Menu
Your Cart

Tvorenie pre chlapcov

Tvorenie pre chlapcov

Rozvíjajte tvorivosť malých umelcov

V našej kolekcii kreatívnych potrieb pre chlapcov nájdete široký výber produktov, ktoré podporujú ich tvorivosť a fantáziu! DIY sady s chlapčenskými motívmi, omaľovánky, tetovačky, samolepky a modely áut sú len niektoré z možností, ako zabaviť vašich malých kreatívcov. Nechajte ich objavovať svet modelovania a tvorenia vlastných diel, čo posilňuje ich sebavedomie a rozvíja ich jemné motorické zručnosti.

Pre rozvoj technických zručností

Kreatívne potreby pre chlapcov nie sú len o zábave, ale aj o rozvoji ich technických schopností. S DIY sadami sa chlapci môžu naučiť konštruovať a tvoriť svoje vlastné projekty. Okrem toho, že ich to bude veľmi baviť, zároveň budú rozvíjať svoje logické myslenie. Nechajte ich objavovať svet tvorivosti a techniky.

Najpredávanejšie v kategórii Tvorenie pre chlapcov

Tubi Jelly Kreatívny set XL PríšerkyVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi príšeriek. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpusteného aktivá..
25.90€
Bez dane:21.58€
Tubi Jelly Kreatívny set s akváriom XL PríšerkyVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi príšeriek. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpuste..
34.90€
Bez dane:29.08€
Tubi Jelly Kreatívny set s akváriom XL DinosauryVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi dinosaurov. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpus..
34.90€
Bez dane:29.08€
Tubi Jelly Kreatívny set PríšerkyVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Sada obsahuje 3 farebné gély a šablóny na kreslenie s motívmi príšeriek. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpusteného aktivátora a vaša postavička sa prem..
16.90€
Bez dane:14.08€
Tubi Jelly Kreatívny set PlanétyVytvorte si 3D planétyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada pre milovníkov vesmíru. Sada obsahuje 5 farebných gélov a dve veľkosti guľových odmerok na tvorbu planét. Vďaka kombinácii tekutého gélu a aktivátora vzniknú trojrozmerné modely planét. Tie potom deti môžu..
34.90€
Bez dane:29.08€
DIY Slime Sada na výrobu slizu Vesmír XLXL sada pre ešte väčšie množstvo vesmírneho galaxy slizuSkvelá aktivita pre deti, ktoré radi experimentujú. V tejto sade nájdete všetko, čo na výrobu kvalitného slizu potrebujete. Všetko ešte vo väčších množstvách! Využite sadu na hranie pre viac detí alebo si..
19.90€
Bez dane:16.58€
DIY Slime Sada na výrobu slizu VesmírVyrobte si svoj vlastný vesmírny galaxy slizSkvelá aktivita pre deti, ktoré radi experimentujú. V tejto sade nájdete všetko, čo na výrobu kvalitného slizu potrebujete. Vďaka modrým trblietkam a fialovému peľu bude čierny sliz vyzerať ako skuočná galaxia plná malý..
9.50€
Bez dane:7.92€
DIY Slime Sada na výrobu slizu s dynamickým pieskom XLVäčšie balenie pre ešte lepšiu hruObľúbené modelovacie hmoty v jednej sade pokope. Vytvorte si sliz s dynamickým pieskom. V tejto sade nájdete všetko, čo na výrobu kvalitného slizu potrebujete. Všetko ešte vo väčších množstvách! Využite sadu na h..
19.90€
Bez dane:16.58€
DIY Slime Sada na výrobu slizu s dynamickým pieskomKombináciu, ktorú ešte nepoznáteObľúbené modelovacie hmoty v jednej sade pokope. Vytvorte si sliz s dynamickým pieskom. V tejto sade nájdete všetko, čo na výrobu kvalitného slizu potrebujete. Z prísad si vytvoríte zelený sliz s jedinečnou štruktúrou..
9.50€
Bez dane:7.92€
DIY Slime Sada na výrobu slizu Chameleón XLOhúrte svoje deti čarovným, farbu meniacim slizomSkvelá aktivita pre deti, ktoré radi experimentujú. V tejto sade nájdete všetko, čo na výrobu kvalitného slizu potrebujete. Všetko ešte vo väčších množstvách! Využite sadu na hranie pre viac detí alebo si vyt..
19.90€
Bez dane:16.58€
DIY Slime Sada na výrobu slizu ChameleónOhúrte svoje deti čarovným, farbu meniacim slizomSkvelá aktivita pre deti, ktoré radi experimentujú. V tejto sade nájdete všetko, čo na výrobu kvalitného slizu potrebujete. Vďaka špeciálnej zmesi minerálnych trblietok bude mať sliz viacero neobyčajných odtieňo..
9.50€
Bez dane:7.92€
DIY Slime Sada na výrobu slizu Alien XLOhúrte svoje deti nezvyčajným, farbu meniacim slizomSkvelá aktivita pre deti, ktoré radi experimentujú. V tejto sade nájdete všetko, čo na výrobu kvalitného slizu potrebujete. Všetko ešte vo väčších množstvách! Využite sadu na hranie pre viac detí alebo si vytv..
25.00€
Bez dane:20.83€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 43 (4 stránok)