K obdobiu Vianoc neodmysliteľne patrí adventný kalendár. Samozrejme, všetky detičky zbožňujú sladkosti, vôňu čokolády a cukríkov, no uznajme, že počas zimných sviatkov je príležitostí na sladké viac ako dosť.

Preto sme pre vás vymysleli a pripravili Aktivity do adventného kalendára, s ktorými zabavíte vaše ratolesti pri čakaní na Ježiška aj bez sladkostí.


Stiahnuť Aktivity do adventného kalendára!

Predlohy vytlačte, najlepšie na 3 A4 tvrdého papiera, a následne rozstrihajte na obdĺžnikové kartičky. Jednotlivé aktivity pak rozdelte podľa svojho vlastného uváženia do vášho adventného kalendára. A zábava sa môže začať!

stiahnut

Na kartičkách do adventného kalendára nájdete rôzne vianočné aj klasické zimné aktivity, ako je písanie listu pre Ježiška, pečenie vianočných koláčikov, korčuľovanie či stavba krmítka pre vtáčikyK niektorým kartičkám môžete do kalendára pridať  aj predmet, ktorý s danou aktivitou súvisí.

stiahnut

Medzi predlohami nájdete aj niekoľko kartičiek bez textu na doplnenie svojimi vlastnými aktivitami. Detičky určite poteší, že všetky kartičky majú na sebe roztomilý obrázok, ktorý si môžu vyfarbiť.


Stiahnuť Aktivity do adventného kalendára!

stiahnut

Dúfame, že vaše deti aktivity do adventného kalendára poteší, a prajeme vám veľa spoločnej a pohodovej zábavy!