Menu
Your Cart

8 - 9 rokov

8 - 9 rokov

Väčších školákov – tretiakov – už láka nekonečný online priestor, preto ich treba od neho občas odpútať zaujímavými hračkami a hrami. Veľa inšpirácie nájdete medzi spoločenskými hrami, kde nájdete rôzne dobrodružné hry, ktoré takto veľké deti plne pohltia. Skvelé sú aj logické hry a hlavolamy, experimenty a pokusy na doma pre deti, inšpiratívne bábiky.

Medzi hračky pre deti od 8 rokov patria aj rôzne stavebnice, vďaka ktorým si deti rozvíjajú svoju fantáziu a 3D predstavivosť. Vďaka originálnym kreatívnym setom si vyrobia malé darčeky pre svojich blízkych, ale aj dekorácie do detskej izbičky. Kreatívne a písacie potreby, rôzne papierenské sady, pečiatky a zošity im zaistia možnosť písať svoje prvé denníky, tvoriť priania a pozvánky na oslavu, skrátka plne rozvinúť svoju kreativitu a osobnosť. Deti si u nás tiež doplnia svoju školskú výbavu a písacie potreby. Vyberte pre nich dekorácie na oslavu narodenín.

Ako knihy pre deti od 8 rokov sú dokonalé rôzne encyklopédie, atlasy, náučné knihy, ale aj dobrodružné príbehy či knižné série, ktoré deti zaujmú na veľmi dlho. Vyberajte to, čo ich naozaj baví!

Najpredávanejšie v kategórii 8 - 9 rokov

Preži deň ako hovienko, sopka či panda
Novinka
Čo sa deje v ríši zvierat? Čo nám vraví veda o planéte Zem?Začítaj sa do knihy Preži deň ako... a zisti, čo sa deje vo svete okolo nás. Vo vtipných komiksoch, tajných denníkoch a prehľadných nákresoch ťa čaká množstvo pozoruhodných faktov a nových informácií.Najvtipnejší sprievodca po živote na zemi..
14.95€
Bez dane:13.59€
Odolný batoh do škôlky aj na výletyRužový detský batoh s motívom dúhy od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 32 x 25 x 12 cm s objemom 9,6 l je svojou veľkosťou vhodný približne pre deti od 2 rokov. Má dve vrecká na zips a dve postranné vrecká na fľašu na pitie a ďalšie poklady. Popruhy sú nast..
39.60€
Bez dane:33.00€
Písanie aj kreslenie s obľúbeným literárnym hrdinom!Linajkový zošit s Malým princom od francúzskej značky Petit Jour inšpiruje vaše deti na písanie aj kreativitu. Zošit o veľkosti 21 x 15 cm má 48 linajkových stránok a poskytuje tak dostatok priestoru na rôzne tvorivé aktivity alebo písanie denníčka..
5.00€
Bez dane:4.17€
Rozkošná knižka o tom, aké dôležité je vedieť povedať prepáč.Pekný a jednoduchý spôsob, ako zakopať vojnovú sekeru.Stačí okamih, aby sme niekoho zranili a ublížili mu.Ublížiť dokáže krik.Ohlušujúce ticho.Alebo ľahostajnosť.Môžete ju darovať aj niekomu, s kým sa chcete zmieriť, alebo sa mu ospravedln..
14.99€
Bez dane:13.63€
Poznáte maľovanie podľa čísel? Táto vzrušujúca technika umožňuje deťom vytvárať krásne maľby jednoducho podľa pokynov. Táto kreatívna sada obsahuje 2 pekné obrázky, ktoré môžu deti vo veku 7 a viac vyzdobiť akvarelovými farbami. Na prvom obrázku je kobyla a jej žriebä, zatiaľ čo na druhom je nádhern..
14.99€
Bez dane:12.49€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 3 veľkých pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign s modrou, ružovou a čiernou farbou dodá pečiatkovaniu farby a radosť z tvorenia. Každá poduška má priemer 10,5 cm, teda dostatok miesta na akékoľvek kreatívne tvorenie pre deti aj ..
10.90€
Bez dane:9.08€
Deti a fanúšikovia Avatara od 8 rokov majú teraz možnosť cestovať na exoplanetárny mesiac Pandora. Prežite znova svoje obľúbené chvíle z filmu Avatar: Cesta vody alebo si vymýšľajte vlastné dynamické scény a príbehy s polohovateľnou figúrkou ilu, minifigúrkami Tsireyi a Tuka a korálovým útesom Pando..
23.49€
Bez dane:19.58€
LEGO City Bager s rýpadlom LEGO City Bager s rýpadlom
Nedostupné
Zapriahnite fantáziu detí do práce s touto stavebnicou bagra s rýpadlom.Dodáva sa so zbíjačkou a vymeniteľným príslušenstvom: vedrom a naberacou lyžicou. Súčasťou tejto zábavnej stavebnice sú aj inteligentná lavička, 2 minifigúrky stavbárov a zábavné doplnky na hodiny staviteľských hier pre deti od ..
18.49€
Bez dane:15.41€
LEGO City Hasičská záchranná loď a čln LEGO City Hasičská záchranná loď a čln
Nedostupné
Vzrušujúce dobrodružstvá na vás čakajú v tejto stavebnici , ktorá obsahuje výkonnú loď a nafukovací motorový čln. Deti môžu z člna spúšťať vodné dieliky LEGO a pomôcť hasičovi s tryskovým batohom zahasiť plamene LEGO. Stačí pridať 3 minifigúrky zo setu a zábava sa môže začať.Digitálna staviteľská zá..
18.49€
Bez dane:15.41€
LEGO Disney Točiaca sa Rapunzel LEGO Disney Točiaca sa Rapunzel
Nedostupné
Nadchnite deti vo veku od 5 rokov legovým setom s RapunzelObsahuje stojan s ozdobnými detailmi, kľúč a priestor pre figúrku LEGO chameleóna Pascala, minibábiku LEGO Rapunzel a „diamantové“ šaty, ktoré po spojení so slnečníkom vytvoria nádobu na uloženie minibábiku. Deti sa môžu tešiť na jednoduché a..
9.49€
Bez dane:7.91€
Deti, ktoré zbožňujú Monster Jam, majú čo objavovať s touto naťahovacou hračkou. Dodáva sa s úžasnými dračími detailmi, ako sú ostne a rohy. Vďaka realistickým grafickým prvkom a farbám je tento model ako stvorený na predvádzanie obľúbených momentov z arény Monster Jam.Hračka typu 2 v 1 pre ešte via..
18.99€
Bez dane:15.83€
Deti si môžu vymýšľať kopu vlastných zábavných príbehov v Aliyinej izbe. Paisley a Aliya spoločne počas prespávania vymýšľajú príbehy. Izbička krásne odráža Aliyino nadšenie pre štúdium: je v nej množstvo papierov zo školy, kancelárska stolička, notebook, kniha, lampa a trofej. Deti sa môžu tešiť aj..
18.49€
Bez dane:15.41€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 514 (43 stránok)