Menu
Your Cart

TAF TOYS

Hudba je neoddeliteľnou súčasťou mnohých Taf Toys hračiek.

Cieľom dizajnérov hračiek Taf Toys je navrhovať inovatívne hračky, ktoré rozvíjajú predstavivosť dieťaťa. Dôraz je kladený na výrazné farby, základné tvary, originálne ilustrácie a vysokú funkčnosť. Vďaka exkluzívnej spolupráci s francúzskym ilustrátorom Alainom Crozonom je každá Taf Toys hračka skutočne unikátnym dielom. Hudobné hračky Taf Toys ponúkajú rôzne hudobné štýly: klasiku, jazz, rock, country a ďalšie.

Všetky výrobky sú vhodné pre všetky fázy emocionálneho vývoja dieťaťa.

Hračky Taf Toys podporujú emočný, poznávací a motorický vývoj dieťaťa predovšetkým počas prvých dvoch rokov života. Pretože nič nie je dôležitejšie ako bezpečie Vášho dieťaťa, Taf Toys vyrába iba výrobky najvyššej kvality za použitia špičkových materiálov, so zvláštnym dôrazom na bezpečnosť.

Magic Box Magic Box
Nedostupné
Magic Box obsahuje všetko, s čím sa malé deti rady hrajú!V kúzelnej krabici nájdu loptičky, šatky a obojstranné okrúhle kartičky s obrázkami. Šatky je zábavné z krabice vyťahovať, kartičkami zase kŕmiť večne hladného medvedíka na boku krabice. Loptičky sa po vhodení do otvoru na krabici vykotúľa otv..
23.96€
Bez dane:19.97€
Sada hračiek Hello Baby Sada hračiek Hello Baby
Nedostupné
Skvelá sada plná hračiek pre novorodencov.Vankúšik z mäkkého, príjemného materiálu je špeciálne navrhnutý, aby podporoval hranie dieťaťa na brušku. Súprava vysoko kontrastných obrázkov a bezpečného zrkadla s dvoma stojanmi je tiež určená na postavenie pred dieťa v polohe na brušku. Množstvo obrázkov..
27.96€
Bez dane:23.30€
Textilná knižka v tvare stolného kalendára je ideálna pre dieťa pri hre na brušku. Neodolateľné vysoko kontrastné obrázky a bezpečné veľké zrkadlo upútajú pozornosť dieťaťa a pomáhajú tak zabaviť dieťa pri hre na brušku.Zrkadlo pomáha dieťaťu učiť sa a podnecuje rozvoj zraku a komunikačných zručnost..
15.96€
Bez dane:14.51€
Obojstranná textilná knižka pre najmenších do kočíka, postieľky aj na hraciu deku.Kniha ponúka dve strany s bezpečným zrkadlom a vysoko kontrastnými obrázkami v základných farbách, ktoré podnecujú rozvoj zmyslov a emočnej inteligencie dieťaťa. Pri skúmaní rukami stránky šuštia, poteší aj odnímateľný..
15.96€
Bez dane:14.51€
Karty pre hru na brušku Karty pre hru na brušku
Nedostupné
Kartičky so stojančekom pútajú detskú pozornosť.Unikátna sada obrázkov s dvoma stojanmi zabaví vaše dieťa a zároveň rozvíja jeho zrak a jemné motorické zručnosti už od útleho detstva. Vďaka stojančekom obrázky môžete postaviť pred dieťa v polohe na brušku. Množstvo obrázkov, ktoré sada ponúka, umožň..
13.96€
Bez dane:11.63€
Textilná knižka pre najmenšie detičky.Obojstranná textilná knižka pre najmenších je určená do kočíka, postieľky aj na hraciu deku.Knižka je praktická a prenosná.Kniha ponúka dve strany pre dve vývojové štádiá dieťaťa:0-3 mesiace: strana s bezpečným zrkadielkom a vysoko kontrastnými obrázkami v zákla..
18.85€
Bez dane:17.14€
Podložka Savana Podložka Savana
Nedostupné
Univerzálna penová hracia podložka.Extra veľká, obojstranná penová hracia deka vyniká svojou univerzálnosťou a pohodlím pre vás i vaše dieťa od narodenia.rozmer 150 x 200 cm s možnosťou zloženia do kompaktného rozmeru pre prenášanie i skladovaniemäkké prevedenie s vodeodolným povrchom pre použitie d..
47.60€
Bez dane:39.67€
Box so šatkami Box so šatkami
Nedostupné
Box s rôznofarebnými šatkami.Originálny box s otvorom naplnený textilnými šatkami zaistí vášmu dieťaťu zábavu na dlhé hodiny a zároveň podporí rozvoj jeho zmyslov i jemnej motoriky.Šatky majú rôznu textúru, potlač a farbu. Ich vkladanie a vyťahovanie z boxu precvičuje jemnú motoriku. Box obsahu..
23.96€
Bez dane:19.97€
Sada kociek a loptičiek pre pre najmenšie detičky.Variabilná sada kociek a loptičiek zabaví vaše dieťa pri hre na brušku, v sede aj v stoji a bude vás lákať aj k spoločnej hre s dieťaťom.pri hre na brušku môže dieťa vkladať loptičku do otvoru v niektorej z kociektri loptičky s rôznou textúrou pri st..
23.96€
Bez dane:19.97€
Textilná knižka pre najmenšie detičky.Textilná knižka s otáčacími šuštiacimi stránkami v tvare stolového kalendára ponúka množstvo neodolateľných obrázkov s rôznorodými textúrami, bezpečným zrkadielkom, a pod. Ideálne je postaviť knižku pred dieťatko počas polohy a hry na brušku (kniha dieťatko moti..
17.96€
Bez dane:16.33€
Látková knižka s aktivitami.Textilná knižka s krásnymi obrázkami medvedíka Paula vo vysoko kontrastných farbách pomáha rozvíjať zrak aj ostatné zmysly a jemnú motoriku dieťaťa. Jednotlivé stránky po stlačení jemne šuštia a ponúkajú dieťaťu rôznorodé aktivity a textúry pre skúmanie.Knižka pomáha rozv..
12.76€
Bez dane:11.60€
Knižka s aktivitami Where is Joey Knižka s aktivitami Where is Joey
Nedostupné
Látková knižka s aktivitami.Textilná knižka s krásnymi obrázkami koaly Joeyho a jeho mamičky Kimmi vo vysoko kontrastných farbách pomáha rozvíjať zrak aj ostatné zmysly a jemnú motoriku dieťaťa. Jednotlivé stránky po stlačení jemne šuštia a ponúkajú dieťaťu rôznorodé aktivity a textúry pre skúmanie...
12.76€
Bez dane:11.60€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 16 (2 stránok)