Menu
Your Cart

Vianoce v knihe

Vianoce v knihe

Obľúbená časť roka každého dieťaťa, to sú Vianoce! Nie je nič lepšie ako si uvariť teplý čaj, zababušiť sa do mäkkej deky a vziať do ruky jednu z našich vianočných kníh. Vyberte si u nás klasické vianočné príbehy, ako je napríklad Luskáčik. Objavte najnovšie detské zimné a vianočné knihy pre deti, zvukové knihy, tematické nálepkové a pracovné zošity alebo CD s vianočnými koledami. A hlavne by vám doma nemala chýbať jedinečná Magnetická kniha Vianoce. Užite si s nami knižné Vianoce.

Najpredávanejšie v kategórii Vianoce v knihe

Snehová kráľovná Snehová kráľovná
-15 %
Snehová kráľovná je nesmrteľný príbeh o priateľstve, odhodlaní, láske a statočnosti.Vydaj sa s Gerdou na sever zachrániť jej kamaráta Kaja, ktorého zakľaje a odvezie do svojho zámku zlá kráľovná. Priestorové leporelo s pop-up prvkami.Nechajte sa na snehových vločkách preniesť do príbehu plného ..
12.67€ 14.90€
Bez dane:11.51€
Hotdog a čarovné Vianoce
Nedostupné
Medovníčky, darčeky a – dobré skutky. Recept na čarovné Vianoce!Obyčajný bratislavský panelák a v ňom jedna neobyčajná rodina. Hanka, Hugo a večne štekajúci jazvečík Hotdog vás v tejto milej vianočnej rozprávke presvedčia, že za zázrakmi netreba chodiť ďaleko. Za zázrakmi predsa netreba chodiť ..
7.90€
Bez dane:7.18€
Tajomstvá Nočného expresu čakajú na svoje odhalenie!Danja s rodičmi a staršou sestrou trávia celý december u babičky v starej staničnej budove, aby si užili jeden druhého a pripravili sa na Vianoce. Jedenásťročná Danja sa na toto obdobie vždy tešila, len tento rok je to trochu zvláštne. Babička je a..
16.90€
Bez dane:15.36€
Luskáčik - Kniha s hracím strojčekom Luskáčik - Kniha s hracím strojčekom
-15 % Nedostupné
Započúvajte sa do vianočného príbehu o Kláre a Luskáčikovi v tejto kúzelnej knižke s hracím strojčekom.Nechajte sa vďaka tejto knižke ako kúzlom preniesť do Štedrého večera, keď dievčatko Klára dostane od krstného otca jedinečný darček – vojačika Luskáčika. O tom, čo sa stalo ďalej, by sa Kláre ani ..
10.12€ 11.90€
Bez dane:9.20€
Nastal príjemný predvianočný čas a deti v škôlke sa pripravujú na spoločnú vianočnú besiedku.Chystajú sa vystúpiť na pódiu kultúrneho domu. Janko s Dorotkou dostali za úlohu nacvičiť spoločný tanec. Pani učiteľky im pomáhajú, no obaja sú hanbliví a nemotorní.Janko a Dorotka vám ukážu, že sny je možn..
14.90€
Bez dane:13.55€
Vianoce s opicou Škoricou Vianoce s opicou Škoricou
Nedostupné
Poznáte opicu Škoricu, ktorá sa svojim kamarátom Jurkovi, Paľkovi a Emke v predchádzajúcich knižkách postarala o nejedno veselé i napínavé dobrodružstvo?Naša malá nezbednica totiž dokáže kúzliť. Veru tak. A nie vždy sa jej to čarovanie podarí, takže s ňou nikdy nie je nuda.Opica Škorica vám aj v tej..
16.90€
Bez dane:15.36€
Štedrý večer sa blíži. Tento rok je však všetko iné. Julianova rodina prežíva hlboký smútok. Julianova staršia sestra Juni ochorela a náhle odišla. Otec s matkou sú natoľko presiaknutí bolesťou, že na Vianoce nemajú ani pomyslenia. Zmenili sa na tiene niekdajších rodičov, stratili životnú radosť, fa..
14.90€
Bez dane:13.55€
Vianoce v čarovnom lese Vianoce v čarovnom lese
-25 % Nedostupné
Prežite s Mackom a jeho priateľmi Vianoce v čarovnom lese!V tomto lese totiž Vianoce trvajú až dvanásť dní. Naučte sa počítať a nájdite na prekrásnych obrázkoch množstvo skvelých darčekov.Jednoduchý text s veľkými obrázkami na dvojstranách rozvíjajú detskú fantáziu a obrazotvornosť.Mackovi priatelia..
5.96€ 7.95€
Bez dane:5.42€
Čo všetko sme ochotní obetovať pre záchranu milovaného človeka?Klasická rozprávka od dánskeho spisovateľa Hansa Christiana Andersena s ilustráciami oceňovaného ukrajinského umelca Vladyslava Jerka. Bol raz jeden veľmi zlý čarodejník, ktorý mal zrkadlo s čarovnou mocou. Všetko pekné, čo sa v ňom zobr..
11.90€
Bez dane:10.82€
Vianočný strom, čo si z lesa objednal pán Hron Vianočný strom, čo si z lesa objednal pán Hron
Nedostupné
Čo sa stane, keď je vianočný stromček až príliš vysoký.Vianoce sú tu a pán Hron je nevýslovne šťastný, že bude môcť konečne ozdobiť svoj stromček. Zrazu však zistí, že to nebude také jednoduché. Strom je príliš vysoký a jediným riešením je odrezať mu vršok.Obrázková knižka rozveselí deti počas najkr..
12.99€
Bez dane:11.81€
O malých a veľkých vianočných darčekoch O malých a veľkých vianočných darčekoch
Nedostupné
Medveď sa po prvý raz neuložil na zimný spánok a rozhodol sa stráviť Vianoce so svojimi kamarátmi.Myška a medveď sa veľmi tešia na ligotavé, voňavé a pokojné Vianoce. Tento rok sú o to výnimočnejšie, že medveď sa po prvý raz neuloží na zimný spánok. Konečne sa môžu obdarovať! Medveď si však zoberie ..
12.99€
Bez dane:11.81€
Vianočné prasiatko Vianočné prasiatko
Nedostupné
Jackova obľúbená hračka je prasiatko Mapi. Mapi bol vždy pri ňom, v dobrom i v zlom, až kým sa jeden Štedrý večer nestalo niečo hrozné – Mapi sa stratil!Lenže Štedrý večer je noc zázrakov a stratených vecí, noc, keď všetko môže ožiť – dokonca aj hračky. A tak sa Jack a Vianočné prasiatko, otravná ná..
13.90€
Bez dane:12.64€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 43 (4 stránok)