Menu
Your Cart

Domčeky pre bábiky

Domčeky pre bábiky

Najpredávanejšie v kategórii Domčeky pre bábiky

1 Domček pre bábiky Mestská Vila Domček pre bábiky Mestská Vila - Nedostupné 169.99€
2 Domček pre bábiky Domček pre bábiky - Nedostupné 105.69€
3 Domček pre bábiky Vila Domček pre bábiky Vila - Na sklade 129.50€
4 Domček Cherry Tree Hall Domček Cherry Tree Hall - Nedostupné 339.66€
5 Domček pre bábiky Vila Compact Domček pre bábiky Vila Compact - Nedostupné 84.99€
6 Domček Sweetheart Cottage Domček Sweetheart Cottage - Nedostupné 168.74€
7 Domček Bay Tree Domček Bay Tree - Nedostupné 198.68€
Domček pre bábiky Blue Belle Domček pre bábiky Blue Belle
Nedostupné
Vitajte v domčeku Blue Belle! Tento rozkošný domček na hranie, ktorý je kompletne vymaľovaný a vyzdobený v pastelových odtieňoch jemnej modrej, ružovej a bielej, sa rozkladá na troch podlažiach a čaká len na to, až ho objavíte. Realistická hračka s drevenými otváracími oknami a okenicami a roztomilý..
143.48€
Bez dane:119.57€
Domček pre bábiky Sky Domček pre bábiky Sky
Nedostupné
Domček pre bábiky Sky kĺbi dohromady tradičný a moderný štýl. Hračka je maľovaná tlmenou bielou, detaily má vo farbe prírodného dreva a pastelovej modrej. Bude sa vynímať v každej detskej izbe, farby sú veľmi neutrálne, pre chlapcov i dievčatá. Útulné miesto pre bábiky a figúrky, domček deti nabáda ..
143.48€
Bez dane:119.57€
Domček pre bábiky Sophia Domček pre bábiky Sophia
Nedostupné
Luxusný trojposchodový ručne maľovaný domček pre bábiky. Jednotlivé izby sú odlišne zdobené. Schodisko uprostred domčeka rozdeľuje opticky spodné poschodie na dve izby. Domček má funkčné otváracie okná, okenice a dvere. Domček je možné otvoriť z jednej strany. Odnímateľná trblietavá strecha. Domček ..
198.68€
Bez dane:165.57€
Domček pre bábiky Vila Compact Domček pre bábiky Vila Compact
Nedostupné
Krásny domček pre bábiky, ktorý poteší každý slečnu!Tento moderný drevený domček pre bábiky s otvorenou prednou časťou vytvára fantastický dojem s umeleckými detailmi, dekoratívnymi akcentmi a moderným štýlom interiéru. Kombinovaná kuchyňa, obývacia izba a jedáleň, spálňa a kúpeľňa, ako aj strešná t..
84.99€
Bez dane:70.83€
Domček pre bábiky je dokonalou dievčenskou hračkou!Má až tri podlažia vrátane hlavnej spálne, jedálne, kuchyne, kúpeľne a balkóna. V krásnych izbách vily sa nachádza rodina 6 bábik. Domček pre bábiky je dodávaný s celým príslušenstvom.Domček je pevný a natretý netoxickou pastelovou farbou. Táto hrač..
129.50€
Bez dane:107.92€
Domček pre bábiky Mestská Vila Domček pre bábiky Mestská Vila
Nedostupné
Top produkt v kategórií drevených domčekov! Mestská vila obsahuje všetko pre dokonalú zábavu s bábikami. Priestory vili sú rozdelené na jedáleň, obývaciu izbu, detskú izbu, kúpeľňu a spálňu. Nachádzajú sa v nej schody, posuvné dvere, otváracie okná, nočné stolíky so zásuvkami, sklápací záchod, posch..
169.99€
Bez dane:141.66€
Domček Cherry Tree Hall Domček Cherry Tree Hall
Nedostupné
Veľký štvorposchodový ručne maľovaný domček pre bábiky je vyrobený z prírodných materiálov a je detailne spracovaný. Je vysoký 92 cm. Jednotlivé izby sú odlišne zdobené. Schodisko, ktoré prelína stred domčeku zároveň slúži ako rozdeľovač medzi jednotlivými izbami. Domček má funkčné otváracie okná, o..
339.66€
Bez dane:283.05€
Domček pre bábiky Domček pre bábiky
Nedostupné
Kto by nechcel bývať v tomto krásnom domčeku?Drevený domček pre bábiky od značky Little Dutch poteší všetky detičky, ktoré sa rady hrajú s bábikami, zvieratkami, autíčkami, či inými obyvateľmi domčeka. Strecha sa dá vyklápať, čím sa pekne otvára priestor na hru aj v podkroví a okenice sa tiež dajú o..
105.69€
Bez dane:88.08€
Domček Bay Tree Domček Bay Tree
Nedostupné
Luxusný dvojpodlažný ručne maľovaný domček pre bábiky. Jednotlivé izby sú odlišne zdobené. Domček má otváracie okná, okenice a dvere, je možné otvoriť z jednej strany. Schodisko uprostred domčeku opticky rozdeľuje spodné podlažie na dve časti - izby.  Domček ponúka veľký priestor na hranie a ro..
198.68€
Bez dane:165.57€
Domček Sweetheart Cottage Domček Sweetheart Cottage
Nedostupné
Luxusný dvojpodlažný ručne maľovaný domček pre bábiky s 37ks nábytku. Jednotlivé izby sú odlišne zdobené. Domček má otváracie okná, okenice a dvere, je možné otvoriť z jednej strany. Schodisko uprostred domčeku opticky rozdeľuje spodné podlažie na dve časti - izby.  Domček ponúka veľký priestor..
168.74€
Bez dane:140.62€
Zobrazuje sa 1 až 10 z 10 (1 stránok)