Menu
Your Cart

Vianoce v knihe

Vianoce v knihe

Obľúbená časť roka každého dieťaťa, to sú Vianoce! Nie je nič lepšie ako si uvariť teplý čaj, zababušiť sa do mäkkej deky a vziať do ruky jednu z našich vianočných kníh. Vyberte si u nás klasické vianočné príbehy, ako je napríklad Luskáčik. Objavte najnovšie detské zimné a vianočné knihy pre deti, zvukové knihy, tematické nálepkové a pracovné zošity alebo CD s vianočnými koledami. A hlavne by vám doma nemala chýbať jedinečná Magnetická kniha Vianoce. Užite si s nami knižné Vianoce.

Najpredávanejšie v kategórii Vianoce v knihe

Little Board Books: A Christmas Carol
Novinka
Scrooge je najpodlejší človek na svete, ale traja noční návštevníci sa snažia zmeniť jeho spôsoby. Tento klasický vianočný príbeh bol špeciálne prerozprávaný pre malé deti. Nádherné ilustrácie od Jesúsa Lópeza sú plné ďalších detailov...
6.87€
Bez dane:6.25€
KRTKO a ZIMA - Kniha samolepiek KRTKO a ZIMA - Kniha samolepiek
Novinka
Kto by nepoznal krtka – najmilšieho kresleného rozprávkového hrdinu na svete?Vydajte sa spolu s ním objavovať čaro ročných období na krásnych obrázkoch geniálneho výtvarníka Zdeňka Milera! Dvojstránkové scenérie môžu deti dolepovať množstvom pôvabných samolepiek, či už podľa zadania, alebo podľa vla..
9.70€
Bez dane:8.82€
Šaty z celého sveta VIANOCE – Kniha samolepiek Šaty z celého sveta VIANOCE – Kniha samolepiek
Novinka Nedostupné
Objavujte, ako sa slávia Vianoce v rôznych kútoch sveta!Radujte sa s bábikami po celej zemeguli. Odprevaďte ich na prehliadku prekrásne osvetlených lodí v Paname, na tradičné vianočné trhy v Nemecku alebo zavítajte do domčeka Santu Clausa.Kniha s viac ako 300 samolepkamiVďaka tejto novinke zo série,..
9.99€
Bez dane:9.08€
CD - Vianoce s opicou Škoricou - Audiokniha
Novinka
Poznáte opicu Škoricu? No pravdaže! e to tá rozprávková opička, ktorá sa svojim kamarátom Jurkovi, Paľkovi a Emke v predchádzajúcich knižkách postarala o nejedno veselé i napínavé dobrodružstvo. Naša malá nezbednica totiž dokáže kúzliť. Veru tak. A nie vždy sa jej to čarovanie podarí, takže s ňou ni..
12.90€
Bez dane:10.75€
Christmas Sticker Book
Novinka Nedostupné
Nalepujte, bavte sa a nalaďte sa na VianocePripojte sa k zaneprázdneným medveďom pri pečení vianočných dobrôt, užite si tučniakovú párty, pomáhajte malým myšiam stavať veľkých snehuliakov, vyrábajte a baľte darčeky so Santovými škriatkami a pridávajte samolepky do adventného kalendára vo vzrušujúcom..
10.99€
Bez dane:9.99€
Sticker Dolly Dressing The Nutcracker
Novinka
Pomocou nálepiek oblečte postavičky bábik v tejto vzrušujúcej verzii baletu Luskáčik.Clarin strýko jej daruje na Vianoce drevenú bábiku luskáčika, ktorá sa po bitke so zlým Myším kráľom premení na skutočného princa. Clara a princ cestujú cez les plný krútiacich sa snehových vločiek, kým dorazia do k..
10.99€
Bez dane:9.99€
Luskáčik - Priestorové leporelo s rozprávkou Luskáčik - Priestorové leporelo s rozprávkou
Novinka
Klasická rozprávka Luskáčik v krásnej rozkladacej knižke.Vdýchnite život tejto klasickej rozprávke s Luskáčikom v jedinečnom priestorovom leporele. Postavy z rozprávky na stránkach doslova ožijú!Postavičky a kulisy vystupujú do popredia.Je Štedrý večer, najkúzelnejšia chvíľa z celého roka, a Klárka ..
9.90€
Bez dane:9.00€
V pasci! Konská farma v ohrození – Adventný kalendár pre deti s únikovou hrou
Novinka
24 napínavých úloh na zapečatených stránkachNapínavý adventný kalendár pre deti a ich rodičov s únikovou hrou – vstúpte, riešte rébusy a nechajte sa strhnút’ dobrodružstvom!Slovenský preklad vyšiel v spolupráci so sieťou únikových izieb TheRooms.Líza, Valéria a Maja sa veľmi tešia na predvianočný ča..
15.90€
Bez dane:14.45€
Vianoce sú ten najkrajší a najzázračnejší deň.Myslí si to aj malá Barborka. Na zdobenie stromčeka, slávnostnú večeru a darčeky sa teší celý rok. Ibaže niečo chýba – sneh! Barborka si pod stromčekom našla krásne ružové boby, ale nemôže sa sánkovať.Zistite, aké bývali Vianoce kedysi.Jej smútok zaženie..
10.90€
Bez dane:9.91€
Pippi zachraňuje Vianoce
Nedostupné
Počuli ste už o Pippi Dlhej pančuche, o najsilnejšom dievčatku na svete?O tej Pippi, ktorá býva úplne sama vo vile Vilôčke iba so svojím koníkom a opicou? O tej Pippi, ktorá má cestovnú kapsu plnú zlatiek?Tak tá Pippi tentoraz zachraňuje Vianoce!V oknách sa svieti, vianočné stromčeky sú ozdobené a d..
9.95€
Bez dane:9.05€
Každý deň, ktorý zostáva do Vianoc, si s deťmi prečítajte jednu rozprávku.Za každou nájdete jednoduchý návod na výrobu vianočnej ozdoby alebo inej drobnosti, s ktorou čakanie na Ježiška uplynie ako voda.Adventný kalendár plný príbehov, hier a kreatívnych nápadov zo sveta Disney.Do tvorenia sa môžu z..
11.99€
Bez dane:10.90€
Adventná kniha príbehov Adventná kniha príbehov
-40 %
25 biblických príbehov, ktoré ukazujú, prečo prišiel Ježiš na svet.Boh Abrahámovi a jeho rodine znovu a znovu pripomínalsvoj sľub, že ich bude milovať a bude ich Bohom.A takisto im pripomínal, že jedného dňapríde prisľúbený Syn...Každý z 25 biblických príbehov sa začína kľúčovým veršom a končí sa ot..
9.54€ 15.90€
Bez dane:8.67€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 98 (9 stránok)