Menu
Your Cart

Nálepkové zošity

Nálepkové zošity
Deti milujú nálepky! Je to pre nich kreatívna činnosť aj zábava na dlhé chvíle. Nálepkovanie je skvelé už približne pre deti do 2 rokov, ale s nálepkami sa zabavia aj predškoláci. Lepenie rozvíja ich jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka.

Aj preto u nás nájdete nejeden krásny zošit so samolepkami či knihu so samolepkami. Niektoré sú určené približne pre deti od 2 rokov, iné kombinujú nálepky, omaľovánky aj rôzne úlohy a hlavolamy. Nálepkové zošity sú praktické, skladné, skvelé na cesty a na dovolenku. Deti sa vďaka nim učia a rozširujú si slovnú zásobu. Výhodou knižiek a zošitov so samolepkami je možnosť prezerať si ich a učiť sa z nich aj po nalepení.


Najpredávanejšie v kategórii Nálepkové zošity

Pracovný zošit so samolepkami pomáha deťom predškolského veku naučiť sa dobre spoznávať tvary. Aktivity rozvíjajú učenie sa tvarov aj jemnú motoriku...
3.90€
Bez dane:3.55€
Pracovný zošit so samolepkami pomáha deťom predškolského veku naučiť sa triediť rovnaké a podobné obrázky. Aktivity rozvíja spoznávanie aj jemnú motoriku...
3.90€
Bez dane:3.55€
Obľúbený kreatívny zošit v jedinečnom dizajne značky Ylvi. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami čarovnej krajiny, ktoré si môžete sami navrhnúť! K dispozícii je 7 hárkov samolepiek s jednorožcami na dotvorenie podľa Vašich predstáv.Kreatívny zošit z mimoriadne obľúbenej kolekcie Ylvi si z..
5.50€
Bez dane:4.58€
Obľúbený kreatívny zošit v jedinečnom designe značky Top Model. Dosky obsahujú zošit s predkresleným pozadím, ktoré si môžete sami vyzdobiť! K dispozícii sú archy s 320 kusmi samolepiek s najrôznejšími mačičkami a psíkmi spolu s doplnkami na dotvorenie štýlu podľa Vašich predstáv.Kreatívny zošit z m..
4.95€
Bez dane:4.13€
Kone Samolepkový zošit Kone Samolepkový zošit
Nedostupné
Obľúbený kreatívny zošit v jedinečnom designe značky Miss Melody. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami, ktoré si môžete sami navrhnúť! K dispozícii je 295 samolepiek s najrôznejšími potrebami a doplnkami pre kone na dotvorenie podľa Vašich predstáv.Kreatívny zošit z mimoriadne obľúbenej k..
6.95€
Bez dane:5.79€
Vydajte sa na dobrodružnú výpravu a spoznajte množstvo zvieratV tomto samolepkovom zošite nájdete viac ako 400 samolepiek a preskúmate tak európske lesy, vysoké vrchy hôr, hlbiny mora i vyprahnuté púšte a savany. Poznáte obojživelníky? Viete, ktoré živočíchy žijú v a blízko korálových útesov? A viet..
6.90€
Bez dane:6.27€
Nálepkový zošit podporujúci dokončovanie zhodných obrázkovHravý a farebný pracovný zošit s viac ako 100 samolepkami nabáda deti, aby rozoznávali a správne priraďovali samolepky, čím dokončia obrázky zvierat z celého sveta. Obrázky sú postupne čoraz zložitejšie a komplexnejšie a za dokončenie úloh si..
3.90€
Bez dane:3.55€
Pracovný zošit so samolepkami farebných štvorcovHravá kniha nabáda deti, aby priraďovali farebné samolepky štvorcov do obrázkov. Obrázky sú postupne čoraz zložitejšie a komplexnejšie, treba dolepovať viac samolepiek, ktoré sú menšie alebo bližšie pri sebe.Nálepkový zošit podporuje rozoznávanie tvaro..
3.90€
Bez dane:3.55€
Kreatívny zošit so samolepkami pre predškolákovFarebný a hravý zošit so samolepkami pomáha deťom s predškolskými zručnosťami. Obsahuje jednoduché aktivity na rozdeľovanie a úlohy na dokončovanie obrázkov, pri ktorých si deti rozvíjajú predstavivosť, logické uvažovanie i základné matematické schopnos..
3.90€
Bez dane:3.55€
Hravý zošit so samolepkami pre predškolákovFarebný zošit so samolepkami pomáha deťom s predškolskými zručnosťami. Obsahuje jednoduché aktivity na priraďovanie a úlohy na triedenie, pri ktorých si deti rozvíjajú predstavivosť a logické uvažovanie.Deti sa učia logicky uvažovať a rozoznávať detailyPovz..
3.90€
Bez dane:3.55€
Pestrofarebný kreatívny zošit so samolepkami zvieratiek a geometrických tvarovHravý nálepkový zošit pomáha deťom predškolského veku naučiť sa radiť obrázky podľa vzoru. Kreatívne aktivity na priraďovanie a dopĺňanie posilňujú schopnosť učiť sa a vnímať určité postupnosti podľa tvarov, farieb a čísel..
3.90€
Bez dane:3.55€
Pracovný zošit so samolepkami farebných kruhovHravá kniha nabáda deti, aby priraďovali farebné samolepky kruhov do obrázkov. Obrázky sú postupne čoraz zložitejšie a komplexnejšie, treba dolepovať viac samolepiek, ktoré sú menšie alebo bližšie pri sebe.Nálepkový zošit podporuje rozoznávanie tvarov a ..
3.90€
Bez dane:3.55€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 178 (15 stránok)