Menu
Your Cart

Aktivity zošity

Aktivity zošity

Ak chcete vaše dieťa rozvíjať zábavnou formou, siahnite po pracovných zošitoch z našej ponuky. Podľa veku si ľahko vyfiltrujete tie, ktoré budú pre vaše dieťatko najvhodnejšie. Vyberte si pracovné zošity pre predškolákov, jednoduché pracovné zošity pre najmenších, ale aj úlohy na precvičovanie pre ostrieľaných školákov.

Pracovné zošity pre deti rozvíjajú grafomotoriku aj logické myslenie, priestorovú predstavivosť, matematické schopnosti, ale taktiež rozširujú slovnú zásobu. Deti sa toho s nimi nielen veľa naučia, ale aj sa dokonale zabavia. Zošity im plnohodnotne vyplnia voľnú chvíľu.

Precvičuj si mozog - Ďalšie výzvy Precvičuj si mozog - Ďalšie výzvy
Novinka
Ideálny pracovný zošit pre detské ručičky! Je určený deťom vo veku dvoch až troch rokov, ktoré sa ešte len začínajú učiť.Kniha svojím vyhotovením zodpovedá vývojovej fáze dieťaťa, zraku aj veľkosti jeho ruky. Kniha obsahuje viac ako 90 farebných samolepiek. Niektoré dieťa použije v rámci úloh, ostat..
7.90€
Bez dane:7.18€
Kreatívna sada na výrobu hračiek z papiera Kreatívna sada s motívom Kone obľúbenej značky Miss Melody určená na výrobu najrôznejších hračiek z papiera. V zošite nájdete veci na výrobu záložiek, krabičiek, lapačov snov, obálok na listy a mnoho ďalšieho. Nechýba ani 550 samolepiek na dotvorenie v..
14.50€
Bez dane:12.08€
Omaľovánky pre malú princeznúOmaľovánky z mimoriadne obľúbenej značky Princess Mimi sú vhodným darčekom pre najmenšie dievčatká. Objavte svet tvorivosti s Princess Mimi.Dozdobovanie obrázkov pomocou prstovZošit obsahuje obrázky Princeznej Mimi a jej priateľov. Omaľovánky sa dozdobujú pomoocu pr..
10.90€
Bez dane:9.91€
Obľúbené omaľovánky v jedinečnom dizajne značky Dino World. Zošit obsahuje obrázky dinosaurov na dozdobenie pomocou prstov. Prsty stačí namočiť do farebných vankúšikov a môžete začať vytvárať.Omaľovánky z mimoriadne obľúbenej značky Dino World sú vhodným darčekom pre najmenších umelcov...
10.90€
Bez dane:9.91€
Zošit pre malé ručičky, ktoré začínajú so strihaním.Ideálny pracovný zošit pre detské ručičky! Je určený deťom od dvoch rokov, ktoré sa ešte len začínajú učiť strihať a zatiaľ nie sú v používaní nožníc zbehlé. Kniha svojím vyhotovením zodpovedá vývojovej fáze dieťaťa, zraku aj veľkosti jeho ruky. De..
7.90€
Bez dane:7.18€
Ideálny pracovný zošit pre detské ručičky!Je určený deťom od dvoch rokov, ktoré sa ešte len začínajú učiť. Kniha svojím vyhotovením zodpovedá vývojovej fáze dieťaťa, zraku aj veľkosti jeho ruky. Obsahuje viac ako 90 farebných samolepiek určených na používanie pod dohľadom rodičov. Niektoré dieťa pou..
7.90€
Bez dane:7.18€
Ideálny pracovný zošit pre detské ručičky!Je určený pre deti od troch rokov, ktoré sa chcú učiť. Kniha zodpovedá vývojovej fáze dieťaťa, jeho vízii a veľkosti jeho ruky. Kniha obsahuje viac ako 80 farebných nálepiek. Niektoré nálepky deti používajú ako súčasť úloh, zvyšné nálepky zvierat, zeleniny, ..
7.90€
Bez dane:7.18€
Ideálny pracovný zošit pre detské ručičky!Kladie základy zručností pre budúce písanie. Je určený deťom od dvoch rokov, ktoré sa ešte len začínajú učiť. Kniha svojím vyhotovením zodpovedá vývojovej fáze dieťaťa, zraku aj veľkosti jeho ruky. Kniha obsahuje viac ako 80 farebných samolepiek. Niektoré di..
7.90€
Bez dane:7.18€
Svietia v tme - Zvieratká Samolepková knižka
Nedostupné
Zábavné aktivity so samolepkami si deti užijú.Samolepková knížka so zvieratkami z celého sveta vás zavedie do rôznych oblastí, kde na vás čaká mnoho zábavy.Samolepky svietia v tme.Obsahuje 48 strán plných informácii i zábavných aktivít a viac ako 100 samolepiek (z toho dva listy svietiacich samolepi..
8.42€
Bez dane:7.65€
Sprievodca pre tých, čo chcú objavovať svet a nenudiť sa!Kniha plná nápadov a aktivít, ktoré pomôžu mladým čitateľom prežiť neuveriteľné dobrodružstvá v meste aj v prírode. Prináša testy, rady, užitočné informácie, zaujímavé výzvy, ale aj nové hry, nápady pre šikovné ruky a recepty.Aktivity, Informá..
15.90€
Bez dane:14.45€
Stop nude! Počas nekonečných ciest autom, lietadlom či vlakom.Pri čakaní v zápche, na letisku alebo na peróne, ale aj kdekoľvek inde, kde hrozí dlhá chvíľa, oceníte perfektnú knižku plnú zábavných aktivít. Majte ju vždy poruke! Cestovanie môže byť niekedy trochu otrava… ale nie s touto úžasnou knižk..
9.99€
Bez dane:9.08€
Knižka na cesty LIETADLOM Knižka na cesty LIETADLOM
Nedostupné
Stop nude! Počas nekonečných ciest autom, lietadlom či vlakom.Pri čakaní v zápche, na letisku alebo na peróne, ale aj kdekoľvek inde, kde hrozí dlhá chvíľa, oceníte perfektnú knižku plnú zábavných aktivít. Majte ju vždy poruke! Cestovanie môže byť niekedy trochu otrava… ale nie s touto úžasnou knižk..
9.99€
Bez dane:9.08€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 178 (15 stránok)