Menu
Your Cart

TAF TOYS

Hudba je neoddeliteľnou súčasťou mnohých Taf Toys hračiek.

Cieľom dizajnérov hračiek Taf Toys je navrhovať inovatívne hračky, ktoré rozvíjajú predstavivosť dieťaťa. Dôraz je kladený na výrazné farby, základné tvary, originálne ilustrácie a vysokú funkčnosť. Vďaka exkluzívnej spolupráci s francúzskym ilustrátorom Alainom Crozonom je každá Taf Toys hračka skutočne unikátnym dielom. Hudobné hračky Taf Toys ponúkajú rôzne hudobné štýly: klasiku, jazz, rock, country a ďalšie.

Všetky výrobky sú vhodné pre všetky fázy emocionálneho vývoja dieťaťa.

Hračky Taf Toys podporujú emočný, poznávací a motorický vývoj dieťaťa predovšetkým počas prvých dvoch rokov života. Pretože nič nie je dôležitejšie ako bezpečie Vášho dieťaťa, Taf Toys vyrába iba výrobky najvyššej kvality za použitia špičkových materiálov, so zvláštnym dôrazom na bezpečnosť.

Závesný králik s aktivitami láka deti k skúmaniu.Hračka v podobe rozkošného králika Jenny sa ľahko zavesí na postieľku, kočík, autosedačku a pod. Hračka hrká, šuštia a ponúka rôznorodé textúry aj hryzátko na skúmanie rukami aj ústami dieťaťa.Rozvíja jemnú motoriku a zmysly dieťaťa.Hračky Taf Toys sú..
19.96€
Bez dane:16.63€
Univerzálna puzzle penová hracia podložka.Extra veľká hracia podložka tvorená penovými puzzle dielmi s krásnou potlačou motívov zo života na záhrade ponúka pohodlie pre vás aj vaše dieťa od narodenia. Materiál je ohybný, odolný, tlmí nárazy a tepelne izoluje. Podložka je ideálna na hranie doma aj na..
39.96€
Bez dane:33.30€
Sada závesných hračiek pre najmenších do kočíka či na autosedačku.Sadu závesných plyšových hračiek tvorí králičie dievčatko Jenny, hrkálka ježko Spike a šuštiaca mrkvička. Jednotlivé závesné hračky vďaka plastovému krúžku ľahko pripevníte napr. na autosedačku či kočík.Hračky pomáhajú rozvíjať jednot..
21.96€
Bez dane:18.30€
Sada hračiek pre najmenších obsahuje všetko, čo vám aj vášmu dieťaťu spríjemní a uľahčí čas, ktorý spoločne trávite vonku.Sadu tvorí veľká textilná plienka, prebaľovacia podložka, dva plastové klipy, puzdro na cumlík v podobe závesnej jahôdky, hrkajúci zajačik a obojstranná textilná knižka do kočíka..
27.96€
Bez dane:23.30€
Unikátny hrací pultík s množstvom aktivít pre hranie i skúmanie je určený na zavesenie na postieľku.Hrací pultík je možné používať rôznymi spôsobmi podľa veku dieťaťa:0–3 mesiace– pultík zaveste vertikálne pre dieťa ležiace na chrbteod 3 mesiacov – zaveste horizontálne pre hru na brušku alebo v sede..
37.96€
Bez dane:31.63€
Vodeodolná deka ideálna pre vaše malé výlety.Mäkká a priestranná hracia deka s vodeodolnou spodnou stranou je ideálna pre použitie vonku. Súčasťou výrobku je taška s držadlom, do ktorej deku ľahko zložíte.Ľahko zložiteľná a prenosná.Farebné ilustrácie na deke podnecujú ku hranie rodičov s dieťaťom a..
31.96€
Bez dane:26.63€
Volant do auta Koala Volant do auta Koala
Nedostupné
Ideálna hračka pre malého vodiča do auta!Otáčanie volantu a radiacej páky a stláčanie tlačidiel pomáha vývoju jemnej i hrubej motoriky dieťaťa.Svetlá a zvuky stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa.Hra na ozajstné riadenie podporuje detskú predstavivosť. Hrací pultík s volantom ľahko zavesíte za opierku hl..
33.96€
Bez dane:28.30€
Majte svoje dieťa na očiach počas jazdy.Nerozbitné zrkadlo do auta, zakrivené pre maximálny možný výhľad.Jednoduché, praktické a bezpečné riešenie, ktoré udržuje rodiča v pokoji počas jazdy.Vodič vďaka nemu môže vo svojom spätnom zrkadle vidieť odraz dieťaťa v autosedačke umiestnenej na zadnom sedad..
21.96€
Bez dane:18.30€
Hrací pult do auta Záhrada Hrací pult do auta Záhrada
Nedostupné
Hrací pultík so zavesenými textilnými hračkami a krásnymi ilustráciami zo života na záhrade zabaví počas jazdy.Pripevňuje sa pred autosedačku proti smeru jazdy. Veľké spätné zrkadlo umožňuje rodičovi dieťa sledovať počas jazdy.Pultík ponúka na skúmanie hrkajúceho králika, šuštiacu repu a cinkajúceho..
39.96€
Bez dane:33.30€
Pultík Záhrada Pultík Záhrada
Nedostupné
Interaktívny hrací pult s hudbou, svetielkami a krásnymi motívmi zo života na záhrade.Ponúka 13 rôznorodých aktivít pre 3 vekové štádiá dieťaťa. Deťom od narodenia ho s pomocou úchytov zavesíte na postieľku. Od 3 mesiacov pultík pomôže zabaviť dieťa pri hraní na brušku na hracej deke. Od cca 8 mesia..
35.96€
Bez dane:29.97€
Plyšová kocka Záhrada Plyšová kocka Záhrada
Nedostupné
Mäkká kocka s motívmi záhrady pre najmenších do kočíka, postieľky aj na hraciu deku.Hračka na použitie na postieľke, kočíku, autosedačke a pod. Množstvo rôznych aktivít, prekvapivé textúry a obrázky pre zábavné hranie a skúmanie. Plastový krúžok pre ľahké uchytenie, zvuk zvončeka, textilné drža..
14.76€
Bez dane:12.30€
Textilná knižka Záhrada Textilná knižka Záhrada
Nedostupné
Obojstranná textilná knižka s motívom záhrady pre najmenších do kočíka, postieľky aj na hraciu deku.Kniha ponúka dve strany pre dve vývojové štádiá dieťaťa:0-3 mesiace: strana a vysoko kontrastnými, jednoduchými obrázky v základných farbách, ktoré podnecujú rozvoj zmyslov a emočnej inteligencie dieť..
17.96€
Bez dane:16.33€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 25 (3 stránok)