Menu
Your Cart

Detská kozmetika

Detská kozmetika
Aj malé deti sa chcú parádiť! Preto u nás nájdete detskú kozmetiku pre deti a ďalšie dekoratívne výrobky, ktoré majú bezpečné, zdravotne nezávadné zloženie.

Deti zaujmú laky na nechty, nálepky na nechty alebo dokonca rôznorodé dočasné tetovania. Nechýbajú ani doplnky v podobe kozmetických a toaletných taštičiek či kufríkov, kam si môžu deti svoju dekoratívnu kozmetiku uložiť.

Najpredávanejšie v kategórii Detská kozmetika

Tubi Glam lesk na pery VanilkaVoňavý, aj výživnýLesk na pery s vôňou vanilky poteší každú malú princeznú. Tubi Glam hydratuje, chráni a vďaka obsahu vitamínu E vyživuje detské pery. Zároveň im dodáva jemný decentný lesk.Kvalitná detská kozmetikaTuban kozmetika je navrhnutá s ohľadom na citlivú detsk..
4.90€
Bez dane:4.08€
Tubi Glam lesk na pery Bubble GumVoňavý, aj výživnýLesk na pery s obľúbenou žuvačkovou vôňou poteší každú malú princeznú. Tubi Glam hydratuje, chráni a vďaka obsahu vitamínu E vyživuje detské pery. Zároveň im dodáva jemný decentný lesk.Kvalitná detská kozmetikaTuban kozmetika je navrhnutá s ohľadom ..
4.90€
Bez dane:4.08€
Tubi Glam lak na nechty Set 4 ksLaky v darčekovom baleníTubi Glam lak na nechty poteší nejednu malú slečnu. Táto sada obsahuje hneď 4 najobľúbenejšie. Lak je vytvorený na vodnej báze. Dôkladne prekryje celý necht a jednoducho sa zmýva teplou vodou. Navyše, má horkastú chuť, vďaka čomu pomáha odbúrať..
18.50€
Bez dane:15.42€
Tubi Glam lak na nechty Perleťovo žltýLak v darčekovom baleníTubi Glam lak na nechty poteší nejednu malú slečnu. Lak je vytvorený na vodnej báze. Dôkladne prekryje celý necht a jednoducho sa zmýva teplou vodou. Navyše, má horkastú chuť, vďaka čomu pomáha odbúrať zvyk obhrýzať si nechty. Vďaka svojmu..
4.90€
Bez dane:4.08€
Tubi Glam lak na nechty Perleťovo tyrkysovýLak v darčekovom baleníTubi Glam lak na nechty poteší nejednu malú slečnu. Lak je vytvorený na vodnej báze. Dôkladne prekryje celý necht a jednoducho sa zmýva teplou vodou. Navyše, má horkastú chuť, vďaka čomu pomáha odbúrať zvyk obhrýzať si nechty. Vďaka s..
4.90€
Bez dane:4.08€
Tubi Glam lak na nechty Perleťovo ružový Tubi Glam lak na nechty Perleťovo ružový
Nedostupné
Tubi Glam lak na nechty Perleťovo ružovýLak v darčekovom baleníTubi Glam lak na nechty poteší nejednu malú slečnu. Lak je vytvorený na vodnej báze. Dôkladne prekryje celý necht a jednoducho sa zmýva teplou vodou. Navyše, má horkastú chuť, vďaka čomu pomáha odbúrať zvyk obhrýzať si nechty. Vďaka svoj..
4.90€
Bez dane:4.08€
Tubi Glam lak na nechty Perleťovo oranžovýLak v darčekovom baleníTubi Glam lak na nechty poteší nejednu malú slečnu. Lak je vytvorený na vodnej báze. Dôkladne prekryje celý necht a jednoducho sa zmýva teplou vodou. Navyše, má horkastú chuť, vďaka čomu pomáha odbúrať zvyk obhrýzať si nechty. Vďaka sv..
4.90€
Bez dane:4.08€
Tubi Glam lak na nechty Perleťovo modrýLak v darčekovom baleníTubi Glam lak na nechty poteší nejednu malú slečnu. Lak je vytvorený na vodnej báze. Dôkladne prekryje celý necht a jednoducho sa zmýva teplou vodou. Navyše, má horkastú chuť, vďaka čomu pomáha odbúrať zvyk obhrýzať si nechty. Vďaka svojm..
4.90€
Bez dane:4.08€
Tubi Glam lak na nechty Perleťovo fialovýLak v darčekovom baleníTubi Glam lak na nechty poteší nejednu malú slečnu. Lak je vytvorený na vodnej báze. Dôkladne prekryje celý necht a jednoducho sa zmýva teplou vodou. Navyše, má horkastú chuť, vďaka čomu pomáha odbúrať zvyk obhrýzať si nechty. Vďaka svo..
4.90€
Bez dane:4.08€
Tubi Glam lak na nechty ČervenýLak v darčekovom baleníTubi Glam lak na nechty poteší nejednu malú slečnu. Lak je vytvorený na vodnej báze. Dôkladne prekryje celý necht a jednoducho sa zmýva teplou vodou. Navyše, má horkastú chuť, vďaka čomu pomáha odbúrať zvyk obhrýzať si nechty. Vďaka svojmu baleni..
4.90€
Bez dane:4.08€
Make up Techniky líčeniaPerfektný darček v podobe detského mejkapu pre slečnyProfesionálne Make-Up štúdio od BUKI je perfektným darčekom pre všetky parádnice a slečny, ktoré sa chcú páčiť. Táto úžasná sada nielen poteší vašu malú parádnicu, ale ju aj naučí základy starostlivosti o tvár, techniky líč..
44.90€
Bez dane:37.42€
Balzamy na pery 3 ks Broskyňa/Čerešňa/Vanilka a kokosBalzam obohatený o bambucké masloVône broskyne, čerešne a vanilky s kokosom robia tieto balzamy príjemné a sladúčke. Obohatené sú o bambucké maslo a makadamiový olej, vďaka ktorým účinne vyživujú a ochraňujú pery.Krabička balzamov s prírodným zlož..
18.90€
Bez dane:15.75€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 45 (4 stránok)