Menu
Your Cart

Djeco

Výnimočnosť a kvalita v jednom.

Francúzska značka Djeco sa špecializuje na hračky či kreatívne sady pre najmenších. Vďaka nim si deti zlepšia motorické zručnosti a logické myslenie, môžu vytvárať krásne výtvory zo samolepiek či z korálok. V ponuke značky Djeco nájdete aj prvé spoločenské hry, ako je loto či domino.

Odolné a ekologické materiály z udržateľných sektorov.

Výrobky Djeco výrazne prevyšujú kvalitu a estetickú úroveň hračiek iných výrobcov. V ich obalovom materiáli nenájdete žiadny jednorazový plast. Firma exportuje produkty do celého sveta, a tak volí možnosti dopravy, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie.Rastový meter ako izbový doplnok a tiež ako milý spomienkový predmet. Rozkladací rastový meter z lepenky a so stuhou na zavesenie je krásne ilustrovaný vesmírnymi motívmi. Ilustrácie sú ozvláštnené zlatým leskom. Rast dieťaťa môžete zaznamenávať na odlepiteľné samolepky. Samolepky sú motivicky zlade..
20.45€
Bez dane:17.04€
Rastový meter ako izbový doplnok a tiež ako milý spomienkový predmet. Rozkladací rastový meter z lepenky a so stuhou na zavesenie je krásne ilustrovaný jarnými motívmi. Ilustrácie sú ozvláštnené metalickým leskom. Rast dieťaťa môžete zaznamenávať na odlepiteľné samolepky. Samolepky sú motivicky zlad..
20.45€
Bez dane:17.04€
Magické pero Steve Magické pero Steve
Nedostupné
Magické pero s neviditeľným atramentom na písanie tajných správ. Neviditeľný atrament sa ukáže len pod UV svetlom. Vo vrchnáku pera je UV svetlo, ktoré sa dá zapnúť a vypnúť. Batérie sú súčasťou balenia. Potlač pera s motívom morských pirátov podčiarkuje dobrodružnosť písania tajných správ.Obsah: 1 ..
2.35€
Bez dane:1.96€
Tajný zápisník s magickým perom Jeleň
Nedostupné
Perfektná sada na písanie denníka: linajkový zápisník s visacím zámkom a 2 kľúčikmi a čarovné pero. Tvrdá obálka s ilustráciou jeleňa s kvetovou ornamentikou je doplnená metalickým leskom. Strany zdobí malá ilustrácia. Kvalitný papier s vysokou gramážou 120 gsm (t. j. vyššou než štandardný kancelárs..
11.35€
Bez dane:9.46€
DIY Vyrob si sám Lapač snov DIY Vyrob si sám Lapač snov
Nedostupné
Kreatívna sada  spájajúca príjemné s užitočným. Dieťa si vytvorí svoj prvý lapač snov, ktorý ho ochráni pred tmou a zlým snom. Tvorba lapača s krásnym motívom snívajúceho zajačika je nenáročná: lepenkové a papierové diely sú vyrezané, predierované a samolepiace - netreba ich vystrihovať, ani le..
12.95€
Bez dane:10.79€
DIY Vyrob si sám Závesná dekorácia DIY Vyrob si sám Závesná dekorácia
Nedostupné
Kreatívna sada na vytvorenie veľkého kvetového závesného mobilu. Dieťa vymaľuje kvety a listy 8 gvašovými farbami. Keď uschnú, navlečie ich na nylonové nite a vytvorí pekné, farebné girlandy. Na záver stačí pripevniť girlandy na veniec a ozdobiť ich lesklými motýľmi. Výsledkom je krásna kvetová deko..
19.45€
Bez dane:16.21€
Hracia skrinka Srnka Hracia skrinka Srnka
Nedostupné
Hracia skrinka s milučkou figúrkou srnčaťa vo vnútri. Natiahnutím skrutky a otvorením veka sa spustí melódia Čarovná flauta (W. A. Mozart) a roztočí sa figúrka. Figúrka sa zrkadlí v zrkadielku na vnútornej strane veka. Do priečinka a spodnej zásuvky si môžeš odložiť pokladíky alebo šperky.Skrutka na..
22.85€
Bez dane:19.04€
Hracia skrinka Baletka Zelená Hracia skrinka Baletka Zelená
Nedostupné
Hracia skrinka s ladnou figúrkou malej baleríny vo vnútri. Natiahnutím skrutky a otvorením veka sa spustí melódia Vyzvanie do tanca (C. M. von Weber) a roztočí sa figúrka. Figúrka sa zrkadlí v zrkadielku na vnútornej strane veka. Do priečinka a spodnej zásuvky si môžeš odložiť pokladíky alebo šperky..
22.85€
Bez dane:19.04€
Wizzy Puzzle - Živé mesto 100ks Wizzy Puzzle - Živé mesto 100ks
Nedostupné
Neobyčajné puzzle s motívom vertikálneho mesta. Mesto z geometrických tvarov v základných farbách na čiernom pozadí dopĺňajú pruhované cesty a ďalšie prvky. Posúvaním lupy s pruhovým filtrom ponad puzzle vznikne kinoptický efekt pohybu.Kvalitné diely puzzle sú pevné, pre opakované skladanie. Puzzle ..
18.25€
Bez dane:15.21€
Twisty puzzle - Prítulné mačky 50ks Twisty puzzle - Prítulné mačky 50ks
Nedostupné
Neobyčajné puzzle s motívom veľkej okatej mačky a mačiatok, ktorými je mačka priam obsypaná. Diely majú fluorescenčnú vrstvu, vďaka ktorej puzzle svieti v tme, stačí ho vopred vystaviť intenzívnemu zdroju svetla. V tme vyzerá obraz inak – dva obrazy v jednom puzzle.Kvalitné diely puzzle sú pevné, pr..
18.25€
Bez dane:15.21€
Krok za krokom - Princezné Krok za krokom - Princezné
Nedostupné
Naučte sa kresliť princezné a iné dievčenské záležitosti krok za krokom.Eduludo je séria vzdelávacích hračiek, s ktorými sa učenie premení na hru. Rozvíja poznávanie, sústredenie a trpezlivosť. Naučte sa kresliť zvieratká krok za krokom podľa týchto predlôh. Obsahuje 24 kariet s predlohami, tabuľku ..
11.95€
Bez dane:9.96€
Krok za krokom - Autá Krok za krokom - Autá
Nedostupné
Naučte sa kresliť autá a iné chlapčenské záležitosti krok za krokom.Eduludo je séria vzdelávacích hračiek, s ktorými sa učenie premení na hru. Rozvíja poznávanie, sústredenie a trpezlivosť. Naučte sa kresliť zvieratká krok za krokom podľa týchto predlôh. Obsahuje 24 kariet s predlohami, tabuľku na k..
11.95€
Bez dane:9.96€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 125 (11 stránok)