Menu
Your Cart

Osušky a plienky

Osušky a plienky

Detská pokožka si vyžaduje len tie najlepšie materiály, čo je často problém pri kúpaní bábätka. Mysleli sme aj na tieto prípady a nájdete u nás savé a jemné mušelínové plienky a osušky s kapucňou pre bábätko Little Dutch. Mušelín je veľmi savý a pritom vôbec nedráždi pokožku dieťaťa.

Veľké mušelínové plienky sa vám budú hodiť aj na cestách, pri dojčení alebo prebaľovaní. Uteráky aj plienky Little Dutch nájdete v praktickej sade po dvoch kusoch. Pripravili sme pre vás aj výhodné sady na kúpanie bábätka.

Veľká deka na celodenný pobyt pri vode!Rýchloschnúcu plážovú deku od Swim Essentials s obojstrannou potlačou si zamiluje celá rodina! Detičky sa na nej môžu položiť hneď, ako vylezú z vody. A vďaka veľkosti 180 x 180 cm sa na nej bude pohodlne leňošiť aj vám. Deka má z jednej strany nadčasový zebrí ..
39.95€
Bez dane:33.29€
Skvelý na utieranie aj leňošenie pri vode!Rýchloschnúci plážový uterák od Swim Essentials s veselým žralokom si deti hneď zamilujú! Rady sa do neho zababušia hneď, ako vylezú z vody. Pri veľkosti 135 x 65 cm si naň tiež pohodlne ľahnú.Uterák Swim Essentials je ľahký a skladnýJe vyrobený zo 100% recy..
19.95€
Bez dane:16.63€
Skvelý na utieranie aj leňošenie pri vode!Rýchloschnúci plážový uterák od Swim Essentials s nadčasovým oranžovým zebrím vzorom si deti hneď zamilujú! Rady sa do neho zababušia hneď, ako vylezú z vody. Pri veľkosti 135 x 65 cm si naň tiež pohodlne ľahnú.Uterák Swim Essentials je ľahký a skladnýJe vyr..
19.95€
Bez dane:16.63€
Skvelý na utieranie aj leňošenie pri vode!Rýchloschnúci plážový uterák od Swim Essentials s nadčasovým modrým zebrím vzorom si deti hneď zamilujú! Rady sa do neho zababušia hneď, ako vylezú z vody. Pri veľkosti 135 x 65 cm si naň tiež pohodlne ľahnú.Uterák Swim Essentials je ľahký a skladnýJe vyrobe..
19.95€
Bez dane:16.63€
Skvelá na celodenný pobyt pri vode! Rýchloschnúci plážovú osušku od Swim Essentials s nadčasovým modrým zebrím vzorom si zamiluje celá rodina! Detičky sa na ňu môžu uložiť hneď, ako vylezú z vody. A vďaka veľkosti 180 x 90 cm sa na nej bude pohodlne leňošiť aj vám. Osuška Swim Essentials je..
27.95€
Bez dane:23.29€
Skvelý na celodenný pobyt pri vode! Praktický plážový uterák od Swim Essentials s nadčasovými bielo červenými prúžkami a veľrybami si obľúbi celá rodina! Detičky sa na ním môžu uložiť hneď, ako vylezú z vody. A vďaka veľkosti 135 x 65 cm sa na ňom bude pohodlne leňošiť aj vám. Uterák Swim Essen..
19.95€
Bez dane:16.63€
Skvelý na celodenný pobyt pri vode! Praktický plážový uterák od Swim Essentials s nadčasovým béžovým leopardím vzorom si obľúbite celá rodina! Detičky sa naň môžu uložiť hneď, ako vylezú z vody. A vďaka veľkosti 135 x 65 cm sa na ňom bude pohodlne leňošiť aj vám. Uterák Swim Essentials je veľmi ..
19.95€
Bez dane:16.63€
Mušelínový uterák Púdrový Mušelínový uterák Púdrový
Nedostupné
Štvorvrstvový mušelínový uterák zo 100% organických materiálov.Tento detský mušelínový uterák s kapucňou je úžasne mäkký a vzdušný. Preto je perfektný pre pohodlie bábätka a jeho jemnú pokožku. Tentokrát v upokojujúcej a príjemnej púdrovej farbe.Natruba uterák s kapucňou má vysokú absorbčnú sc..
26.85€
Bez dane:22.38€
Mušelínový uterák Zelený Mušelínový uterák Zelený
Nedostupné
Štvorvrstvový mušelínový uterák zo 100% organických materiálov.Tento detský mušelínový uterák s kapucňou je úžasne mäkký a vzdušný. Preto je perfektný pre pohodlie bábätka a jeho jemnú pokožku. Tentokrát v upokojujúcej a príjemnej zelenej farbe.Natruba uterák s kapucňou má vysokú absorbčnú sch..
26.85€
Bez dane:22.38€
Mušelínový uterák Krémový Mušelínový uterák Krémový
Nedostupné
Štvorvrstvový mušelínový uterák zo 100% organických materiálov.Tento detský mušelínový uterák s kapucňou je úžasne mäkký a vzdušný. Preto je perfektný pre pohodlie bábätka a jeho jemnú pokožku. Tentokrát v upokojujúcej a príjemnej krémovej farbe.Natruba uterák s kapucňou má vysokú absorbčnú schopnos..
26.85€
Bez dane:22.38€
Balenie kvalitných dvojvrstových 100% organických mušelínových plienok.V jednom balení sú dva kusy plienok, obe v krásne jemných farbách, jedny čisto púdrové a druhé s nádhernou kvetovou potlačou. Plienky majú praktické a multifunkčné využite.Natruba mušelínové plienky sú vyrobené tak, aby bol..
13.50€
Bez dane:11.25€
Mušelínové plienky Zelené 2ks Mušelínové plienky Zelené 2ks
Nedostupné
Balenie kvalitných dvojvrstových 100% organických mušelínových plienok.V jednom balení sú dva kusy plienok, obe v krásne jemných farbách, jedny čisto zelené a druhé s nádhernou kvetovou potlačou. Plienky majú praktické a multifunkčné využite.Natruba mušelínové plienky sú vyrobené tak, aby boli..
13.50€
Bez dane:11.25€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 13 (2 stránok)