Menu
Your Cart

Nafukovacie kolesá

Nafukovacie kolesá

Nafukovací kruh je skvelou plaveckou pomôckou. Zábavu so štýlovými nafukovacími kolesami si užijú nielen deti, ale aj tínedžeri či dospelí. Pre najmenšie deti sú kolesá pre bábätká, pre trošku väčšie kolesá so zvieratkami a klasické okrúhle kolesá. Väčšie kolesá s priemerom 90 cm sú skvelé na zábavu vo vode pre väčšie deti aj dospelých. S luxusnými kolesami labuť, plameniak či jednorožec budete neprehliadnuteľní!

Najpredávanejšie v kategórii Nafukovacie kolesá

Nafukovacie koleso Hviezdice 90 cm Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential s motívom morských hviezdic je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí na leňošenie a zábavu. Luxusné koleso na plávanie aj zába..
12.95€
Bez dane:10.79€
Nafukovacie koleso Srdiečka 50 cmDeti budú mať z plávania radosť! Originálne transparentné nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential so srdiečkami je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov. Urobí radosť všetkým, ktorí milujú rozkošné motívy. Je vhodným doplnkom do vody, poki..
8.95€
Bez dane:7.46€
Nafukovacie koleso Žralok 55 cmDeti budú mať z plávania radosť! Originálne nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential s motívom žraloka s plutvou a očami je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov. Urobí radosť všetkým, ktorí milujú divoké zvieracie vzory. Je vhodným doplnkom ..
7.46€ 9.95€
Bez dane:6.22€
Nafukovacie koleso Leopard zelený 55 cmDeti budú mať z plávania radosť! Originálne nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential so zeleným leopardím vzorom a uškami je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov. Urobí radosť všetkým, ktorí milujú zelenú farbu a divoké zvieracie vzo..
9.95€
Bez dane:8.29€
Nafukovacie koleso Leopard fialový 55 cm
Nedostupné
Nafukovacie koleso Leopard fialový 55 cmDeti budú mať z plávania radosť! Originálne nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential s fialovým leopardím vzorom a uškami je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov. Urobí radosť všetkým, ktorí milujú jemnú fialovú farbu a divoké zvier..
9.95€
Bez dane:8.29€
Nafukovacie koleso Džungľa 90 cm Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential s motívmi džungle je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí na leňošenie a zábavu. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú zvie..
12.95€
Bez dane:10.79€
Nafukovacie koleso Leopard zelený 90 cm Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential so zeleným leopardím vzorom je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí na leňošenie a zábavu. Určite urobí radosť všetkým, ktorí..
12.95€
Bez dane:10.79€
Nafukovacie koleso Leopard fialový 90 cm
Nedostupné
Nafukovacie koleso Leopard fialový 90 cm Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential s fialovým leopardím vzorom je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí na leňošenie a zábavu. Určite urobí radosť všetkým, ktor..
12.95€
Bez dane:10.79€
Nafukovacie koleso Džungľa 50 cmDeti budú mať z plávania radosť! Originálne nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential s motívmi džungle je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov. Urobí radosť všetkým, ktorí milujú zvieracie motívy. Je vhodným doplnkom do vody, pokiaľ va..
8.95€
Bez dane:7.46€
Nafukovacie koleso Štvorce 50 cmDeti budú mať z plávania radosť! Originálne nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential so štvorčekovým motívom je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov. Urobí radosť všetkým, ktorí milujú jemné vzory. Je vhodným doplnkom do vody, pokiaľ v..
8.95€
Bez dane:7.46€
Nafukovacie koleso pre bábätká ŠtvorceZoznámte vašich najmenších s vodou zábavne aj bezpečne! Nafukovacie koleso pre bábätká od Swim Essentials so štvorčekovým motívom je vhodné pre najmenšie deti od 0 do 1 roka s maximálnou hmotnosťou do 11 kg. Toto špeciálne detské koleso je veľmi bezpečné p..
24.95€
Bez dane:20.79€
Nafukovacie koleso pre bábätká Leopard zelenýZoznámte vašich najmenších s vodou zábavne aj bezpečne! Nafukovacie koleso pre bábätká od Swim Essentials v zelenej farbe s leopardím vzorom je vhodné pre najmenšie deti od 0 do 1 roka s maximálnou hmotnosťou do 11 kg. Toto špeciálne detské koleso je veľ..
24.95€
Bez dane:20.79€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 34 (3 stránok)