Menu
Your Cart

Tooky Toy

Výnimočné drevené a nezávadné hračky!

Tooky Toy, založená v roku 2004, je značka zameraná na vytváranie alternatív k tradičným hračkám, ktoré už poznáte a máte radi. Ich hračky sú vyrobené z dreva a sú navrhnuté s ohľadom na odolnosť. Nájdete u nich aj skvelé spoločenské hry na rozvoj logického myslenia.

Všetky produkty sú vyrobené ekologicky.

Výrobcovia z Tooky Toy každý deň hľadajú kreatívne spôsoby, ako každodenné predmety premeniť na nadčasové a odolné hračky. Hračky rastú s vašimi drobcami, podporujú kreativitu, rozvíjajú zručnosti a budujú jemnú motoriku.

Zvukostrom PastelZvuková hračka a guličková dráha v jednomObľúbený drevený zvukokostrom od Tooky Toy v nadčasových pastelových farbách budú vaše deti milovať. Akonáhle totiž vložíte guľôčku do dierky v hornej časti zvukostrómu, rozoznejú sa nádherné zvuky. Cestou dole totiž gulička padá na rôzne veľ..
22.50€
Bez dane:18.75€
Zviera na zviera Balančná hra PastelMôže sa slon postaviť na líšku? Spadne tiger z krokodíla?Objavte obľúbenú hru pre najmenších Zviera na zviera od Tooky Toy v originálnom pastelovom prevedení. Vezmi zvieratká a zisti, či sa dajú na seba poskladať. Tieto kvalitne vyrobené zábavné zvieratká sú pre d..
14.50€
Bez dane:12.08€
Zámok v kufríkuSada na hranie pre milovníkov rozprávokPraktická sada na hranie v kufríku s motívom ružového zámku od Tooky Toy poteší deti aj rodičov. Kufrík je kompaktný, skladný a napriek tomu skrýva veľa zábavy. Deti v ňom nájdu drevené postavičky a dokonca dve drevené rozprávkové autíčka. Tie mô..
24.50€
Bez dane:20.42€
Predajný stánok Fresh pastel Predajný stánok Fresh pastel
Doprava Zadarmo
Predajný stánok Fresh pastelHra na predavača a zákazníkaNakupovanie nikdy nebolo zábavnejšie. Deti môžu v tomto predajnom stánku predávať potraviny ako v skutočnom obchode. Odvážiť ich na váhe a nablokovať na pokladni. Detský drevený predajný stánok, ktorý je plný chutného ovocia a zele..
99.00€
Bez dane:82.50€
Obojstranné počítadlo a abeceda PastelPraktické počítadlo pre malé rozumbradyPrepracované drevené počítadlo od Tooky Toy v nadčasových pastelových farbách je skvelou vzdelávacou hračkou pre všetky deti, ktoré sa začínajú zaujímať o písmenká či počítanie. Na jednej strane počítadla sú posuvné farebné..
22.90€
Bez dane:19.08€
Motorický labyrint Les PastelOriginálne bludisko pre najmenších!Drevený motorický labyrint s motívmi lesa a savany od Tooky Toy v nadčasových pastelových farbách ponúka množstvo zábavy už pre deti od 2 rokov. Deti posúvajú rozkošné lesné a lúčne zvieratká v podobe drevených korálikov cez stromy aj p..
27.00€
Bez dane:22.50€
Kuchynka s vybavením Nature Kuchynka s vybavením Nature
Doprava Zadarmo Nedostupné
Kuchynka s vybavením NatureDokonalá kuchynka pre malých kuchárovNeprehliadnuteľná detská kuchynka so vzhľadom prírodného dreva od Tooky Toy je skvelou hračkou pre rolové hry na dospelých aj profesie. Drevená kuchynka sa stane jedinečným doplnkom detskej izbičky, podporí hru na kuchárov aj cukrárov. ..
69.00€
Bez dane:57.50€
Krájanie potravín v kyblíku PastelSpustu zábavy v jednom boxeDrevené potraviny na krájanie vo vedierku od Tooky Toy sú skvelým doplnkom detskej kuchynky ale poslúžia aj na samostatné hranie. Všetkých 14 potravín sa dá ľahko prekrojiť dreveným nožíkom vďaka suchému zipsu. Veko vedierka slúži ako dosk..
29.50€
Bez dane:24.58€
Kocka s aktivitami 7v1 Pastel Kocka s aktivitami 7v1 Pastel
Doprava Zadarmo
Kocka s aktivitami 7v1 PastelDrevený multifunkčný šesťuholník so 7 aktivitamiInteraktívna vzdelávacia hračka od Tooky Toy v nadčasových pastelových farbách ponúka iný typ aktivity na každej strane a jedna je aj na veku. Deti môžu posúvať korálky či zvieratká motorickými bludiskom, otáčať ozubenými k..
57.00€
Bez dane:47.50€
Jenga Zvieratká PastelSpoločenská hra pre celú rodinuDrevená Jenga so zvieratkami v nežných pastelových farbách od Tooky Toy je vhodnou spoločenskou hrou už pre deti do 2 rokov. Postavte z drevených Jenga kociek vysokú vežu, hádžte kockou a jeden po druhom opatrne vyťahujte kocky kým veža nespadne.J..
18.50€
Bez dane:15.42€
Hryzátko SlonHryzátko z prírodných materiálovRozkošné hryzátko v podobe slona od Took Toy sa stane skvelým kamarátom všetkých detí, ktoré začínajú hnevať rastúce zúbky. Deti môžu bez obáv žužlat a hrýzť drevené koliesko aj gumového slona. To im zmierni boľavé ďasná.Krásne padne do ručičkyVďaka hrubé..
5.34€ 8.90€
Bez dane:4.45€
Hra s kladivkom Tvary PastelDeti si poskladajú jedinečné obrázkyHra s kladivkom v nežných pastelových farbách od Tooky Toy obsahuje 82 dielikov. Deti tak majú veľa priestoru na tvorenie. Vďaka drevenému kladivku a malým klinčekom na korkovej podložke vytvárajú najrôznejšie farebné obrázky z drevenýc..
16.90€
Bez dane:14.08€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 201 (17 stránok)