Menu
Your Cart

Knihy

Knihy

Vyberáme to najlepšie na trhu. Slovenský knižný trh je plný krásnych kníh pre deti aj pre ich rodičov. Preto je veľmi náročné sa v tejto širokej ponuke zorientovať. U nás nájdete tie najlepšie knihy pre deti do 10 rokov. Vyberáme tie najlepšie knihy pre deti, ktoré ponúkajú nielen slovenské, ale aj české a ďalšie zahraničné vydavateľstvá.


V našej ponuke preto nájdete leporelá pre bábätká, zvukové knihy, klasické príbehy aj svetové bestsellery, encyklopédie, pracovné zošity či zošity so samolepkami a ďalšie. Objavte tie najlepšie detské knihy, ktoré vašich potomkov nielen zaujmú, ale aj ho budú krásne formovať počas jeho vývoja – rozvíjať jeho slovnú zásobu, logiku, obrazotvornosť a fantáziu.

Najpredávanejšie v kategórii Knihy

Miestami oblačno Miestami oblačno
Novinka
Čo vidíš, keď sa pozrieš na oblohu?Dvaja zvedaví zajačikovia si užívajú pozorovanie oblakov. No keď sa pozrú na oblohu, každý z nich vidí niečo úplne iné. Jeden zajačik má bohatú fantáziu a na oblohe vidí cukrovú vatu alebo šľahačku, ten druhý vníma oblaky z pohľadu vedy a faktov. Spoznaj oblak..
12.99€
Bez dane:11.81€
Jednorožce Samolepkový zošit Jednorožce Samolepkový zošit
Novinka
Obľúbený kreatívny zošit v jedinečnom dizajne značky Ylvi. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami čarovnej krajiny, ktoré si môžete sami navrhnúť! K dispozícii je 7 hárkov samolepiek s jednorožcami na dotvorenie podľa Vašich predstáv.Kreatívny zošit z mimoriadne obľúbenej kolekcie Ylvi si z..
5.50€
Bez dane:4.58€
Psy a mačky Samolepkový zošit Psy a mačky Samolepkový zošit
-25 %
Obľúbený kreatívny zošit v jedinečnom designe značky Top Model. Dosky obsahujú zošit s predkresleným pozadím, ktoré si môžete sami vyzdobiť! K dispozícii sú archy s 320 kusmi samolepiek s najrôznejšími mačičkami a psíkmi spolu s doplnkami na dotvorenie štýlu podľa Vašich predstáv.Kreatívny zošit z m..
3.71€ 4.95€
Bez dane:3.09€
Obľúbený kreatívny zošit v jedinečnom designe značky Miss Melody. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami, ktoré si môžete sami navrhnúť! K dispozícii je 295 samolepiek s najrôznejšími potrebami a doplnkami pre kone na dotvorenie podľa Vašich predstáv.Kreatívny zošit z mimoriadne obľúbenej k..
6.95€
Bez dane:5.79€
Tajné želanie Félixa zmení jeho život Félix je obyčajný 10-ročný chalan. Ani vo sne by mu nenapadlo, že minca vhodená do fontány a jedno tajné želanie všetko zmenia. Stretne tajomného Rupusa Včelimáka - strážcu želaní - a stane sa jeho učňom.Félixa čaká nebezpečné dobrodružstvoMalého chlapca čaká ne..
12.99€
Bez dane:11.81€
Príbeh Lucy, Zoe a ich štvornohého kamaráta Osemročná Lucy a šesťročná Zoe sa s rodičmi presťahovali do nového mestečka. Rozhodli sa šetriť miesto i prírodu a teraz bývajú v úžasnom, ale maličkom dome.Dievčatá sa ocitli v ťažkej situáciiSuper sestry síce bývajú v krásnom, ale veľmi malom dome. Ako s..
10.99€
Bez dane:9.99€
Staň sa aj ty mladým géniomVďaka tejto knihe budeš odborníkom na mapy a zemepis a svojich kamarátov a učiteľov môžeš ohromovať znalosťami a dôvtipnými faktami. Vieš, že najväčšia púšť je v skutočnosti pokrytá snehom? Alebo že Krištof Kolumbus nebol prvý, kto si myslel, že Zem je guľatá?Kniha preverí..
9.99€
Bez dane:9.08€
Mopslík Peggy sa snaží premeniť na zajkaKeď si Chloe adoptuje malú zajačicu, Peggy sa cíti odstrčená. Obáva sa, že nový člen sa ju snaží nahradiť, a tak sa Peggy rozhodne, že sa musí zmeniť na zajka. Peggy sa ocitne v náročnej situáciiAko môže súťažiť s rozkošnou malou Coco? Neostáva jej však veľa č..
10.99€
Bez dane:9.99€
Dobrodružný svet mágie a kúzelVeríte v kúzla? Lebo Maia a jej kamarátky áno! Dobrodružný svet mágie sa však pred nimi otvorí až po tom, ako sa stretnú s hviezdnymi zvieratkami. Maiina staršia sestra sa v poslednom čase správa čudne. Hviezdne zvieratká vycítia, že za to môže temná mágia. Odhaľte s Ma..
10.99€
Bez dane:9.99€
Penny čaká v novom meste veľa zmien Práve, keď si Penny Lowryová myslela, že má svoj život - a svoje obavy - pod kontrolou, jej rodičia sa rozhodnú, že sa presťahujú do nového domu. Čo znamená novú cestu do školy, novú čudnú susedku a novú spálňu s divnými zvukmi... Ale potom príde niečo ešte desive..
11.99€
Bez dane:10.90€
Kubko bude mať ocka celý víkend iba pre seba!Jeho starší brat Daniel ide totiž s mamou na cyklotúru. Ocko plánuje, že strávia spolu príjemný a plnohodnotný čas. To znie dobre, myslí si chlapček. Ale čo to vlastne znamená? Čo presne sa počas takého víkendu robí? Jednoducho všetko, na čo má človek chu..
5.99€
Bez dane:5.45€
Hurá! Kubko s ockom sa rozhodli ísť do mesta na pouličnú slávnosť.Vezmú so sebou aj Kubkovu najlepšiu kamarátku Paulínku. Deje sa tam toho veľa, je čo objavovať: deti by si chceli dať pomaľovať tvár, ísť na kolotoč, ochutnať zmrzlinu a pozrieť si koncert jednej skvelej kapely. V tej trme-vrme zrazu ..
5.99€
Bez dane:5.45€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 1325 (111 stránok)