Menu
Your Cart

Tooky Toy

Výnimočné drevené a nezávadné hračky!

Tooky Toy, založená v roku 2004, je značka zameraná na vytváranie alternatív k tradičným hračkám, ktoré už poznáte a máte radi. Ich hračky sú vyrobené z dreva a sú navrhnuté s ohľadom na odolnosť. Nájdete u nich aj skvelé spoločenské hry na rozvoj logického myslenia.

Všetky produkty sú vyrobené ekologicky.

Výrobcovia z Tooky Toy každý deň hľadajú kreatívne spôsoby, ako každodenné predmety premeniť na nadčasové a odolné hračky. Hračky rastú s vašimi drobcami, podporujú kreativitu, rozvíjajú zručnosti a budujú jemnú motoriku.

Drevená hrazdička Lesní kamaráti Drevená hrazdička Lesní kamaráti
Na ceste
Nekonečná zábavaTáto roztomilá drevená hrazdička Zvierací kamaráti zabaví vaše bábätko na dlhý čas. Stimuluje detské zmysly a zlepšuje koordináciu ruka – oko. Závesné hračky motivujú dieťatko k pohybu, uchopeniu, dvíhaniu hlavičky i telíčka a preskúmaniu zvieracích kama..
45.00€
Bez dane:37.50€
Poskladaj si sendvič Poskladaj si sendvič
Na ceste
Pre rozvoj motorikyS nasadzovacou vežou Poskladaj si Sendvič deti objavujú svet tvarov a farieb. Učia sa pomenovať potraviny, zlepšujú si motoriku a myslenie. Sada obsahuje 10 kúskov potravín vrátane sendvičového chlebu, slaniny, volského oka, uhorky, paradajky, syru a cibule.Rôzne kombinácie sklada..
11.50€
Bez dane:9.58€
Poskladaj si zmrzlinu Poskladaj si zmrzlinu
Na ceste
Pre malých zmrzlinárovNechajte deti objavovať svet tvarov a farieb s touto štýlovou hračkou Poskladaj si zmrzlinu. Drevená nasadzovacia veža je nielen krásna, ale aj výuková. Deti sa učia rozlišovať rôzne tvary a farby, zlepšujú svoju motoriku a logické myslenie. Rôzne kombinácie skladania zmrzlin..
14.90€
Bez dane:12.42€
Kuchynka so zvukmi Style s vybavením Kuchynka so zvukmi Style s vybavením
Na ceste
Neodolateľná kuchynka pre malých šéfkuchárovS touto kuchynkou vaše deti môžu variť a pripravovať chutné pokrmy pre svojich plyšákov. Obsahuje mnoho spotrebičov a vybavenia vrátane umývačky, drezu, riadu a hrncov. Povzbudí deti k tvorivému mysleniu a vymýšľaniu nových scenárov hry, takti..
149.00€
Bez dane:124.17€
Predajný stánok Fresh pastel Predajný stánok Fresh pastel
Na ceste
Hra na predavača a zákazníkaNakupovanie nikdy nebolo zábavnejšie. Deti môžu v tomto predajnom stánku predávať potraviny ako v skutočnom obchode. Odvážiť ich na váhe a nablokovať na pokladni. Detský drevený predajný stánok, ktorý je plný chutného ovocia a zeleniny, naučí deti rozpoznávať..
99.00€
Bez dane:82.50€
Drevený barbecue gril s príslušenstvom Drevený barbecue gril s príslušenstvom
Na ceste
Podnieti kreativitu malého kucháraOdteraz vás môže vaše dieťa napodobňovať pri grile a pripravovať chutné jedlá pre celú rodinu. Dlhé paličky dieťaťu umožnia vytvárať vlastné ražniči kombinácie, podnietia kreativitu a fantáziu malého kuchára. Deti sa precvičovaním presnosti naučia obracať kúsky n..
65.00€
Bez dane:54.17€
Pizza set na pečenie Pizza set na pečenie
Na ceste
Drevený set na pečenie pizzeAk máte doma malých gurmánov, ktorí radi varia, určite im urobí radosť Pizza set na pečenie. S týmto setom si deti môžu vytvoriť vlastnú pizzu podľa svojej chuti, upiecť ju v peci a nakrájať na kúsky. Kvalitná hračka s príslušenstvomPizza set obsahuje všetko, čo dieťa pot..
35.00€
Bez dane:29.17€
Kozmetický stolík Princezná Kozmetický stolík Princezná
Na ceste
Drevený toaletný stolík podporuje rolové hryUž malé deti radi napodobňujú dospelákov, a preto určite ocenia tento toaletný stolík aj s príslušenstvom. Kozmetický stolík z kvalitného dreva je navrhnutý tak, aby podporoval nápaditú hru. Hranie na rolové hry rozvíja v deťoch sociálne zručnosti. S ..
69.00€
Bez dane:57.50€
Požiarna stanica s dráhou v kufríku 18 ks Požiarna stanica s dráhou v kufríku 18 ks
Na ceste
Pre milovníkov požiarnikovPožiarna stanica s dráhou v kufríku nadchne každého malého požiarnika. Kufrík je praktický, ľahko sa skladá a otvára a ponúka veľa zábavy. Dieťa sa s ním zabaví nadlho vďaka hasičskému autu a dráhe, po ktorej jazdí, hasiacemu prístroju, požiarníkovi a mnohých ďalších dreven..
23.50€
Bez dane:19.58€
Farma sada v kufríku s dráhou 31 ks Farma sada v kufríku s dráhou 31 ks
Na ceste
Kufrík na hranie pre milovníkov zvieratCestovná sada na hranie v kufríku s motívom farmy s koľajovou dráhou poteší na dlhých cestách deti aj rodičov. Kufrík je kompaktný, skladný a napriek tomu skrýva veľa zábavy - 31 drevených hračiek. Nechýbajú drevené hospodárske zvieratká, ovocie, stromy a dokon..
23.50€
Bez dane:19.58€
Kuchynka Pastel Kuchynka Pastel
-25 %
Dokonalá kuchynka pre malých kuchárovNeprehliadnuteľná detská kuchynka z dreva v pastelových farbách od Tooky Toy je skvelou hračkou na rolové hry na dospelých aj profesie. Drevená kuchynka sa stane jedinečným doplnkom detskej izbičky, podporí hru na kuchárov aj cukrárov. Okrem kuchynky v boxe nájde..
63.75€ 85.00€
Bez dane:53.13€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 196 (17 stránok)