dizajnovým motívom jabĺčok od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 28 x 19 x 10 cm a objemom 5,5 l sa skvele hodí na odrážadlo, bicykel aj kolobežku. Má jedno veľké vrecko so zapínaním na suchý zips. Vďaka tomu do nej deťom dobre ukladajú vec..
24.50€
Bez dane:20.42€
Skvelá na hračky na piesok aj veci na pláž!Praktická taška so sieťovaným dnom s motívom farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour sa stane nepostrádateľným doplnkom pri cestách na pieskovisko aj dovolenku. Sieťované dno zabezpečí, že si domov neprinesiete žiadny prebytočný piesok. Vďaka obje..
29.00€
Bez dane:24.17€
Praktická taška na bicykel!Taška na bicykel s dizajnovým motívom zebry od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 28 x 19 x 10 cm a objemom 5,5 l sa skvele hodí na odrážadlo, bicykel aj kolobežku. Má jedno veľké vrecko so zapínaním na suchý zips. Vďaka tomu do nej deťom dobre ukladajú veci ..
24.50€
Bez dane:20.42€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 20 (2 stránok)