Menu
Your Cart

Tookyland

Kreatívne a tvorivé potreby

Produkty Tookyland sú vyrobené s cieľom skĺbiť zručnosti zo skutočného života s budovaním jemných motorických zručností, zlepšovaním kreativity a rozvíjaním predstavivosti a zároveň vyčarovať úsmev na tvári každého dieťaťa.

Všetky výrobku sú ekologické

Tookyland bol založený so snom vytvoriť čo najlepšiu kreatívnu zábavu. Hľadajú originálne spôsoby výroby nadčasových a odolných produktov, ktoré rozveselia a zároveň vzdelajú vaše dieťa. Všetky výrobku sú ekologické a spĺňajú najprísnejšie medzinárodné normy bezpečnosti detskej zábavy.

Na karneval iba s farbami na tvárFarby na tvár potešia každé dieťa. Sú ideálne na karnevaly, narodeniny a iné detské oslavy a stretnutia. Váš drobec sa vďaka nim rýchlo a jednoducho premení na svojho obľúbeného hrdinu alebo zvieratko. Farby sa na tvár ľahko nanášajú a zmývajú, takže sa nemusíte báť ..
13.50€
Bez dane:11.25€
Farby stvorené pre najmenšíchFarby v tube s penovým aplikátorom od Tookyland sú skvelé na bodkovanie, tzv. Dot Painting pre najmenšie deti, ktoré ešte len začínajú s tvorením. Plochým penovým hrotom odtláčajú na papier farebné bodky. Priloží tubu na papier, zatlačí a bodka je na svete. Skúsenejší um..
21.50€
Bez dane:17.92€
Sada farbičiek na kreslenie, maľovanie aj skloPraktická kreatívna súprava s farbičkami pre najmenších od Tookyland umožní malým deťom kresliť, vyfarbovať, sú skvelé ako farby na sklo či na telo. Pastelky skvele padnú do malej ručičky. Tučná tuha sa takmer neláme, sýto kreslí bez toho, aby na ňu deti..
11.50€
Bez dane:9.58€
Kompaktná kreatívna sada na cesty aj na domaSada silikónových samolepiek Tookyland prenesie deti do mesta plného zvieratiek. Deti majú k dispozícii rozkladací obojstranný podklad v podobe mesta a hárok 33 znovupoužiteľných samolepiek so zvieratkami a dopravnými prostriedkami. Tie je možné prelepovať..
8.95€
Bez dane:7.46€
Kompaktná kreatívna sada na cesty aj na domaSúprava silikónových samolepiek Tookyland prenesie deti do supermarketu plného zvieratiek. Deti majú k dispozícii rozkladací obojstranný podklad v podobe obchodu a hárok 41 znovupoužiteľných samolepiek so zvieratkami a potravinami. Tie je možné prelepovať ..
8.95€
Bez dane:7.46€
Vymaľuj si svet plný zvieratiek!Veľkoformátová omaľovánka v rolke od Tookyland dlhá takmer 6 ma vysoká 28 cm deti prevedie hustým lesom s najrôznejšími zvieratami. Malí umelci si vymaľujú medveďa, papagája, motálika, opicu a ďalších zvieracích obyvateľov. Veľkoformátová omaľovánka v úlohe prináša ho..
10.91€
Bez dane:9.92€
Vymaľuj si rozprávkový svet!Veľkoformátová omaľovánka v rolke od Tookyland dlhá takmer 6 ma vysoká 28 cm deti prevedie snovým rozprávkovým svetom. Malí umelci si vymaľujú rôzne zvieratká, stromy, vílu, nájdu cestu bludiskom ku kúzelnému zámku. Veľkoformátová omaľovánka v úlohe prináša hodiny zmyslup..
10.91€
Bez dane:9.92€
Bezpečné farby pre najmenšíchFarby v tube s penovým aplikátorom od Tookyland sú skvelé na bodkovanie, tzv. Dot Painting pre najmenšie deti, ktoré ešte len začínajú s tvorením. Plochým penovým hrotom odtláčajú na papier farebné bodky. Priloží tubu na papier, zatlačí a bodka je na svete. Skúsenejší um..
25.50€
Bez dane:21.25€
Farby v tube Umývateľné 6 ks s omaľovánkami Farby v tube Umývateľné 6 ks s omaľovánkami
Nedostupné
Bezpečné farby pre najmenšíchFarby v tube s penovým aplikátorom od Tookyland sú skvelé na bodkovanie, tzv. Dot Painting pre najmenšie deti, ktoré ešte len začínajú s tvorením. Plochým penovým hrotom odtláčajú na papier farebné bodky. Priloží tubu na papier, zatlačí a bodka je na svete. Skúsenejší um..
20.90€
Bez dane:17.42€
Ideálne pre prvé kreslenie s fixkamiHrubé zmývateľné fixky pre najmenších od Tookyland majú 12 nádherných sýtych farieb a deťom sa s nimi bude krásne kresliť. Veľký hrot má oblý tvar, vďaka ktorému sú vhodné pre úplných začiatočníkov. Farba sa nerozmazáva a nepresakuje cez papier. Kreslenie tak deti..
12.50€
Bez dane:10.42€
Ideálne fixy pre menšie detiZmývateľné fixky pre deti od Tookyland majú 12 nádherných sýtych farieb a deťom sa s nimi bude krásne kresliť. Hrot má kužeľovitý tvar, vďaka ktorému je možné kresliť hrubé aj tenké čiary. Kreslenie tak deti hneď viac baví a motivuje ich k ďalšej kreatívnej činnosti.Farby..
11.95€
Bez dane:9.96€
Jednoduché kreslenie na tabuľu bez prachuDeti budů mať radosť z kreslenia kriedami v interiéri. Kriedové fixky od Tookyland v 6 sýtych farbách krásne kreslia nielen na tabuľu, ale aj na sklenený povrch. Nezanechávajú žiadny prach a jednoducho sa z povrchu zase zmyjú. S tekutou kriedou ale môžete kre..
12.50€
Bez dane:10.42€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 78 (7 stránok)