Menu
Your Cart

Pečiatky

Pečiatky
Pečiatkovanie je skvelou výtvarnou činnosťou už pre veľmi malé detičky. Precvičí si vďaka nej úchop, koordináciu pohybov aj jemnú motoriku. Aj preto u nás nájdete rôznorodé pečiatky pre malé aj väčšie deti.
Pre malé deti vyberte veľké pečiatky akurát do malej rúčky vhodnej pre deti od 18 mesiacov. Nechýbajú drevené pečiatky pre deti s rôznorodými vzormi. Ako nevšedný kreatívny darček sú skvelé kreatívne sady s pečiatkami. Špecialitou sú napríklad aj pečiatky na odkazy, pozvánky či priania, pri ktorých je možné do otlačeného obrázku napísať nejaký odkaz. Skvelé pre kreatívnych školákov!
Vyberte deťom pečiatky so zvieratami, jednorožcami, princeznami, vozidlami, dinosaurami, písmenami a ďalšími motívmi.

Najpredávanejšie v kategórii Pečiatky

1 Set s pečiatkami Set s pečiatkami - Na ceste 12.50€
2 Pečiatky Bambino Abeceda Pečiatky Bambino Abeceda - Nedostupné 14.00€
3 Pečiatky Na stavbe Pečiatky Na stavbe - Nedostupné 12.80€
4 Pečiatky Domáce zvieratká Pečiatky Domáce zvieratká - Nedostupné 15.20€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 3 veľkých pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign s modrou, ružovou a čiernou farbou dodá pečiatkovaniu farby a radosť z tvorenia. Každá poduška má priemer 10,5 cm, teda dostatok miesta na akékoľvek kreatívne tvorenie pre deti aj ..
10.90€
Bez dane:9.08€
Vytvor si svoje vlastné kytice vo váze!Súprava 20 podkladových obrázkov od francúzskej značky Crea Lign slúži na dokreslenie alebo na dotvorenie pečiatkami. Každý obrázok vyobrazuje len pozadie a vázu, kyticu si už deti vymyslia a dotvoria podľa seba. Skvelé ako doplnok k Sade pečiatok kytice od Cre..
7.90€
Bez dane:6.58€
Vytvor si svoju vlastnú kyticu!Sada pečiatok pre deti od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 10 veľkých pečiatok s kvetinovými motívmi a pečiatkovaciu podložku so 4 farbami. Vďaka sade pečiatok si deti môžu vytvoriť svoju vlastnú záhradu či kyticu. Obrázky si môžu dokresliť ručne, alebo môžu použi..
10.90€
Bez dane:9.08€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 3 veľkých pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign s oranžovou, žltou a hnedou farbou dodá pečiatkovaniu farby a radosť z tvorenia. Každá poduška má priemer 10,5 cm, teda dostatok miesta na akékoľvek kreatívne tvorenie pre deti aj dospelýc..
10.90€
Bez dane:9.08€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 3 veľkých pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign so zelenou, červenou a fialovou farbou dodá pečiatkovaniu farby a radosť z tvorenia. Každá poduška má priemer 10,5 cm, teda dostatok miesta na akékoľvek kreatívne tvorenie pre deti aj dosp..
10.90€
Bez dane:9.08€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 3 veľkých pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign so zelenou, modrou a červenou farbou dodá pečiatkovaniu farby a radosť z tvorenia. Každá poduška má rozmer 6,2 x 9,5 cm, teda dostatok miesta na akékoľvek kreatívne tvorenie pre deti aj do..
12.90€
Bez dane:10.75€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 3 veľkých pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign s oranžovou, ružovou a fialovou farbou dodá pečiatkovaný farby a radosť z tvorenia. Každá poduška má rozmer 6,2 x 9,5 cm, teda dostatok miesta na akékoľvek kreatívne tvorenie pre deti aj d..
12.90€
Bez dane:10.75€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 9 štvorcových pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign dodá pečiatkovaniu vašich detí farby a radosť z tvorenia. Táto špeciálna pečiatkovacia farba sa dá vyprať, umyť mydlom, je zdravotne nezávadné. Každá poduška má priemer 3,3 x 3,3 cm a ..
11.90€
Bez dane:9.92€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 8 maxi pečiatkových vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign dodá pečiatkovaniu vašich detí farby a radosť z tvorenia. Táto špeciálna pečiatkovacia farba sa dá vyprať, umyť mydlom, je zdravotne nezávadné. Každá poduška má priemer 10, 5 cm, veľa miesta na..
20.90€
Bez dane:17.42€
Maľuj svojimi odtlačkami prstov!Paleta so 6 atramentovými vankúšikmi na odtlačky prstov od francúzskej značky Crea Lign umožní aj tým najmenším deťom umelecky sa vyšantiť. Tieto špeciálne prstové farby netečú, idú umyť, vyprať a sú zdravotne nezávadné. Každá poduška má priemer 4 cm.Skvelé na rozvoj ..
8.50€
Bez dane:7.08€
Vymysli si vlastný dinosaurí príbeh!Sada pečiatok pre deti od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 10 veľkých penových pečiatok s dinosaurami a rastlinami. Deti si vďaka nim tak môžu vymyslieť svoj vlastný kreslený dinosaurí príbeh. Pečiatky odtlačia a obrysy následne vyfarbia podľa vlastnej predst..
14.90€
Bez dane:12.42€
Vymysli si vlastný príbeh zo safari!Sada pečiatok pre deti od od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 10 veľkých penových pečiatok so zvieratkami zo savany a ďalšími safari motívmi. Deti si vďaka nim tak môžu vymyslieť svoj vlastný kreslený príbeh zo safari. Pečiatky odtlačia a obrysy následne vyfa..
14.90€
Bez dane:12.42€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 36 (3 stránok)