Menu
Your Cart

8 - 9 rokov

8 - 9 rokov

Väčších školákov – tretiakov – už láka nekonečný online priestor, preto ich treba od neho občas odpútať zaujímavými hračkami a hrami. Veľa inšpirácie nájdete medzi spoločenskými hrami, kde nájdete rôzne dobrodružné hry, ktoré takto veľké deti plne pohltia. Skvelé sú aj logické hry a hlavolamy, experimenty a pokusy na doma pre deti, inšpiratívne bábiky.

Medzi hračky pre deti od 8 rokov patria aj rôzne stavebnice, vďaka ktorým si deti rozvíjajú svoju fantáziu a 3D predstavivosť. Vďaka originálnym kreatívnym setom si vyrobia malé darčeky pre svojich blízkych, ale aj dekorácie do detskej izbičky. Kreatívne a písacie potreby, rôzne papierenské sady, pečiatky a zošity im zaistia možnosť písať svoje prvé denníky, tvoriť priania a pozvánky na oslavu, skrátka plne rozvinúť svoju kreativitu a osobnosť. Deti si u nás tiež doplnia svoju školskú výbavu a písacie potreby. Vyberte pre nich dekorácie na oslavu narodenín.

Ako knihy pre deti od 8 rokov sú dokonalé rôzne encyklopédie, atlasy, náučné knihy, ale aj dobrodružné príbehy či knižné série, ktoré deti zaujmú na veľmi dlho. Vyberajte to, čo ich naozaj baví!

Najpredávanejšie v kategórii 8 - 9 rokov

Výkresy A4 / 10ks Výkresy A4 / 10ks - Nedostupné 0.95€
Bez dane: 0.79€
Farebný papier A4 / 20ks Farebný papier A4 / 20ks - 2-3 dni 1.95€
Bez dane: 1.63€
Miska na vodu s pokrievkou Miska na vodu s pokrievkou - Nedostupné 1.65€
Bez dane: 1.38€
Pečiatky abeceda s pohľadnicami Pečiatky abeceda s pohľadnicami
Novinka
Vytvor si s pečiatkami vlastné pohľadnice!Táto krásna sada pečiatok s veľkými písmenami a číslicami obsahuje 26 písmen, 10 číslic, 6 farebných podložiek a 45 pohľadníc na ozdobenie (15 tlačených, 30 prázdnych strán). Použite túto súpravu na výrobu alebo si precvičte rozpoznávanie písmen a číslic pre..
18.50€
Bez dane:15.42€
Výroba hopíkov Planéty Výroba hopíkov Planéty
Novinka
Vyrob si svoje vlastné skákacie planéty!Vďaka tejto jedinečnej kreatívnej sade od Tookyland si detičky vytvoria skákacie loptičky - hopíky - v podobe všetkých planét našej Slnečnej sústavy. V balení deti nájdu všetko potrebné: kádinku na zarobenie hmoty, dve formy na na tvorbu hopíkov a 16 vrecúšok ..
23.95€
Bez dane:19.96€
Veľká medvedia kuchárka
Novinka
Veľká medvedia kuchárka.Kulinárske umenie Miška a Nedveďa pozná celý les a možno očarilo už aj vás pri pozeraní večerníčka Maškrtné medvedie príbehy. Ak majú aj vaše deti mlsný jazýček ako naši dvaja chlpáči, dajte im do rúk Veľkú medvediu kuchárku a môžete sa tešiť na dobroty počas celého dňa. Trid..
16.50€
Bez dane:15.00€
Maľovanie na okná Svet zvierat Maľovanie na okná Svet zvierat
Novinka
Ozdobte si okná svojim dielom.Sada farieb na sklo či iný hladký povrch. Balenie obsahuje päť jasných farieb, čiernu farbu, plastovú kartičku na tvorbu obrázku a pár predlohových obrázkov so zvieratkami. Použite šablónu alebo popustite uzdu svojej fantázie.Produkt je určený pre deti od 6 rokov, ..
19.99€
Bez dane:16.66€
Maľovanie na okná Svet princezny Maľovanie na okná Svet princezny
Novinka
Ozdobte si okná svojim dielom.Sada farieb na sklo či iný hladký povrch. Balenie obsahuje päť jasných farieb, čiernu farbu, plastovú kartičku na tvorbu obrázku a pár predlohových obrázkov s princeznami. Použite šablónu alebo popustite uzdu svojej fantázie.Produkt je určený pre deti od 6 rokov, k..
15.50€
Bez dane:12.92€
Pečiatky Vôňa Vianoc Pečiatky Vôňa Vianoc
Nedostupné
Sada pečiatok s vianočnou tematikou!Vykúzlite originálne vianočné priania, drobné darčeky, visačky, baliaci papier a pod. pomocou tejto sady pečiatok v štýle romantických staroanglických Vianoc. Baletné topánky, kolotoč alebo hojdací koník, to sú motívy, ktoré roznežnia aj Grincha.Vytvárajte pomocou..
8.20€
Bez dane:6.83€
Vankúšiky na pečiatky
Nedostupné
Vankúšiky s atramentom určené na pečiatkovanie.Sada 2 pečiatkovacích vankúšikov vhodných na detské papierové projekty.Farby sú umývateľné a vyprateľné.Tieto pečiatkovacie vankúšiky sú vhodné pre prácu s veľkými detskými pečiatkami. Pracuje sa s nimi úplne jednoducho, pečiatku niekoľkokrát ľahko prit..
9.50€
Bez dane:7.92€
Vydajte sa na bláznivé a napínavé dobrodružstvo po mrazivej Aljaške!Toto je príbeh desaťročnej Stely a jedného veľkého psieho závodu, ktorý jej rodinu zavedie z Krásnohôrok až na vzdialenú a ľadom večne prikrytú Aljašku.Milý príbeh, ktorý čitateľom ukáže, aké silné môže byť puto medzi rodičom a dieť..
11.90€
Bez dane:10.82€
Poddajte sa jeho hrozivému veličenstvu!Pokloňte sa korunovanému princovi Marmeládovi! Skloňte hlavy pred jeho zadkorukou výsosťou! Alebo… teda… Ako chcete! Zákerní Smradi a ešte zákernejšie Baby možno dostali nakladačku, ale znamená to, že už sa nikdy nevzchopia? Tak to je vylúčené, faganitos!&..
12.99€
Bez dane:11.81€
Tajomstvá Nočného expresu čakajú na svoje odhalenie!Danja s rodičmi a staršou sestrou trávia celý december u babičky v starej staničnej budove, aby si užili jeden druhého a pripravili sa na Vianoce. Jedenásťročná Danja sa na toto obdobie vždy tešila, len tento rok je to trochu zvláštne. Babička je a..
16.90€
Bez dane:15.36€
Všetko, čo potrebuješ vedieť o číslach vysvetlené mamutmi.Prečo je nula dôležitá? Čo je to prvočíslo? Na čo slúžia zlomky, desatinné čísla a percentá? Čím sa vyznačuje mnohosten? Čo je to pravdepodobnosť? Aké vlastnosti má Pascalov trojuholník a na čo sa dá využiť Fibonacciho postupnosť? To všetko n..
17.95€
Bez dane:16.32€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 359 (30 stránok)