Menu
Your Cart

Kúpanie

Kúpanie

Spríjemnite deťom kúpanie vo vani aj pobyt pri vode. Objavte kvalitné detské nafukovacie bazény rôznych veľkostí, ale aj bezpečné hračky do vody. Radosť z plávania podporia detské plavky s UV filtrom, klobúčiky aj plavecké pomôcky ako nafukovacie rukávy alebo plávacie vesty. Rodičia si užijú pohodu na veľkom nafukovacom kruhu, lehátku či hamaku. Po kúpaní všetky zahreje plážová osuška, uterák či pončo.

Najpredávanejšie v kategórii Kúpanie

Kniha do vody - Kto je vo vode? Kniha do vody - Kto je vo vode? - Nedostupné 14.99€
Bez dane: 13.63€
Kniha do vody - Kto je v rybníku? Kniha do vody - Kto je v rybníku? - Nedostupné 14.99€
Bez dane: 13.63€
Nafukovacie koleso pre bábätká Leopard béžový Nafukovacie koleso pre bábätká Leopard béžový - Nedostupné 15.25€
Bez dane: 12.71€
Rybičky do vody na prelievanie Rybičky do vody na prelievanie
Nedostupné
Zábava do vane pre celú rodinu a detskú fantáziu. Inšpiruje deti k vymýšľaniu a vytváraniu vlastných hier s touto sadou rybičiek do vody na prelievanie. V balení sú 4 pestrofarebné rybičky. Zažijete s nimi kopu vodnej zábavy...
10.76€
Bez dane:8.97€
Nafukovacia lopta Vtáky Nafukovacia lopta Vtáky
-30 %
Pinkajte si vo vode aj na suchu!Veľká nafukovacia lopta s priemerom 35 cm, vhodná pre deti od 3 rokov. Na pohybové hry vonku, najmä pri vode.S farebnou potlačou vtákov a konárikov s kvetmi.Lopta je ľahká a po vypustení vzduchu nezaberá veľa miesta. Materiál: odolný PVC (hrúbka: 0,22 mm). Rozmery: 35..
6.83€ 9.75€
Bez dane:5.69€
Vodné radovánky si užijú aj tie najmenšie detičky! Malý, okrúhly, nafukovací bazén Swim Essentials s luxusnými leopardími motívmi vo fialových farbách je svojou veľkosťou určený pre malé deti. Je tak vhodný napríklad ako bazén pre bábätká. Priemer kruhového bazéna je 60 cm, má 2 nafukovacie komory ..
11.50€
Bez dane:9.58€
Nafukovacia labuť aj koleso na plávanie v jednom! Nádherný nafukovací kruh v tvare zvieratka vám bude závidieť každý. Nafukovacia Labuť od Swim Essential v zlatej farbe je svojou veľkosťou určená približne pre deti od 3 rokov. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú zlatú farbu a zvieracie motívy..
8.95€
Bez dane:7.46€
Doprajte si originálne lehátko na zábavu aj leňošenie Klasická nafukovačka od Swim Essentials v ružovo oranžových farbách s motívmi tukanov sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Nafukovačka je maximálne pohodlná, pretože je trošku širšia ako väčšina dostupných produktov na našom trhu. Podhlav..
12.95€
Bez dane:10.79€
Doprajte si originálne lehátko na zábavu aj leňošenie Klasická nafukovačka od Swim Essentials v červeno bielych farbách s motívmi veľrýb sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Nafukovačka je maximálne pohodlná, pretože je trošku širšia ako väčšina dostupných produktov na našom trhu. Podhlavník..
12.95€
Bez dane:10.79€
Užite si vodu na maximum!Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential v maskáčovej farbe s oranžovým podkladom je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov. Pokojne ho využijú aj tínedžeri, či dospelí na leňošenie a zábavu. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú relax pri vode.Luxusné k..
8.95€
Bez dane:7.46€
Plávacia vesta s rukávnikmi Veľryba 2-4 rokov Plávacia vesta s rukávnikmi Veľryba 2-4 rokov
Nedostupné
Zaistite vášmu dieťaťu čo najväčšie bezpečie pri vodných radovánkach Plávacia vesta s rukávnikmi Swim Essentials s atraktívnym veľrybím vzorom je vhodná približne pre deti od 2 do 4 rokov v rozmedzí od 13 do 20 kg. Dieťaťu poskytne bezpečie aj sebadôveru pri vodných radovánkach, pri jazde na paddle..
23.50€
Bez dane:19.58€
Skvelé na usušenie aj ako ochrana proti chladu! Praktické detské plážové pončo s kapucňou od Swim Essentials s nadčasovými bielo červenými prúžkami a s veľrybami si deti určite zamilujú! Rady sa do neho oblečú hneď, ako vylezú z vody. Rýchlo im vysuší pokožku a príjemne ich zahreje. Môžu sa v ňom h..
19.95€
Bez dane:16.63€
Pončo Leopard béžový Pončo Leopard béžový
Nedostupné
Skvelé na usušenie aj ako ochrana proti chladu! Praktické detské plážové pončo s kapucňou s uškami od Swim Essentials s nadčasovým béžovým leopardím vzorom si deti určite zamilujú! Rady sa do neho oblečú hneď, ako vylezú z vody. Rýchlo im vysuší pokožku a príjemne ich zahreje. Môžu sa v ňom hrať al..
19.95€
Bez dane:16.63€
Skvelá na celodenný pobyt pri vode! Praktickú plážovú osušku od Swim Essentials s nadčasovými bielo červenými prúžkami a veľrybami si obľúbi celá rodina! Detičky sa na ňu môžu uložiť hneď, ako vylezú z vody. A vďaka veľkosti 140 x 70 cm sa na nej bude pohodlne leňošiť aj vám. Osuška Swim Essent..
14.95€
Bez dane:12.46€
Skvelá na celodenný pobyt pri vode! Praktickú plážovú osušku od Swim Essentials s nadčasovým béžovým leopardím vzorom si obľúbite celá rodina! Detičky sa na ňu môžu uložiť hneď, ako vylezú z vody. A vďaka veľkosti 140 x 70 cm sa na nej bude pohodlne leňošiť aj vám. Osuška Swim Essentials je veľm..
14.95€
Bez dane:12.46€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 106 (9 stránok)