Menu
Your Cart

Nafukovacie kolesá

Nafukovacie kolesá

Nafukovací kruh je skvelou plaveckou pomôckou. Zábavu so štýlovými nafukovacími kolesami si užijú nielen deti, ale aj tínedžeri či dospelí. Pre najmenšie deti sú kolesá pre bábätká, pre trošku väčšie kolesá so zvieratkami a klasické okrúhle kolesá. Väčšie kolesá s priemerom 90 cm sú skvelé na zábavu vo vode pre väčšie deti aj dospelých. S luxusnými kolesami labuť, plameniak či jednorožec budete neprehliadnuteľní!

Najpredávanejšie v kategórii Nafukovacie kolesá

Nafukovacie koleso pre bábätká Leopard béžový Nafukovacie koleso pre bábätká Leopard béžový - Nedostupné 15.25€
Bez dane: 12.71€
Nafukovacie koleso pre bábätká Leopard ružový Nafukovacie koleso pre bábätká Leopard ružový - Nedostupné 15.25€
Bez dane: 12.71€
Nafukovacie koleso Leopard ružový 50 cm Nafukovacie koleso Leopard ružový 50 cm - Na sklade 6.95€
Bez dane: 5.79€
Nafukovacia labuť aj koleso na plávanie v jednom! Nádherný nafukovací kruh v tvare zvieratka vám bude závidieť každý. Nafukovacia Labuť od Swim Essential v zlatej farbe je svojou veľkosťou určená približne pre deti od 3 rokov. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú zlatú farbu a zvieracie motívy..
8.95€
Bez dane:7.46€
Užite si vodu na maximum!Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential v maskáčovej farbe s oranžovým podkladom je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov. Pokojne ho využijú aj tínedžeri, či dospelí na leňošenie a zábavu. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú relax pri vode.Luxusné k..
8.95€
Bez dane:7.46€
Nafukovacie koleso Plameniak kráľovský 104 cm Nafukovacie koleso Plameniak kráľovský 104 cm
Nedostupné
Nafukovací Plameniak aj koleso na plávanie v jednom! Nádherný nafukovací kruh v tvare zvieratka vám bude závidieť každý. Veľký nafukovací Plameniak kráľovský od Swim Essential v ružových farbách je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí..
12.95€
Bez dane:10.79€
Nafukovací Plameniak aj koleso na plávanie v jednom! Nádherný nafukovací kruh v tvare zvieratka vám bude závidieť každý. Veľký nafukovací Plameniak od Swim Essential v ružových farbách je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí. Určite u..
12.95€
Bez dane:10.79€
Nafukovacia labuť aj koleso na plávanie v jednom! Nádherný nafukovací kruh v tvare zvieratka vám bude závidieť každý. Veľká nafukovacia Labuť od Swim Essential v zlatej farbe je svojou veľkosťou určená približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ju využijú aj teenageri či dospelí. Určite urobí rados..
12.95€
Bez dane:10.79€
Nafukovací Jednorožec aj koleso na plávanie v jednom! Nádherný nafukovací kruh v tvare zvieratka vám bude závidieť každý Veľký nafukovací Jednorožec od Swim Essential v ružových a bielych farbách je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospel..
12.95€
Bez dane:10.79€
Nafukovacie koleso Malý záchranár 90 cm Nafukovacie koleso Malý záchranár 90 cm
Nedostupné
Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential s motívom záchranárskeho kolesa je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov. Pokojne ho využijú aj tínedžeri, či dospelí na leňošenie a zábavu. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú námornícke motívy. Luxusné k..
8.95€
Bez dane:7.46€
Nafukovacie koleso Leopard ružový 90 cm Nafukovacie koleso Leopard ružový 90 cm
Nedostupné
Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential s ružovým leopardím vzorom je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí na leňošenie a zábavu. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú ružovú farbu a divoké zvieracie v..
8.95€
Bez dane:7.46€
Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential s motívom futbalovej lopty je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov. Pokojne ho využijú aj tínedžeri, či dospelí na leňošenie a zábavu. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú futbal a šport. Luxusné koleso na..
8.95€
Bez dane:7.46€
Nafukovacie koleso Džungľa 90 cm Nafukovacie koleso Džungľa 90 cm
Nedostupné
Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential v divokých zelených farbách s prírodnými motívmi je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí na leňošenie a zábavu. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú zelenů farb..
8.95€
Bez dane:7.46€
Nafukovacie koleso Bodky 90 cm Nafukovacie koleso Bodky 90 cm
Nedostupné
Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential v pastelovo modrej farbe s bielymi bodkami je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov. Pokojne ho využijú aj tínedžeri, či dospelí na leňošenie a zábavu. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú modrej farby a bodky..
8.95€
Bez dane:7.46€
Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential v žiarivo ružovej farbe s tukanmi a banánmi je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov. Pokojne ho využijú aj tínedžeri, či dospelí na leňošenie a zábavu. Luxusné koleso na plávanie aj zábavu Je vhodným doplnkom ..
8.95€
Bez dane:7.46€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 22 (2 stránok)