Menu
Your Cart

Jar Melo

Veríme, že každé dieťa je umelcom.

Jar Melo je európska značka, ktorá pomáha deťom slobodne sa prejaviť prostredníctvom jedinečných pomôcok rozvíjajúcich ich kreativitu a tvorivosť. Jednoduchou cestou im približuje taje umenia.

Posuňte hranice detskej fantázie a tvorivého myslenia.

Produkty od značky Jar Melo majú krásny dizajn, precízne prevedenie, kvalita a hlavne nápaditosť. Táto špičková značka podporuje teóriu APT: ART (umenie), PLAY (hra), THINK (myslieť). Vyrábajú krásne kreatívne potreby nielen pre deti, ktoré podporia ich myslenie či tvorivé vlastnosti zábavnou formou.

Fixky Umývateľné Fine Line 40ks Fixky Umývateľné Fine Line 40ks
Nedostupné
Dokonalé fixky pre menšie deti. Balenie obsahuje 40 kusov fixiek rôznych farieb uložených v krásnom farebnom boxe. Fixky tak ľahko nevyschnú a majú krásne sýte farby.Použitý atrament je netoxický a umývateľný.Veľkosť fixiek je primeraná pre držanie v malých detských rukách. Ľahko ho odstránite..
23.55€
Bez dane:19.63€
Čarovná noc – Veľká sada s pieskom Čarovná noc – Veľká sada s pieskom
Nedostupné
Vytvor si originálne obrázky a dekorácie!Úžasná kreatívna sada s jemným pieskom Kúzelná noc od Jar Meló obsahuje 8 fľaštičiek s pieskom, 16 čiernobielych obrázkov na vymaľovanie, 2 štetce, 2 dekoratívne fľaštičky a plastovú nádobku na tvorenie obrázkov. Všetky materiály sú eco-friendly a bezpečné pr..
23.90€
Bez dane:19.92€
Prstové farby Sada 6 farieb Prstové farby Sada 6 farieb
Nedostupné
Kreatívna sada pre malých výtvarníkov s umývateľnými farbami.Táto originálna kreatívna sada v sebe ukrýva 6 kusov prstových prstových farieb, ktoré sú netoxické a bezpečné, a navyše sa dajú ľahko umyť vodou. Tvorenie je tak aj pre najmenšie deti skutočným zážitkom bez strachu, že by "v umeleckom pri..
12.95€
Bez dane:10.79€
Jemné bezprašné kriedy 12 ks
Nedostupné
Jemné kriedy pre deti krásne kreslia.Nie je väčšia radosť ako slobodne kresliť kriedou na chodníku. Týmito kriedami sa môže dieťa bezstarostne zašpiniť od hlavy až po päty – sú totiž ľahko vyprateľné. Aj preto sú vhodne už pre deti od 1 roka.Kriedy sú bezprašné a ľahko vyprateľné.Sada obsahuje 12 ku..
19.50€
Bez dane:16.25€
Jemné bezprašné kriedy 6 ks Jemné bezprašné kriedy 6 ks
Nedostupné
Jemné kriedy pre deti krásne kreslia.Nie je väčšia radosť ako slobodne kresliť kriedou na chodníku. Týmito kriedami sa môže dieťa bezstarostne zašpiniť od hlavy až po päty – sú totiž ľahko vyprateľné. Aj preto sú vhodne už pre deti od 1 roka.Kriedy sú bezprašné a ľahko vyprateľné.Sada obsahuje 6 kus..
12.75€
Bez dane:10.63€
Farby v tube 6ks s predlohami Farby v tube 6ks s predlohami
Bestseller
Vyprateľné farby v tubách s penovým hrotom.Farby v tube s penovým aplikátorom sú farbiaci nástroj, ktorého hrotom môžu najmenší tlačiť na papier koľko chcú. Práve takto sa týmito farbami maľuje: priložiť na papier, zatlačiť a kuk, zostane farebný punktík. Do túb netreba pridávať vodu.Veľkosťou sú vh..
16.85€
Bez dane:14.04€
Farby v tube 12ks s predlohami Farby v tube 12ks s predlohami
Nedostupné
Vyprateľné farby v tubách s penovým hrotom.Farby v tube s penovým aplikátorom sú farbiaci nástroj, ktorého hrotom môžu najmenší tlačiť na papier koľko chcú. Práve takto sa týmito farbami maľuje: priložiť na papier, zatlačiť a kuk, zostane farebný punktík. Do túb netreba pridávať vodu.Veľkosťou sú vh..
29.50€
Bez dane:24.58€
Malý Paleontológ Objav a zlož Žraloka Malý Paleontológ Objav a zlož Žraloka
-30 %
Objav čeluste obávaného žraloka!Sada obsahuje základný hlinený blok, z ktorého deti odštepujú jednotlivé kúsky zubov. Súčasťou sady je aj archeologické náradie – 1 x kladivko, 1 x dlátko, 1 x šidlo, 1 x štetec na oprašovanie a skryté časti zubov a lupa.Aktivita trénuje pozornosť.Deti si precvičia aj..
13.90€ 19.86€
Bez dane:11.59€
Moja prvá omaľovánka Outdoor Moja prvá omaľovánka Outdoor
Nedostupné
Vyfarbite rôzne druhy outdoor aktivít pomocou Mojej prvej omaľovánky.Ktorá outdoor činnost patrí medzi najobľúbenejšie u Vášho drobca? Vďaka veľkým obrázkom a vonkajším kontúram obrázku je omaľovánka vhdná aj pre najmenšie deti, ktoré na vyfarbovanie používaju prvé voskovky. ..
6.25€
Bez dane:5.68€
Kreatívna sada pre malých výtvarníkov s umývateľnými farbami.Táto originálna kreatívna sada je zabalená v peknom darčekovom balení a ukrýva v sebe prstové fatby, ktoré sú netoxické a bezpečné, a navyše sa dajú ľahko umyť vodou. Tvorenie je tak aj pre najmenšie deti skutočným zážizkom bez strachu, že..
21.90€
Bez dane:18.25€
Pyramída Hercules Pyramída Hercules
Nedostupné
Dokážeš postavať pyramídu z akrobatov?Herkules je spoločenská hra, ktorá obsahuje 12 akrobatov – silákov. Zostavte svoju pyramídu z akrobatov tak vysoko, ako je to len možné. Stačí ich navzájom na seba poskladať na ruky, alebo na nohy. Fantázii sa medze nekladú. Hráč, ktorému pyramída spadne, prehrá..
19.99€
Bez dane:16.66€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 29 (3 stránok)