Menu
Your Cart

Tipy na cestovanie RSS Feed

Objavte tipy na cestovné s deťmi! Rady ako cestovať s deťmi, tipy na zábavu na cesty, knihy, kreatívne potreby a hračky na cesty. Čítajte Magazín Babyknihy!

19 jún Tipy pre bezproblémovú leteckú dovolenku s deťmi
0 23
Tipy pre bezproblémovú leteckú dovolenku s deťmiLetecká dovolenka s deťmi môže byť veľkou výzvou, ale s trochou prípravy a správnymi tipmi môžete premeniť túto skúsenosť na príjemné dobrodružstvo pre celú rodinu. V tomto článku vám prinášame niekoľko užitočných rád, ktoré vám pomôžu zvládnuť cestu s..
11 jún 7 aktivít na pláž
Milka 0 4066
Leto je tu. Pre tých z vás, ktorí jeho časť plánujete stráviť pri mori, tu máme malú inšpiráciu, ako sa spoločne s deťmi zabaviť na pláži. Spestrite si dovolenku netradičnými a zaujímavými aktivitami, obohaťte si repertoár klasických, osvedčených a dobre známych plážových činností.   Vybrali sme 7..
04 jún Prvé vodné radovánky: zoznámte najmenších bezpečne s vodou
Milka 0 3687
Prvé vodné radovánky: zoznámte najmenších bezpečne s vodouPripravili sme pre vás zhrnutie najdôležitejších informácií o tom, ako zoznámiť vaše bábätko bezpečne s vodou a tiež, ako mu v nej dopriať maximum zábavy. Nezabudli sme ani na staršie detičky, pre ktoré vám predstavíme najnovšie vodné vychytá..
22 máj 11 overených tipov, ktoré zabavia deti od 3 rokov na cestách aj dovolenke
0 679
11 overených tipov, ktoré zabavia deti od 3 rokov na cestách aj dovolenkeSpísali sme pre vás overené tipy na hračky a aktivity, ktoré deti od 3 rokov zaručene zabavia počas cestovania aj priamo na dovolenkovom pobyte. Cestovanie s malými deťmi môže byť poriadnou výzvou. Všetci veľmi dobre poznáme ti..
09 máj Cestovanie s deťmi do 3 rokov: Ako zabaviť najmenších a užiť si cestu aj dovolenku
0 712
Cestovanie s batoľaťom: Ako zabaviť najmenších a užiť si cestu aj dovolenku V tomto článku sme pre vás zhrnuli odskúšané rady a tipy, ako zabaviť najmenšie deti na cestách v aute alebo v lietadle, ale aj priamo na dovolenke. Cestovanie s malými deťmi môže byť skúška ohňom pre rodičovské zručnosti...
07 máj Cestovanie s bábätkom: 7 nevyhnutností na dovolenku bez stresu a plaču
0 930
Cestovanie s bábätkom: 7 nevyhnutností na dovolenku bez stresu a plačuPonúkame vám tipy, ako zabaviť bábätko na cestách, či už cestujete len na malý výlet alebo na dovolenku autom či lietadlom. Tieto hračky musíte na cestu určite zabaliť.Cestovanie s bábätkom môže byť úžasné dobrodružstvo, no zárove..
26 júl Tipy na výlety s deťmi na Orave
0 1586
Tipy na výlety s deťmi na Orave  Nie nadarmo sa v ľudovej piesni spieva „na Orave dobre, na Orave zdravo“, pretože Orava je naozaj rozprávkový kraj. Detičky si tu môžu užiť lesnú jazdu vláčikom, spoznávať krásy prírody, vyšantiť sa pri kúpaní alebo sa naučiť niečo o histórii. Orava je najsevernejšia..
17 júl Dobrodružstvo na lanách
0 1102
 Všetci dobre vieme, že udržať deti na jednom mieste je takmer nemožné. Je to ale vlastne úplne v poriadku, pretože pohyb a hra je neoddeliteľnou súčasťou ich zdravého vývoja. No a keď sa toto spojí s pobytom v prírode a ešte spolu so štipkou adrenalínu, tak sme si istí, že deti budú z toho úplne ..
13 júl Letné akcie na hradoch a zámkoch
0 1413
Objavte s detičkami krásne hrady a zámky SlovenskaPráve počas leta môže byť návšteva hradov a zámkov pre detičky ešte zaujímavejšia ako inokedy. Viacero z nich totiž ponúka rôzne zážitkové prehliadky spojené s bohatým programom. V článku vám dáme niekoľko tipov na skvelé hrady a zámky, ale aj na pod..
12 júl Kam vyraziť za kúpaním?
0 1180
  Ak hľadáte vhodný aquapark či kúpalisko, kde by ste mohli stráviť s vašou rodinkou krásne letné dni máme pre vás skvelú správu. Po celom Slovensku sa nachádzajú skvelé možnosti na kúpanie s množstvom adrenalínovej zábavy, ale aj relaxačných zón. Že je naozaj z čoho vyberať vás hneď presvedčíme. O..
03 júl Najkrajšie prírodné kúpaliská na Slovensku
0 1042
Počas horúcich letných dní nie je nič lepšie ako príjemne sa osviežiť vo vode. Na Slovensku máme viacero prírodných kúpalísk, kde si môžete užiť príjemné chvíle s rodinkou. V článku vám dáme tipy na najkrajšie jazerá a vodné nádrže priamo v srdci krásnej prírody.    Prírodné jazerá a vodné nádrže..
26 jún Tipy na najlepšie detské hotely
Milka 0 1714
Letná dovolenka s deťmi je skvelý nápad, avšak pre ideálny, ničím nerušený zážitok treba dbať aj na správny výber hotela. Nie všetky ubytovania sú prispôsobené rodinám z deťmi, preto vám odporúčame vybrať si hotel, ktorý rodinám s detičkám ponúka množstvo zábavy a vyhovuje ich potrebám. Pripravil..
12 jún Kam za zvieratkami?
0 978
Máme pre vás niekoľko tipov na krásne miesta, ktoré sa oplatí s detičkami navštíviť. Deti a zvieratká to jednoducho patrí k sebe. Leto je na výlety za zvieratkami ako stvorené a každý rodič uvažuje o tom, kam je najlepšie sa vybrať. Okrem štyroch klasických zoologických záhrad máme na Slovensku stál..
08 jún Najlepšie tipy ako zabaviť najmenších na cestách
Nina 0 11246
Či už cestujete na dovolenku autom, lietadlom, či vlakom, určite nezabudnite pre deti pribaliť do batožiny niečo, čo ich počas cesty zabaví. Kreatívne aktivity, CD s pesničkami, a interaktívne knižky sú kľúčom k pohodlnenému cestovaniu bez stresu a plaču. Tento článok sme pre vás aktualizovali s nov..
08 jún Ako zabaviť bábätká do 1 roka pri cestovaní a na dovolenke?
0 8990
Leto je tu a s ním čas dovoleniek a výletov! Ak máte doma len niekoľkomesačné bábätko, alebo sa chystáte na dlhšiu cestu, nebojte sa - máme pre vás niekoľko osvedčených tipov, ako zabaviť vaše malého cestovateľa. Od zvukových knižiek cez mäkké látkové knižky až po interaktívne hračky, naša ponuka má..
Zobrazuje sa 1 až 15 z 15 (1 stránok)