Menu
Your Cart

Nafukovacie kolesá

Nafukovacie kolesá

Nafukovací kruh je skvelou plaveckou pomôckou. Zábavu so štýlovými nafukovacími kolesami si užijú nielen deti, ale aj tínedžeri či dospelí. Pre najmenšie deti sú kolesá pre bábätká, pre trošku väčšie kolesá so zvieratkami a klasické okrúhle kolesá. Väčšie kolesá s priemerom 90 cm sú skvelé na zábavu vo vode pre väčšie deti aj dospelých. S luxusnými kolesami labuť, plameniak či jednorožec budete neprehliadnuteľní!

Najpredávanejšie v kategórii Nafukovacie kolesá

Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential v ružovej farbe s červenými vzormi oceánu je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov. Pokojne ho využijú aj tínedžeri, či dospelí na leňošenie a zábavu. Luxusné koleso na plávanie aj zábavu Je vhodným doplnkom do..
9.95€
Bez dane:8.29€
Zoznámte vašich najmenších s vodou zábavne aj bezpečne! Nafukovacie koleso pre bábätká od Swim Essentials s motívom morských hviezdic je vhodné pre najmenšie deti od 0 do 1 roka s maximálnou hmotnosťou do 11 kg. Toto špeciálne detské koleso je veľmi bezpečné, pretože má hneď 4 nafukovacie komory s ..
21.95€
Bez dane:18.29€
Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential so starozeleným vzorom s prúžkami vzorom je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov. Pokojne ho využijú aj tínedžeri, či dospelí na leňošenie a zábavu.Luxusné koleso na plávanie aj zábavu Je vhodným doplnkom do vody..
11.95€
Bez dane:9.96€
Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential so staroružovým leopardím vzorom je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov. Pokojne ho využijú aj tínedžeri, či dospelí na leňošenie a zábavu.Luxusné koleso na plávanie aj zábavu Je vhodným doplnkom do vody, pokiaľ..
11.95€
Bez dane:9.96€
Nafukovacie koleso Citrón 90 cm Nafukovacie koleso Citrón 90 cm
-40 %
Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential v jemnej modrej farbe s citrónmi je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov. Pokojne ho využijú aj tínedžeri, či dospelí na leňošenie a zábavu. Luxusné koleso na plávanie aj zábavu Je vhodným doplnkom do vody, po..
5.97€ 9.95€
Bez dane:4.98€
Deti budú mať z plávania radosť! Originálne nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential s motívom morských hviezdic je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov. Urobí radosť všetkým, ktorí milujú morské vzory. Je vhodným doplnkom do vody, pokiaľ vaše deti ešte nevedia plávať. Al..
8.95€
Bez dane:7.46€
Deti budú mať z plávania radosť! Originálne nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential so staroružovým leopardím vzorom je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov. Urobí radosť všetkým, ktorí milujú ružovú farbu a divoké zvieracie vzory. Je vhodným doplnkom do vody, pokiaľ vaš..
8.95€
Bez dane:7.46€
Nafukovací Plameniak aj koleso na plávanie v jednom! Nádherný nafukovací kruh v tvare zvieratka vám bude závidieť každý. Veľký nafukovací Plameniak od Swim Essential v ružových farbách je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí. Určite u..
14.95€
Bez dane:12.46€
Nafukovacia labuť aj koleso na plávanie v jednom! Nádherný nafukovací kruh v tvare zvieratka vám bude závidieť každý. Veľká nafukovacia Labuť od Swim Essential v zlatej farbe je svojou veľkosťou určená približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ju využijú aj teenageri či dospelí. Určite urobí rados..
14.95€
Bez dane:12.46€
Nafukovacie koleso Jednorožec 104 cm Nafukovacie koleso Jednorožec 104 cm
-40 %
Nafukovací Jednorožec aj koleso na plávanie v jednom! Nádherný nafukovací kruh v tvare zvieratka vám bude závidieť každý Veľký nafukovací Jednorožec od Swim Essential v ružových a bielych farbách je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospel..
7.77€ 12.95€
Bez dane:6.48€
Nafukovacie koleso Malý záchranár 90 cm Nafukovacie koleso Malý záchranár 90 cm
Nedostupné
Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential s motívom záchranárskeho kolesa je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov. Pokojne ho využijú aj tínedžeri, či dospelí na leňošenie a zábavu. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú námornícke motívy. Luxusné k..
11.95€
Bez dane:9.96€
Nafukovacie koleso Leopard ružový 90 cm Nafukovacie koleso Leopard ružový 90 cm
-40 %
Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential s ružovým leopardím vzorom je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí na leňošenie a zábavu. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú ružovú farbu a divoké zvieracie v..
7.17€ 11.95€
Bez dane:5.98€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 26 (3 stránok)