Menu
Your Cart

Doplnky

Doplnky

Okrem zmysluplných kníh a hračiek potrebujete pre každé dieťa taktiež užitočné detské doplnky, ktoré im pomôžu k väčšej samostatnosti a rodičom uľahčia starosť o rodinu. Preto u nás nájdete len tie najlepšie detské batohy kvalitných značiek, jedinečné kufre pre deti, peračníky, peňaženky, kabelky a ďalšie. Deťom u nás poskladáte výbavu do škôlky, aj do prvej triedy.

Pre rodičov máme praktické veľké tašky na prebaľovanie, na dovolenku, do porodnice, ale aj menšie taštičky, ako je lekárnička, toaletné taštičky, tašku na plienky.

Vyberte si tiež kvalitné podbradníky a riad pre deti, príjemné veľké plienky a uteráky na kúpanie bábätka. Nechýbajú ani doplnky do detskej izby.

Deťom určite urobia radosť aj rôzne drobnosti na parádenie: ozdoby do vlasov, nálepky na nechty, dočasné tetovanie, hravé náhrdelníky, aj odznaky.

Najpredávanejšie v kategórii Doplnky

Cestovná taška Family Bag Terracotta Cestovná taška Family Bag Terracotta
Novinka
Majte všetko potrebné vždy so sebou.Priestranná cestovná taška, ktorú využijete pri výletoch s vašou rodinou, aby ste mali vždy po ruke všetko potrebné. Taška s praktickým magnetickým uzáverom ponúka ľahký prístup zhora, jej súčasťou je aj samostatné puzdro s uzatváraním na zips pre bezpečné uloženi..
55.60€
Bez dane:46.33€
Cestovná taška Family Bag Indigo Cestovná taška Family Bag Indigo
Novinka
Majte všetko potrebné vždy so sebou.Priestranná cestovná taška, ktorú využijete pri výletoch s vašou rodinou, aby ste mali vždy po ruke všetko potrebné. Taška s praktickým magnetickým uzáverom ponúka ľahký prístup zhora, jej súčasťou je aj samostatné puzdro s uzatváraním na zips pre bezpečné uloženi..
55.60€
Bez dane:46.33€
Delený tanier Tutti Frutti Modrý Delený tanier Tutti Frutti Modrý
Novinka
Podporí detskú samostatnosť a sebadôveruModrý delený tanier pre deti s motívmi farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour dodá vašim deťom chuť do jedla a podporí ich v samostatnom stravovaní. Tanier sa podobá tácke a má veľkosť 21 x 24 cm a je rozdelený na 4 rôzne veľké časti. Zmestí..
14.90€
Bez dane:12.42€
Delený tanier Tutti Frutti Ružový Delený tanier Tutti Frutti Ružový
Novinka
Podporí detskú samostatnosť a sebadôveruRužový delený tanier pre deti s motívmi farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour dodá vašim deťom chuť do jedla a podporí ich v samostatnom stravovaní. Tanier sa podobá tácke a má veľkosť 21 x 24 cm a je rozdelený na 4 rôzne veľké časti. Zmestí sa tak..
14.90€
Bez dane:12.42€
Hrnček Tutti Frutti Hrnček Tutti Frutti
Novinka
Skvelý na rozvoj samostatnosti!Detský hrnček s uškom s objemom 180 ml s motívom farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour dodá deťom odvahu piť samostatne. Hrnček s uškom je totiž ľahký a odolný. Keď náhodou spadne, nerozbije sa. Uško podporuje deti v samostatnosti pri manipulácii s ním. Vyu..
7.40€
Bez dane:6.17€
Pohár Tutti Frutti Pohár Tutti Frutti
Novinka
Skvelý na rozvoj samostatnosti!Detský hrnček s objemom 160 ml s motívom farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour je skvelým hrnčekom pre deti, ktoré už sú veľké na náustok. Hrnček je ľahký a odolný. Keď náhodou spadne, nerozbije sa. Podporuje deti v samostatnosti a môže slúžiť aj ako pohár ..
6.60€
Bez dane:5.50€
Súprava lyžičiek Tutti Frutti 3 ks Súprava lyžičiek Tutti Frutti 3 ks
Novinka
Uspôsobené pre malé ručičky!3 detské lyžičky s motívom pestrofarebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour spríjemnia deťom každý chod. Majú dĺžku 14 cm, žiadne ostré hrany a sú tvarované tak, aby sa deťom dobre držali. Sú tak vhodné ako prvé lyžičky pre bábätko aj batoľatá. Doplniť ich môžete ď..
7.50€
Bez dane:6.25€
Hrnček s náustkom Tutti Frutti Hrnček s náustkom Tutti Frutti
Novinka
Prvý hrnček podporí samostatnosť dieťaťaProtišmykový hrnček s náustkom s objemom 160 ml s dizajnovým motívom farebného ovocia značky Petit Jour pomôže tým najmenším piť samostatne bez pomoci dospelého. Hrnček má dve ušká, aby sa bábätkám a batoľatám dobre držal v malých ručičkách. Náustok je odnímat..
14.30€
Bez dane:11.92€
Miska Tutti Frutti Miska Tutti Frutti
Novinka
Univerzálna miska pre bábätká aj väčšie deti!Detská modrá miska s motívmi farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour spríjemní deťom každé jedlo. Vďaka objemu 250 ml je vhodná napríklad ako raňajková miska na cereálie a kašičky, ale aj ako miska na príkrmy. Mistička je ľahká a odolná. Vďaka t..
8.30€
Bez dane:6.92€
Podbradník s vreckom Tutti Frutti Ružový Podbradník s vreckom Tutti Frutti Ružový
Novinka
A oblečenie zostane čisté!Detský ružový podbradník s vreckom s motívom hravého ovocia od značky Petit Jour je užitočným pomocníkom pri prvých príkrmoch aj počas samostatného stravovania bábätiek a batoliat. Plátený podbradník s rozmermi 25,5 x 38 cm je vodeodolný. Veľké Priehľadné vrecko zase zabrán..
9.90€
Bez dane:8.25€
Podbradník s vreckom Tutti Frutti Modrý
Novinka
A oblečenie zostane čisté!Detský modrý podbradník s vreckom s motívom hravého ovocia od značky Petit Jour je užitočným pomocníkom pri prvých príkrmoch aj počas samostatného stravovania bábätiek a batoliat. Plátený podbradník s rozmermi 25,5 x 38 cm je vodeodolný. Veľké Priehľadné vrecko zase..
9.90€
Bez dane:8.25€
Taška so sieťovaným dnom Tutti Frutti Taška so sieťovaným dnom Tutti Frutti
Novinka
Skvelá na hračky na piesok aj veci na pláž!Praktická taška so sieťovaným dnom s motívom farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour sa stane nepostrádateľným doplnkom pri cestách na pieskovisko aj dovolenku. Sieťované dno zabezpečí, že si domov neprinesiete žiadny prebytočný piesok. Vďaka obje..
29.00€
Bez dane:24.17€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 519 (44 stránok)