Menu
Your Cart

Rodinná knižnica

Rodinná knižnica

V tejto kategórii nájdete knihy, ktoré by vám rozhodne nemali chýbať. Knižná séria ako základný kameň rodinnej knižnice, kde po nich môže siahnuť každý – od detí, cez tínedžerov, rodičov až po starých rodičov. Rozšírte vašu knižnicu o svetové bestsellery, ako je napríklad Harry Potter, Anna zo Zeleného domu, Pán Prsteňov, Malý princ či Malé ženy. Tieto svetové knižné bestsellery majú často aj filmové spracovanie, takže sa môžete zabaviť porovnávaním. Vaša rodinná knižnica naberie s týmito knižnými titulmi nový dych!

Najpredávanejšie v kategórii Rodinná knižnica

Harry Potter 1 - A Kameň mudrcov (MinaLima)
Nedostupné
Harry Potter 1 - A Kameň mudrcov (MinaLima)Prvá časť série o mladom čarodejníkovi Harrym Potterovi v novom exkluzívnom vydaní.V novom originálnom vydaní knihy Harry Potter a Kameň mudrcov zažijete tento už klasický príbeh ako nikdy predtým. Text J.K. Rowlingovej sprevádzajú plnofarebné ilustrácie ta..
44.90€
Bez dane:40.82€
Super léto podle tátů140 preverených výletov a inšpirácie na cesty.Chcete si užiť prázdniny naplno? Pribaľte so sebou na cesty nového parťáka - knihu Super leto podľa otcov. Nájdete v nej 140 osobne preverených tipov na výlety po Česku, kde sa nám páčilo tak veľmi, že by sme sa s chuťou vrátili späť..
12.50€
Bez dane:11.36€
Prázdniny podle tátůPreverené výlety v Česku a po Európe.Chcete vyraziť na super výlet po Česku? Objaviť spoločne s deťmi dych vyrážajúce vyhliadky? Alebo sa pustiť za dobrodružstvom po Európe, napríklad karavanom do Španielska alebo do európskych zábavných parkov, ktoré stoja za to? A čo najväčšie ..
12.50€
Bez dane:11.36€
Výlety za babkuVýlety za babku: Kniha so 100 výletmi zadarmo, alebo do stovky.Úplne nová knižka od Dva tátové, ako stvorená na leto 2023! Praktický sprievodca pre rodiny, ktoré rady cestujú po Česku a hľadajú výlety, kde neutratia veľa. Na 152 stranách nájdete na sto výletov po celej republike, väčš..
14.50€
Bez dane:13.18€
Svety J. R. R. TolkienaMiesta, ktoré inšpirovali Stredozem.Nová kniha renomovaného tolkienistu Johna Gartha skúma miesta, ktoré inšpirovali autora Pána prsteňov a Hobita pri tvorbe bájnej Stredozeme. Nájdete v nej viac než 100 obrázkov, medzi nimi Tolkienove vlastné ilustrácie i diela ďalších umelco..
18.68€ 24.90€
Bez dane:16.98€
Harry Potter 5 a Fénixov rád – Ilustrovaná edíciaUprostred rozpolteného sveta a v tieni blížiacej sa vojny sa v rodnom dome Siriusa Blacka stretáva Fénixov rád.Lord Voldemort silnie a čoraz častejšie preniká do Harryho mysle – jeho sny odhaľujú posadnutosť Temného pána mocnou mágiou, ktorá sa skrýva..
37.42€ 49.90€
Bez dane:34.02€
Harry Potter 4 a Ohnivá čaša – Ilustrovaná edícia„Úlohy budú tri, rozložené na obdobie celého školského roka, a preveria reprezentantov po rôznych stránkach – ich čarodejnícku zručnosť, odvahu, dôvtip a, pravdaže, ich schopnosť zvládnuť nebezpečenstvo.“Od chvíle, ako sa na oblohe nad Svetovým poháro..
34.90€
Bez dane:31.73€
Organizovaná domácnosť Organizovaná domácnosť
Bestseller Nedostupné
Organizovaná domácnosťKompletný fotosprievodca skladania, ukladania a organizovania domácnosti.Nechajte sa motivovať a inšpirovať tipmi a radami, ako si správne a efektívne zorganizovať veci u vás doma podľa osobných skúseností, o ktoré sa rozhodla s vami podeliť Silvia Škultéty. Ide o akýsi denník ..
27.90€
Bez dane:25.36€
Harry Potter 1 - 7 (box)
Doprava Zadarmo -20 % Nedostupné
Harry Potter 1 - 7 (box)Zažite znova sedem magických rokov v Rokforte!Pre našich skalných aj začínajúcich čitateľov Harryho Pottera vychádza špeciálny box pri príležitosti 20. výročia vydania prvého príbehu nadčasovej ságy o chlapcovi s neobyčajnými schopnosťami na Slovensku. J.K. Rowlingovej románo..
79.20€ 99.00€
Bez dane:72.00€
Jaternice tiahnu na ParížTri kamarátky, ktoré vyhrali v súťaži Miss Jaternica smerujú na roadtrip.Na facebooku boli vyhlásené za najškaredšie baby na škole. Astrid, Hakima a Mireille získali zlato, striebro a bronz v súťaži Miss Jaternica a rozhodne preto neotvárajú šampanské. Možno by mali sedieť d..
12.67€ 16.90€
Bez dane:11.52€
SLOVENSKOpédiaZaujímavosti o našej krajine.Nová kniha od autorky inšpiratívnej publikácie SuperŽENY. Bohato ilustrovaná SLOVENSKOpédia sumarizuje najrôznejšie fakty a zaujímavosti o našej krajine. Dovedna šesť kapitol - Krajina, Príroda, Z dejín, Umenie a kultúra, Veda a technika, Sieň slávy.Všetko ..
16.95€
Bez dane:15.41€
Pán Prsteňov 1: Spoločenstvo prsteňaJeden prsteň vládne všetkým, jeden im všetkým káže.Tento príbeh narastal pri rozprávaní, až sa stal dejinami Veľkej vojny o Prsteň a obsahuje mnoho pohľadov do ešte starodávnejších dejín, ktoré mu predchádzali - napísal v predslove k druhému vydaniu J. R. R. Tolki..
14.95€
Bez dane:13.59€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 25 (3 stránok)