Menu
Your Cart

Jar Melo

Veríme, že každé dieťa je umelcom.

Jar Melo je európska značka, ktorá pomáha deťom slobodne sa prejaviť prostredníctvom jedinečných pomôcok rozvíjajúcich ich kreativitu a tvorivosť. Jednoduchou cestou im približuje taje umenia.

Posuňte hranice detskej fantázie a tvorivého myslenia.

Produkty od značky Jar Melo majú krásny dizajn, precízne prevedenie, kvalita a hlavne nápaditosť. Táto špičková značka podporuje teóriu APT: ART (umenie), PLAY (hra), THINK (myslieť). Vyrábajú krásne kreatívne potreby nielen pre deti, ktoré podporia ich myslenie či tvorivé vlastnosti zábavnou formou.

Nálepkový set Vesmír Nálepkový set Vesmír
Na ceste
Objavte čaro vesmíru s nálepkami!Nálepkový set s vesmírnou tématikou, ktorý poteší všetkých malých astronautov. Objavíte planéty, hviezdy, rakety, asteroidy či astronomické stanice.Nálepky sú znovu použiteľné.V balení je päť rôznych tém s viac ako 125 nálepkami dohromady...
8.95€
Bez dane:7.46€
Dokonalé fixky pre menšie deti. Balenie obsahuje 40 kusov fixiek rôznych farieb uložených v krásnom farebnom boxe. Fixky tak ľahko nevyschnú a majú krásne sýte farby.Použitý atrament je netoxický a umývateľný.Veľkosť fixiek je primeraná pre držanie v malých detských rukách. Ľahko ho odstránite..
23.55€
Bez dane:19.63€
Kreatívny set pre deti od 2 rokov - set II.
-20 % Nedostupné
Tento set je ideálny darček pre všetkých malých maliarov S jemnými voskovkami a farbami v tube sa z vás stanú malí umelci. Navyše si vďaka nim budete cibriť jemnú motoriku a kreativitu. S kriedami môžete kresliť kdekoľvek na chodník alebo na tabuľu.Set obsahuje:Jemné voskovky umývateľné 24 ks (..
37.72€ 47.15€
Bez dane:31.43€
Sada matematických hier 6 v 1 Sada matematických hier 6 v 1
Nedostupné
Nauč sa počítať hravo!Sada matematických hier Jar Meló obsahuje 6 doskových hier, vďaka ktorým sa deti učia počítať a lepšie chápať základy matematiky. Obsahuje jednu magnetickú dosku, na ktorú si dieťa vždy umiestni podklad na každú z hier, napríklad magnetické pexeso, sudoku, hady, počítanie či sk..
29.90€
Bez dane:24.92€
Skvelá zábava na narodeninovú oslavu!Nádherné zvieracie masky Jar Meló v podobe zvieratiek si detičky budú musieť samé vylúpnuť a zostaviť. V kreatívnom sete nájdu masku líšky, pandy, tučniaka či sovy. Masky sú krásne farebné, ale deti si jednotlivé časti vylúpnú z pripravených farebných plátov a zl..
7.99€
Bez dane:6.66€
Set s pečiatkami Set s pečiatkami
-50 %
Vytvor si s pečiatkami krásne obrázky!Maľovanie s pečiatkami od Jar Meló je skvelou zábavou pre menšie deti. Set obsahuje 12 rôznych pečiatok s geometrickými tvarmi a ďalšími jednoduchými dekoratívnými vzormi. Vďaka minimalistickým tvarom sa deťom pečiatky dobre a jednoducho odtláčajú. V balení tiež..
6.25€ 12.50€
Bez dane:5.21€
Veľké obojstranné auto ozdobí samolepkyMajú vaše detičky v obľube všemožné nálepky? Práve im je určený tento set, ktorý obsahuje 1 veľké rozkladacie obojstranné auto a viac ako 75 znovupoužiteľných nálepiek. Na jednej strane papierového podkladu je vyobrazené zmrzlinárske auto, na tej druhej hasičsk..
8.95€
Bez dane:7.46€
Mozaika Zvieratká Mozaika Zvieratká
Black Friday -50 %
Mozaika Zvieratká je zábavná aktivita pre malé deti.Môžu robiť krásne mozaiky obľúbených zvieratiek podľa farebnej predlohy i vlastnej fantázie. Táto činnosť rozvíja ich kreativitu, jemnú motoriku a podporuje trpezlivosť.Deti si rozvíjajú jemnú motoriku.Sada obsahuje 12 obrázkov kreslených zvieratie..
4.40€ 8.80€
Bez dane:3.67€
Prenes sa do ríše zvierat!V kreatívnom sete nájdete 6 špeciálnych kariet s obrázkami zvieratiek pokrytými špeciálnou čiernou vrstvou. Pokiaľ deti túto vrstvu zoškrabú pomocou priloženého drievka získajú nádherný obraz. Môžu si ho nalepiť napríklad na stenu detskej izbičky. Obrázky odhaľujú rôzne zvi..
5.85€
Bez dane:4.88€
Hlavolamy so zápalkami Hlavolamy so zápalkami
Nedostupné
Skladaj, premýšľaj a hraj sa!Deti veľmi rady stavajú rôzne obrazce zo zápaliek, špáradiel, špajlí alebo rôznych malých drievok. Vďaka tomuto kreatívnemu setu majú takéto drievka pripomínajúce zápalky vždy po ruke. Drievka vyrobené z kvalitného dreva sú bezpečné a dobre padnú do detskej ruky. Navyše ..
17.50€
Bez dane:14.58€
Pieskovisko u vás doma!Aj keď vonku práve prší, vaše deti sa môžu hrať v piesku. Kinetický piesok obsahuje 1kg vrecúško kinetického piesku, ktorý môžete formovať do rôznych formičiek, ktoré už doma máte alebo môžete dokúpiť.Deti si cvičia jemnú motoriku.Rozvíjajú si tiež svoju kreativitu a sústreden..
12.90€
Bez dane:10.75€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 77 (7 stránok)