Menu
Your Cart

Magna-Tiles®

Magna-Tiles®

Vstúpte do sveta prvotriednej magnetickej stavebnice Magna-Tiles®! Táto originálna hračka, ktorú vymyslel japonský učiteľ matematiky, sa stane dokonalým zdrojom zábavy pre vaše deti na niekoľko rokov! Prvé krôčiky s Magna-Tiles® zvládnu už 2-ročné deti, ale vyhrajú si s ňou aj školáci okolo 10 rokov a starší. Magnetickú stavebnicu je možné využiť aj na hravé vzdelávanie detí.

Magna-Tiles® má veľmi kvalitné spracovanie, aj preto patrí medzi najobľúbenejšie detské hračky v našej ponuke! Z kociek nevypadávajú magnety, ani iné súčiastky a jednotlivé dieliky spolu krásne držia. Deti môžu bez problémov stavať vysoké veže, vymýšľať farebné dekorácie, guličkové dráhy či stavať kulisy pre svoje hry.

U nás nájdete najrôznejšie sety Magna-Tiles®, ako je Magna-Tiles® 100 dielikov, Magna-Tiles® Metropolis, Magna-Tiles® Dinosaury a ďalšie malé, veľké aj doplnkové sety. Všetky dieliky sú kompatibilné, takže postupne môžete dokupovať ďalšie a ďalšie sety podľa záujmu vašich detí. Magnetická stavebnica je skvelá ako originálny darček k narodeninám či na Vianoce.

Najpredávanejšie v kategórii Magna-Tiles®

Posuňte kreativitu dieťaťa na novú úroveň.Magna-Tiles® Cars 2-dielna rozširujúca súprava v modrej a oranžovej farbe rozširuje tento svet o dvojicu kolies s magnetickým podvozkom, na ktorom možno stavať, a podporuje hodiny neštruktúrovaného, ​​voľného hrania u detí vo veku od troch rokov. Nepoznáme l..
19.50€
Bez dane:16.25€
Posuňte kreativitu dieťaťa na novú úroveň.Magna-Tiles® Cars 2-dielna rozširujúca súprava vo fialovej a červenej farbe rozširuje tento svet o dvojicu kolies s magnetickým podvozkom, na ktorom možno stavať, a podporuje hodiny neštruktúrovaného, ​​voľného hrania u detí vo veku od troch rokov. Nepoznáme..
19.50€
Bez dane:16.25€
Vytváraj vlastné cesty a závodné trate! Úžasná sada ciest k magnetickým stavebniciam.Viac ciest rovná sa viac dobrodružstiev, viac fantázie a viac zábavy! Deti môžu spojiť svoje MAGNA-TILES svety s týmito obľúbenými, viacúčelovými dielikmi cesty. Obsahuje štvorcové a zakrivené časti pre rôzne m..
37.50€
Bez dane:31.25€
Ktorý pretekár bude najrýchlejší? Úžasná sada vozidiel a figúrok k magnetickým stavebniciam.Ste pripravení na nové dobrodružstvá vo vašom svete MAGNA-TILES? Dashers, navrhnuté tak, aby jazdili po tradičných štvorcových dlaždiciach, ako aj po našich nových rampách a cestách, sú zábavným spôsobom, ako..
37.50€
Bez dane:31.25€
Magnetická stavebnica Downhill Duo 40 dielov Magnetická stavebnica Downhill Duo 40 dielov
Bestseller
Pripraviť sa, pozor, štart!Deti, milujete autá? Máme niečo pre vás! Predstavujeme 40-dielnu súpravu MAGNA-TILES Downhill Duo, prvé plne magnetické pretekárske dobrodružstvo, ktoré je navrhnuté pre malé ručičky a veľkú predstavivosť. Hľadáme nový spôsob, ako inšpirovať ich kreativitu, budovať ich mot..
76.99€
Bez dane:64.16€
Stavajte tak, ako ste ešte nikdy nestavali! Zábavná zmes 3D tvarov vrátane kociek, hranolov a pyramíd.29-dielna súprava Magna-Qubix® obsahuje 3D kocky, hranoly a pyramídy, vďaka ktorým sa vaše výtvory dostanú do inej dimenzie. Stavajte ako nikdy predtým, keď vezmete do rúk túto súpravu – našu dotera..
36.50€
Bez dane:30.42€
Úložný box a interaktívna podložka pre vaše magnetické stavebnice Magna Tiles.Úložný kôš a interaktívna podložka na hranie pojme až 300 magnetických dlaždíc a dielikov. Keď je čas na hranie, kôš sa rozloží na pestrofarebnú interaktívnu podložku na hranie. Keď je zábava hotová, jednoducho zazipsujte ..
29.50€
Bez dane:24.58€
Rozširujúca súprava Rectangles obsahuje pestrofarebné štvorce a obdĺžniky pre vylepšený stavebný potenciál vašej obľúbenej magnetickej stavebnice Magna Tiles.Je to nový pohľad na kreativitu. Máte všetko, čo potrebujete na rozšírenie svojich výtvorov Magna-Tiles® pomocou 8-dielnej rozširujúcej súprav..
29.50€
Bez dane:24.58€
Rozširujúca súprava Polygons obsahuje pestrofarebné diamanty a mnohouholníky pre vylepšený stavebný potenciál vašej obľúbenej magnetickej stavebnice Magna Tiles.Je to nový pohľad na kreativitu. Objavte novú stránku stavania, keď skombinujete svoje polygónové tvary s inými stavebnicami Magna-Til..
24.50€
Bez dane:20.42€
Súprava piatich figúrok dinosaurov pre rozšírenie vašej obľúbenej magnetickej stavebnice Magna Tiles.Pripravte sa na nekonečné hodiny zábavy s týmito veľkými magnetickými dinosaurami. Jedinečné, živé farby a pohyblivé časti podporujú neobmedzenú hru. Súprava dinosaurov len s figúrkou výhradne od Mag..
64.50€
Bez dane:53.75€
Posuňte kreativitu dieťaťa na novú úroveň.Úžasná 16 dielna stavebná súprava Stavebnica Magna-Tiles® Ice! Nepoznáme lepšiu stavebnicu, ktorá by detičky natoľko pohltila do hry ako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zábavy. Deti sa môžu hrať samé alebo ..
36.50€
Bez dane:30.42€
Trblietajúca sa stavebnica.15-dielna súprava Stardust pomáha vašim stavebným výtvorom blýskať sa v trblietkach. Táto pútavá súprava vyrobená spoločnosťou Valtech sa riadi originálnym zložením Magna-Tiles® – ale s trblietavým nádychom!Nie len na hranie ale aj vzdelanie. Žiarivé, priesvitné dlaždic..
36.50€
Bez dane:30.42€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 26 (3 stránok)