Menu
Your Cart

Nafukovacie bazény

Nafukovacie bazény

Doprajte svojim deťom letné ochladenie aj zábavu v kvalitnom nafukovacom bazéne. Vyberte si bazény s jedinečnými motívmi pre najmenších, vhodné aj pre bábätká či ako bazén na balkón, s polomerom 60 cm. Vo väčšom priestore sa budú vynímať bazény s priemerom 100 a 150 cm alebo nafukovací bazén obdĺžnik. Špecialitou je bazén so šmykľavkou, rozstrekovačom a ďalšími hernými prvkami. Dokonalé vodné ihrisko!

Najpredávanejšie v kategórii Nafukovacie bazény

Zoznámte vašich najmenších s vodou zábavne aj bezpečne!S touto skvelou sadou vám nuda v lete rozhodne nehrozí. Obsahuje špeciálne bezpečné nafukovacie koleso pre najmenšie deti, rukávniky Veľryby poskytnú dieťaťu sebadôveru aj oporu na vodnej hladine pri zoznamovaní sa s plávaním a nafukovací bazén ..
43.35€
Bez dane:36.13€
Vodné radovánky si užijú aj tie najmenšie detičky! Malý, okrúhly, nafukovací bazén Kvety od Swim Essentials je svojou veľkosťou určený pre malé deti. Je tak vhodný napríklad ako bazén pre bábätká. Priemer kruhového bazéna je 60 cm, má 2 nafukovacie komory a obsiahne približne 15 litrov vody. Vďaka ..
12.95€
Bez dane:10.79€
Doprajte vašim deťom dokonalé vodné ihrisko! Detský nafukovací bazén so šmykľavkou od Swim Essentials s námorníckymi motívmi sa stane zdrojom nekonečnej vodnej zábavy pre vaše deti. Je to skvelý nafukovací bazén aj vodné ihrisko na záhradu a napríklad aj na detskú oslavu. Je veľký 210 x 150 cm, má ..
69.95€
Bez dane:58.29€
Vaše deti zažijú tie pravé vodné radovánky! Detský nafukovací bazén Terrazzo od Swim Essentials sa podobá na príjemný kamenný materiál s farebnými detailmi. Svojou veľkosťou je určený pre deti od 1 roku. Priemer kruhového bazéna je 100 cm, má 2 nafukovacie komory a zmestí sa do neho až 60 litrov vo..
17.95€
Bez dane:14.96€
Vaše deti zažijú tie pravé vodné radovánky! Detský nafukovací bazén Palmy v energickej modrej farbe od Swim Essentials je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 1 roku. Priemer kruhového bazéna je 100 cm, má 2 nafukovacie komory a zmestí sa do neho až 60 litrov vody. Detičkám tak poskytuje d..
17.95€
Bez dane:14.96€
Vaše deti nebudú chcieť z vody! Detský nafukovací bazén Leopard v príjemných ružových farbách od Swim Essentials je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 3 rokov. Jeho priemer je 150 cm a zmestí sa doňho až 150 litrov vody. Detičkám tak poskytuje dostatočný priestor na vodné radovánky a let..
25.95€
Bez dane:21.63€
Vaše deti zažijú tie pravé vodné radovánky! Detský nafukovací bazén Leopard v príjemných ružových farbách od Swim Essentials je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 1 roku. Priemer kruhového bazéna je 100 cm, má 2 nafukovacie komory a zmestí sa do neho až 60 litrov vody. Detičkám tak posky..
17.95€
Bez dane:14.96€
Vaše deti nebudú chcieť z vody! Detský nafukovací bazén Leopard v príjemných béžových farbách od Swim Essentials je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 3 rokov. Jeho priemer je 150 cm a zmestí sa doňho až 150 litrov vody. Detičkám tak poskytuje dostatočný priestor na vodné radovánky a let..
25.95€
Bez dane:21.63€
Nafukovací bazén pre deti Pastel 60 cm Nafukovací bazén pre deti Pastel 60 cm
Nedostupné
Vodné radovánky si užijú aj tie najmenšie detičky! Malý, okrúhly, nafukovací bazén Swim Essentials v jemných pastelových farbách je svojou veľkosťou určený pre malé deti. Je tak vhodný napríklad ako bazén pre bábätká. Priemer kruhového bazéna je 60 cm, má 2 nafukovacie komory a prijme približne 15 ..
11.50€
Bez dane:9.58€
Vaše deti zažijú tie pravé vodné radovánky! Detský nafukovací bazén Leopard v jemných béžových farbách od Swim Essentials je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 1 roku. Priemer kruhového bazéna je 100 cm, má 2 nafukovacie komory a zmestí sa do neho až 60 litrov vody. Detičkám tak poskytuj..
17.95€
Bez dane:14.96€
Vodné radovánky si užijú aj tie najmenšie detičky! Malý, okrúhly, nafukovací bazén Swim Essentials s námorníckou tematikou a veľrybami je svojou veľkosťou určený pre malé deti. Je tak vhodný napríklad ako bazén pre bábätká. Priemer kruhového bazéna je 60 cm, má 2 nafukovacie komory a prijme približn..
12.95€
Bez dane:10.79€
Vodné radovánky si užijú aj tie najmenšie detičky! Malý, okrúhly, nafukovací bazén Swim Essentials s luxusnými leopardími motívmi v hnedých farbách je svojou veľkosťou určený pre malé deti. Je tak vhodný napríklad ako bazén pre bábätká. Priemer kruhového bazéna je 60 cm, má 2 nafukovacie komory a p..
12.95€
Bez dane:10.79€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 12 (1 stránok)