Menu
Your Cart

Nálepkové zošity

Nálepkové zošity
Deti milujú nálepky! Je to pre nich kreatívna činnosť aj zábava na dlhé chvíle. Nálepkovanie je skvelé už približne pre deti do 2 rokov, ale s nálepkami sa zabavia aj predškoláci. Lepenie rozvíja ich jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka.

Aj preto u nás nájdete nejeden krásny zošit so samolepkami či knihu so samolepkami. Niektoré sú určené približne pre deti od 2 rokov, iné kombinujú nálepky, omaľovánky aj rôzne úlohy a hlavolamy. Nálepkové zošity sú praktické, skladné, skvelé na cesty a na dovolenku. Deti sa vďaka nim učia a rozširujú si slovnú zásobu. Výhodou knižiek a zošitov so samolepkami je možnosť prezerať si ich a učiť sa z nich aj po nalepení.


Najpredávanejšie v kategórii Nálepkové zošity

Little Sticker Dolly Dressing Fairy
Novinka
Nálepkový zošit pre malé slečny plný nádherných víl.Krásna knižka s nálepkami plná víl v zaujímavých šatách.Nalepovanie rozvíja jemnú motoriku a podporuje kreativitu.Obsahuje viac ako 350 nálepiek...
8.24€
Bez dane:7.49€
First Sticker Book Starting School
Novinka
Nálepkový zošit pomôže malým deťom zoznámiť sa s prostredím školy.Táto nádherná knižka s nálepkami uvádza malé deti do školského dňa, vrátane cesty do školy, zápisu a prestávok, ako aj hodiny hudby, výtvarnej výchovy a telesnej výchovy. Obsahuje viac ako 180 nálepok...
8.24€
Bez dane:7.49€
KRTKO a ZIMA - Kniha samolepiek KRTKO a ZIMA - Kniha samolepiek
Novinka
Kto by nepoznal krtka – najmilšieho kresleného rozprávkového hrdinu na svete?Vydajte sa spolu s ním objavovať čaro ročných období na krásnych obrázkoch geniálneho výtvarníka Zdeňka Milera! Dvojstránkové scenérie môžu deti dolepovať množstvom pôvabných samolepiek, či už podľa zadania, alebo podľa vla..
9.70€
Bez dane:8.82€
Šaty z celého sveta VIANOCE – Kniha samolepiek Šaty z celého sveta VIANOCE – Kniha samolepiek
Novinka
Objavujte, ako sa slávia Vianoce v rôznych kútoch sveta!Radujte sa s bábikami po celej zemeguli. Odprevaďte ich na prehliadku prekrásne osvetlených lodí v Paname, na tradičné vianočné trhy v Nemecku alebo zavítajte do domčeka Santu Clausa.Kniha s viac ako 300 samolepkamiVďaka tejto novinke zo série,..
9.99€
Bez dane:9.08€
Christmas Sticker Book
Novinka Nedostupné
Nalepujte, bavte sa a nalaďte sa na VianocePripojte sa k zaneprázdneným medveďom pri pečení vianočných dobrôt, užite si tučniakovú párty, pomáhajte malým myšiam stavať veľkých snehuliakov, vyrábajte a baľte darčeky so Santovými škriatkami a pridávajte samolepky do adventného kalendára vo vzrušujúcom..
10.99€
Bez dane:9.99€
Sticker Dolly Dressing The Nutcracker
Novinka
Pomocou nálepiek oblečte postavičky bábik v tejto vzrušujúcej verzii baletu Luskáčik.Clarin strýko jej daruje na Vianoce drevenú bábiku luskáčika, ktorá sa po bitke so zlým Myším kráľom premení na skutočného princa. Clara a princ cestujú cez les plný krútiacich sa snehových vločiek, kým dorazia do k..
10.99€
Bez dane:9.99€
Obľúbená obliekacia hra v krásnom prevedení so samolepkami zabaví vaše dieťa doma aj na cestách. Knižka obsahuje 24 stránok Jima, jeho kamarátov a rôznych dopravných prostriedkov a 12 hárkov s viac ako 150 samolepkami. Poskytne vášmu dieťaťu hodiny zábavy a pomáha rozvíjať jeho kreativitu a predstav..
9.96€
Bez dane:8.30€
Obleč ma Rosa a kamaráti Obleč ma Rosa a kamaráti
Nedostupné
Obľúbená obliekacia hra v krásnom prevedení so samolepkami zabaví vašu malú štylistku či štylistu doma aj na cestách. Knižka obsahuje 24 obliekacích stránok Rose a jej kamarátok a 12 hárkov s viac ako 150 samolepkami oblečenia a doplnkov. Poskytne vášmu dieťaťu hodiny zábavy a pomáha rozvíjať jeho k..
9.96€
Bez dane:8.30€
Kompaktná kreatívna sada na cesty aj na domaSada silikónových samolepiek Tookyland prenesie deti do mesta plného zvieratiek. Deti majú k dispozícii rozkladací obojstranný podklad v podobe mesta a hárok 33 znovupoužiteľných samolepiek so zvieratkami a dopravnými prostriedkami. Tie je možné prelepovať..
8.95€
Bez dane:7.46€
Kompaktná kreatívna sada na cesty aj na domaSúprava silikónových samolepiek Tookyland prenesie deti do supermarketu plného zvieratiek. Deti majú k dispozícii rozkladací obojstranný podklad v podobe obchodu a hárok 41 znovupoužiteľných samolepiek so zvieratkami a potravinami. Tie je možné prelepovať ..
8.95€
Bez dane:7.46€
Dolepuj samolepky a spoznaj zvieratá z celého sveta.Zoznám sa s líškou Luckou a spoločne spoznaj jej kamarátov. V jednotlivých prostrediach stretneš najrôznejšie zvieratá z celého sveta a zistíš, ako sa volajú.Veľké samolepky sú ideálne pre malé detské ruky, ktoré si precvičia jemnú motoriku.Samolep..
4.90€
Bez dane:4.45€
Dolepuj samolepky a spoznaj zvieratá z lesa.Zoznám sa s veveričkou Vierkou a spoločne spoznaj jej kamarátov. Na jednotlivých stránkach stretneš najrôznejšie zvieratá z lesa, zoznámiš sa s listami a stopami a zistíš, ako sa volajú.Veľké samolepky sú ideálne pre malé detské ruky, ktoré si precvičia je..
4.90€
Bez dane:4.45€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 176 (15 stránok)