Menu
Your Cart

Cestovné tašky a kufre

Cestovné tašky a kufre

Chystáte sa na cesty s celou rodinou alebo chcete poslať vaše deti na prázdniny k babke? S krásnymi taškami a kufríkmi pre deti aj objemnými cestovnými taškami pre celú rodinu vám pôjde balenie od ruky a cestovanie hneď bude o niečo jednoduchšie.

Pre detičky máme rozkošné kufríky Little Dutch či cestovné tašky so zvieratkami Trixie. Do nich im môžete ešte pribaliť toaletné taštičky či priestranné kozmetické kufríky na hygienické potreby.

Vyberte si u nás aj veľké rodinné tašky Family Bag, do ktorých sa toho zmestí naozaj veľa. Sú skvelé ako veľká cestovná taška, plážová taška aj taška do pôrodnice. Nechýbajú ani prebaľovacie tašky pre bábätko, kam uložíte plienky aj náhradné oblečenie.

Originálne sú tašky so sieťovaným dnom vhodné na hračky do piesku alebo na veci na pláž. Pri balení potešia aj multifunkčné taštičky, do ktorých dáte napríklad nabíjačku a ďalšie nenahraditeľné drobnosti.

Najpredávanejšie v kategórii Cestovné tašky a kufre

Taška na bicykel a odrážadlo Dobrodružstvo Taška na bicykel a odrážadlo Dobrodružstvo
Nedostupné
Praktická taška na bicykel!Taška na bicykel s dizajnovým motívom lesa od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 28 x 19 x 10 cm a objemom 5,5 l sa skvele hodí na odrážadlo, bicykel aj kolobežku. Má jedno veľké vrecko so zapínaním na suchý zips. Vďaka tomu do nej deťom dobre ukladajú veci a..
24.50€
Bez dane:20.42€
Praktická taška na bicykel!Taška na bicykel s dizajnovým motívom jabĺčok od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 28 x 19 x 10 cm a objemom 5,5 l sa skvele hodí na odrážadlo, bicykel aj kolobežku. Má jedno veľké vrecko so zapínaním na suchý zips. Vďaka tomu do nej deťom dobre ukladajú vec..
24.50€
Bez dane:20.42€
Majte všetko potrebné vždy so sebou.Priestranná cestovná taška, ktorú využijete pri výletoch s vašou rodinou, aby ste mali vždy po ruke všetko potrebné. Taška s praktickým magnetickým uzáverom ponúka ľahký prístup zhora, jej súčasťou je aj samostatné puzdro s uzatváraním na zips pre bezpečné uloženi..
55.60€
Bez dane:46.33€
Taška so sieťovaným dnom Tutti Frutti Taška so sieťovaným dnom Tutti Frutti
Nedostupné
Skvelá na hračky na piesok aj veci na pláž!Praktická taška so sieťovaným dnom s motívom farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour sa stane nepostrádateľným doplnkom pri cestách na pieskovisko aj dovolenku. Sieťované dno zabezpečí, že si domov neprinesiete žiadny prebytočný piesok. Vďaka obje..
29.00€
Bez dane:24.17€
Praktická taška na bicykel!Taška na bicykel s dizajnovým motívom zebry od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 28 x 19 x 10 cm a objemom 5,5 l sa skvele hodí na odrážadlo, bicykel aj kolobežku. Má jedno veľké vrecko so zapínaním na suchý zips. Vďaka tomu do nej deťom dobre ukladajú veci ..
24.50€
Bez dane:20.42€
Taška so sieťovaným dnom Čajky
Nedostupné
Skvelá na hračky na piesok aj veci na pláž!Modrá taška so sieťovaným dnom s motívom rozkošných čajok od francúzskej značky Petit Jour sa stane nepostrádateľným doplnkom pri cestách na pieskovisko aj dovolenku. Sieťované dno zabezpečí, že si domov neprinesiete žiadny prebytočný piesok. Vďaka objemu 2..
29.00€
Bez dane:24.17€
Taška so sieťovaným dnom Jaguár
-30 %
Skvelá na hračky na piesok aj veci na pláž!Béžová taška so sieťovaným dnom s motívom jaguárov od francúzskej značky Petit Jour sa stane nepostrádateľným doplnkom pri cestách na pieskovisko aj dovolenku. Sieťované dno zabezpečí, že si domov neprinesiete žiadny prebytočný piesok. Vďaka objemu 20,4 l j..
23.80€ 34.00€
Bez dane:19.83€
Taška so sieťovaným dnom Ibištek Taška so sieťovaným dnom Ibištek
-30 %
Skvelá na hračky na piesok aj veci na pláž!Kvetinová taška so sieťovaným dnom s motívom ibištekov od francúzskej značky Petit Jour sa stane nepostrádateľným doplnkom pri cestách na pieskovisko aj dovolenku. Sieťované dno zabezpečí, že si domov neprinesiete žiadny prebytočný piesok. Vďaka objemu 20,4..
23.80€ 34.00€
Bez dane:19.83€
Taška na bicykel a odrážadlo Dinosaury Taška na bicykel a odrážadlo Dinosaury
Nedostupné
Praktická taška na bicykel!Taška na bicykel s dizajnovým motívom dinosaurov od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 28 x 19 x 10 cm a objemom 5,5 l sa skvele hodí na odrážadlo, bicykel aj kolobežku. Má jedno veľké vrecko so zapínaním na suchý zips. Vďaka tomu do nej deťom dobre ukladajú ..
24.50€
Bez dane:20.42€
Multifunkčná taštička na ceruzky aj hygienu Citróny Multifunkčná taštička na ceruzky aj hygienu Citróny
-50 % Nedostupné
Priestranné vrecko do školy aj na cesty!Žltá multifunkčná taštička s dizajnovým motívom citrónov od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 23 x 18 x 8 cm s objemom 3,3 l môže slúžiť ako peračník, toaletná taštička aj multifunkčné vrecko. Má jedno veľké vrecko, do ktorého sa zmestia najrôznejšie po..
7.45€ 14.90€
Bez dane:6.21€
Taška so sieťovaným dnom Citróny Taška so sieťovaným dnom Citróny
-50 %
Skvelá na hračky na piesok aj veci na pláž!žltá taška so sieťovaným dnom s motívom citrónov od francúzskej značky Petit Jour sa stane nepostrádateľným doplnkom pri cestách na pieskovisko aj dovolenku. Sieťované dno zabezpečí, že si domov neprinesiete žiadny prebytočný piesok. Vďaka objemu 20,4 l je ..
14.50€ 29.00€
Bez dane:12.09€
Taška na bicykel a odrážadlo Na vidieku Taška na bicykel a odrážadlo Na vidieku
Nedostupné
Praktická taška na bicykel!Taška na bicykel s dizajnovým motívom vidieka a farmy od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 28 x 19 x 10 cm a objemom 5,5 l sa skvele hodí na odrážadlo, bicykel aj kolobežku. Má jedno veľké vrecko so zapínaním na suchý zips. Vďaka tomu do nej deťom dobre ukladajú vec..
24.50€
Bez dane:20.42€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 26 (3 stránok)