Menu
Your Cart

Samolepky

Samolepky
Nechajte deti lepiť si rôznorodé samolepky a uvidíte, že sa im táto činnosť bude veľmi páčiť. Pri nalepovaní si zlepšujú jemnú motoriku a koordináciu pohybov. Dávajú priestor aj svojej fantázii a kreativite.
U nás nájdete kvalitné a originálne nálepky pre deti rôznych tvarov a motívov: rozprávky, zvieratká, magické bytosti, dinosaurami, mesto, prírodu... Nechýbajú ani bezpečné trblietavé či znovupoužiteľné samolepky či kreatívne sady so samolepkami. Máme tiež rôzne dekoračné samolepky či dekoračné lepiace pásky, vďaka ktorým si deti môžu tvoriť priania, pozvánky, lepiť si ich do denníka.
Čerešničkou na torte sú aj nálepky na nechty pre deti. Sú bezpečné, farebné, skvele sa odlepujú aj nalepujú. Pokiaľ deti lepenie zaujme, nájdete u nás aj knihy so samolepkami.

Najpredávanejšie v kategórii Samolepky

Prvé odnímateľné samolepky - Safari zvieratká Prvé odnímateľné samolepky - Safari zvieratká
Nedostupné
Prvé odnímateľné samolepky - Safari zvieratkáPrvé samolepky pre detiObjavte radosť z prvých samolepiek pre deti vo veku od 18 mesiacov do 3 rokov! Táto sada obsahuje 62 veľkých, hrubých siluetových samolepiek, ktoré sú ilustrované roztomilými safari zvieratkami. Samolepky sú vytvorené tak, aby ich d..
5.50€
Bez dane:4.58€
Prvé odnímateľné samolepky - Lesné zvieratká Prvé odnímateľné samolepky - Lesné zvieratká
Nedostupné
Prvé odnímateľné samolepky - Lesné zvieratkáPrvé samolepky pre detiObjavte radosť z prvých samolepiek pre deti vo veku od 18 mesiacov do 3 rokov! Táto sada obsahuje 62 veľkých, hrubých siluetových samolepiek, ktoré sú ilustrované roztomilými lesnými zvieratkami. Samolepky sú vytvorené tak, aby ich d..
5.50€
Bez dane:4.58€
Prvé odnímateľné samolepky - Farmárske zvieratká Prvé odnímateľné samolepky - Farmárske zvieratká
Nedostupné
Prvé odnímateľné samolepky - Farmárske zvieratkáPrvé samolepky pre detiObjavte radosť z prvých samolepiek pre deti vo veku od 18 mesiacov do 3 rokov! Táto sada obsahuje 62 veľkých, hrubých siluetových samolepiek, ktoré sú ilustrované roztomilými farmárskymi zvieratkami. Samolepky sú vytvorené tak, a..
5.50€
Bez dane:4.58€
Samolepky Prevádzka v meste Samolepky Prevádzka v meste
Nedostupné
Samolepky Prevádzka v mesteDetská kreatívna hra so samolepkamiOtvorte knihu a začnite lepiť samolepky podľa svojej fantázie. Samolepky sa dajú ľahko odlepiť z pôvodného miesta a umiestniť inde. A takto sa dajú samolepky lepiť znova a znova. Gélové samolepky sú vyrobené z bezpečných, netoxických mate..
5.22€
Bez dane:4.35€
Samolepky Mesto zvieratiek Samolepky Mesto zvieratiek
Nedostupné
Samolepky Mesto zvieratiekDetská kreatívna hra so samolepkamiOtvorte knihu a začnite lepiť samolepky podľa svojej fantázie. Samolepky sa dajú ľahko odlepiť z pôvodného miesta a umiestniť inde. A takto sa dajú samolepky lepiť znova a znova. Gélové samolepky sú vyrobené z bezpečných, netoxických mater..
5.22€
Bez dane:4.35€
Top Model Omaľovánky so samolepkami ModelkyKreatívny zošit so samolepkami a trblietkami pre malé parádniceObľúbený kreatívny zošit v jedinečnom dizajne značky Top Model obsahuje predkreslené obrázky na dokreslenie. K dispozícii je 8 hárkov transparentných samolepiek a 8 trblietavých fólií. Samolepky..
8.50€
Bez dane:7.08€
Omaľovánky so samolepkami KoneKreatívny zošit so samolepkami a trblietkami pre malé milovníčky koní Obľúbený kreatívny zošit v jedinečnom dizajne značky MissMelody obsahuje predkreslené obrázky na ich dokreslenie. K dispozícii je 8 hárkov transparentných samolepiek a 8 trblietavých fólií. Samolepky ..
8.50€
Bez dane:7.08€
Kúzelný darček pre všetkých malých umelcovKreatívny zošit so závodnými autami a samolepkami, ktoré môžete vlepiť do predkreslených obrázkov alebo ich dofarbiť. Omaľovánky so samolepkami podporujú rozvoj kreativity a fantázie, napomáhajú tréningu jemnej motoriky a učia zmyslu pre trpezlivosť...
6.30€
Bez dane:5.25€
Kreatívny zošit so samolepkami KoneKreatívny zošit so samolepkami pre milovníčky koníObľúbený kreatívny zošit v jedinečnom dizajne značky Miss Melody. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami čarovnej krajiny, ktoré si môžete sami navrhnúť! K dispozícii je 7 hárkov samolepiek koní na dotvoren..
4.80€
Bez dane:4.00€
Kreatívny zošit so samolepkami JednorožecKreatívny zošit so samolepkami a trblietkami s motívom jednorožcovObľúbený kreatívny zošit v jedinečnom dizajne značky Ylvi obsahuje predkreslené obrázky na dokreslenie. K dispozícii je 8 hárkov transparentných samolepiek a 8 trblietavých fólií. Samolepky nal..
8.50€
Bez dane:7.08€
Kreatívny zošit so samolepkami Dino pre malého dobrodruhaObľúbený kreatívny zošit v jedinečnom dizajne značky Dino World. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami krajiny, ktoré si môžete sami navrhnúť! K dispozícii je 7 hárkov samolepiek s dinosaurami na dotvorenie podľa vašich predstáv. Kre..
4.80€
Bez dane:4.00€
Kreatívny bloček origami so samolepkami ZelenýKreatívna sada origami so samolepkami v zelenej farbe Vybavte sa s kreatívnym zošitom origami. Na jednotlivých listoch sú obrázky so záhybmi a návodom ako preložiť papier, aby mohlo vzniknúť krásne zvieratko. Nechýba ani sada samolepiek na ešte kreatívne..
9.00€
Bez dane:7.50€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 27 (3 stránok)