Menu
Your Cart

Autíčka, garáže a dráhy

Autíčka, garáže a dráhy

Autíčka pre každého malého šoféra

U nás nájdete autíčka pre deti každého veku, vyrobené z dreva a iných kvalitných materiálov. Ponúkame autíčka vhodné dokonca aj pre deti od 1 roku veku. Naša kolekcia pozostáva z tematických vozidiel ako sú policajné, stavebné, požiarne autíčka, vláčiky, lietadlá a dokonca aj auto odrážadlo. Deti budú nadšené z každého nového prírastku do svojej garáže!

Doplnky pre dobrodružné jazdy

Okrem samotných autíčok ponúkame aj rôzne doplnky, ktoré spravia hranie ešte zábavnejším! Naše cesty puzzle a nalepovacie cesty rozšíria možnosti hry. Nezabúdame ani na garáže, dopravné značky, rôznorodé stavebné stroje alebo eko autíčka do piesku, deti tak budú mať nekonečné možnosti hry vo svojom automobilovom svete.

Najpredávanejšie v kategórii Autíčka, garáže a dráhy

Odťahovacie vozidlo Fresh GreenSkvelá hračka pre malých milovníkov áutOdťahovacie vozidlo z pevného a kvalitného materiálu je skvelá hračka pre malých milovníkov áut. Je navrhnutá s dôrazom na detaily a kvalitu, aby vyhovovala aj tým najnáročnejším malým šoférom. Veľké kolesá odťahového vozidla nie ..
15.96€
Bez dane:13.30€
Nákladiak so sklápačkou Ocean Dreams Blue Nákladiak so sklápačkou Ocean Dreams Blue
Nedostupné
Nákladiak so sklápačkou Ocean Dreams BlueSkvelá hračka pre malých milovníkov áutSklápačka odvezie všetko, čo malý staviteľ potrebuje premiestniť. Tento nákladiak je vyrobený z pevného a kvalitného materiálu, ktorý obstojí pri každej hre či už doma, na záhrade, ale aj na pieskovisku. Veľké kolesá umo..
15.96€
Bez dane:13.30€
Zámok v kufríkuSada na hranie pre milovníkov rozprávokPraktická sada na hranie v kufríku s motívom ružového zámku od Tooky Toy poteší deti aj rodičov. Kufrík je kompaktný, skladný a napriek tomu skrýva veľa zábavy. Deti v ňom nájdu drevené postavičky a dokonca dve drevené rozprávkové autíčka. Tie mô..
15.92€ 24.50€
Bez dane:13.27€
Guľočková dráha pre najmenších Strom PastelVhodná už pre deti od 18 mesiacov!Skladacia guličková dráha pre najmenších v podobe stromu od Tooky Toy v nadčasových pastelových farbách sa stane zdrojom nekonečnej zábavy pre vaše batoľatá. 7 dielikov tobogánu jednoducho spojíte vy alebo deti dohromady a ..
20.50€
Bez dane:17.08€
Guľočková dráha a stavebnica pre najmenších PastelAktivity strom pre deti od 18 mesiacovOriginálný aktivity pultík v podobe stromu od Tooky Toy v nadčasových pastelových farbách sa stane zdrojom nekonečnej zábavy pre vaše batoľatá. Nájdu na ňom skladaciu guličkovú dráhu (tobogán) s 3 veľkými gulička..
36.50€
Bez dane:30.42€
Karavan s figúrkamiKaravan v kvalitnom drevenom prevedení má odnímateľnú strechu, aby bolo možné dovnútra posadiť celú rodinu, kufor a zásoby jedla na víkend. Surf sa pripevní na strechu a víkend pri mori môže začať!Obsah balenia: karavan, 4 figúrky, kufor, taška s jedlom a surf...
29.16€
Bez dane:24.30€
Sklápač s príslušenstvomNákladiak so sklápačkou, kvalitná lopatka a mlynček sú hračky na piesok, ktoré vášmu dieťaťu zaistia na pieskovisku hodiny zábavy. Sklápačka spoľahlivo odvezie všetko, čo malý staviteľ naloží! Stačí nákladiak postaviť pod mlynček, naplniť zásobník pomocou lopatky pieskom, oto..
25.16€
Bez dane:20.97€
Tolo Športové autíčkoAutíčko s pohyblivými kolesami Tolo Športové autíčko je farebná a veselá hračka, ktorá sa jednoducho ovláda. Kolesá aj hlava vodiča sa dajú otáčať, čo trénuje zručnosť dieťatka a rozvíja motoriku. Hračka je vyrobená z materiálu bezpečného na vkladanie do úst pri prerezávaní zúb..
8.99€
Bez dane:7.49€
Tolo SanitkaAutíčko pre najmenších Tolo Sanitka je farebná hračka, ktorá sa jednoducho ovláda. Kolesá aj hlava šoféra sa dajú otáčať, čo trénuje zručnosť dieťatka a rozvíja motoriku. Hračka je vyrobená z materiálu bezpečného na vkladanie do úst pri prerezávaní zúbkov. BIO materiál z pšeniceVšetky..
8.99€
Bez dane:7.49€
Tolo Pretekárske autíčkoAutíčko s jednoduchým ovládaním Tolo Pretekárske autíčko je farebná a veselá hračka, ktorá sa jednoducho ovláda. Kolesá aj hlava pretekára sa dajú otáčať, čo trénuje zručnosť dieťatka a rozvíja motoriku. Hračka je vyrobená z materiálu bezpečného na vkladanie do úst pri prere..
6.74€ 8.99€
Bez dane:5.62€
Tolo Policajné autoPolicajné vozidlo s policajtom šoférom Tolo Policajné auto je farebná a veselá hračka, ktorá sa jednoducho ovláda. Kolesá aj hlava vodiča sa dajú otáčať, čo trénuje zručnosť dieťatka a rozvíja motoriku. Hračka je vyrobená z materiálu bezpečného na vkladanie do úst pri prerezávaní..
8.99€
Bez dane:7.49€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 63 (6 stránok)