Menu
Your Cart

TAF TOYS

Hudobné inovatívne hračky

Cieľom dizajnérov hračiek Taf Toys je navrhovať inovatívne hračky, ktoré rozvíjajú predstavivosť dieťaťa. Dôraz je kladený na výrazné farby, základné tvary, originálne ilustrácie a vysokú funkčnosť. Vďaka exkluzívnej spolupráci s francúzskym ilustrátorom Alainom Crozonom je každá Taf Toys hračka skutočne unikátnym dielom. Hudobné hračky Taf Toys ponúkajú rôzne hudobné štýly: klasiku, jazz, rock, country a ďalšie.

Pre všetky fázy emocionálneho vývoja

Hračky Taf Toys podporujú emočný, poznávací a motorický vývoj dieťaťa predovšetkým počas prvých dvoch rokov života. Pretože nič nie je dôležitejšie ako bezpečie Vášho dieťaťa, Taf Toys vyrába iba výrobky najvyššej kvality za použitia špičkových materiálov, so zvláštnym dôrazom na bezpečnosť.

Puzzle Vkladacie tvary pre najmenšíchDieťatko sa naučí farby, tvary a rozvíja jemnú motorikuVkladacie puzzle rôznych tvarov s úchytmi a výmenným pozadím v otvoroch pomáha učiť dieťa farby, zvieratká, ovocie i počítanie a rozvíja jeho jemnú motoriku. Úchyty jednotlivých dielikov majú rôzny tvar, takž..
21.16€
Bez dane:17.63€
Hracia deka outdoorová XL Hracia deka outdoorová XL
Nedostupné
Hracia deka outdoorová XLHracia deka sa stane obľúbeným miestom vašich detíMäkká, extra veľká hracia deka s vodeodolnou spodnou stranou je ideálna pre použitie vonku. Deka ponúka dostatok priestoru pre rodinný piknik aj pre hranie rodičov s dieťaťom. Na prenášanie sa deka ľahko zloží do tvaru tašky ..
36.76€
Bez dane:30.63€
Hudobná KoalaHudobná Koala zabaví dieťa doma aj na cestách a pomáha rozvíjať jednotlivé zmysly dieťaťa.Závesná hračka v podobe koaly zaujme dieťa farbami, magickými melódiami a farebnými svetielkami. Hudbu sa svetielkom dieťa samo aktivuje zatiahnutím za hryzátko. Hračka hrá tri veselé melódie ..
15.96€
Bez dane:13.30€
Hudobný MesiačikHudobný Mesiačik zabaví dieťa doma aj na cestách a pomáha rozvíjať jednotlivé zmysly dieťaťa.Závesná hračka v podobe mesiačika zaujme dieťa farbami, magickými melódiami a farebnými svetielkami. Hudbu sa svetielkom dieťa samo aktivuje zatiahnutím za hryzátko. Hračka hrá tri vesel..
15.96€
Bez dane:13.30€
Závesná hračka - Severný pólZávesná hračka pre použitie na postieľke, kočíku, autosedačke a pod.Hľadáte dokonalý spôsob, ako zaujať a zabaviť vaše deti? Závesná hračka - Severný pól je ideálnym riešením! Táto úžasná hračka je navrhnutá tak, aby poskytovala nekonečné hodiny zábavy a vzrušenia pre vaš..
15.96€
Bez dane:13.30€
Hrkálka KoalaHrkálku tvorí mäkká plyšová hračka v tvare koaly a priehľadný plastový krúžok naplnený farebnými korálkami. Hrkálka Koala je zábavná a interaktívna hračka pre deti, ktorá ich bude baviť a zároveň rozvíjať ich zmysly. Táto hrkálka je vyrobená z mäkkého a bezpečného materiálu, ideáln..
5.96€
Bez dane:4.97€
Hrací pult Záhrada Hrací pult Záhrada
Nedostupné
Hrací pult ZáhradaHrací pultík s množstvom aktivít určený pre deti od 18 mesiacov.Originálny hrací pult ponúka množstvo rôznorodých aktivít, medzi ktorými nájdete zips, veľký gombík, suché zipsy šnúrky, pracku, pútko a mnoho ďalšieho. Zapínaním a rozopínaním si deti precvičujú jemnú motoriku aj koor..
18.00€
Bez dane:15.00€
Hrací pult do auta ZajacHrací pultík do auta Taf Toys s hudbou a svetielkami zabaví vaše bábätko na cestách autom a zaistí vám pokoj pri šoférovaní.Pultík sa pripevňuje na sedadlo nad autosedačku proti smeru jazdy. Hudbu aj svetielka dieťa aktivuje kopaním svojich nožičiek do spodnej časti pultíka. ..
32.40€
Bez dane:27.00€
Nočné svetlo so zvukmi ZajacNočné svetielko s hudbou a prírodnými zvukmi pomáha upokojeniu dieťa pri zaspávaní v postieľke. Zvukový senzor aktivuje hudbu aj svetlo keď dieťa začne plakať a pomáha tak dieťaťu znova zaspať, keď sa v noci prebudí. Po 30 minútach upokojujúcich melódií a prírodných zvuko..
22.80€
Bez dane:19.00€
Knižka s aktivitami My 1st Busy Book Knižka s aktivitami My 1st Busy Book
Nedostupné
Knižka s aktivitami My 1st Busy BookJedinečná textilná knižka s krásnymi ilustráciami ponúka dvanásť rôznych aktivít vrátane zipsov, praciek, šnúrok, gombíkov a pod. Hraním s touto knižkou batoľa získava zručnosti, ktoré mu napr. uľahčia samostatné obliekanie a obúvanie. Knižku využijete aj na učeni..
22.76€
Bez dane:18.97€
Hrkálka Králik s aktivitamiZávesný králik s aktivitami láka deti k skúmaniu.Hračka v podobe rozkošného králika Jenny sa ľahko zavesí na postieľku, kočík, autosedačku a pod. Hračka hrká, šuštia a ponúka rôznorodé textúry aj hryzátko na skúmanie rukami aj ústami dieťaťa.Rozvíja jemnú motoriku a zmysly..
19.96€
Bez dane:16.63€
Hracia podložka Záhrada Hracia podložka Záhrada
Nedostupné
Hracia podložka ZáhradaUniverzálna puzzle penová hracia podložka.Extra veľká hracia podložka tvorená penovými puzzle dielmi s krásnou potlačou motívov zo života na záhrade ponúka pohodlie pre vás aj vaše dieťa od narodenia. Materiál je ohybný, odolný, tlmí nárazy a tepelne izoluje. Podložka je ideál..
39.96€
Bez dane:33.30€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 28 (3 stránok)