Menu
Your Cart

Omaľovanky

Omaľovanky

Vyberte si z rôznorodej ponuky omaľovánok, ktoré deti zabavia na doma aj na cestách. U nás nájdete krásnu zbierku najrôznejších omaľovánok pre malé i väčšie deti, ktoré ich zabavia, niečo ich naučia a vylepšia ich grafomotoriku.

Nájdete u nás špeciálne omaľovánky pre malé deti s veľkými jednoduchými obrázkami. Deťom pomáhajú učiť sa vyfarbovať aj špeciálne zamatové omaľovánky. Na cesty a dovolenku sú najlepšie vodové omaľovánky, alebo tzv. maľovanie vodou. Nechýbajú ani klasické omaľovánky: autá, zvieratká, Disney, Prasiatko Pepa či Tlapková patrola. Školákov nadchne špeciálne maľovanie podľa čísel pre deti.

S vymaľovávaním deťom pomôžu všetky naše kreatívne a výtvarné potreby pre deti

Najpredávanejšie v kategórii Omaľovanky

Tento nálepkový zošit ideálnym prostriedkom na osvojenie si prvých predmatematických zručností.Zábavná knižka plná úloh, ktoré pomôžu deťom sa zoznámiť s číslami a základmi počítania.Na každej stránke nájdete vyfarbovanie a dopĺňanie samolepiek s číslami.Deti sa zabavia vyfarbovaním obrázkov v hravý..
10.90€
Bez dane:9.91€
Poznáte maľovanie podľa čísel? Táto vzrušujúca technika umožňuje deťom vytvárať krásne maľby jednoducho podľa pokynov. Táto kreatívna sada obsahuje 2 pekné obrázky, ktoré môžu deti vo veku 7 a viac vyzdobiť akvarelovými farbami. Na prvom obrázku je kobyla a jej žriebä, zatiaľ čo na druhom je nádhern..
14.99€
Bez dane:12.49€
Umelci budú radi vytvárať tieto neuveriteľne krásne akvarelové maľby! Malí môžu sledovať, ako krásne tanečnice ožívajú pred ich očami, keď pomocou štetca nanášajú tlmené farby! Táto kreatívna sada obsahuje 4 obrázky zobrazujúce nádherné tanečné scény v opere, v meste, uprostred prírody atď. Po prvé,..
15.99€
Bez dane:13.33€
Fingerprint Activities Zoo Fingerprint Activities Zoo
Nedostupné
Deti maľujú pomocou odtlačkov prstov.Deti si vďaka svojim odtlačkom môžu vytvoriť rôzne zvieratká, ktoré môžu vidieť v Zoo a dotvoriť tak obrázky. Škvrny na gepardovi, hrochy vyvaľujúce sa v jazere, pruhy na chvostoch lemurov, koaly lezúce po stromoch a mnoho ďalšieho.Kniha podporuje kreativitu a zr..
13.75€
Bez dane:12.50€
Zábavné maľovanie s Labkovou patrolou.Stránky plné hľadania s lúštenia! Obsahuje 16 strán obrázkov v obľúbených rozprávkových motívoch. Deti si ju skrátka zamilujú!Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Rozvíja nielen detskú fantáziu, ale aj jemnú motoriku, kreativitu a pamäť. Maľuj si so svojimi obľú..
3.99€
Bez dane:3.63€
Zábava s Annou a Elsou.Originálna vymaľovanka so samolepkami a tvarovanými listami ponúka novú formu zábavy a navyše padne ako uliata do každých detských ručičiek. Deti si ju skrátka zamilujú!Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Zošit rozvíja nielen detskú fantáziu, ale aj jemnú motoriku, kreativitu..
4.99€
Bez dane:4.54€
Zábava s Disney princeznami.Originálna vymaľovanka so samolepkami a tvarovanými listami ponúka novú formu zábavy a navyše padne ako uliata do každých detských ručičiek. Deti si ju skrátka zamilujú!Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Zošit rozvíja nielen detskú fantáziu, ale aj jemnú motoriku, kreat..
4.99€
Bez dane:4.54€
60 aktivít Princezné
Nedostupné
Úžasný zábavný blok s aktivitami, omaľovankami a samolepkami s Disney princeznami.S touto knihou sa deti nudiť nebudú. Blok obsahuje 60 strán zábavných aktivít a vymaľovaniek a viac než 30 samolepiek.Obsahuje viac ako 30 samolepiek.Zábava na cesty s obľúbenými rozprávkovými princeznami z Disney...
3.99€
Bez dane:3.63€
Modelky Maľovanie s farbami Ružový Modelky Maľovanie s farbami Ružový
Nedostupné
Magické vyfarbovanie vodou.Výnimočná vodovková kreatívna sada obľúbenej značky Top Model. Sada obsahuje 20 listov na vymaľovanie, 1 hubku, 1 štetec ktorý možno naplniť vodou, 5 vodových farieb (žltá, oranžová, červená, modrá, zelená) a bloček pomocných inštrukcií pre vymaľovanie.Maľovanie vodovým pe..
13.90€
Bez dane:11.58€
Dotvor si fantastické zvieratká. Vytvorené obrázky môžeš dozdobiť samolepkami.Obľúbený kreatívny zošit v pevných doskách v jedinečnom designe značky Top Model. Dosky obsahujú 24 stránkový zošit s predkreslenými obrázkami zvieratiek z fantasy sveta! Kreatívna sada je skvelá na doma i na cesty.K ..
9.90€
Bez dane:8.25€
Dino World Omaľovánky Dino World Omaľovánky
Nedostupné
Omaľovánky s dinosaurami pre tých najmenších.K dispozícii je 48 strán jednoduchých farebných obrázkov dinosaurov. Obrázky ponúkajú bodkované časti, ktoré ich za úlohu spojiť.Deti si precvičujú jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka.Kreatívne omaľovánky Dino World Mini sú vhodné pre najmenšie deti od ..
6.00€
Bez dane:5.00€
Vytvor si svojho koňa! Vytvorené obrázky môžeš dotvoriť samolepkami.Obľúbený kreatívny zošit v pevných doskách s obrázkom v jedinečnom designe značky Miss Melody. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami koní, ktoré si môžete sami navrhnúť!Kreatívna sada je skvelá na doma i na cesty.K dispozí..
11.50€
Bez dane:9.58€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 68 (6 stránok)