Menu
Your Cart

Omaľovanky

Omaľovanky

Vyberte si z rôznorodej ponuky omaľovánok, ktoré deti zabavia na doma aj na cestách. U nás nájdete krásnu zbierku najrôznejších omaľovánok pre malé i väčšie deti, ktoré ich zabavia, niečo ich naučia a vylepšia ich grafomotoriku.

Nájdete u nás špeciálne omaľovánky pre malé deti s veľkými jednoduchými obrázkami. Deťom pomáhajú učiť sa vyfarbovať aj špeciálne zamatové omaľovánky. Na cesty a dovolenku sú najlepšie vodové omaľovánky, alebo tzv. maľovanie vodou. Nechýbajú ani klasické omaľovánky: autá, zvieratká, Disney, Prasiatko Pepa či Tlapková patrola. Školákov nadchne špeciálne maľovanie podľa čísel pre deti.

S vymaľovávaním deťom pomôžu všetky naše kreatívne a výtvarné potreby pre deti

Najpredávanejšie v kategórii Omaľovanky

Taška na maľovanie Žaba Taška na maľovanie Žaba
Nedostupné
Taška na maľovanie ŽabaUmelecké dielo, ktoré môžu deti nosiť vždy pri sebe.Taška na maľovanie Žaba je skvelý spôsob, ako udržať vaše deti zaneprázdnené a kreatívne. Táto sada obsahuje všetko, čo vaše dieťa potrebuje na vymaľovanie obrázka. Obsahuje tašku, 6 farieb a štetec. Látka tašky je dostatočne..
12.95€
Bez dane:10.79€
Top Model Omaľovánky so samolepkami ModelkyKreatívny zošit so samolepkami a trblietkami pre malé parádniceObľúbený kreatívny zošit v jedinečnom dizajne značky Top Model obsahuje predkreslené obrázky na dokreslenie. K dispozícii je 8 hárkov transparentných samolepiek a 8 trblietavých fólií. Samolepky..
8.50€
Bez dane:7.08€
Top Model Omaľovánky ModelkyOmaľovánky s motívom modeliek si zamilujú všetky dievčatáObľúbené omaľovánky v jedinečnom dizajne značky Top Model z kvalitného maliarskeho papiera. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami modeliek s motívom kvetov. S vodovkami alebo s pastelkami vykúzlite umeleck..
8.98€
Bez dane:8.17€
Omaľovánky pre malé kreatívne slečny Krásne omaľovánky plné obrázkov modeliek s motívom cesty okolo sveta. Skvelý spôsob ako podporiť tvorivosť a umelecký talent detí. Zošit disponuje 40 stranami...
6.50€
Bez dane:5.91€
Omaľovánky so samolepkami KoneKreatívny zošit so samolepkami a trblietkami pre malé milovníčky koní Obľúbený kreatívny zošit v jedinečnom dizajne značky MissMelody obsahuje predkreslené obrázky na ich dokreslenie. K dispozícii je 8 hárkov transparentných samolepiek a 8 trblietavých fólií. Samolepky ..
8.50€
Bez dane:7.08€
Kúzelný darček pre všetkých malých umelcovKreatívny zošit so závodnými autami a samolepkami, ktoré môžete vlepiť do predkreslených obrázkov alebo ich dofarbiť. Omaľovánky so samolepkami podporujú rozvoj kreativity a fantázie, napomáhajú tréningu jemnej motoriky a učia zmyslu pre trpezlivosť...
6.30€
Bez dane:5.25€
Kreatívny zošit so samolepkami JednorožecKreatívny zošit so samolepkami a trblietkami s motívom jednorožcovObľúbený kreatívny zošit v jedinečnom dizajne značky Ylvi obsahuje predkreslené obrázky na dokreslenie. K dispozícii je 8 hárkov transparentných samolepiek a 8 trblietavých fólií. Samolepky nal..
8.50€
Bez dane:7.08€
Kreatívne omaľovánky so samolepkami UnicornKreatívny zošit si zamilujú všetky dievčatáNádherné zošitové omaľovánky obsahujú predkreslené obrázky jednorožcov na dotvorenie podľa kreatívnych nápadov detí. Súčasťou balenia je 64 samolepiek na ešte originálnejšie dotvorenie obrázkov...
9.99€
Bez dane:8.33€
Taška na maľovanie Lev Taška na maľovanie Lev
Nedostupné
Taška na maľovanie LevUmelecké dielo, ktoré môžu deti nosiť vždy pri sebe.Taška na maľovanie Jednorožec je skvelý spôsob, ako udržať vaše deti zaneprázdnené a kreatívne. Táto sada obsahuje všetko, čo vaše dieťa potrebuje na vymaľovanie leva. Obsahuje tašku, 6 farieb a štetec. Látka tašky je dostatoč..
12.95€
Bez dane:10.79€
Taška na maľovanie Morské panny Taška na maľovanie Morské panny
Nedostupné
Taška na maľovanie Morské pannyUmelecké dielo, ktoré môžu deti nosiť vždy pri sebe.Taška na maľovanie Morské panny je skvelý spôsob, ako udržať vaše deti zaneprázdnené a kreatívne. Táto sada obsahuje všetko, čo vaše dieťa potrebuje na vymaľovanie morských panien. Obsahuje tašku, 6 farieb a štetec. L..
12.95€
Bez dane:10.79€
Taška na maľovanie Jednorožec Taška na maľovanie Jednorožec
Nedostupné
Taška na maľovanie JednorožecUmelecké dielo, ktoré môžu deti nosiť vždy pri sebe.Taška na maľovanie Jednorožec je skvelý spôsob, ako udržať vaše deti zaneprázdnené a kreatívne. Táto sada obsahuje všetko, čo vaše dieťa potrebuje na vymaľovanie jednorožca. Obsahuje tašku, 6 farieb a štetec. Látka tašk..
12.95€
Bez dane:10.79€
Maľovanky s lesklými kontúrami VílyMaľovanky s motívom vílMalá kreatívna sada 4 maľovaniek s motívom víl. Dizajnové omaľovánky z mimoriadne obľúbenej značky Djeco si zamilujú všetky dievčatá. Ponúkajú hodiny kreatívnej zábavy a príležitosť detí prejaviť svoj umelecký talent.Efektívne rozvíjanie jemn..
7.90€
Bez dane:6.58€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 91 (8 stránok)