Menu
Your Cart

TAF TOYS

Hudobné inovatívne hračky

Cieľom dizajnérov hračiek Taf Toys je navrhovať inovatívne hračky, ktoré rozvíjajú predstavivosť dieťaťa. Dôraz je kladený na výrazné farby, základné tvary, originálne ilustrácie a vysokú funkčnosť. Vďaka exkluzívnej spolupráci s francúzskym ilustrátorom Alainom Crozonom je každá Taf Toys hračka skutočne unikátnym dielom. Hudobné hračky Taf Toys ponúkajú rôzne hudobné štýly: klasiku, jazz, rock, country a ďalšie.

Pre všetky fázy emocionálneho vývoja

Hračky Taf Toys podporujú emočný, poznávací a motorický vývoj dieťaťa predovšetkým počas prvých dvoch rokov života. Pretože nič nie je dôležitejšie ako bezpečie Vášho dieťaťa, Taf Toys vyrába iba výrobky najvyššej kvality za použitia špičkových materiálov, so zvláštnym dôrazom na bezpečnosť.

Hudobná Koala zabaví dieťa doma aj na cestách a pomáha rozvíjať jednotlivé zmysly dieťaťa.Závesná hračka v podobe koaly zaujme dieťa farbami, magickými melódiami a farebnými svetielkami. Hudbu sa svetielkom dieťa samo aktivuje zatiahnutím za hryzátko. Hračka hrá tri veselé melódie a upokojujúce..
15.96€
Bez dane:13.30€
Hudobný Mesiačik zabaví dieťa doma aj na cestách a pomáha rozvíjať jednotlivé zmysly dieťaťa.Závesná hračka v podobe mesiačika zaujme dieťa farbami, magickými melódiami a farebnými svetielkami. Hudbu sa svetielkom dieťa samo aktivuje zatiahnutím za hryzátko. Hračka hrá tri veselé melódie a upok..
15.96€
Bez dane:13.30€
Závesná hračka pre použitie na postieľke, kočíku, autosedačke a pod.Hľadáte dokonalý spôsob, ako zaujať a zabaviť vaše deti? Závesná hračka - Severný pól je ideálnym riešením! Táto úžasná hračka je navrhnutá tak, aby poskytovala nekonečné hodiny zábavy a vzrušenia pre vaše malé bábätká. Závesná h..
15.96€
Bez dane:13.30€
Hrkálka Koala Hrkálka Koala
-25 %
Hrkálku tvorí mäkká plyšová hračka v tvare koaly a priehľadný plastový krúžok naplnený farebnými korálkami. Hrkálka Koala je zábavná a interaktívna hračka pre deti, ktorá ich bude baviť a zároveň rozvíjať ich zmysly. Táto hrkálka je vyrobená z mäkkého a bezpečného materiálu, ideálneho pre malé ..
4.47€ 5.96€
Bez dane:3.73€
Hrkálku tvorí mäkká plyšová hračka v tvare mesiačika a priehľadný plastový krúžok naplnený farebnými korálkami. Hrkálka Mesiačik je zábavná a interaktívna hračka pre deti, ktorá ich bude baviť a zároveň rozvíjať ich zmysly. Táto hrkálka je vyrobená z mäkkého a bezpečného materiálu, ideálneho pr..
5.96€
Bez dane:4.97€
Hrací pultík s množstvom aktivít určený pre deti od 18 mesiacov.Originálny hrací pult ponúka množstvo rôznorodých aktivít, medzi ktorými nájdete zips, veľký gombík, suché zipsy šnúrky, pracku, pútko a mnoho ďalšieho. Zapínaním a rozopínaním si deti precvičujú jemnú motoriku aj koordináciu oko-ruka.&..
18.00€
Bez dane:15.00€
Hrací pultík do auta Taf Toys s hudbou a svetielkami zabaví vaše bábätko na cestách autom a zaistí vám pokoj pri šoférovaní.Pultík sa pripevňuje na sedadlo nad autosedačku proti smeru jazdy. Hudbu aj svetielka dieťa aktivuje kopaním svojich nožičiek do spodnej časti pultíka. Dieťa sa tak učí príčine..
32.40€
Bez dane:27.00€
Nočné svetielko s hudbou a prírodnými zvukmi pomáha upokojeniu dieťa pri zaspávaní v postieľke. Zvukový senzor aktivuje hudbu aj svetlo keď dieťa začne plakať a pomáha tak dieťaťu znova zaspať, keď sa v noci prebudí. Po 30 minútach upokojujúcich melódií a prírodných zvukov sa svetielko s hudbou auto..
22.80€
Bez dane:19.00€
Jedinečná textilná knižka s krásnymi ilustráciami ponúka dvanásť rôznych aktivít vrátane zipsov, praciek, šnúrok, gombíkov a pod. Hraním s touto knižkou batoľa získava zručnosti, ktoré mu napr. uľahčia samostatné obliekanie a obúvanie. Knižku využijete aj na učenie dieťaťa farbám a prvým číslam.Kniž..
22.76€
Bez dane:18.97€
Závesný králik s aktivitami láka deti k skúmaniu.Hračka v podobe rozkošného králika Jenny sa ľahko zavesí na postieľku, kočík, autosedačku a pod. Hračka hrká, šuštia a ponúka rôznorodé textúry aj hryzátko na skúmanie rukami aj ústami dieťaťa.Rozvíja jemnú motoriku a zmysly dieťaťa.Hračky Taf Toys sú..
19.96€
Bez dane:16.63€
Univerzálna puzzle penová hracia podložka.Extra veľká hracia podložka tvorená penovými puzzle dielmi s krásnou potlačou motívov zo života na záhrade ponúka pohodlie pre vás aj vaše dieťa od narodenia. Materiál je ohybný, odolný, tlmí nárazy a tepelne izoluje. Podložka je ideálna na hranie doma aj na..
39.96€
Bez dane:33.30€
Sada závesných hračiek pre najmenších do kočíka či na autosedačku.Sadu závesných plyšových hračiek tvorí králičie dievčatko Jenny, hrkálka ježko Spike a šuštiaca mrkvička. Jednotlivé závesné hračky vďaka plastovému krúžku ľahko pripevníte napr. na autosedačku či kočík.Hračky pomáhajú rozvíjať jednot..
22.36€
Bez dane:18.63€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 28 (3 stránok)