Menu
Your Cart

TAF TOYS

Hudba je neoddeliteľnou súčasťou mnohých Taf Toys hračiek.

Cieľom dizajnérov hračiek Taf Toys je navrhovať inovatívne hračky, ktoré rozvíjajú predstavivosť dieťaťa. Dôraz je kladený na výrazné farby, základné tvary, originálne ilustrácie a vysokú funkčnosť. Vďaka exkluzívnej spolupráci s francúzskym ilustrátorom Alainom Crozonom je každá Taf Toys hračka skutočne unikátnym dielom. Hudobné hračky Taf Toys ponúkajú rôzne hudobné štýly: klasiku, jazz, rock, country a ďalšie.

Všetky výrobky sú vhodné pre všetky fázy emocionálneho vývoja dieťaťa.

Hračky Taf Toys podporujú emočný, poznávací a motorický vývoj dieťaťa predovšetkým počas prvých dvoch rokov života. Pretože nič nie je dôležitejšie ako bezpečie Vášho dieťaťa, Taf Toys vyrába iba výrobky najvyššej kvality za použitia špičkových materiálov, so zvláštnym dôrazom na bezpečnosť.

Skvelá sada plná hračiek pre novorodencov.Vankúšik z mäkkého, príjemného materiálu je špeciálne navrhnutý, aby podporoval hranie dieťaťa na brušku. Súprava vysoko kontrastných obrázkov a bezpečného zrkadla s dvoma stojanmi je tiež určená na postavenie pred dieťa v polohe na brušku. Množstvo obrázkov..
34.19€
Bez dane:28.49€
Textilná knižka v tvare stolného kalendára je ideálna pre dieťa pri hre na brušku. Neodolateľné vysoko kontrastné obrázky a bezpečné veľké zrkadlo upútajú pozornosť dieťaťa a pomáhajú tak zabaviť dieťa pri hre na brušku.Zrkadlo pomáha dieťaťu učiť sa a podnecuje rozvoj zraku a komunikačných zručnost..
20.73€
Bez dane:18.85€
Obojstranná textilná knižka pre najmenších do kočíka, postieľky aj na hraciu deku.Kniha ponúka dve strany s bezpečným zrkadlom a vysoko kontrastnými obrázkami v základných farbách, ktoré podnecujú rozvoj zmyslov a emočnej inteligencie dieťaťa. Pri skúmaní rukami stránky šuštia, poteší aj odnímateľný..
18.85€
Bez dane:17.14€
Kartičky so stojančekom pútajú detskú pozornosť.Unikátna sada obrázkov s dvoma stojanmi zabaví vaše dieťa a zároveň rozvíja jeho zrak a jemné motorické zručnosti už od útleho detstva. Vďaka stojančekom obrázky môžete postaviť pred dieťa v polohe na brušku. Množstvo obrázkov, ktoré sada ponúka, umožň..
15.35€
Bez dane:12.79€
Magnetická hra Rybačka Magnetická hra Rybačka
Black Friday -30 %
Obojstranná hracia podložka prináša veľa zábavy s rybičkami.Originálnu magnetickú hru tvorí obojstranná hracia podložka, magnetické ryby a magnetický chytač na ryby. Hra je ideálna pre spoločné hranie dieťaťa s rodičmi, prinesie vám veľa spoločnej zábavy a zároveň vám umožní učiť dieťa zábavnou form..
12.89€ 18.42€
Bez dane:10.75€
Hrkálka Koala s aktivitami Hrkálka Koala s aktivitami
-20 %
Závesná hrkajúca koala s aktivitami.Hračka v podobe rozkošnej koaly pre použitie na postieľke, kočíku, autosedačke a podobne. Hračka hrká, šuští a ponúka rôznorodé textúry na skúmanie rukami aj ústami dieťaťa. Plastové krúžky slúžia aj ako hryzátko.Rozvíja jemnú motoriku a zmysly dieťaťa.Hračky Taf ..
16.28€ 20.35€
Bez dane:13.57€
Textilná knižka pre najmenšie detičky.Obojstranná textilná knižka pre najmenších je určená do kočíka, postieľky aj na hraciu deku.Knižka je praktická a prenosná.Kniha ponúka dve strany pre dve vývojové štádiá dieťaťa:0-3 mesiace: strana s bezpečným zrkadielkom a vysoko kontrastnými obrázkami v zákla..
18.85€
Bez dane:17.14€
Univerzálna penová hracia podložka.Extra veľká, obojstranná penová hracia deka vyniká svojou univerzálnosťou a pohodlím pre vás i vaše dieťa od narodenia.rozmer 150 x 200 cm s možnosťou zloženia do kompaktného rozmeru pre prenášanie i skladovaniemäkké prevedenie s vodeodolným povrchom pre použitie d..
57.31€
Bez dane:47.76€
Box s rôznofarebnými šatkami.Originálny box s otvorom naplnený textilnými šatkami zaistí vášmu dieťaťu zábavu na dlhé hodiny a zároveň podporí rozvoj jeho zmyslov i jemnej motoriky.Šatky majú rôznu textúru, potlač a farbu. Ich vkladanie a vyťahovanie z boxu precvičuje jemnú motoriku. Box obsahu..
24.96€
Bez dane:20.80€
Sada kociek a loptičiek pre pre najmenšie detičky.Variabilná sada kociek a loptičiek zabaví vaše dieťa pri hre na brušku, v sede aj v stoji a bude vás lákať aj k spoločnej hre s dieťaťom.pri hre na brušku môže dieťa vkladať loptičku do otvoru v niektorej z kociektri loptičky s rôznou textúrou pri st..
26.15€
Bez dane:21.79€
Textilná knižka pre najmenšie detičky.Textilná knižka s otáčacími šuštiacimi stránkami v tvare stolového kalendára ponúka množstvo neodolateľných obrázkov s rôznorodými textúrami, bezpečným zrkadielkom, a pod. Ideálne je postaviť knižku pred dieťatko počas polohy a hry na brušku (kniha dieťatko moti..
21.12€
Bez dane:19.20€
Látková knižka s aktivitami.Textilná knižka s krásnymi obrázkami medvedíka Paula vo vysoko kontrastných farbách pomáha rozvíjať zrak aj ostatné zmysly a jemnú motoriku dieťaťa. Jednotlivé stránky po stlačení jemne šuštia a ponúkajú dieťaťu rôznorodé aktivity a textúry pre skúmanie.Knižka pomáha rozv..
15.00€
Bez dane:13.64€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 18 (2 stránok)