Menu
Your Cart

Kontrastné knihy

Kontrastné knihy

Prezerajte si s deťmi knižky už od prvých mesiacov ich života! Pre najmenších u nás nájdete rozkošné a prepracované kontrastné knižky pre bábätká, ktoré stimulujú rozvoj ich zraku a postupne aj ďalších zmyslov.

Čiernobiele knižky pre bábätká sú určené pre dojčatá, od narodenia až približne do 3 mesiacov veku. Pre deti staršie ako 3 mesiace u nás nájdete farebné kontrastné knižky, ktoré už často majú aj ďalšie senzorické prvky, ako je napríklad zrkadlo, šuštiace prvky, hryzátka alebo rôzne pútka na rozvoj úchopu a hmatu a ďalšie.

Vyberte si kontrastnú látkovú knižku pre bábätko, čiernobiele leporelo, knižku na hru na brušku či kontrastné kartičky od overených značiek, ako je Mom's Care, Wee Gallery, Taf Toys a ďalšie.

Kontrastné knižky sú skvelé ako darček pre bábätko!

Najpredávanejšie v kategórii Kontrastné knihy

Krásne farby - Záhrada Krásne farby - Záhrada
-15 %
Objavujte zvieratká zo záhrady!Leporelo pre bábätká od 6 mesiacov na rozvoj zraku prostredníctvom objavovania farieb a zvierat zo záhrady.Vďaka kontrastným ilustráciám stimuluje zrak našich najmenších.Hrať sa je zázrak a preskúmavať svet určite tiež. Podporujte svoje bábätko od 6 mesiacov, aby objav..
8.42€ 9.90€
Bez dane:7.65€
Krásne farby - Džungľa Krásne farby - Džungľa
-15 %
Objavujte zvieratká z džungle!Leporelo pre bábätká od 6 mesiacov na rozvoju zraku prostredníctvom objavovania farieb a zvierat z džungle.Vďaka kontrastným ilustráciám stimuluje zrak našich najmenších.Hrať sa je zázrak a preskúmavať svet určite tiež. Podporujte svoje bábätko od 6 mesiacov, aby objavo..
8.42€ 9.90€
Bez dane:7.65€
Textilná knižka v tvare stolného kalendára je ideálna pre dieťa pri hre na brušku. Neodolateľné vysoko kontrastné obrázky a bezpečné veľké zrkadlo upútajú pozornosť dieťaťa a pomáhajú tak zabaviť dieťa pri hre na brušku.Zrkadlo pomáha dieťaťu učiť sa a podnecuje rozvoj zraku a komunikačných zručnost..
15.96€
Bez dane:14.51€
Textilná knižka Savana Textilná knižka Savana
Nedostupné
Obojstranná textilná knižka pre najmenších do kočíka, postieľky aj na hraciu deku.Kniha ponúka dve strany s bezpečným zrkadlom a vysoko kontrastnými obrázkami v základných farbách, ktoré podnecujú rozvoj zmyslov a emočnej inteligencie dieťaťa. Pri skúmaní rukami stránky šuštia, poteší aj odnímateľný..
17.96€
Bez dane:16.33€
Hop! Cestička pre prsty Hop! Cestička pre prsty
-15 %
Deti sa zoznámia s množstvom hravých tvorov, ktorí chvíľku nepostoja!Veršované leporelo z ľahkého materiálu s mäkkými cestami pre prstíky, ktoré vedú medzi rôznymi zvieratkami. Dieťa ich môže nasledovať a rozvíjať jemnú motoriku.Vďaka kontrastným ilustráciám stimuluje zrak našich najmenších.Behať, s..
8.42€ 9.90€
Bez dane:7.65€
Mňau! Cestička pre prsty Mňau! Cestička pre prsty
-15 %
Deti sa zoznámia s množstvom hravých zvieratiek!Veršované leporelo s ľahkéhomateriálu s mäkkými cestami pre pršteky, ktoré vedú medzi rôznymi zvieratkami. Dieťa ich môže nasledovať a rozvíjať jemnú motoriku.Vďaka kontrastným ilustráciám stimuluje zrak našich najmenších.Mačka má pekný chvostík, múdra..
8.42€ 9.90€
Bez dane:7.65€
Buggyknižka Ahoj! Uh-uh, ah-ah, započúvaj sa... Buggyknižka Ahoj! Uh-uh, ah-ah, započúvaj sa...
-30 %
Malá čiernobiela knižka, určená k uchyteniu priamo na kočík.Uh-uh, ah-ah započúvaj sa s opičkou... Počuješ to tiež? Ozýva sa mééé, kvak-kvak, húú, hav! Sú to koza, žaba, sova a pes - samé veselé zvieratká.Vďaka kontrastným ilustráciám stimuluje zrak našich najmenších.Vieš ich napodobniť? ..
6.93€ 9.90€
Bez dane:6.30€
Montessori pro miminka: Noční tvorové
Nedostupné
Kontrastné leporelo pre najmenších.Ktoré zvieratká môžeme stretnúť v noci? Kontrastné leporelo založené na metóde Montessori pomáha bábätkám začať skúmať život už od prvých týždňov.Rozvíjajte u svojho bábätka vnímanie a lásku ku knihám už od prvých týždňov života.Farbocit sa vyvíja postupne, a preto..
8.41€
Bez dane:7.65€
Montessori pro miminka: Daleko a blízko
Nedostupné
Kontrastné leporelo pre najmenších.Čo objavíš, keď sa pozrieš bližšie? Kontrastné leporelo založené na metóde Montessori pomáha bábätkám začať skúmať život už od prvých týždňov.Rozvíjajte u svojho bábätka vnímanie a lásku ku knihám už od prvých týždňov života.Farbocit sa vyvíja postupne, a preto je ..
8.41€
Bez dane:7.65€
Kontrastní leporelo Roztomilá zvířátka Kontrastní leporelo Roztomilá zvířátka
Nedostupné
Kontrastné leporelo pre najmenších.Deti tesne po narodení vnímajú najmä ostré kontrasty svetlých a tmavých plôch, ktoré upútajú ich pozornosť. Preto je toto leporelo vhodné už od prvých týždňov života vášho bábätka kedy trénuje jeho pozornosť.Rozvíjajte u svojho bábätka vnímanie a lásku ku knihám už..
3.99€
Bez dane:3.63€
Skvelá spoločnosť na hranie a cestovanie.Mäkká zmyslová knižka vyrobená pre najmenších na stimuláciu ich zmyslov, čo je v prvých mesiacoch ich života kľúčové.Podporuje zmyslové vzdelávanie vášho dieťaťa.V prvej fáze života dieťaťa zohráva kľúčovú úlohu stimulácia zmyslov. Pozeranie sa na hračky rozv..
15.57€
Bez dane:14.16€
Stimulujte zmysly dieťaťa od prvých dní.Knižka podporuje zmyslové vzdelávanie vášho dieťaťa. Rozvíja zrak, sluch a hmat. Obsahuje až 10 čiernobielych stránok so zmyslovými prvkami.Prevaha čiernobielych prvkov rozvíja správne vnímanie farieb.V prvej fáze života dieťaťa zohráva kľúčovú úlohu stimuláci..
11.70€
Bez dane:10.64€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 37 (4 stránok)