Menu
Your Cart

TUBAN

Senzorické aktivity pre rozvoj detí

Značka Tuban sa zameriava na výrobu kvalitných pomôcok na senzorickú hru, ktorá podporuje zmyslový rozvoj detí. Navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a zábavu, produkty značky Tuban sú ideálnym spoločníkom pre domáce aj outdoorové senzorické aktivity. S Tuban produktami vytvoríte prostredie, kde dieťa môže slobodne preskúmať a objavovať svet okolo seba, zatiaľ čo rozvíja svoje schopnosti a zručnosti.

Produkty, ktoré stimulujú kreativitu

V našej ponuke nájdete celý rad farebných slizov SLIME a sád na ich výrobu, kreatívne súpravy na výrobu gélových obrázkov TUBI JELLY, deťmi obľúbený dynamický piesok, rad kozmetických prípravkov vrátane vodou zmývateľných lakov na nechty, multisenzorické penové gély a mnoho ďalších výrobkov.

Nadýchaný piesok s vôňou žuvačiekTento nadýchaný Fluffy piesok je mimoriadne ľahký a jeho špeciálna konzistencia zabezpečuje, že sa nerozpadáva. S jemnou vôňou žuvačiek, ktorú deti milujú, sa stáva každá hra s ním zábavným a voňavým zážitkom. Jednoduché tvarovanie a zmyslový pôžitokPi..
8.50€
Bez dane:7.08€
Nadýchaný piesok s vôňou žuvačiekTento nadýchaný Fluffy piesok je mimoriadne ľahký a jeho špeciálna konzistencia zabezpečuje, že sa nerozpadáva. S jemnou vôňou žuvačiek, ktorú deti milujú, sa stáva každá hra s ním zábavným a voňavým zážitkom. Jednoduché tvarovanie a zmyslový pôžitokPi..
8.50€
Bez dane:7.08€
Kreatívna hra pre všetkýchTáto sada štyroch farieb extrémne nadýchaného Fluffy piesku s vôňou žuvačky je ideálna pre všetkých fanúšikov kreatívnej hry. Vôňa žuvačky pridáva hre nový rozmer, ktorý zaujme zmysly  detí a podporí ich predstavivosť a zábavu.Výroba voňavej zmrzlinySada Ice Cream Parl..
19.90€
Bez dane:16.58€
Tubi Senzorická pena Žltá 200 ml Tubi Senzorická pena Žltá 200 ml
Nedostupné
Tubi Senzorická pena Žltá 200 mlVynikajúca na hru vo vani, aj so slizomKaždé dieťa miluje hranie vo vani. Tubi pena premení hru ešte na vzrušujúcejšie dobrodružstvo. Pena do kúpeľa so zmäkčujúcimi a zvlhčujúcimi vlastnosťami je na dotyk veľmi príjemná. Je vhodná na hranie vo vani: na maľovanie na te..
9.50€
Bez dane:7.92€
Tubi Senzorická pena Zelená 200 ml Tubi Senzorická pena Zelená 200 ml
Nedostupné
Tubi Senzorická pena Zelená 200 mlVynikajúca na hru vo vani, aj so slizomKaždé dieťa miluje hranie vo vani. Tubi pena premení hru ešte na vzrušujúcejšie dobrodružstvo. Pena do kúpeľa so zmäkčujúcimi a zvlhčujúcimi vlastnosťami je na dotyk veľmi príjemná. Je vhodná na hranie vo vani: na maľovanie na ..
9.50€
Bez dane:7.92€
Tubi Senzorická pena Ružová 200 ml Tubi Senzorická pena Ružová 200 ml
Nedostupné
Tubi Senzorická pena Ružová 200 mlVynikajúca na hru vo vani, aj so slizomKaždé dieťa miluje hranie vo vani. Tubi pena premení hru ešte na vzrušujúcejšie dobrodružstvo. Pena do kúpeľa so zmäkčujúcimi a zvlhčujúcimi vlastnosťami je na dotyk veľmi príjemná. Je vhodná na hranie vo vani: na maľovanie na ..
9.50€
Bez dane:7.92€
Tubi Senzorická pena Modrá 200 ml Tubi Senzorická pena Modrá 200 ml
Nedostupné
Tubi Senzorická pena Modrá 200 mlVynikajúca na hru vo vani, aj so slizomKaždé dieťa miluje hranie vo vani. Tubi pena premení hru ešte na vzrušujúcejšie dobrodružstvo. Pena do kúpeľa so zmäkčujúcimi a zvlhčujúcimi vlastnosťami je na dotyk veľmi príjemná. Je vhodná na hranie vo vani: na maľovanie na t..
9.50€
Bez dane:7.92€
Tubi Senzorická pena Biela 200 ml Tubi Senzorická pena Biela 200 ml
Nedostupné
Tubi Senzorická pena Biela 200 mlVynikajúca na hru vo vani, aj so slizomKaždé dieťa miluje hranie vo vani. Tubi pena premení hru ešte na vzrušujúcejšie dobrodružstvo. Pena do kúpeľa so zmäkčujúcimi a zvlhčujúcimi vlastnosťami je na dotyk veľmi príjemná. Je vhodná na hranie vo vani: na maľovanie na t..
9.50€
Bez dane:7.92€
Tubi Jelly Kreatívny set Zvieratká Tubi Jelly Kreatívny set Zvieratká
Nedostupné
Tubi Jelly Kreatívny set ZvieratkáVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Sada obsahuje 3 farebné gély a šablóny na kreslenie s motívmi zvierat. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpusteného aktivátora a vaša postavička sa preme..
16.90€
Bez dane:14.08€
Tubi Jelly Kreatívny set XL ZvieratkáVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi zvierat. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpusteného aktivát..
25.90€
Bez dane:21.58€
Tubi Jelly Kreatívny set XL SladkostiVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi sladkostí a koláčikov. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpus..
25.90€
Bez dane:21.58€
Tubi Jelly Kreatívny set XL PríšerkyVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi príšeriek. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpusteného aktivá..
25.90€
Bez dane:21.58€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 108 (9 stránok)