Menu
Your Cart

Tooky Toys

Výnimočné drevené a nezávadné hračky!

Tooky Toy, založená v roku 2004, je značka zameraná na vytváranie alternatív k tradičným hračkám, ktoré už poznáte a máte radi. Ich hračky sú vyrobené z dreva a sú navrhnuté s ohľadom na odolnosť. Nájdete u nich aj skvelé spoločenské hry na rozvoj logického myslenia.

Všetky produkty sú vyrobené ekologicky.

Výrobcovia každý deň hľadajú kreatívne spôsoby, ako vziať bežné každodenné predmety a premeniť ich na nadčasové a odolné hračky. Hračky rastú s vašimi drobcami, podporujú predstavivosť, začleňujú zručnosti zo skutočného života a budujú jemnú motoriku.

Pop It Kačička Pop It Kačička
Novinka Nedostupné
Populárna antistresová hračka pre deti aj dospelých.Fidget hračka v tvare kačičky, ktorú možno pukať ako bublinkovú fóliu. Skvele zamestnáva ruky a navodzuje pocity upokojenie a mierneho zadosťučinenie. Stačí zatlačiť bublinku a hračka vydá príjemný praskavý zvuk.Akonáhle praskne posledná bublinka s..
7.75€
Bez dane:6.46€
Skicár na kreslenie Mačka Skicár na kreslenie Mačka
Novinka Nedostupné
Netradičný prázdny zošit nielen na kreslenie mačiekS týmto zošitom v tvare mačky budú mať deti papiere na svoje kresbičky neustále po ruke. Skicár obsahuje 20 čisto bielych prázdnych strán, ktorých mačací tvar motivuje deti na kreslenie najrôznejších mačičiek aj iných zvieratiek. Pokojne ale môžu sl..
6.25€
Bez dane:5.68€
Skicár na kreslenie Tu bývam Skicár na kreslenie Tu bývam
Novinka Nedostupné
Netradičný prázdny zošit nielen na kreslenie domčekovS týmto zošitom v tvare domu budú mať deti papiere na svoje kresbičky neustále po ruke. Skicák obsahuje 20 čisto bielych prázdnych strán, ktorých domčekový tvar motivuje deti na kreslenie najrôznejších domov, izbičiek, obchodov a iných budov a int..
6.25€
Bez dane:5.68€
Moja prvá omaľovánka Zvieratká Moja prvá omaľovánka Zvieratká
Novinka Nedostupné
Vyfarbite rôzne druhy zvierat pomocou Mojej prvej omaľovánky Zvieratká.Naučte dieťatko akej farby sú jednotlivé druhy zvierat - lev, mačka, kohút, lama, a mnohé ďalšie. Vďaka veľkým obrázkom a vonkajším kontúram obrázku je omaľovánka vhodná aj pre najmenšie deti, ktoré na vyfarbovanie používajú prvé..
6.25€
Bez dane:5.68€
Moja prvá omaľovánka Kamaráti Moja prvá omaľovánka Kamaráti
Novinka Nedostupné
Vyfarbite milých kamarátov pomocou Mojej prvej omaľovánky.S kamarátom je život krajší, ktorého vyfarbíš ako prvého? Vďaka veľkým obrázkom a vonkajším kontúram obrázku je omaľovánka vhoná aj pre najmenšie deti, ktoré na vyfarbovanie používaju prvé voskovky. ..
6.25€
Bez dane:5.68€
Moja prvá omaľovánka Moje zážitky Moja prvá omaľovánka Moje zážitky
Novinka Nedostupné
Vyfarbite rôzne predmety z bežného dňa pomocou Mojej prvej omaľovánky.S ktorými predmetmi ste sa dnes stretli - dáždnik, hrianka, kanvica, či iné? Vďaka veľkým obrázkom a vonkajším kontúram obrázku je omaľovánka vodná aj pre najmenšie deti, ktoré na vyfarbovanie používaju prvé voskovky. ..
6.25€
Bez dane:5.68€
Moja prvá omaľovánka Poďme von Moja prvá omaľovánka Poďme von
Novinka Nedostupné
Vyfarbite rôzne predmety z prechádzky s pomocou Mojej prvej omaľovánky.S čím všetkým ste sa stretli počas prechádzky v meste - zmrzlináreň, knihy v kníhkupectve, vlak, či iné? Vďaka veľkým obrázkom a vonkajším kontúram obrázku je omaľovánka vhdná aj pre najmenšie deti, ktoré na vyfarbovanie používaj..
6.25€
Bez dane:5.68€
Vyrob si Diamantové korunky XL Vyrob si Diamantové korunky XL
Novinka
Vytvor si svoju vlastnú diamantovú korunku a bude z teba kráľovná.Vyrobte si svoje vlastné lesklé, trblietavé doplnky na ozdobenie. Táto súprava sa dodáva s korunkou a krúžkami na kľúče, ktoré môžete ozdobiť trblietavými drahokamovými korálkami. Jednoducho si vyberte predmet, ktorý chcete skrášliť, ..
14.95€
Bez dane:12.46€
Mozaika Prvé zvieratká Mozaika Prvé zvieratká
Novinka
Mozaika prvé zvieratká je zábavná aktivita pre malé deti.Môžu robiť krásne mozaiky obľúbených zvieratiek podľa farebnej predlohy i vlastnej fantázie. Táto činnosť rozvíja ich kreativitu, jemnú motoriku a podporuje trpezlivosť.Rozvíja kreativitu a predstavivosť.Dieťa si nálepky môže vyfarbiť farbami ..
10.95€
Bez dane:9.13€
Vyfarbi si svoje puzzle - Utajená záhrada Vyfarbi si svoje puzzle - Utajená záhrada
Novinka
Odteraz si môžeš poskladať svoje vlastné puzzle. Kreatívna puzzle sada Utajená záhrada sa skladá z dielikov puzzle, ktoré je možné vyfarbiť. Dieťa môže spájať kúsky skladačky a vytvárať tak obraz tajnej záhrady. Rozvíja motorické zručnosti a tvorivé myslenie.Puzzle v deťoch rozvíja logické mysl..
21.50€
Bez dane:17.92€
Vyrob si divadlo Snehulienka Vyrob si divadlo Snehulienka
Novinka
Javisko pripravené, scéna sa môže začať!Divadelný súbor Snehulienka obsahuje kulisy, spolu s desiatimi papierovými figúrkami s postavami rozprávky Snehulienka. Každú bábku musí dieťa najskôr vyfarbiť a potom sa môže zdvihnúť opona a divadlo sa môže začať. Každá figúrka obsahuje priehlbiny na umiestn..
16.95€
Bez dane:14.13€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 239 (20 stránok)