Menu
Your Cart

Prevliekanie a labyrinty

Prevliekanie a labyrinty
Trénujte logiku, jemnú motoriku a trpezlivosť vašich detí už od malička! Pomôžu im s tým všetky naše hračky na jemnú motoriku - bludisko pre deti, vkladacie puzzle, activity board či domčeky so zámkami, aktivity kocky, korálky na navliekanie pre detí či prevliekacie hračky.

Vyberáme ráme len tie najlepšie produkty od prvotriednych výrobcov, väčšinou vyrobené z dreva. Všetky tak majú aj zábavný dizajn, ktorý poteší detičky a zabaví ich na dlhé hodiny.

Najpredávanejšie v kategórii Prevliekanie a labyrinty

1 Prevliekanie Syr s myšou Prevliekanie Syr s myšou - Nedostupné 8.99€
2 Prevliekanie Zvieratká z Farmy Prevliekanie Zvieratká z Farmy - Na sklade 14.49€
3 Magnetické bludisko Mesto Magnetické bludisko Mesto - Nedostupné 19.50€
4 Prevliekanie Doprava Prevliekanie Doprava - Nedostupné 14.49€
Kocka s aktivitami 7v1 Kocka s aktivitami 7v1
Nedostupné
Drevený multifunkčný šesťuholník so 7 aktivitamiInteraktívna vzdelávacia hračka ponúka iný typ aktivity na každej strane. Deti môžu posúvať korálky bludiskom, otáčať ozubenými kolieskami, vkladať tvary alebo sa učiť hodiny. Nádherné prevedenie celého pultíka motivuje deti k hre.Deti sa učia a trénuj..
49.50€
Bez dane:41.25€
Objav stolík plný zvieratiekMultifunkčný interaktívny hrací stolík obsahuje množstvo zábavných aktivít pre malé deti a dokonca aj jednoduchú vláčkovú dráhu. Stolček je skvelý pre batoľatá už od 12 mesiacov veku a postupne ich prevedie od jedného objavu k druhému v prostredí plnom zvieratiek, ktoré b..
59.50€
Bez dane:49.58€
Rybičky Multifunkčná hra Rybičky Multifunkčná hra
Nedostupné
Veľa zábavy v jednom vrecúškuAk doma máte málo miesta, ste fanúšikovia minimalizmu, alebo potrebujete skladnú zábavu pre vaše deti na cesty, multifunkčná hra Rybičky z dielne Tooy Toy je presne pre vás. V jednom vrecúšku totiž deti nájdu všetko na klasickú spoločenskú hru chytanie rybičiek, balančnú..
25.90€
Bez dane:21.58€
Magnetický labyrint Počítanie ovocia na strome Magnetický labyrint Počítanie ovocia na strome
-50 %
Dokážeš presunúť farebné guličky na správnu časť ovocného stromu?Za pomoci magnetického pera bezpečne naviguj guličky predstavujúce ovocie celým stromom. Počítaj a určuj farby. Pozor na slepé uličky a prípadné nehody. :)Magnetické bludisko cvičí jemnú motoriku a trpezlivosť.Rozvíja tiež koordináciu ..
12.25€ 24.50€
Bez dane:10.21€
Vaše dieťatko sa s ňou zabaví na celé hodiny.Activity board je manipulačná a edukačná doska z dreva s dotykovými mechanizmami v podobe zámkov, zaviazanej šnúrky, zipsu, gombíku, labyrintu, odopínania opasku a ozubených koliesok.Hračka prispieva k zlepšeniu jemnej motoriky a logického myslenia.Rozvíj..
32.50€
Bez dane:27.08€
Motorický labyrint Abeceda a farma Motorický labyrint Abeceda a farma
-50 %
Počítajte a trénujte abecedu so zvieratkami z farmy!Toto krásne upravené drevené bludisko a triediaca súprava je skvelá na riešenie problémov najmenších detí! Na jednej strane tejto skladačky musíte farebne zoradiť a priradiť hospodárske zvieratá k ich ohradám a stajniam, aby ste ich priradili k seb..
12.95€ 25.90€
Bez dane:10.79€
Multifunkčný stolík pomáha rozvíjať zmysly a jemnú motoriku.Drevený multifunkčný stolík v krásnom a vysoko kvalitnom prevedení ponúka vášmu dieťaťu množstvo rôznorodých aktivít, ktoré dieťa zabavia a zároveň pomáhajú rozvíjať jeho jemnú motoriku aj jednotlivé zmysly. Pohyblivé, posuvné aj odním..
75.96€
Bez dane:63.30€
Multifunkčný stolík pomáha rozvíjať zmysly a jemnú motoriku.Drevený multifunkčný stolík v krásnom a vysoko kvalitnom prevedení ponúka vášmu dieťaťu množstvo rôznorodých aktivít, ktoré dieťa zabavia a zároveň pomáhajú rozvíjať jeho jemnú motoriku aj jednotlivé zmysly.Pohyblivé, posuvné aj odnímateľné..
75.96€
Bez dane:63.30€
Vydajte sa na vidiek a na polia plné krásnych kvetov. Multifunkčný stolík obsahuje všetky obľúbené hospodárske zvieratá! Tento stôl v ranom veku prevedie deti vo veku už od 12 mesiacov od jedného objavu k druhému v prostredí, ktoré budú zbožňovať!Farby sú na vodnej báze.Poďme teda do toho a pom..
57.99€
Bez dane:48.33€
Drevené koráliky na navliekanie.Pre kreatívnych návrhárov šperkov! S týmto komplexným výberom drevených korálkov v šiestich rôznych farbách a tvaroch môžete kreatívne navrhovať šperky.Súprava rozvíja jemnú detskú motoriku.Sada obsahuje aj 6 farebných šnúrok. Všetky korálky sú uložené v praktickom pl..
13.99€
Bez dane:11.66€
Magnetický labyrint Cirkus
Nedostupné
Precvičte si počty s magnetickým cirkusom.Tento magnetický labyrint s motívom cirkusu s krásnymi ilustráciami Michelle Carlslund je určený pre tých najmenších, aby prebudil ich zmysly.Rozvíja zmysly a detskú motoriku.Deti vybavené čarovným perom nechajú guľôčky cestovať labyrintom, aby sa stretli so..
21.44€
Bez dane:17.87€
Set Triedenie 2v1 Set Triedenie 2v1
Nedostupné
Postav vežu, nasadzuj, prevliekaj...Kreatívna sada plná najrôznejších aktivít, s ktorou sa vaše deti nudiť rozhodne nebudú. Jednoduchá drevená hra potrápia nejednu hlavičku. Vďaka predlohám si deti vytvárajú najrôznejšie farebné veže podľa predlohy, ale tiež podľa vlastnej fantázie. Navliekať je ale..
27.90€
Bez dane:23.25€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 34 (3 stránok)