Menu
Your Cart

Djeco

Kvalitné hračky a kreatívne potreby pre najmenších

Francúzska značka Djeco sa špecializuje na hračky či kreatívne potreby pre najmenších. Vďaka nim si deti zlepšia motorické zručnosti a logické myslenie, môžu vytvárať krásne výtvory zo samolepiek či z korálok. V ponuke značky Djeco nájdete aj prvé spoločenské hry, ako je loto či domino.

Odolné a ekologické materiály

Hračky a kreatívne potreby Djeco výrazne prevyšujú kvalitu a estetickú úroveň produktov iných výrobcov. V ich obalovom materiáli nenájdete žiadny jednorazový plast. Firma exportuje produkty do celého sveta, a tak volí možnosti dopravy, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie.Hra Loto Dom Hra Loto Dom
Novinka Nedostupné
Edukačná obrázková hra pre batoľatáLoto Dom je priraďovacia a pamäťová hra pre 1 až 5 hráčov. Obsahuje 5 herných dosiek s obrázkami vecí z izieb, ktoré máte doma a 30 okrúhle dieliky, na ktorých sú tieto veci zobrazené. Každý hráč si vyberie dosku, ktorá predstavuje určitú izbu, a otočí dielik ako p..
11.55€
Bez dane:9.63€
Magnetické puzzle Zvieratká Magnetické puzzle Zvieratká
Novinka
Magnetické puzzle vo forme veselých zvieratiek Magnetická hračka Inzebox predstavuje nový spôsob hry s magnetkami. Tvarovaná plechová dóza obsahuje 32 drevených magnetických dielov a zároveň je obojstrannou podložkou na ukladanie magnetov. Každá strana dózy je inej farby a diely sú krásne ilust..
22.55€
Bez dane:18.79€
Vkladacie viacvrstvové puzzle Farma Vkladacie viacvrstvové puzzle Farma
Novinka
Viacvrstvové puzzle Farma so stodolou plnou zvieratiekDrevené vkladacie puzzle zobrazujúce stodolu plnú zvieratiek. Puzzle je 3-vrstvové, kde každá vrstva je farebne odlíšená, aby dieťa ľahšie našlo príslušné diely. Obsahuje 12 dielov: vrchná vrstva má 5 dielov, stredné 4 a spodné 3 diely. Niektoré ..
22.15€
Bez dane:18.46€
Objavovacie puzzle Automobilové preteky 54 ks Objavovacie puzzle Automobilové preteky 54 ks
Novinka
Objavovacie puzzle pre nadšencov autíčokObjavovacie puzzle zobrazuje zábavné automobilové preteky a zároveň hľadaciu hru. Dieťa hľadá na poskladanom puzzle detaily podľa obrázkov na okraji. Tento set obsahuje 54 dielov a jeden plagát rovnakých rozmerov ako puzzle, ktorý slúži ako predloha a podložka..
14.65€
Bez dane:12.21€
Magnetická skladačka Farma Magnetická skladačka Farma
Novinka
Drevené zvieratká pre bábätká a batoľatáOživte hranie vášho malého objavovateľa sadou drevených geometrických zvieratiek z exkluzívnej kolekcie Baby color od Djeco. Sada obsahuje 5 trojdielne drevené zvieratká - korytnačka, krava, mačka, myš, ovca. Magnetická skladačka Farma je skvelý spôsob, a..
22.15€
Bez dane:18.46€
Magnetická skladačka Divoké zvieratká Magnetická skladačka Divoké zvieratká
Novinka
Magnetická skladačka Divoké zvieratkáDrevená magnetická skladačka Divoké zvieratká je skvelým spôsobom ako rozvíjať kreativitu a jemnú motoriku u detí. Obsahuje 5 trojdielne drevené zvieratká - lev, nosorožec, slon, sova, žaba. Zvieratká z divočiny sa dajú otvoriť ako škatuľka a vnútri je prekvapeni..
22.15€
Bez dane:18.46€
Vystrelovacia vkladačka Zvieratká
Novinka
Vystrelovacia vkladačka s farebnými zvieratkamiVystrelovacia vkladačka Zvieratká obsahuje rôzne farebné zvieratká, ktoré sa dajú vystreliť do vzduchu pomocou pružiny. Deti sa budú zabávať sledovaním, ako zvieratká lietajú a snažia sa ich chytiť. Vďaka kresbám pripomína lúku, na ktorej sa mačka a vtá..
20.95€
Bez dane:17.46€
Tvorenie s pieskom Zázračný les Tvorenie s pieskom Zázračný les
Novinka
Tvorivá sada Zázračný les pre malých kreatívcovKreatívna sada Zázračný les obsahuje 4 obrázky s motívom lesných zvierat uprostred zázračného prostredia. Obrázky deti vytvoria sypaním farebného piesku a trblietok na lepivé plôšky. Plôšky sú prekryté ochranným papierikom s číselným kódom farby. Jednot..
17.95€
Bez dane:14.96€
Tvorenie so samolepkami Zelenina Tvorenie so samolepkami Zelenina
Novinka
Kreatívny set so samolepkami ZeleninaTvorenie so samolepkami Zelenina je kreatívny set pre deti, ktorý im umožňuje vytvárať rôzne zeleninové tvary pomocou samolepiek. Tento produkt obsahuje farebné samolepky vo forme rôznych druhov zeleniny, ako sú mrkva, paradajka, brokolica a ďalšie. Deti môžu vyt..
7.55€
Bez dane:6.29€
Obtlačky Krajina víl Obtlačky Krajina víl
Novinka Nedostupné
Kreatívna sada obtlačkov pre malé vílyObtlačky Krajina víl sú ideálne pre deti, ktoré milujú kreatívne hry a tvorivé aktivity. Tieto farebné obtlačky s motivom krajiny víl, vtáčikov, motýľov, kvietkov a iných utešených motívov umožňujú deťom vytvoriť svoje vlastné umelecké diela a rozvíjať svoju fan..
8.55€
Bez dane:7.13€
Koráliky na výrobu šperkov Figúrky Koráliky na výrobu šperkov Figúrky
Novinka Nedostupné
Sada korálikov na výrobu šperkov - FigúrkyS kreatívnou sadou na výrobu bižutérie si môžete vytvoriť náhrdelníky, prívesky a náramky podľa svojho vkusu. Sada obsahuje viac než 200 dielikov. Guľaté korálky rôznych farieb môžete kombinovať s korálkami s kresbou hlavičiek. Sada obsahuje aj niekoľko korá..
19.75€
Bez dane:16.46€
Sada na pletenie Dutinky Sada na pletenie Dutinky
Novinka
Francúzske pletenie s figúrkou princeznejFrancúzske pletenie alebo dutinkové pletenie je pletenie pomocou dutinkovača. Dutinkovač z tejto sady je formovaný do tvaru figúrky princeznej. Háčiky na hlave, okolo ktorých sa omotáva vlna, tvoria akoby korunu. Keď šnúru navlečiete na priloženú kovovú formu..
22.15€
Bez dane:18.46€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 204 (17 stránok)