Menu
Your Cart

Magazín Babyknihy RSS Feed

30 nov Tipy na víkend 1.12. - 3.12. od Oliviaonboard.sk
0 268
Dočkali sme sa!  Prvý adventný víkend je tu a s ním aj moje víkendové tipy na aktivity pre celú rodinu. Mikuláš a Vianočné trhy v Abelande2.12 (sobota) - Abeland pro LozorneTúto sobotu 02.12. môžete posledný krát v tomto roku navštíviť Gazdovskú dedinku Abeland pri Lozorne. Budú tu prebiehať malé vi..
29 nov Bestsellery roku 2023: Top hračky a knihy pre deti
Zuzana 0 844
Netrápte sa zdĺhavým výberom vianočných či narodeninových darčekov pre vaše deti. Ak preferujete šetriť čas a rýchlo siahnuť po niečom, čo už preverili iní rodičia a deti pred vami vyberte si z našich bestsellerov za rok 2023. Vybrali sme pre vás tie najobľúbenejšie hračky a knihy z našej ponuky za ..
24 nov Stiahnite si: Vianočný list Ježiškovi
Lenka 0 1557
Všetci už netrpezlivo čakáme na Vianoce, najviac sa určite tešia tí najmenší. Neodmysliteľnou súčasťou Vianoc je aj písanie listu Ježiškovi. Práve vďaka listu môžeme objaviť najtajnejšie priania našich detí a pod stromček im tak zabaliť to pravé. My sme si pre vás tento rok pripravili 3 predloh..
23 nov Tipy na víkend 24.11. - 26.11. od Oliviaonboard.sk
0 436
Adventný čas už naozaj klope na dvere a preto vám na tento víkend prinášam tipy,  kam sa môžete s rodinou vybrať a naladiť sa postupne na najkrajšie sviatky roka. Vianočné trhy na Hlavnom a Hviezdoslavovom námestíod 24.11.2023 - BratislavaBratislavské Vianoce sú tu!  Už tento piatok 24. novembra 202..
20 nov Stiahnite si: Vianočné omaľovánky
Kika 5 13868
Tešíme sa, že si vaše deti tak veľmi obľúbili voskovky a farby Jar Melo. Rozhodli sme sa vám tak vytvoriť originálne vianočné omaľovánky pre vašich najmenších.   Bodkovacie podklady využijete na farby v tube, ktorými môžu deti obrázok vybodkovať :).Všetky vizuály, ktoré sme pre vás pripravili si m..
15 nov Tipy na víkend 17.11. - 19.11. od Oliviaonboard.sk
0 660
Čaká nás príjemný predlžený víkend a ja som pre vás po kratšej prestávke pripravila opäť tipy, kam sa vybrať a spestriť si tak rodinný program a možno sa už aj naladiť na blížiaci sa advent.ZA HRADBAMI DEVÍNA a LAMPIÓNOVÝ SPRIEVOD  piatok 17.11. - na Hrade DevínŠpeciálny deň 17.11. si zaslúži špeciá..
14 nov Stiahnite si: Adventný kalendár - pošlite šťastie ďalej
Milka 1 2791
K predvianočnému obdobiu neodmysliteľne patrí adventný kalendár. Samozrejme deti zbožňujú sladkosti, vôňu čokolády a cukríkov, počas zimných sviatkov je príležitostí jesť sladké viac ako dosť. Preto sme pre vás minulý rok vymysleli a pripravili Aktivity do adventného kalendára, ktoré vás krásne n..
06 nov Tipy na vianočný darček pre školáka
Zuzana 0 1241
Zháňate originálny vianočný darček pre školáka? Z vlastnej skúsenosti vieme, že prekvapiť a zaujať staršie deti, ktoré už chodia do školy, môže dať niekedy poriadne zabrať. U nás ale určite pre vášho školáka vyberiete parádny vianočný darček, ktorý ho zaujme a podporí jeho aktuálne záujmy.TANCUJÚCI ..
03 nov Najlepšie vianočné darčeky pre malých staviteľov
Zuzana 0 1227
Máte doma nadšeného staviteľa, alebo ešte len chcete vyskúšať, či budú vaše deti stavebnice baviť? U nás nájdete množstvo originálnych a kvalitných stavebníc už pre deti od 1 roku, ktoré sú skvelým darčekom pod stromček.Hra so stavebnicami rozvíja jemnú motoriku, koordinácia ruka-oko, logické aj tec..
02 nov Najlepšie spoločenské hry pre deti pod stromček
Zuzana 0 1336
Spoločenské hry sú jedinečným prostriedkom na rozvoj detí, a to už približne od 18 mesiacov. Dokonale stmeľujú rodinu, súrodencov aj akýkoľvek kolektív. Rozvíja schopnosť tímovej spolupráce aj samostatného uvažovania. Zlepšujú pozornosť, trpezlivosť, logické, strategické aj matematické myslenie. Asp..
26 okt Halloweenske tipy na víkend 27.10 - 29.10 od Oliviaonboard.sk
0 632
Verím že si jesenné prázdniny užijete a vydýchnete si od všedných povinností, my sa už nevieme dočkať. Pripravila som pre vás Halloweensky prázdninový špeciál s tipmi na rôzne strašidelné, bosorácke avšak aj trocha poučné akcie. Strašidlá na Smolenickom zámku – Smolenický zámok 28 - 29.10Strašidlá n..
24 okt Tipy na najlepšie vianočné darčeky pre bábätká
Zuzana 0 1791
Vyberať prvé vianočné darčeky pre bábätko býva radosť, aj keď je ešte malé a nebude si zo svojich prvých Vianoc nič pamätať. Pokiaľ tento rok čaká prvý Štedrý deň aj vášho drobčeka a chcete mu kúpiť originálne, kvalitné a bezpečné hračky, ktoré ho zabavia a podporia jeho rozvoj, u nás vždy nájdete t..
24 okt Tipy na najkrajšie vianočné darčeky pre dievčatá
0 2387
Už zháňate vianočné darčeky pre vaše deti? U nás vždy nájdete krásne hračky, kreatívne potreby aj doplnky, ktoré vaše deti zabavia a niečo naučia. A aby ste nemuseli dlho hľadať to, čo ich poteší zo všetkého najviac, prinášame vám inšpiráciu na tie najkrajšie darčeky z našej ponuky. Tentokrát sme si..
24 okt Tipy na najkrajšie vianočné darčeky pre deti do 3 rokov
0 2284
Máte doma batoľa a chcete mu na Vianoce kúpiť niečo naozaj výnimočné? Nekupujte zbytočne veľa hračiek. Vyberte len pár, ktoré podporia jeho rozvoj a pomôžu objavovať svet. U nás vždy nájdete kvalitné, prepracované aj didaktické hračky. A aby ste nemuseli zdĺhavo hľadať to najlepšie, pripravili sme p..
23 okt Tipy na najkrajšie vianočné darčeky pre chlapcov
Zuzana 0 1984
Rok sa s rokom zišiel, Vianoce sa opäť blížia as nimi aj čas na darčeky. Urobte si zásobu darčekov dopredu, nech nekupujete na poslednú chvíľu nepotrebné, nekvalitné a nevhodné hračky. U nás vždy nájdete množstvo vianočných darčekov pre deti od narodenia do 10 rokov. A pokiaľ hľadáte konkrétne origi..
19 okt BABY ACADEMY - Hračky podporujúce hru na brušku
0 476
HRAČKY PODPORUJÚCE HRY NA BRUŠKUV tomto videu sme vám so Saškou Ragas, zakladateľkou programu Baby Balance predstavili hračky, ktoré podporujú hru na brušku. HrkálkyŠuštiace hračkyKnížka s aktivitamiPultík záhrada..
19 okt Tipy na víkend 20.10 - 22.10 od Oliviaonboard.sk
0 648
 Tento týždeň k nám zavítala konečne pravá jeseň a povyťahovali sme kabáty. Teším sa však, že počasie na víkend vyzerá ešte veľmi sľubne a s rodinami si budeme môcť užiť pred Halloweensky víkend. Ak ešte nemáte program, nižšie som pripravila moje tipy na víkend. Svetlonos na splave 2023 - Trnavský k..
13 okt Rozvoj hudobnosti u malých detičiek
Milka 0 1474
Pozitívny vzťah k hudbe sa formuje už od ranného veku života detí, dokonca ešte pred ich samotným narodením. Hudobné nadanie patrí do rovnakej kategórie ako vývoj reči. Ak dieťa od malička vystavujeme cudziemu jazyku, naučí sa ho ovládať ako materinský jazyk. Dieťa, ktoré je od útleho detstva vedené..
12 okt Tipy na víkend 13.10 - 15.10 od Oliviaonboard.sk
0 622
Krásne jesenné počasie bude pokračovať aj tento víkend a ja mám pre vás opäť niekoľko tipov na program a aktivity pre celú rodinu. Tekvicové hodovanie  - Hrad Beckov  14. -15. 10 (sobota a nedeľa) Hrad Beckov na tento víkend pripravuje veľkolepý 10. ročník tekvicového hodovania. Na hrade nájdete aj..
09 okt Tipy na darčeky k 4. narodeninám
Milka 0 5662
Po úspešných článkoch s tipmi na darčeky pre ročné, dvojročné a trojročné detičky, sme sa rozhodli spísať vám darčekové rady aj pre deti k ich 4. narodeninám. Prejdite si naše skvelé darčekové tipy, ktorými vašim ratolestiam urobíte radosť. Dbali sme samozrejme na to, aby tieto darčeky priniesli ..
05 okt Tipy na víkend 6.10 - 8.10 od Oliviaonboard.sk
0 825
Tento víkend bude patriť oslavám jesennej úrody a najmä jablkovému hodovaniu. Okrem toho mám pre vás tip na jesenné potulky a na záver pozvánku na medzinárodnú oslavu ilustrácií.  Hodovanie u Dobrého Ježka 2023 - sady v Dunajskej Lužnej a Alžbetinom dvore   07.10 od 10am do 3pm (len v sobotu)   Raz..
29 sep Stiahnite si: Rodinná hra na jesenné a zimné večery
Milka 0 2114
Rozmýšľate, čo budete robiť po večeroch, keď je už vonku tma či príliš chladno? Najlepšou rodinnou zábavou na takéto dni sú spoločenské hry.  A my sme pre vás jednu pripravili a dáme vám ju úplne zadarmo. Predstavujeme vám našu RODINNÚ HRU. Stačí vám k nej tlačiareň, kocka, farbičky a chuť na hran..
28 sep Tipy na víkend 29.9 - 1.10 od Oliviaonboard.sk
0 694
Po minulom upršanom víkende si tentoraz budeme môcť užiť ozajstné babie leto. Program je opäť bohatý na podujatia rôzneho žánru.  Verím že si každý v mojom výbere nájde niečo, nech sa páči: Európska noc výskumníkov - Areál SĽUK - Rusovce  29.09. (len v PIATOK )    17. ročník podujatia sa tradične u..
22 sep Tipy na darčeky k 3. narodeninám
Milka 0 6401
Tretie narodeniny vášho dieťatka sú naozaj výnimočné. Je to možno jeho prvá vedomá oslava. Oslávenec rozumie, že je stredobodom pozornosti a diania. Darček by mal byť teda skutočne nezabudnuteľný a originálny. S tým vám radi pomôžeme my, s našimi premyslenými darčekovými tipmi k tretím narodeninám..
Zobrazuje sa 1 až 24 z 163 (7 stránok)