Menu
Your Cart

Zvukové knihy

Zvukové knihy

Zvuková knižka pre najmenších je vynikajúcou voľbou pre rozvoj asociácie obraz-zvuk. Zvukové leporelo Je vhodnou knihou už pre veľmi malé deti, zaujme bábätká približne od 6 mesiacov. Často ponúka krásne ilustrácie a zvuky domácich aj exotických zvieratiek alebo dopravných prostriedkov. Dieťa tak zistí, aký zvuk vydáva ovečka, lev alebo rozozná zvuk lietadla od zvuku traktora.

Pre staršie deti máme v ponuke zvukové knižky s rozprávkami alebo rôznymi štýlmi hudby a tanca. Máme tiež obľúbené zvukové knižky od vydavateľstva Axióma či Svojtka. Knihy so zvukmi deti jednoducho milujú!

Najpredávanejšie v kategórii Zvukové knihy

Polícia a hasiči vyrážajú do akcie! Sleduj ich pri ich náročnej práci v tejto zvukovej knižke s blikajúcimi svetielkami...
15.90€
Bez dane:14.45€
Nastav uši a zisti, čo všetko počuješ pri mori v tejto veršovanej knižke so zvukmi a blikajúcimisvetielkami...
15.90€
Bez dane:14.45€
Spoznaj v tejto zvukovej knihe spolu so zajačikom rôzne zvieratá, zaži s nimi jarné dobrodružstvá a zisti, aké vydávajú zvuky. Môžeš ich aj pohladiť!..
15.90€
Bez dane:14.45€
Spoznaj v tejto zvukovej knihe spolu so šteniatkom rôzne zvieratá, zabav sa s nimi a zisti, akévydávajú zvuky. Môžeš ich aj pohladiť!..
15.90€
Bez dane:14.45€
Spoznaj v tejto zvukovej knihe spolu s mačiatkom rôzne zvieratá, zaži s nimi veľa zábavy a zisti, aké vydávajú zvuky. Môžeš ich aj pohladiť!..
15.90€
Bez dane:14.45€
Spoznaj v tejto zvukovej knihe spolu s kuriatkom rôzne zvieratá, zaži s nimi dobrodružstvá a zisti, aké vydávajú zvuky. Môžeš ich aj pohladiť!..
15.90€
Bez dane:14.45€
Poď sa pozrieť na stavbu a sleduj stavbárov pri práci v tejto zvukovej knižke s blikajúcimi svetielkami...
15.90€
Bez dane:14.45€
Na farme je tak veľa práce! Poď sa pozrieť ako sa zberajú plodiny a vypočuj si poľnohospodárske stroje v tejto zvukovej knižke s blikajúcimi svetielkami...
15.90€
Bez dane:14.45€
Počúvaj! Tu reve tiger a tam trúbi slon! BRUM-BRUM bručí medveď.Pozri sa na stránky, posuň obrázky a vypočuj si k tomu zvuky najrôznejších zvierat.Rozhýb obrázky sem a tam, započúvaj sa a sleduj, ako zvieratá postupne ožívajú!V tejto zvukovej knihe s posuvnými prvkami sa zoznámiš s leopardom, n..
18.90€
Bez dane:17.18€
Užite si spolu s deťmi objavovanie a preskúmavanie staveniska.Stačí stlačiť tlačidlá na stránkach a započúvať sa do najrôznejších zvukov!Pomôž robotníkom a strojom so stavbou domu!Sleduj, ako silný vrták rozbije zem. Buch! Bager práve strhol starú budovu. Brrrmm, pozor, prechádza nakladač, aby odpra..
19.90€
Bez dane:18.09€
Objavujte viac ako 200 zvukov z celého sveta v tejto interaktívnej knižke!V tejto kúzelnej interaktívnej zvukovej knižke s krásnymi ilustráciami nájdete viac ako 200 zvukov a názvov zo siedmich rôznych prostredí z celého sveta!Obsahuje zvuky, nahovorené názvy, zaujímavé informácie a hľadanie v režim..
19.90€
Bez dane:18.09€
Poďme spoločne ozdobiť stromček a nájsť všetky poschovávané darčeky.V mestečku panuje kúzelná atmosféra. Všetky zvieratká sa už nemôžu dočkať, kedy budú Vianoce. Postupne ozdobia celé mestečko, les a zostáva ešte ozdobiť vianočný stromček na námestí. Pozri sa ako sa im to podarí. So zvieratkami..
12.90€
Bez dane:11.73€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 65 (6 stránok)