Menu
Your Cart

Djeco

Kvalitné hračky a kreatívne potreby pre najmenších

Francúzska značka Djeco sa špecializuje na hračky či kreatívne potreby pre najmenších. Vďaka nim si deti zlepšia motorické zručnosti a logické myslenie, môžu vytvárať krásne výtvory zo samolepiek či z korálok. V ponuke značky Djeco nájdete aj prvé spoločenské hry, ako je loto či domino.

Odolné a ekologické materiály

Hračky a kreatívne potreby Djeco výrazne prevyšujú kvalitu a estetickú úroveň produktov iných výrobcov. V ich obalovom materiáli nenájdete žiadny jednorazový plast. Firma exportuje produkty do celého sveta, a tak volí možnosti dopravy, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie.Puzzle duo Dinosaury Puzzle duo Dinosaury
Nedostupné
Puzzle duo DinosauryDieťa poskladá veselé farebné dinosauríkyEdukačné puzzle pre batoľatá. Puzzle sú autokorekčné (správne spojiť sa dajú len príslušné dvojice) a dieťa môže skladať samostatne.Diely sú veľké a odolné a puzzle zároveň rozvíja pozorovaciu schopnosť a sústredenosť dieťaťa. Balené v pek..
8.70€
Bez dane:7.25€
Plážový tenisRakety na plážový tenisSet 2 rakiet s loptičkou je ideálny pre všetky deti, ktoré chcú objavovať čaro plážového tenisu. Tieto rakety zaručujú hodiny letnej zábavy a sú perfektné napríklad na dovolenku pri mori. Ergonomické a protišmykové rukoväte zabezpečujú pohodlné držanie, zatiaľ čo ..
14.50€
Bez dane:12.08€
Kartová hra Čierny PeterIdeálna na cesty a dovolenkuPrepojte dvojice obrázkov bez toho, aby ste zachránili smiešneho vlka: Vyhrať je také jednoduché! Táto verzia klasickej spoločenskej hry Čierny Peter prichádza s krásnymi vtipnými ilustráciami, ktoré zaručia zábavu pre deti. Jednoduché pravidlá z k..
8.50€
Bez dane:7.08€
Prvé odnímateľné samolepky - Safari zvieratkáPrvé samolepky pre detiObjavte radosť z prvých samolepiek pre deti vo veku od 18 mesiacov do 3 rokov! Táto sada obsahuje 62 veľkých, hrubých siluetových samolepiek, ktoré sú ilustrované roztomilými safari zvieratkami. Samolepky sú vytvorené tak, aby ich d..
5.50€
Bez dane:4.58€
Prvé odnímateľné samolepky - Lesné zvieratkáPrvé samolepky pre detiObjavte radosť z prvých samolepiek pre deti vo veku od 18 mesiacov do 3 rokov! Táto sada obsahuje 62 veľkých, hrubých siluetových samolepiek, ktoré sú ilustrované roztomilými lesnými zvieratkami. Samolepky sú vytvorené tak, aby ich d..
5.50€
Bez dane:4.58€
Prvé odnímateľné samolepky - Farmárske zvieratkáPrvé samolepky pre detiObjavte radosť z prvých samolepiek pre deti vo veku od 18 mesiacov do 3 rokov! Táto sada obsahuje 62 veľkých, hrubých siluetových samolepiek, ktoré sú ilustrované roztomilými farmárskymi zvieratkami. Samolepky sú vytvorené tak, a..
5.50€
Bez dane:4.58€
Vkladačka ZvieratáDrevený triediaci box v tvare domuTento drevený triediaci box v tvare domu je ideálny pre deti od 18 mesiacov. Dieťatka zabaví vkladanie štyroch geometrických kúskov do zodpovedajúcich otvorov. Tento zábavný a vzdelávací produkt podporuje rozvoj jemnej motoriky a koordinácie očí a ..
13.90€
Bez dane:11.58€
Zápisník na kód SuperhrdinkyTajný zápisník s kódom na písanie denníkaČarovný detský tajný zápisník na písanie denníka z kolekcie Lovely paper. Tento zápisník má tvrdú obálku so zámkom na číselný kód, vďaka ktorému môže dieťa nastaviť vlastný trojmiestny kód a udržať svoje príbehy v bezpečí. Obálka j..
14.90€
Bez dane:12.42€
Zápisník na kód SuperhrdinoviaTajný zápisník s kódom na písanie denníkaŠtýlový detský tajný zápisník na písanie denníka z kolekcie Lovely paper. Tento zápisník má tvrdú obálku so zámkom na číselný kód, vďaka ktorému môže dieťa nastaviť vlastný trojmiestny kód a udržať svoje príbehy v bezpečí. Obálka..
14.90€
Bez dane:12.42€
Maľovanie s farbami v tube s penovým hrotom Maľovanie s farbami v tube s penovým hrotom
Nedostupné
Maľovanie s farbami v tube s penovým hrotomFarebné výtvory s jedinečným maľovanímTáto súprava na maľovanie pre začiatočníkov je špeciálne navrhnutá pre deti od 18 mesiacov. Alternatíva k maľovaniu prstovými farbami, táto sada obsahuje 4 obrázky na vyfarbenie. Deti môžu vyfarbovať tvary zvieratiek al..
19.90€
Bez dane:16.58€
Hra GardimixRozvíja detské pozorovacie schopnostiNaučte svoje dieťa základy porozumenia sekvencií a farieb s touto interaktívnou hrou. Vyberte si modelovú kartu a posuňte drevené dieliky na dosku tak, aby ste reprodukovali postupnosť na karte. Avšak, buďte ostražití! Každý kus má mierne odlišné obrá..
18.90€
Bez dane:15.75€
Vkladacie puzzle Zvieratká svetaInteraktívna zábava pre detiPonorte sa do sveta zvierat s týmito drevenými puzzlami. Dieťa sa zabaví vkladaním 22 ilustrovaných siluetových dielikov do výrezov na drevenej podložke. S 5 farebne odlíšenými prirodzenými prostrediami zvierat ponúkajú tieto puzzle interak..
18.90€
Bez dane:15.75€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 198 (17 stránok)