Menu
Your Cart

Pracovné stoly a náradie

Pracovné stoly a náradie

Detské pracovné stoly a náradie

Skrutky, matičky, vŕtačky, kladivá... To všetko priťahuje deti už od malička. Doprajte im preto ich vlastné drevené náradie pre deti!

Vyberte si podľa toho, koľko máte doma miesta! Do väčších priestorov sa určite zmestí pracovný stôl s náradím pre deti. Pokiaľ máte menej miesta, postačí plne vybavený kufrík s náradím či opasok pre domácich majstrov. Tieto produkty často vyzerajú ako skutočné náradie pre deti, a to vašich domácich majstrov motivuje k ďalšej hre

Máme aj rôzne skrutkovacie stavebnice, ktoré podporia jemnú motoriku a fantáziu vašich detí.

Najpredávanejšie v kategórii Pracovné stoly a náradie

Pracovný stôl s náradím a hodinami 45 ks Pracovný stôl s náradím a hodinami 45 ks
Doprava Zadarmo
Pracovný stôl s náradím a hodinami 45 ksSplnený sen malého majstra!Drevený pracovný stôl od Tooky Toy má všetko, čo vaše deti potrebujú. Vďaka bohatej výbave a premyslenému dizajnu môžu deti stavať, opravovať a zatĺkať celé hodiny. Drevený pracovný stôl obsahuje 45 kusov náradia vrátane kladiva, píl..
59.50€
Bez dane:49.58€
Detské náradie v prenosnom boxePrenosná sada náradia pre detiJedinečné detské náradie v prenosnom boxe Tooky Toy umožní deťom hranie sa na opravárov po celom byte či dome. Vďaka svojej skladnosti si ho pokojne môžu vziať na cesty.Hra podporuje koordináciu ruka-oko a zmyslové vnímanieRolové hry s nár..
26.50€
Bez dane:22.08€
Pracovný stôl s náradím MiniKompaktný pultík s náradím sa ľahko prenáša.Prenosný detský ponk pre malých domácich majstrov v kvalitnom drevenom prevedení s náradím a ďalším príslušenstvom.Deti sa vžívajú do úlohy dospelého.Vďaka kompaktnému prevedeniu sa ľahko prenáša a po skončení hrania ľahko všetk..
43.60€
Bez dane:36.33€
Pracovné náradie s opaskom ModréPraktický opasok, s ktorým budete mať náradie vždy po ruke.Vďaka opasku s úchytmi na náradie bude mať váš malý opravár všetky svoje nástroje vždy po ruke. Svoje miesto na opasku má meter, kliešte, rezáčik na krabice, pílka aj pilník.Deti sa vďaka nemu vžijú do rolovýc..
25.96€
Bez dane:21.63€
Pracovný stôl s náradím Modrý Pracovný stôl s náradím Modrý
Doprava Zadarmo
Pracovný stôl s náradím ModrýDrevený pracovný stôl s náradím zaujme každého malého kutila.Detský pracovný pult pre malých domácich majstrov v kvalitnom drevenom prevedení s náradím a ďalším príslušenstvom. Deti si môžu z jednotlivých dielov zostaviť napríklad autíčko alebo opraviť čokoľvek je potreb..
103.96€
Bez dane:86.63€
Pracovné náradie v kufríku Pracovné náradie v kufríku
Nedostupné
Pracovné náradie v kufríkuS tímto dřevěným nářadím v klasických dílenských barvách se děti rychle vžijí do hraní rolí. Realistické nástroje a doplňky udělají z vašich dětí profesionálních řemeslníků. Kufřík obsahuje vše potřebné pro malé kutily: kladivo, klíč, šroubovák s různými nástavci, běž..
42.99€
Bez dane:35.83€
Zobrazuje sa 1 až 6 z 6 (1 stránok)