Menu
Your Cart

Pracovné stoly a náradie

Pracovné stoly a náradie
Skrutky, matičky, vŕtačky, kladivá... To všetko priťahuje deti už od malička. Doprajte im preto ich vlastné drevené náradie pre deti!

Vyberte si podľa toho, koľko máte doma miesta! Do väčších priestorov sa určite zmestí pracovný stôl s náradím pre deti. Pokiaľ máte menej miesta, postačí plne vybavený kufrík s náradím či opasok pre domácich majstrov. Tieto produkty často vyzerajú ako skutočné náradie pre deti, a to vašich domácich majstrov motivuje k ďalšej hre

Máme aj rôzne skrutkovacie stavebnice, ktoré podporia jemnú motoriku a fantáziu vašich detí.

Najpredávanejšie v kategórii Pracovné stoly a náradie

Pracovné náradie v kufríku Pracovné náradie v kufríku - 2-3 dni 42.99€
Bez dane: 35.83€
Stavebnica so skrutkami Nordic Stavebnica so skrutkami Nordic - Nedostupné 29.99€
Bez dane: 24.99€
Pracovné náradie v kufríku Pastel Pracovné náradie v kufríku Pastel - Na sklade 42.99€
Bez dane: 35.83€
Detské náradie v prenosnom boxe Detské náradie v prenosnom boxe
Novinka
Prenosná sada náradia pre detiJedinečné detské náradie v prenosnom boxe Tooky Toy umožní deťom hranie sa na opravárov po celom byte či dome. Vďaka svojej skladnosti si ho pokojne môžu vziať na cesty.Hra podporuje koordináciu ruka-oko a zmyslové vnímanieRolové hry s náradím rozvíjajú u detí kooperatí..
26.50€
Bez dane:22.08€
Pracovný stôl s náradím Mini
Nedostupné
Kompaktný pultík s náradím sa ľahko prenáša.Prenosný detský ponk pre malých domácich majstrov v kvalitnom drevenom prevedení s náradím a ďalším príslušenstvom.Deti sa vžívajú do úlohy dospelého.Vďaka kompaktnému prevedeniu sa ľahko prenáša a po skončení hrania ľahko všetko náradie upracete dovnútra ..
41.92€
Bez dane:34.93€
Bezpečná drevená vŕtačka zaujme každého malého kutila. S touto drevenou vŕtačkou váš malý opravár zvládne opraviť takmer čokoľvek. Vŕtačka ponúka 3 výmenné nástavce na vŕtanie aj skrutkovanie. Otáčaním kolieska vzadu sa roztáča aj vrták alebo skrutkovač. Na spodnej časti vŕtačky je suchým zipso..
16.50€
Bez dane:13.75€
Praktický opasok, s ktorým budete mať náradie vždy po ruke.Vďaka opasku s úchytmi na náradie bude mať váš malý opravár všetky svoje nástroje vždy po ruke. Svoje miesto na opasku má meter, kliešte, rezáčik na krabice, pílka aj pilník.Deti sa vďaka nemu vžijú do rolových hier. Deti sa učia napodo..
22.69€
Bez dane:18.91€
Drevený pracovný stôl s náradím zaujme každého malého kutila.Detský pracovný pult pre malých domácich majstrov v kvalitnom drevenom prevedení s náradím a ďalším príslušenstvom. Deti si môžu z jednotlivých dielov zostaviť napríklad autíčko alebo opraviť čokoľvek je potrebné.Deti sa vžívajú do úlohy d..
115.35€
Bez dane:96.13€
Pracovné náradie s opaskom Pracovné náradie s opaskom
Nedostupné
Praktický opasok, s ktorým budete mať náradie vždy po ruke.Praktický, nastaviteľný opasok na náradie. S príslušenstvom zloženým z pracovného náradia, dierovaných kusov, skrutiek a matíc. Deti sa vďaka nemu vžijú do rolových hier. Nastaviteľný drevený hasák a račňa sú dokonalým doplnkom skr..
26.99€
Bez dane:22.49€
Stavebnica so skrutkami Nordic Stavebnica so skrutkami Nordic
Nedostupné
Stavanie a majstrovanie v nordickom štýle! Až 67 dielov, z ktorých si deti postavia obľúbený traktor, lokomotívu alebo žeriav.Doštičky s vyvŕtanými otvormi, matkami, skrutkami a ďalšími doplnkami, s ktorými sa môžu mladí stavební inžinieri a inžinierky naozaj vyhrať, predstavivosti sa medze nek..
29.99€
Bez dane:24.99€
Opasok s pracovným náradím Opasok s pracovným náradím
Nedostupné
Majte svoje náradie vždy pri sebe! S týmto nastaviteľným opaskom na pracovné náradie budú mať malí remeselníci voľné ruky a ich vybavenie bude pri tom vždy na dosah. Realisticky vyhotovené náradie v klasických dielenských farbách je vyrobené z dreva. Sada obsahuje opasok s priehradkami a pruhmi na n..
26.99€
Bez dane:22.49€
Pracovné náradie v kufríku Pracovné náradie v kufríku
2-3 dni
S tímto dřevěným nářadím v klasických dílenských barvách se děti rychle vžijí do hraní rolí. Realistické nástroje a doplňky udělají z vašich dětí profesionálních řemeslníků. Kufřík obsahuje vše potřebné pro malé kutily: kladivo, klíč, šroubovák s různými nástavci, běžný šroubovák, kleště, prav..
42.99€
Bez dane:35.83€
Kompaktný pracovný stôl s náradím Kompaktný pracovný stôl s náradím
2-3 dni
Práca s kladivom, pílenie a otáčanie skrutiek bude s týmto pracovným stolom veľká zábava. Je vyhotovený v klasických dielenských farbách a kompaktnej veľkosti. Obsahuje všetko potrebné príslušenstvo pre malých remeselníkov: ručná pílka, kladivo, kľúč, skrutkovač, uhlové pravítko, rôzne skrutky, mati..
64.99€
Bez dane:54.16€
Práca s kladivom, pílenie a otáčanie skrutiek bude s týmto pracovným stolom veľká zábava. Funkčnými prvkami pracovného stola sú integrovaná cirkulárka, vodováha a zverák. Obsahuje všetko potrebné príslušenstvo pre malých remeselníkov: ručná pílka, kladivo, kľúč, skrutkovač s rôznymi nástavcami, bežn..
104.99€
Bez dane:87.49€
Pastelový pracovný pult s náradím Pastelový pracovný pult s náradím
Na ceste
Drevený pracovný stôl s náradím zaujme každého malého kutila.Deti si môžu hrať na stolára neba opravár, čo len ich napadne. Na pultíku je krásne uložené všetky potrebné náradie. Nájdu tam pílu, pravítko, kladivko, skrutkovač, drevené laty, skrutky aj klince. Dohromady obsahuje pultík 21 častí.Deti s..
64.99€
Bez dane:54.16€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 14 (2 stránok)