Menu
Your Cart

Black Friday

Black Friday
Nakúpte darčeky pre deti na Vianoce včas za výpredajové ceny! Black Friday prichádza na Babyknihy!

Darčeky u nás zaobstaráte, nielen na Vianoce, ale rovno na celý rok. Vďaka nášmu špeciálnemu Black Friday výpredaji teraz u nás kúpite kvalitné detské hračky aj knihy lacno! Prezrite si aj praktické doplnky či kreatívne pomôcky pre deti.

U nás kúpite darčeky pre deti rýchlo, lacno a bez zbytočných nervov!
Vánoční omalovánky se samolepkami - Peppa Pig
-40 %
Vianočné maľovanie s prasiatkom Peppa Pig.Titul je plný vianočných aktivít a omaľovánok, kde každá stránka predstavuje jeden deň v adventnom kalendári.Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Navyše obsahuje aj viac ako 75 samolepiek, kde polovicu z nich tvoria samolepky s výraznou zlatou potlačou...
4.32€ 7.20€
Bez dane:3.93€
Vánoční omalovánky se samolepkami - Minnie Vánoční omalovánky se samolepkami - Minnie
-40 %
Vianočné maľovanie s Minnie a Mickey.Titul je plný vianočných aktivít a omaľovánok, kde každá stránka predstavuje jeden deň v adventnom kalendári.Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Navyše obsahuje aj viac ako 75 samolepiek, kde polovicu z nich tvoria samolepky s výraznou zlatou potlačou...
4.32€ 7.20€
Bez dane:3.93€
Vedecký set Farebné kryštály Vedecký set Farebné kryštály
-40 %
Vytvor si svoje vlastné unikátne kryštály.Súprava na výrobu kryštálov. Set obsahuje kamienky, z ktorých vyrastú kryštály, 4 sáčky farebného rastúceho prášku, 4 poháriky, 4 drevené paličky na miešanie, odmerku, podložku na kryštál, pipetu, ochranné okuliare a 4 podstavce s vekom. Pri príprave kryštál..
11.97€ 19.95€
Bez dane:9.98€
Zamatové maľovanie Jednorožec Zamatové maľovanie Jednorožec
-50 %
Špeciálne zamatové omaľovánky pre bezchybný výsledok.Zamatové maľovanky s motívom jednorožca. Zamatové maľovanky obsahujú čiernu zamatovú vrstvu, ktorá kopíruje vonkajšie obrysy kresieb. Výhodou zamatovej vrstvy je, že obmedzí vyfarbovanie cez okraj. Podporuje jemnú motoriku, predstavivosť a s..
6.75€ 13.50€
Bez dane:5.63€
Unikátne jemné voskovky potešia každého.Balenie krásnych farebných voskoviek v praktickom balení. Stačí jemný dotyk s povrchom a voskovka hneď krásne kreslí. Dieťatko tak nemusí tlačiť a má z kreslenia radosť. Súčasťou balenia je aj set s predlohami na vyfarbenie.Voskovky sú ľahko umývateľné.Kaž..
11.95€
Bez dane:9.96€
Výroba lampiónov Zvieratká Výroba lampiónov Zvieratká
-40 %
Vyrobte si vlastný lampión šťastia.Balenie obsahuje farebné papierové lampióny a dekorácie v podobe nálepiek na dozdobenie. Neobsahuje lepidlo.Šesť dizajnov rôznych zvieratiek v jasných farbách.Zaručená zábava a kreativita na dlhé hodiny...
7.77€ 12.95€
Bez dane:6.47€
Vaše dieťatko sa s ňou zabaví na celé hodiny.Activity board je manipulačná a edukačná doska z dreva s tromi zámkovými mechanismami, ktoré zaujmu každého drobca.Hračka prispieva k zlepšeniu jemnej motoriky a logickému mysleniu.Manipulačná doska má farebný dizajn domčeku s oknami, dverami a usmievavým..
16.50€
Bez dane:13.75€
Zlož si obrázok pomocou tvarov!Špeciálna skladačka, ktorá učí deti, ako k sebe pasujú jednotlivé tvary tak, aby spolu vytvorili zaujímavý obrázok. Deti si vyberú jeden z predlohových obrázkov a umiestnia ho na drevenú podložku s 9 kolíkmi. Následne hľadajú vhodné drevené tvary, vďaka ktorým dohromad..
17.80€
Bez dane:14.83€
Bábika Cristi 32 cm - s pohyblivými kĺbikmi Bábika Cristi 32 cm - s pohyblivými kĺbikmi
Nedostupné
Nová kamarátka pre vaše deti!Realistická bábika Cristi od španielskej firmy Paola Reina má krásne, husté a dlhé ryšavé vlasy, spletené do dvoch copov. Bábika je vyrobená z vinylu a má na sebe do detailu prepracované svetlo ružové šaty s množstvom farebných obrázkov, tmavé ponožky a čierne topánočky ..
48.36€
Bez dane:40.30€
Posuňte kreativitu dieťaťa na novú úroveň.Úžasná 32 dielna stavebná súprava Stavebnica Magna-Tiles® Builder! Nepoznáme lepšiu stavebnicu, ktorá by detičky natoľko pohltila do hry ako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zábavy. Deti sa môžu hrať samé al..
64.50€
Bez dane:53.75€
Vydajte sa so svojimi deťmi skúmať divoké zvieratká z pralesa!Úžasná 25 dielna stavebná súprava Stavebnica Magna-Tiles® Jungle Animals! Nepoznáme lepšiu stavebnicu, ktorá by detičky natoľko pohltila do hry ako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zábavy..
51.50€
Bez dane:42.92€
S dreveným zmrzlinovým stánkom obslúžite aj najnáročnejšieho zákazníka. Je skvelý na leto i zimu. Disponuje veľkým výberom zmrzlín a nanukov, ktoré je možné vložiť do stojanov a vystaviť tak svoje chutné dobroty zákazníkom. Kopčeky zmrzliny môžete nabrať drevenou naberačkou a vložiť ich na kornútiky..
74.99€
Bez dane:62.49€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 14 (2 stránok)