Menu
Your Cart

Domčeky pre bábiky

Domčeky pre bábiky
Rozkošný drevený domček pre bábiky Little Dutch má na prízemí obývaciu izbu s kuchyňou a na poschodí spálňu s kúpeľňou. Každá izba je zariadená zodpovedajúcim nábytkom a doplnkami, súčasťou sú aj dve drevené bábiky Jim a Rosa. K domčeku je možné dokúpiť ďalšie sady nábytku, domácich miláčikov a pod...
71.60€
Bez dane:59.67€
Vitajte v domčeku Blue Belle! Tento rozkošný domček na hranie, ktorý je kompletne vymaľovaný a vyzdobený v pastelových odtieňoch jemnej modrej, ružovej a bielej, sa rozkladá na troch podlažiach a čaká len na to, až ho objavíte. Realistická hračka s drevenými otváracími oknami a okenicami a roztomilý..
143.48€
Bez dane:119.57€
Domček pre bábiky Sky kĺbi dohromady tradičný a moderný štýl. Hračka je maľovaná tlmenou bielou, detaily má vo farbe prírodného dreva a pastelovej modrej. Bude sa vynímať v každej detskej izbe, farby sú veľmi neutrálne, pre chlapcov i dievčatá. Útulné miesto pre bábiky a figúrky, domček deti nabáda ..
143.48€
Bez dane:119.57€
Luxusný trojposchodový ručne maľovaný domček pre bábiky. Jednotlivé izby sú odlišne zdobené. Schodisko uprostred domčeka rozdeľuje opticky spodné poschodie na dve izby. Domček má funkčné otváracie okná, okenice a dvere. Domček je možné otvoriť z jednej strany. Odnímateľná trblietavá strecha. Domček ..
198.68€
Bez dane:165.57€
Domček pre bábiky je dokonalou dievčenskou hračkou!Má až tri podlažia vrátane hlavnej spálne, jedálne, kuchyne, kúpeľne a balkóna. V krásnych izbách vily sa nachádza rodina 6 bábik. Domček pre bábiky je dodávaný s celým príslušenstvom.Domček je pevný a natretý netoxickou pastelovou farbou. Táto hrač..
129.50€
Bez dane:107.92€
Domček pre bábiky Mestská Vila Domček pre bábiky Mestská Vila
Nedostupné
Top produkt v kategórií drevených domčekov! Mestská vila obsahuje všetko pre dokonalú zábavu s bábikami. Priestory vili sú rozdelené na jedáleň, obývaciu izbu, detskú izbu, kúpeľňu a spálňu. Nachádzajú sa v nej schody, posuvné dvere, otváracie okná, nočné stolíky so zásuvkami, sklápací záchod, posch..
169.99€
Bez dane:141.66€
Veľký štvorposchodový ručne maľovaný domček pre bábiky je vyrobený z prírodných materiálov a je detailne spracovaný. Je vysoký 92 cm. Jednotlivé izby sú odlišne zdobené. Schodisko, ktoré prelína stred domčeku zároveň slúži ako rozdeľovač medzi jednotlivými izbami. Domček má funkčné otváracie okná, o..
339.66€
Bez dane:283.05€
Luxusný dvojpodlažný ručne maľovaný domček pre bábiky. Jednotlivé izby sú odlišne zdobené. Domček má otváracie okná, okenice a dvere, je možné otvoriť z jednej strany. Schodisko uprostred domčeku opticky rozdeľuje spodné podlažie na dve časti - izby.  Domček ponúka veľký priestor na hranie a ro..
198.68€
Bez dane:165.57€
Zobrazuje sa 1 až 8 z 8 (1 stránok)