Menu
Your Cart

Samolepky

Samolepky
Nechajte deti lepiť si rôznorodé samolepky a uvidíte, že sa im táto činnosť bude veľmi páčiť. Pri nalepovaní si zlepšujú jemnú motoriku a koordináciu pohybov. Dávajú priestor aj svojej fantázii a kreativite.
U nás nájdete kvalitné a originálne nálepky pre deti rôznych tvarov a motívov: rozprávky, zvieratká, magické bytosti, dinosaurami, mesto, prírodu... Nechýbajú ani bezpečné trblietavé či znovupoužiteľné samolepky či kreatívne sady so samolepkami. Máme tiež rôzne dekoračné samolepky či dekoračné lepiace pásky, vďaka ktorým si deti môžu tvoriť priania, pozvánky, lepiť si ich do denníka.
Čerešničkou na torte sú aj nálepky na nechty pre deti. Sú bezpečné, farebné, skvele sa odlepujú aj nalepujú. Pokiaľ deti lepenie zaujme, nájdete u nás aj knihy so samolepkami.

Najpredávanejšie v kategórii Samolepky

Planéty, meteority, satelity, rakety... Sada 160 papierových samolepiek obsahuje množstvo vesmírnych motívov na tvorenie a zdobenie. Samolepky sú perfektné na dopĺňanie kresieb. Vyrobené z papiera s ekologickým certifikátom FSC®.Obsah: 160 papierových samolepiek (2 x 2 hárky)Odporúčaný vek: 4 – 7 ro..
3.15€
Bez dane:2.63€
Obohaťte svoje výtvory.Penové samolepiace písmenká sú vhodné na kreatívnu činnosť pre deti. Sú výborné na zdobenie pohľadníc, blahoželaní a iných papierenských alebo umeleckých projektov.Rozvíjajú jemnú motoriku.Nalepovanie rozvíja jemnú detskú motoriku a zároveň sa menšie deti môžu prostredníctvom ..
7.50€
Bez dane:6.25€
Dotvor si fantastické zvieratká. Vytvorené obrázky môžeš dozdobiť samolepkami.Obľúbený kreatívny zošit v pevných doskách v jedinečnom designe značky Top Model. Dosky obsahujú 24 stránkový zošit s predkreslenými obrázkami zvieratiek z fantasy sveta! Kreatívna sada je skvelá na doma i na cesty.K ..
9.90€
Bez dane:8.25€
Vytvor si svojho koňa! Vytvorené obrázky môžeš dotvoriť samolepkami.Obľúbený kreatívny zošit v pevných doskách s obrázkom v jedinečnom designe značky Miss Melody. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami koní, ktoré si môžete sami navrhnúť!Kreatívna sada je skvelá na doma i na cesty.K dispozí..
11.50€
Bez dane:9.58€
Dotvor si roztomilé šteniatka. Vytvorené obrázky môžeš dozdobiť samolepkami.Nádherné zošitové omaľovánky so špirálou obsahujú predkreslené šteniatka. Zošit disponuje aj návodom na dokreslenie doplnkov pre psíkov.Kreatívna sada je skvelá na doma i na cesty.Kreatívny zošit z mimoriadne obľúbenej značk..
11.50€
Bez dane:9.58€
Dotvor si krásne modelky. Vytvorené obrázky môžeš dozdobiť samolepkami.Nádherné zošitové omaľovánky so špirálou obsahujú predkreslené modelky na dotvorenie ich outfitu. Súčasťou balenia sú aj jedinečné samolepky na vytvorenie dokonalého finálneho efektu.Kreatívna sada je skvelá na doma i na cesty.Kr..
9.90€
Bez dane:8.25€
Magnetická fólia na stenu biela Magnetická fólia na stenu biela
Nedostupné
Magnetická tabuľa v každej izbičkeMagnetická fólia na stenu o veľkosti 120 x 90 cm vytvorí v každom priestore dokonalú magnetickú tabuľu na tvorenie, učenie aj hranie. Fólie ide rozstrihať na menšie kúsky, nalepiť na stenu a je dokonca aj popisovateľné fixkami či tekutými kriedami na bielu tabuľu. D..
16.95€
Bez dane:14.13€
 Vytvorte cesty alebo celé mesto, kdekoľvek chcete!  Papierové pásy a nálepky s ktorými vytvoríte "cesty" na podlahe alebo na stole.  Páska sa ľahko lepí a zase odlepí, ale je odolná voči poškodeniu. Pre všetky vaše autíčka.Vytvorte im cestu alebo závodný okruh presne podľa detskej fa..
9.90€
Bez dane:8.25€
Nálepky z ktorých poskladáte železnicu. Papierová nálepka sa ľahko nalepí aj odlepí. Vhodné na kombináciu so zákrutami alebo sadou nálepiek  Máme pre vás koľajnicovú súpravu, vďaka ktorej bude mať váš vlak na čom jazdiť. Stačí si vziať nálepky a môžete si vytvoriť vlastnú železnicu. Nálepka je..
3.90€
Bez dane:3.25€
Vytvorte cesty a diaľnice, kdekoľvek chcete!  Papierové pásy a nálepky s ktorými vytvoríte ďialnice na podlahe alebo na stole.  Páska sa ľahko lepí a zase odlepí, ale je odolná voči poškodeniu. Pre všetky vaše autíčka.Vytvorte im cestu presne podľa detskej fantázie. Tvar závisí iba o..
3.90€
Bez dane:3.25€
Set so znovupoužiteľnými samolepkami.Hraj sa s obrázkami, stále znovu! Znovuodlepiteľné samolepky a podložka s obrázkom domčeka. Do domčeka nalepuj nábytok a obyvateľov!Do prázdneho domčeka na podložke nalepuj nábytok a obyvateľov. Podložka má na bokoch zatvárateľné strany, kde je miesto na odl..
8.35€
Bez dane:6.96€
Samolepky Obliekanie Samolepky Obliekanie
Nedostupné
Set so znovupoužiteľnými samolepkami.Znovuodlepiteľné samolepky a podložka s obrázkom obliekajúcich sa detí.  Bábiky čakajú, aké oblečenie im vyberieš.Hraj sa s obrázkami, stále znovu! Na podložku- deti nalepujú oblečenie a obliekajú ich! Podložka má na bokoch zatvárateľné strany, kde je m..
8.35€
Bez dane:6.96€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 26 (3 stránok)