Menu
Your Cart

Magnetické knihy

Magnetické knihy

Učenie hrou! Presne to spĺňajú magnetické knihy, ktoré zaujmú a zabavia všetky zvedavé deti. Nájdete medzi nimi klasické knihy pre deti s otáčacími stránkami, ktoré ale zároveň obsahujú tematické magnetky. Tie si deti podľa seba ukladajú na magnetické stránky. Špeciálnou kategóriou sú ale magnetické knihy, ktoré sú skôr takou krabičkou s magnetickou plochou a množstvom magnetiek. Je to vlastne taká náučná magnetická skladačka pre deti. Vaši potomkovia podľa priložených predlohových kartičiek skladajú rôzne obrázky. Môžu však skladať aj podľa seba.

Magnetické knihy rozvíjajú jemnú motoriku, podporujú priestorovú predstavivosť, kreativitu a v neposlednom rade taktiež rozširujú slovnú zásobu. Sú skvelé aj ako knihy na dovolenku!

Najpredávanejšie v kategórii Magnetické knihy

Magnetická kniha - Povolania Magnetická kniha - Povolania
Nedostupné
Keď vyrastiem, budem... Otvorte si magnetickú knihu a spoznajte rôzne profesie!S touto milou farebnou magnetickou hračkou sa vaše dieťa zoznámi so 16 povolaniami s možnosťou vymyslieť ich ešte oveľa viac! Skladá sa z magnetickej tabule, 48 magnetov a 16 kariet predstavujúcich známe profesie. Vhodná ..
19.99€
Bez dane:16.66€
Magnetická kniha pre všetkých milovníkov športu.Nech žije šport! S touto farebnou magnetickou hračkou objaví vaše dieťa 16 športov s možnosťou vysnívať si mnohé ďalšie! Skladá sa z magnetickej tabule, 48 magnetov a 16 kariet reprezentujúcich známe športy. Vhodná aj na cesty.Malí aj starí sa budú bav..
19.99€
Bez dane:16.66€
Magnetická kniha Postavičky 80ks Magnetická kniha Postavičky 80ks
Nedostupné
Vyskladaj si Santa Clausa, čarodejnicu alebo princeznú.Deti majú možnosť skladať rôzne postavičky. Môžu si zostaviť celkom 10 rôznych figúrok z 80 puzzle dielikov. Táto skvelá hra zabaví deti doma, ale aj na cestách.Skladanie podporuje fantáziu a rozvíja jemnú motoriku.Hračka pomáha rozvíjať viacero..
10.80€
Bez dane:9.00€
Magnetická tabuľka 2v1- Dievčatá Magnetická tabuľka 2v1- Dievčatá
Nedostupné
Oblečte dívku na tabulce dle vaší představy. Vše záleží jen na vaší fantazii. Hra plná zábavy!Jakmile vás hra na oblékání přestane bavit, můžete si zkusit zahrát jednoduchou stolní hru. Set se skládá z magnetické základny s postavou dívky a pokoje, 77 magnetů, 12 vzorových karet, 47 hracích kar..
15.96€
Bez dane:13.30€
Ktoré zvieratká žijú na lúke, v lese, či dokonca v ďalekých krajinách?Pomôžeš im nájsť ich domov alebo sa s nimi vydáš za dobrodružstvom do neznáma?Krátke texty a úlohy pri obrázkoch vedú deti hravou formou k správnemu umiestneniu magnetiek.Pomocou 16 farebných obrázkových magnetiek si môžu deti vym..
11.90€
Bez dane:10.82€
Vytvárajte rôzne outfity pre Rosu a Jima!Oblečte sa s Jimom a Rosou! S touto magnetickou hrou môžete napodobniť oblečenie, ktoré je na karte pomocou magnetických dielikov na doske. Alebo použite vlastnú predstavivosť. Existuje nekonečné množstvo kombinácií, ktoré zaručujú zábavu a podporujú slovnú z..
17.84€
Bez dane:14.86€
Magnetická kniha Rozprávky obsahuje 10 predlohových kariet a 30 magnetiek...
19.99€
Bez dane:16.66€
Magnetická kniha Mix and match obsahuje 8 predlohových kariet a 72 magnetiek...
19.99€
Bez dane:16.66€
Magnetická kniha - Dinosaury Magnetická kniha - Dinosaury
Nedostupné
Magnetická kniha Dinosaury obsahuje 10 predlohových kariet a 40 magnetiek...
19.99€
Bez dane:16.66€
Magnetická kniha Vesmír obsahuje 18 predlohových kariet a 52 magnetiek...
19.99€
Bez dane:16.66€
Na stavbe je stále ruch – čo sa tam bude diať dnes? Žeriav, miešačka, vyklápacie auto, rôzne náradie, ale napríklad aj ochranná prilba – to všetko je na stavbe potrebné. A tých robotníkov a remeslníkov rozmanitých profesií! Na každej stránke tejto knižky objavia deti kratučký príbeh, ktorý môžu spol..
9.99€
Bez dane:9.08€
Na každej stránke tejto knižky objavia deti kratučký príbeh, ktorý môžu spoluvytvárať pomocou magnetiek. A keď sa do sýtosti vyhrajú, môžu všetky stroje „zaparkovať“ späť do úložného boxu, kde budú pripravené na ďalšiu zábavu...
9.99€
Bez dane:9.08€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 30 (3 stránok)