Menu
Your Cart

Ella a Max

Dvaja oteckovia, jedno perfektné vydavateľstvo.

Hovorí sa, že rodičia vždy vedia, čo je pre ich dieťa najlepšie. A pretože o tom boli presvedčení aj otcovia dvoch drobcov – Elly a Maxa –, rozhodli sa založiť rovnomennú značku knižiek pre deti a vydávať tituly podľa vlastného vkusu a uváženia. V druhej polovici roku 2016 tak prišli na svet prvé knižky s logom Ella & Max, ktoré si čoskoro našli miesto v srdciach malých čitateľov aj v knižničkách mnohých materských a základných škôl.

Motivovať k čítaniu s radosťou.

Súčasne s tým, ako rastú Ella s Maxom, rastie aj ich produkcia a záber. Od chytrých leporel cez vizuálne krásne samolepkové knižky až po tituly plné inšpiratívnych príbehov – všetky knihy sľubujú nielen dobrú zábavu, ale aj niečo naviac. Chcú, aby z výberu ich titulov, ich obsahu aj grafického a výtvarného spracovania bola cítiť láska ku knihám a čítaniu. A predovšetkým chcú motivovať malých i väčších čitateľov k poznávaniu sveta prostredníctvom knižiek. Je im cťou byť ich sprievodcami na ceste za čitateľskými zručnosťami a dobrým čitateľským vkusom!

Čaká ťa poriadna skúška odvahy!Tvoj strýko je geniálny vynálezca a zostrojil prvý funkčný časostroj na svete. A ty si ho môžeš vyskúšať. Prenikavý záblesk svetla - a zrazu sa ohromene rozhliadaš po pravekom pralese. Vzápätí sa dávaš na útek pred krvilačnými dinosaurami a chceš sa vrátiť späť. Lenže ..
14.30€
Bez dane:13.00€
Čaká ťa poriadna skúška odvahy!Neuvážená stávka ťa jednej temnej noci zavedie do starobylého vidieckeho sídla, opradeného najrôznejšími strašidelnými povesťami. Neohrozene vstúpiš do útrob domu, keď tu sa pod tebou prepadne podlaha. Ocitneš sa v tmavej pivnici. Okolo teba sa ozývajú tajomné zvuky.....
14.30€
Bez dane:13.00€
Nahliadnite do každodenného života na konskej farme!V tejto veľkej obrázkovej knižke prežijete úžasný deň medzi koňmi a poníkmi. Na veľkoformátových ilustráciách môžete obdivovať tieto krásne a ušľachtilé tvory. Leporelo precvičuje pozornosť.Vyrazíte na výlet, budete ich povzbudzovať na dostiho..
9.99€
Bez dane:9.08€
Pomôžte nájsť osamelému jednorožcovi kamaráta!Nadišiel čas letného slnovratu a vo svete škriatkov a víl sa všetci chystajú na slávnosť. Kráľovský pár pozval úplne každého na veľkú hostinu s hudobným sprievodom. Od skorého rána to všade bzučí ako v úli a celá rozprávková dedinka je na nohách v radost..
9.99€
Bez dane:9.08€
Maľovanky a samolepky... všetko, čo potrebuješ na vytvorenie francúzskej módnej kolekcie!Kreatívne maľovanky, vzory, samolepky… tieto knižky obsahujú všetko potrebné na vytváranie nespočítateľného množstva modelov podľa módy jednotlivých kultúr.Obsahuje množstvo skvelých samolepiek, maľovaniek a zau..
7.95€
Bez dane:7.23€
Maľovanky a samolepky... všetko, čo potrebuješ na vytvorenie kolekcie šiat pre baletky!Ďalší titul obľúbenej série, ktorá si našla svojich obdivovateľov v desiatkach krajín z celého sveta, predstavuje malým čitateľom kúzlo sveta baletu prostredníctvom bábiky Emmy. Obsahuje množstvo skvelých sam..
7.95€
Bez dane:7.23€
Obrázková školička pre najmenších.V tomto zábavnom leporele s veselými obrázkami a viac ako 25 otváracími okienkami sa deti oboznámia s rozmanitou a záslužnou činnosťou hasičov.Riešenie jednoduchých úloh rozvíja matematické schopnosti a predčitateľskú gramotnosť detí.Dozvedia sa, čo všetko k svojej ..
9.99€
Bez dane:9.08€
Vydajte sa s Terezkou do Prahy.Objavuj s Terezkou krásy Prahy! Malí čitatelia spoznajú prostredníctvom tejto knižky Prahu, jednu z najkrajších európskych metropol a jej známe zákutia, ktoré môžu doplniť 300 kúzelnými samolepkami!Obsahuje viac ako 300 opakovane použiteľných samolepiek.Samolepkové zoš..
7.50€
Bez dane:6.82€
Vydajte sa so Sárou do Budapešti.Objavuj so Sárou krásy Budapešti! Doplň známe budapeštianske zákutia o postavičky, stánky s miestnymi špecialitami a ďalšie detaily – máš na to 250 samolepiek!Obsahuje viac ako 300 opakovane použiteľných samolepiek.Obľúbená séria minimiki prichádza s ďalšou novinkou ..
7.50€
Bez dane:6.82€
Vydajte sa s Emmou do Paríža.Objavuj s Emmou krásy Paríža! Doplň známe parížske zákutia o zamilované páry, kvety a mnoho ďalších detailov – máš na to 250 samolepiek!Obsahuje viac ako 300 opakovane použiteľných samolepiek.Objavuj s Emmou krásy Paríža! Doplň známe parížske zákutia o zamilované páry, k..
7.50€
Bez dane:6.82€
Vydajte sa s Natálkou do Brna.Objavuj s Natálkou krásy Brna! Doplň známe brnianske zákutia o veselé postavičky, stánky s miestnymi špecialitami a o ďalšie detaily – máš na to viac ako 300 opakovane použiteľných samolepiek!Obsahuje viac ako 300 opakovane použiteľných samolepiek.Obľúbená séria minimik..
7.50€
Bez dane:6.82€
Vydajte sa s Adelkou do Prahy.Objavujte českú kultúru s bábikou Eliškou! Alebo by ste radšej ako sprievodkyňu po vlasti zvolili Aničku, Adelku, prípadne Viktorku? Vyberte si bábiku podľa vlastného vkusu – každá z nich vás vezme na najznámejšie miesta nášho hlavného mesta Prahy, navštívite spolu folk..
9.99€
Bez dane:9.08€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 34 (3 stránok)