Menu
Your Cart

Nálepkové zošity

Nálepkové zošity

Deti milujú nálepky! Krásne, farebné, so zvieratkami, s rozprávkovými postavičkami či autami. A ak sú súčasťou knihy alebo zošita, do ktorých ich majú podľa zadania alebo svojej vlastnej predstavivosti lepiť, je o zábavu postarané!

Zošit alebo kniha so samolepkami niekedy dáva deťom pokyny, ako, čo a kam nalepiť. Deti tak musia zapojiť aj logické myslenie, matematické zručnosti, fantáziu a kreativitu.

Iné nálepkové zošity zas úplne nechávajú na deťoch, kam a čo nalepiť, a niektoré preto obsahujú znovupoužiteľné samolepky, aby ich deti mohli prelepovať zas a znova. Vďaka rôznorodým témam vyjdete v ústrety všetkým deťom.


Najpredávanejšie v kategórii Nálepkové zošity

Třpytivé Vánoce Třpytivé Vánoce - Nedostupné 5.59€ 3.91€
Bez dane: 3.56€
Nálepkový set Mestský park Nálepkový set Mestský park - Na sklade 9.25€
Bez dane: 7.71€
Nálepkový set Zvieratá Nálepkový set Zvieratá - Nedostupné 9.25€
Bez dane: 7.71€
Winter Wonderland Sticker Book Winter Wonderland Sticker Book
Novinka
Nálepková knižka pre všetkých milovníkov zimného obdobia.Pripojte sa k rozkošným zvieratám Zimnej ríše divov, ktoré sa zabávajú na snehu, nakupujú darčeky a tancujú v lese. Pridajte tučniaky, ktoré sa sánkujú po svahoch, naplňte lesknúcu sa tanečnú sálu valčíkovými myšami, urobte ukážku blikajúcich ..
9.62€
Bez dane:8.75€
Little Sticker Dolly Dressing Christmas Fairy Little Sticker Dolly Dressing Christmas Fairy
Nedostupné
Nálepkový zošit pre malé slečny plný nádherných víl.Krásna knižka s nálepkami plná vianočných víl pre malé deti, ktoré si ich môžu obliecť do zimných šiat. Nalepovanie rozvíja jemnú motoriku a podporuje kreativitu.Leťte s vianočnou vílou, ktorá sa potuluje po krajine rozprávok so svojimi kamará..
8.24€
Bez dane:7.49€
Party girls Samolepková móda
2-3 dni
Zahraj sa na módnu návrhárku.Samolepková knižka s ktorou si oblečiete bábiky na večernú párty, zabaví každú malú slečnu, ktorá má rada svet objektívov.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Kniha obsahuje 24 strán a viac ako 350 farebných samolepiek šiat, topánok a doplnkov na dolepenie a o..
6.30€
Bez dane:5.73€
Celebrity Samolepková móda
Nedostupné
Zahraj sa na módnu návrhárku.Samolepková knižka s ktorou si oblečiete celebrity, zabaví každú malú slečnu, ktorá má rada svet objektívov.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Kniha obsahuje 24 strán a viac ako 400 farebných samolepiek šiat, topánok a doplnkov na dolepenie a ozdobenie...
6.30€
Bez dane:5.73€
Tanečnice Samolepková móda
2-3 dni
Zahraj sa na módnu návrhárku.Samolepková knižka s ktorou si oblečiete tanečnice, zabaví každú malú slečnu, ktorá má rada baletný svet.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Kniha obsahuje 24 strán a viac ako 300 farebných samolepiek šiat, topánok a doplnkov na dolepenie a ozdobenie...
6.30€
Bez dane:5.73€
Najlepšie kamarátky Samolepková móda
2-3 dni
Zahraj sa na módnu návrhárku.Samolepková knižka s ktorou si oblečiete najlepšie kamarátky, zabaví každú malú slečnu, ktorá má rada módny svet.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Kniha obsahuje 24 strán a viac ako 350 farebných samolepiek šiat, topánok a doplnkov na dolepenie a ozdobenie...
6.30€
Bez dane:5.73€
Little First Stickers Christmas
Nedostupné
Nálepková knižka, s ktorou deti veselo privítajú Vianoce.Objavte čaro Vianoc s touto sviatočnou knižkou s nálepkami.Rozvíja jemnú motoriku a podporuje kreativitu.Obsahuje viac ako 300 nálepiek, ktoré oživia scény, vrátane Santovej dielne, vianočného stromčeka alebo zimného tábora, ktoré môžete dopln..
8.24€
Bez dane:7.49€
Objavujte jeseň s hravými samolepkami.Navštívte jablkový sad a zabavte sa s Poppy a Sam, ako si užívajú jeseň v tejto očarujúcej knižke s nálepkami.Deti si rozvíjajú predstavivosť a jemnú motoriku.Od jasného lístia po daždivé dni, čas zberu až po Halloween – deti si zamilujú výber nálepiek na dotvor..
8.24€
Bez dane:7.49€
Sladký domov Samolepkový zošit Sladký domov Samolepkový zošit
Nedostupné
Vytvor si svoj vlastný rozprávkový dom.Obľúbený kreatívny zošit v pevných doskách zo série Create Your obsahuje zošit s predkreslenými obrázkami izieb v krásnom dome, ktoré si môžete sami navrhnúť! K dispozícii sú archy samolepiek postáv, nábytku a mnoho ďalších bytových dekorácií na dotvorenie podľ..
7.68€
Bez dane:6.40€
Divoký les Samolepkový zošit Divoký les Samolepkový zošit
Nedostupné
Vytvor si svoj vlastný svet plný zvierat.Jedinečné zošitové kreatívne štúdio uzatvárateľné na gumičky Create Your obsahuje farebné obrázky zvieratiek z divokého lesa určené na dotvorenie. Súčasťou je 282 nádherných samolepiek s najrôznejšími doplnkami. Vytvorte si svoj svet zvieratiek podľa Vašich p..
7.30€
Bez dane:6.08€
Svet zvierat Samolepkový zošit Svet zvierat Samolepkový zošit
Nedostupné
Vytvor si svoj vlastný svet plný zvierat.Jedinečné zošitové kreatívne štúdio uzatvárateľné na gumičky Create Your obsahuje farebné obrázky zvieratiek z divokého lesa určené na dotvorenie. Súčasťou je 236 nádherných samolepiek s najrôznejšími doplnkami. Vytvorte si svoj svet zvieratiek podľa Vašich p..
7.30€
Bez dane:6.08€
Obleč ma Kreatívny zošit Top Model Obleč ma Kreatívny zošit Top Model
Nedostupné
Vytvor si svoje vlastné outfity pre modelky.Kreatívny bloček s plastovou špirálou v jedinečnom dizajne značky Top Model, ktorý obsahuje 24 strán. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami modeliek, ktoré si môžete sami obliecť! Samolepkový zošit je vhodný aj ako malý darček.K dispozícii j..
6.90€
Bez dane:5.75€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 105 (9 stránok)