Menu
Your Cart

Jar Melo

Veríme, že každé dieťa je umelcom.

Jar Melo je európska značka, ktorá pomáha deťom slobodne sa prejaviť prostredníctvom jedinečných pomôcok rozvíjajúcich ich kreativitu a tvorivosť. Jednoduchou cestou im približuje taje umenia.

Posuňte hranice detskej fantázie a tvorivého myslenia.

Produkty od značky Jar Melo majú krásny dizajn, precízne prevedenie, kvalita a hlavne nápaditosť. Táto špičková značka podporuje teóriu APT: ART (umenie), PLAY (hra), THINK (myslieť). Vyrábajú krásne kreatívne potreby nielen pre deti, ktoré podporia ich myslenie či tvorivé vlastnosti zábavnou formou.

Fixky Umývateľné 12ks Fixky Umývateľné 12ks
Bestseller Nedostupné
Ideálne fixky pre menšie deti.Nemusíte mať obavu, že narobia neporiadok. Hrot má kužeľovitý tvar, vďaka ktorému je možné kresliť hrubé aj tenké čiary.Použitý atrament je netoxický a umývateľný.Veľkosť fixiek je primeraná pre držanie v malých detských rukách. Ľahko ho odstránite z pokožky, obleče..
11.95€
Bez dane:9.96€
Fixky Umývateľné 24 ks Fixky Umývateľné 24 ks
Nedostupné
Ideálne fixky pre menšie deti.Nemusíte mať obavu, že narobia neporiadok. Hrot má kužeľovitý tvar, vďaka ktorému je možné kresliť hrubé aj tenké čiary.Použitý atrament je netoxický a umývateľný.Veľkosť fixiek je primeraná pre držanie v malých detských rukách. Ľahko ho odstránite z pokožky, oblečenie ..
16.45€
Bez dane:13.71€
Fixky Tekutá krieda 6 farieb Fixky Tekutá krieda 6 farieb
Na ceste
Jednoduché kreslenie na tabuľu bez prachu.Konečne bude mať vaše dieťa radosť z kreslenia kriedami. S tekutými kriedami sa krásne kreslí na tabuľu i na sklenený povrch, nezanechávajú za sebou žiadny prach a jednoducho sa odstraňujú.Výrazné farby deti poteší.Balenie obsahuje 6 fixek, ktoré deťom úplne..
15.32€
Bez dane:12.77€
Vyškrabávanie Popoluška Vyškrabávanie Popoluška
Nedostupné
Prenes sa do známej rozprávky!V kreatívnom sete nájdete 6 špeciálnych kariet s obrázkami pokrytými špeciálnou čiernou vrstvou. Pokiaľ deti túto vrstvu zoškrabú pomocou priloženého drievka získajú nádherný obraz. Môžu si ho nalepiť napríklad na stenu detskej izbičky. Obrázky odhaľujú rôzne výjavy zo ..
6.25€
Bez dane:5.21€
Prenes sa do snové krajiny!V kreatívnom sete nájdete 6 špeciálnych kariet s obrázkami pokrytými špeciálnou čiernou vrstvou. Pokiaľ deti túto vrstvu zoškrabú pomocou priloženého drievka získajú nádherný obraz. Môžu si ho nalepiť napríklad na stenu detskej izbičky. Obrázky odhaľujú rôzne fázy Mesiaca ..
6.25€
Bez dane:5.21€
Pracovný zošit Zvieratá Pracovný zošit Zvieratá
Nedostupné
Nakreslite si zvieratko.  Pracovný zošit, ktorý vašim deťom pomôže krok za krokom nakresliť rôzne zvieratká. Zvieratká sú v rôznych tvaroch, farbách a veľkostiach, takže nuda nehrozí. Dieťatko spája bodku za bodkou.Použiť na kreslenie môžete klasické ceruzky alebo voskovky z našej ponuky. Vynik..
4.74€
Bez dane:4.31€
Nakreslite si dinosaura.  Pracovný zošit, ktorý vašim deťom pomôže krok za krokom nakresliť dinosaura. Dinosaury sú v rôznych tvaroch, farbách a veľkostiach, takže nuda nehrozí. Dieťatko spája bodku za bodkou.  Použiť na kreslenie môžete klasické ceruzky alebo voskovky z našej ponuky. Vyni..
5.54€
Bez dane:5.04€
Zobrazuje sa 1 až 7 z 7 (1 stránok)