Menu
Your Cart

Knihy

Knihy

Podporte vývin bábätka knihami

Objavte svet kníh pre najmenších. Interakcia s knihami v ranom veku je kľúčom k rozvoju zmyslového vnímania a podpore kognitívneho a emocionálneho rastu.

Široký výber kníh pre najmenších

Naše v našej ponuke kníh pre bábätká nájdete dotykové knižky s rôznymi štruktúrami pre vývoj hmatu, zvukové knihy pre stimuláciu sluchu, kontrastné čiernobiele knihy pre zdravý vývin zraku, aj krásne obrázkové leporelá. 

Najpredávanejšie v kategórii Knihy

Mäkká látková kniha pre bábätkoTáto látková knižka s plyšovým leňochod, bude rozvíjať zmysly bábätka od narodenia. Rôzne štruktúrované materiály podporia vývin hmatu, farby a vzory zase vývin zraku. Nájdete na nej aj zrkadielko, štítky, šuštiace časti. Na zadnú stranu do priesvitnej plastovej časti ..
22.99€
Bez dane:19.16€
Touch and Feel Wings je knižka pre deti, ktorá ich zavedie do sveta textúr. Tento jedinečný produkt je navrhnutý tak, aby podporoval rozvoj zmyslov a zábavu detí. S Touch and Feel Wings si deti môžu vychutnať hmatové zážitky prostredníctvom rôznych textúr, ktoré sú umiestnené na krídlach. Každé k..
11.95€
Bez dane:10.86€
Touch and Feel Tails je knižka pre deti, ktorá ich zavedie do sveta textúr. Tento jedinečný produkt je navrhnutý tak, aby podporoval rozvoj zmyslov a zábavu detí. S Touch and Feel Tails si deti môžu vychutnať hmatové zážitky prostredníctvom rôznych textúr, ktoré sú umiestnené na chvostoch. Každý ..
11.95€
Bez dane:10.86€
Touch and Feel Ears je knižka pre deti, ktorá ich zavedie do sveta textúr. Tento jedinečný produkt je navrhnutý tak, aby podporoval rozvoj zmyslov a zábavu detí. S Touch and Feel Ears si deti môžu vychutnať hmatové zážitky prostredníctvom rôznych textúr, ktoré sú umiestnené na ušiach. Každé ucho ..
11.95€
Bez dane:10.86€
Prvý album bábätka Prvý album bábätka
-30 %
Baby’s first photo album je ideálny spôsob, ako zachytiť a uchovať najdôležitejšie momenty vášho dieťaťa. Tento štýlový fotoalbum je navrhnutý špeciálne pre deti a ponúka dostatok miesta na vloženie fotografií, ktoré budú vašej rodine prinášať radosť a spomienky na celý život. S jemnými farbami a hr..
16.07€ 22.95€
Bez dane:13.39€
Jedinečná textilná knižka s krásnymi ilustráciami ponúka dvanásť rôznych aktivít vrátane zipsov, praciek, šnúrok, gombíkov a pod. Hraním s touto knižkou batoľa získava zručnosti, ktoré mu napr. uľahčia samostatné obliekanie a obúvanie. Knižku využijete aj na učenie dieťaťa farbám a prvým číslam.Kniž..
22.76€
Bez dane:18.97€
Mäkká textilná knižka s krásnymi motívmi zo života na farme upúta pozornosť vášho dieťaťa množstvom aktivít, ukrytých na jednotlivých stránkach. Na skúmanie a prezeranie lákajú šuštiace aj pískacie stránky, rôznorodé textúry alebo napr. bezpečné zrkadlo. Knižka pomáha rozvíjať jednotlivé zmysly dieť..
15.96€
Bez dane:13.30€
Poďme spoločne ozdobiť stromček a nájsť všetky poschovávané darčeky.V mestečku panuje kúzelná atmosféra. Všetky zvieratká sa už nemôžu dočkať, kedy budú Vianoce. Postupne ozdobia celé mestečko, les a zostáva ešte ozdobiť vianočný stromček na námestí. Pozri sa ako sa im to podarí. So zvieratkami..
12.90€
Bez dane:11.73€
Trains Sound Book Trains Sound Book
Nedostupné
Stlač tlačidlo a svet vláčikov ožije!Malé deti budú milovať stláčanie tlačidiel v tejto krásne ilustrovanej knižke, aby si vypočuli vzrušujúci svet vláčikov. Od parného vlaku preháňajúceho sa cez viadukt až po drevorubačský vláčik škrípajúci za zákrutou v ľadovom lese, môžete objavovať všetky druhy ..
21.94€
Bez dane:19.95€
Počúvaj a spoznávaj aké zvuky vydáva mačka, pes, morča, papagáj a kanárik!Stlač zvukové tlačidlo a vypočuj si päť rôznych zvukov domácich maznáčikov: štekot psa, mňaukanie mačky i spev kanárika. Toto zvukové leporelo rozvíja sluch a hmat a obsahuje krásne farebné ilustrácie s jednoduchými popismi.&n..
12.90€
Bez dane:11.73€
Počúvaj a spoznávaj morské vlny, dážď, vietor a ďalšie zvuky prírody. Stlač zvukové tlačidlo a vypočuj si päť rôznych zvukov prírody: morské vlny, dážď, vietor a iné. Toto zvukové leporelo rozvíja sluch a hmat a obsahuje krásne farebné ilustrácie s jednoduchými popismi. Toto leporelo obsah..
12.90€
Bez dane:11.73€
Knižka so zvukmi dopravných prostriedkov, do ktorej sa deti radi započúvajú.Stlač tlačidlo a počúvaj trúbenie klaksónov: auta, nákladiaku, bicykla, vlaku a lode. NOVINKA: Na poslednej dvojstrane je zvuková hra Hľadaj & nájdi. Zvukové tlačidlo prehráva náhodne päť zvukov alebo melódií, ktoré patr..
19.19€
Bez dane:17.45€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 78 (7 stránok)