Menu
Your Cart

Pečiatky

Pečiatky
Pečiatkovanie je skvelou výtvarnou činnosťou už pre veľmi malé detičky. Precvičí si vďaka nej úchop, koordináciu pohybov aj jemnú motoriku. Aj preto u nás nájdete rôznorodé pečiatky pre malé aj väčšie deti.
Pre malé deti vyberte veľké pečiatky akurát do malej rúčky vhodnej pre deti od 18 mesiacov. Nechýbajú drevené pečiatky pre deti s rôznorodými vzormi. Ako nevšedný kreatívny darček sú skvelé kreatívne sady s pečiatkami. Špecialitou sú napríklad aj pečiatky na odkazy, pozvánky či priania, pri ktorých je možné do otlačeného obrázku napísať nejaký odkaz. Skvelé pre kreatívnych školákov!
Vyberte deťom pečiatky so zvieratami, jednorožcami, princeznami, vozidlami, dinosaurami, písmenami a ďalšími motívmi.

Najpredávanejšie v kategórii Pečiatky

Set s pečiatkami Set s pečiatkami - Na sklade 12.50€ 6.25€
Bez dane: 5.21€
Pečiatky Bambino Abeceda Pečiatky Bambino Abeceda - 2-3 dni 14.00€
Bez dane: 11.67€
Farebné vankúšiky na pečiatky Farebné vankúšiky na pečiatky - 2-3 dni 14.40€
Bez dane: 12.00€
Pečiatky abeceda s pohľadnicami Pečiatky abeceda s pohľadnicami
Novinka
Vytvor si s pečiatkami vlastné pohľadnice!Táto krásna sada pečiatok s veľkými písmenami a číslicami obsahuje 26 písmen, 10 číslic, 6 farebných podložiek a 45 pohľadníc na ozdobenie (15 tlačených, 30 prázdnych strán). Použite túto súpravu na výrobu alebo si precvičte rozpoznávanie písmen a číslic pre..
18.50€
Bez dane:15.42€
Pečiatky Vôňa Vianoc Pečiatky Vôňa Vianoc
Nedostupné
Sada pečiatok s vianočnou tematikou!Vykúzlite originálne vianočné priania, drobné darčeky, visačky, baliaci papier a pod. pomocou tejto sady pečiatok v štýle romantických staroanglických Vianoc. Baletné topánky, kolotoč alebo hojdací koník, to sú motívy, ktoré roznežnia aj Grincha.Vytvárajte pomocou..
8.20€
Bez dane:6.83€
Vankúšiky na pečiatky
Nedostupné
Vankúšiky s atramentom určené na pečiatkovanie.Sada 2 pečiatkovacích vankúšikov vhodných na detské papierové projekty.Farby sú umývateľné a vyprateľné.Tieto pečiatkovacie vankúšiky sú vhodné pre prácu s veľkými detskými pečiatkami. Pracuje sa s nimi úplne jednoducho, pečiatku niekoľkokrát ľahko prit..
9.50€
Bez dane:7.92€
Sada pečiatok s tematikou severských Vianoc!Poprajte krásne sviatky obdarovanému jedným odtlačkom pečiatky! Pečiatky sú ideálne na výrobu vianočných prianí, visačiek, nápaditých obalov na darčeky aj vianočných dekorácií.Vytvárajte pomocou pečiatok vlastné vianočné priania, darčeky a mnoho iného.Set ..
6.90€
Bez dane:5.75€
Pečiatky Adventný kalendár Pečiatky Adventný kalendár
Nedostupné
Veľká sada pečiatok s kúzelnou vianočnou tematikou pre vaše adventné tvorenie!Ideálne na výrobu a zdobenie adventných kalendárov, vianočných prianí, baliaceho papiera, vianočných visačiek, originálneho balenia vianočných cukroviniek a jedlých darčekov a ďalšieho vianočného zimného tvorenia.Vytvárajt..
9.20€
Bez dane:7.67€
Vankúšik pre pečiatkovanie na papier
Nedostupné
Opečiatkujte si všetko, čo máte po ruke!Vankúšik pre pečiatkovanie na papier je vhodný aj pre malé deti. Je veľmi ľahko možné umyť vodou s mydlom. Pri zašpinení oblečenia je možné vyprať bežným spôsobom. Vankúšik vystačí na cca 3000 pečiatok...
2.45€
Bez dane:2.04€
Pečiatky Dinosaury 15 ks Pečiatky Dinosaury 15 ks
Nedostupné
S týmito pečiatkami sa deti skutočne zabavia!Roarrrrr! Nechajte svojho malého prieskumníka stretnúť sa tvárou v tvár s dinosaurami. Diplodocus, T-Rex, ich stopy, skaly, stromy a sopka čakajú na vytvorenie nového sveta.Obľúbený motív dinosaurov, s ktorým môžu využiť kreativitu a svoju fantáziu.Týchto..
14.99€
Bez dane:12.49€
Pečiatky Jednorožec 15 ks Pečiatky Jednorožec 15 ks
Nedostupné
S týmito pečiatkami sa dievčatá skutočne zabavia!Ďalšia zastávka, je krajina jednorožcov! Táto skvelá súprava obsahuje 15 penových pečiatok: rozprávkové fantastické zvieratká, sladkosti, srdiečka a dúhu... všetko, čo bude váš drobec potrebovať, aby mohol uniknúť do rozprávkového sveta jednorožcov.Ob..
14.99€
Bez dane:12.49€
Pečiatky Bambino Farma Pečiatky Bambino Farma
2-3 dni
Tematické Eco pečiatky so zvieratkami z farmy.Kto žije na farme? Poďme si rozprávať o domácich zvieratkách. Kvalitné drevené pečiatky pre deti s roztomilými motívmi v novej EKO-FRIENDLY rade. Ide o produkt šetrný k životnému prostrediu. Balenie obsahuje 8 pečiatok a pečiatkový vankúšik v čiernej far..
15.40€
Bez dane:12.83€
Pečiatky Bambino Dinosaury Pečiatky Bambino Dinosaury
2-3 dni
Tematické Eco pečiatky s dinosaurami.Osem malých dinosaurov a prehistorický svet znova ožíva! Kvalitné drevené pečiatky pre deti s roztomilými motívmi v novej EKO-FRIENDLY rade. Ide o produkt šetrný k životnému prostrediu. Balenie obsahuje 8 pečiatok a pečiatkový vankúšik v čiernej farbe.Vytvárajte ..
15.40€
Bez dane:12.83€
Pečiatky drevené Abeceda
Nedostupné
S pečiatkami sa deti hravo naučia abecedu.S pečiatkami je možné pracovať mnohými spôsobmi. Pečiatky s písmenkami sú výborné na učenie, ale je možné ich využiť aj na zdobenie a ďalšie tvorenie. Dajú sa s nimi podpísať zošity, denníčky, pohľadnice, venovania a mnoho iného. Deti si rozvíjajú kreat..
7.50€
Bez dane:6.25€
Set s pečiatkami Set s pečiatkami
-50 %
Vytvor si s pečiatkami krásne obrázky!Maľovanie s pečiatkami od Jar Meló je skvelou zábavou pre menšie deti. Set obsahuje 12 rôznych pečiatok s geometrickými tvarmi a ďalšími jednoduchými dekoratívnými vzormi. Vďaka minimalistickým tvarom sa deťom pečiatky dobre a jednoducho odtláčajú. V balení tiež..
6.25€ 12.50€
Bez dane:5.21€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 26 (3 stránok)