Menu
Your Cart

Vyškrabávanie

Vyškrabávanie

Hľadáte jedinečnú kreatívnu aktivitu pre väčšie deti? Vyškrabávacie obrázky sú presne pre nich. Vyškrabávanie atramentu a odhaľovanie obrázku rozvíja trpezlivosť a koncentráciu vášho dieťaťa. Vybrať im môžete vyškrabávaciu kreatívnu sadu presne podľa ich gusta.

Zaujmú ich vyškrabávacie karnevalové masky, zvieratá, kvety, vesmír alebo dinosaury? Vyškrabávacie obrázky deti niekedy zabavia na dlhé hodiny. Uvidíte, že aj vy sa pre túto činnosť nadchnete.

Najpredávanejšie v kategórii Vyškrabávanie

Pre fanúšikov Dinosaurov. S týmto kreatívnym zošitom sa detičky zabavia pri vyfarbovaní a vyškrabávaní dinosaurov.Zošit rozvíja kreativitu.Titul obsahuje 56 strán plných škrabacích obrázkov, omaľovánok a zaujímavých informácií a drevené rydlo na vyškrabávanie...
10.95€
Bez dane:9.95€
Pre fanúšikov Labkovej patroly. S týmto kreatívnym zošitom sa detičky zabavia pri vyfarbovaní a vyškrabávaní s kamarátmi z Labkovej patroly.Zošit rozvíja kreativitu.Titul obsahuje 56 strán plných škrabacích obrázkov, omaľovánok a zaujímavých informácií a drevené rydlo na vyškrabávanie...
10.95€
Bez dane:9.95€
Priprav sa na prieskum kráľovstva zvierat a preškriab si cestu cez oceány, džungľu až po savanu.Vydaj sa na prieskum zvieracej ríše a zoznám sa s vysokými žirafami, hladnými levmi či chlpatými orangutanmi. Táto nápaditá knižka je rozdelená do dvoch častí. V prvej časti sú predstavené zvieratá, o kto..
9.90€
Bez dane:9.00€
Priprav sa na prieskum pravekého sveta a preškriab si cestu späť do minulosti.Vydaj sa do prehistorického sveta plného dinosaurov - desivých predátorov i nežných, bylinožravých obrov. Táto nápaditá knižka je rozdelená do dvoch častí. V prvej časti sú predstavené dinosaury, o ktorých sa dozvieš najrô..
9.90€
Bez dane:9.00€
Priprav sa na prieskum ľudského tela a preškriab si cestu od hlavy až po päty.Vydaj sa na prieskum úžasného ľudského tela a objavuj kostru, svaly i orgány. Táto nápaditá knižka je rozdelená do dvoch častí. V prvej časti je predstavená kostra a jednotlivé orgány, o ktorých sa dozvieš najrôznejšie fak..
9.90€
Bez dane:9.00€
Sada skvelá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázkov postavičiek, ktorým treba vyškriabať oblečenie. Deti si blok ľahko otvoria, vyberú vyškrabávacie drievko a ide sa na to. Deti môžu vyškrabávať kdekoľvek. Po dokončení obrázku ho môžu deti vytrhnúť a vystav..
6.25€
Bez dane:5.21€
Sada skvelá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázkov s rozprávkovými motívmi. Deti si blok ľahko otvoria, vyberú vyškrabávacie drievko a ide sa na to. Deti môžu vyškrabávať kdekoľvek. Po dokončení obrázku ho môžu deti vytrhnúť a vystaviť si v izbičke. Vyškra..
6.25€
Bez dane:5.21€
Sada skvelá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázkov roztomilých zvieratiek. Deti si blok ľahko otvoria, vyberú vyškrabávacie drievko a ide sa na to. Deti môžu vyškrabávať kdekoľvek. Po dokončení obrázku ho môžu deti vytrhnúť a vystaviť si v izbičke. Vyškrab..
6.25€
Bez dane:5.21€
Sada skvelá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázkov roztomilých dinosaurov. Deti si blok ľahko otvoria, vyberú vyškrabávacie drievko a ide sa na to. Deti môžu vyškrabávať kdekoľvek. Po dokončení obrázku ho môžu deti vytrhnúť a vystaviť si v izbičke. Vyškrab..
6.25€
Bez dane:5.21€
Prenes sa do ríše zvierat!V kreatívnom sete nájdete 6 špeciálnych kariet s obrázkami zvieratiek pokrytými špeciálnou čiernou vrstvou. Pokiaľ deti túto vrstvu zoškrabú pomocou priloženého drievka získajú nádherný obraz. Môžu si ho nalepiť napríklad na stenu detskej izbičky. Obrázky odhaľujú rôzne zvi..
5.85€
Bez dane:4.88€
Kreatívna sada na tvorenie Masky.Sada na tvorenie a podporu zručnosti a predstavivosti u detí. Vytvorte si vlastné rozprávkové masky na Halloween, karneval alebo inú príležitosť! Obsahuje 6 masiek, ktorých vzhľad si môžete prispôsobiť pomocou dodaných lesklých penových mozaík.Masky s mozaikou rozvíj..
10.00€
Bez dane:8.33€
Prenes sa do snové krajiny!V kreatívnom sete nájdete 6 špeciálnych kariet s obrázkami pokrytými špeciálnou čiernou vrstvou. Pokiaľ deti túto vrstvu zoškrabú pomocou priloženého drievka získajú nádherný obraz. Môžu si ho nalepiť napríklad na stenu detskej izbičky. Obrázky odhaľujú rôzne fázy Mesiaca ..
6.25€
Bez dane:5.21€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 12 (1 stránok)