Menu
Your Cart

Pracovné stoly a náradie

Pracovné stoly a náradie
Skrutky, matičky, vŕtačky, kladivá... To všetko priťahuje deti už od malička. Doprajte im preto ich vlastné drevené náradie pre deti!

Vyberte si podľa toho, koľko máte doma miesta! Do väčších priestorov sa určite zmestí pracovný stôl s náradím pre deti. Pokiaľ máte menej miesta, postačí plne vybavený kufrík s náradím či opasok pre domácich majstrov. Tieto produkty často vyzerajú ako skutočné náradie pre deti, a to vašich domácich majstrov motivuje k ďalšej hre

Máme aj rôzne skrutkovacie stavebnice, ktoré podporia jemnú motoriku a fantáziu vašich detí.

Najpredávanejšie v kategórii Pracovné stoly a náradie

Splnený sen malého majstra!Drevený pracovný stôl od Tooky Toy má všetko, čo vaše deti potrebujú. Vďaka bohatej výbave a premyslenému dizajnu môžu deti stavať, opravovať a zatĺkať celé hodiny. Drevený pracovný stôl obsahuje 45 kusov náradia vrátane kladiva, píly, skrutkovača, kľúča, zveráka, uholníka..
59.50€
Bez dane:49.58€
Prenosná sada náradia pre detiJedinečné detské náradie v prenosnom boxe Tooky Toy umožní deťom hranie sa na opravárov po celom byte či dome. Vďaka svojej skladnosti si ho pokojne môžu vziať na cesty.Hra podporuje koordináciu ruka-oko a zmyslové vnímanieRolové hry s náradím rozvíjajú u detí kooperatí..
26.50€
Bez dane:22.08€
Kompaktný pultík s náradím sa ľahko prenáša.Prenosný detský ponk pre malých domácich majstrov v kvalitnom drevenom prevedení s náradím a ďalším príslušenstvom.Deti sa vžívajú do úlohy dospelého.Vďaka kompaktnému prevedeniu sa ľahko prenáša a po skončení hrania ľahko všetko náradie upracete dovnútra ..
43.60€
Bez dane:36.33€
Praktický opasok, s ktorým budete mať náradie vždy po ruke.Vďaka opasku s úchytmi na náradie bude mať váš malý opravár všetky svoje nástroje vždy po ruke. Svoje miesto na opasku má meter, kliešte, rezáčik na krabice, pílka aj pilník.Deti sa vďaka nemu vžijú do rolových hier. Deti sa učia napodo..
25.96€
Bez dane:21.63€
Drevený pracovný stôl s náradím zaujme každého malého kutila.Detský pracovný pult pre malých domácich majstrov v kvalitnom drevenom prevedení s náradím a ďalším príslušenstvom. Deti si môžu z jednotlivých dielov zostaviť napríklad autíčko alebo opraviť čokoľvek je potrebné.Deti sa vžívajú do úlohy d..
103.96€
Bez dane:86.63€
Stavanie a majstrovanie v nordickom štýle! Až 67 dielov, z ktorých si deti postavia obľúbený traktor, lokomotívu alebo žeriav.Doštičky s vyvŕtanými otvormi, matkami, skrutkami a ďalšími doplnkami, s ktorými sa môžu mladí stavební inžinieri a inžinierky naozaj vyhrať, predstavivosti sa medze nek..
29.99€
Bez dane:24.99€
Pracovné náradie v kufríku Pracovné náradie v kufríku
Nedostupné
S tímto dřevěným nářadím v klasických dílenských barvách se děti rychle vžijí do hraní rolí. Realistické nástroje a doplňky udělají z vašich dětí profesionálních řemeslníků. Kufřík obsahuje vše potřebné pro malé kutily: kladivo, klíč, šroubovák s různými nástavci, běžný šroubovák, kleště, prav..
42.99€
Bez dane:35.83€
Pastelový pracovný pult s náradím Pastelový pracovný pult s náradím
-30 %
Drevený pracovný stôl s náradím zaujme každého malého kutila.Deti si môžu hrať na stolára neba opravár, čo len ich napadne. Na pultíku je krásne uložené všetky potrebné náradie. Nájdu tam pílu, pravítko, kladivko, skrutkovač, drevené laty, skrutky aj klince. Dohromady obsahuje pultík 21 častí.Deti s..
45.49€ 64.99€
Bez dane:37.91€
Kompletné náradie zaujme každého malého kutila.Deti si môžu hrať na opravárov, inštalatérov, automechanikov, čo len ich napadne. V kufríku totiž nájdu vŕtačku, vodováhu, kliešte i skrutkovač a mnoho ďalšieho.Deti sa vžívajú do úlohy dospelého.Vďaka kvalitnému prevedenie náradia a doplnkov si tiež cv..
42.99€
Bez dane:35.83€
Zobrazuje sa 1 až 9 z 9 (1 stránok)