Menu
Your Cart

Pečiatky

Pečiatky
Pečiatkovanie je skvelou výtvarnou činnosťou už pre veľmi malé detičky. Precvičí si vďaka nej úchop, koordináciu pohybov aj jemnú motoriku. Aj preto u nás nájdete rôznorodé pečiatky pre malé aj väčšie deti.
Pre malé deti vyberte veľké pečiatky akurát do malej rúčky vhodnej pre deti od 18 mesiacov. Nechýbajú drevené pečiatky pre deti s rôznorodými vzormi. Ako nevšedný kreatívny darček sú skvelé kreatívne sady s pečiatkami. Špecialitou sú napríklad aj pečiatky na odkazy, pozvánky či priania, pri ktorých je možné do otlačeného obrázku napísať nejaký odkaz. Skvelé pre kreatívnych školákov!
Vyberte deťom pečiatky so zvieratami, jednorožcami, princeznami, vozidlami, dinosaurami, písmenami a ďalšími motívmi.
Prispôsobte si svoje výtvory s tváričkami.Sada pečiatok pre deti od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 3 drevené pečiatky s detskými tváričkami. Dajú sa použiť aj na kreatívne koníčky. Drevené pečiatky sú tiež ideálne na hodnotenie práce malých žiakov hravou formou.S Crea Lign sa deti učia nové u..
11.90€
Bez dane:9.92€
Prispôsobte si svoje výtvory so smajlíkmi.Sada pečiatok pre deti od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 4 drevené pečiatky so smajlíkmi. Drevené pečiatky sú tiež ideálne na hodnotenie práce malých žiakov hravou formou.S Crea Lign sa deti učia nové umelecké techniky.Pečiatky pre deti a práca s nimi..
11.90€
Bez dane:9.92€
Prispôsobte si svoje výtvory s touto pečiatkovou sadou so zvieratkami a číslami!Sada pečiatok pre deti od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 15 drevených pečiatok so zvieratkami a číslami. V balení je aj atramentový pečiatkovací vankúšik s čiernou farbou. Deti tak môžu hneď tvoriť! Tento box je i..
20.90€
Bez dane:17.42€
Odtlačky zvieratiek na plastelíne sú super! Drevené pomôcky, ktoré rozšíria možnosti kreatívnej hry s plastelínou. Sada obsahuje 3 dekoračné valčeky s ergonomicky tvarovanou rukoväťou. Dieťa si pripraví plastelínové placky, do ktorých vtlačí valčekmi vzory.Modelovanie z plastelíny účinne podporuje r..
16.25€
Bez dane:13.54€
Odtlačky zvieratiek na plastelíne sú super! Prvá kreatívna sada s plastelínou pre drobcov obsahuje 3 veľké drevené pečiatky s ergonomicky tvarovanou rukoväťou. Dieťa si pripraví plastelínové placky, do ktorých otlačí vzory na pečiatkach: sloníka, tukana a chobotničku. Aktivita sa dá opakovať donekon..
16.25€
Bez dane:13.54€
Penové pečiatky Môj oceán Penové pečiatky Môj oceán
Nedostupné
Vymysli si vlastný príbeh z oceánu!Sada pečiatok pre deti od od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 10 veľkých penových pečiatok so zvieratkami z oceánu a ďalšími tematickými motívmi. Deti si vďaka nim tak môžu vymyslieť svoj vlastný kreslený príbeh z oceánu. Pečiatky odtlačia a obrysy následne vy..
14.90€
Bez dane:12.42€
Ergonomicky tvarované pečiatky pre najmenšíchVeľké okrúhle pečiatky pre deti so zvieratkami zo savany od francúzskej značky Crea Lign sú ergonomicky tvarované. Dobre sa držia malým ručičkám, a preto sú vhodné už pre deti od 12 mesiacov. V balení nájdete 5 veľkých pečiatok so zvieratkami a jeden veľk..
19.90€
Bez dane:16.58€
Moje prvé pečiatky Domáce zvieratká 6 ks Moje prvé pečiatky Domáce zvieratká 6 ks
Nedostupné
Ergonomicky tvarované pečiatky pre najmenšíchVeľké okrúhle pečiatky pre deti s domácimi zvieratkami od francúzskej značky Crea Lign sú ergonomicky tvarované. Dobre sa držia malým ručičkám, a preto sú vhodné už pre deti od 12 mesiacov. V balení nájdete 5 veľkých pečiatok so zvieratkami a jeden veľký ..
19.90€
Bez dane:16.58€
Maxi Pečiatkové podušky 3 ks Modrá Ružová Čierna Maxi Pečiatkové podušky 3 ks Modrá Ružová Čierna
Nedostupné
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 3 veľkých pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign s modrou, ružovou a čiernou farbou dodá pečiatkovaniu farby a radosť z tvorenia. Každá poduška má priemer 10,5 cm, teda dostatok miesta na akékoľvek kreatívne tvorenie pre deti aj ..
10.90€
Bez dane:9.08€
Vytvor si svoje vlastné kytice vo váze!Súprava 20 podkladových obrázkov od francúzskej značky Crea Lign slúži na dokreslenie alebo na dotvorenie pečiatkami. Každý obrázok vyobrazuje len pozadie a vázu, kyticu si už deti vymyslia a dotvoria podľa seba. Skvelé ako doplnok k Sade pečiatok kytice od Cre..
7.90€
Bez dane:6.58€
Vytvor si svoju vlastnú kyticu!Sada pečiatok pre deti od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 10 veľkých pečiatok s kvetinovými motívmi a pečiatkovaciu podložku so 4 farbami. Vďaka sade pečiatok si deti môžu vytvoriť svoju vlastnú záhradu či kyticu. Obrázky si môžu dokresliť ručne, alebo môžu použi..
10.90€
Bez dane:9.08€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 38 (4 stránok)