Menu
Your Cart

Aktivity zošity

Aktivity zošity

Ak chcete vaše dieťa rozvíjať zábavnou formou, siahnite po pracovných zošitoch z našej ponuky. Podľa veku si ľahko vyfiltrujete tie, ktoré budú pre vaše dieťatko najvhodnejšie. Vyberte si pracovné zošity pre predškolákov, jednoduché pracovné zošity pre najmenších, ale aj úlohy na precvičovanie pre ostrieľaných školákov.

Pracovné zošity pre deti rozvíjajú grafomotoriku aj logické myslenie, priestorovú predstavivosť, matematické schopnosti, ale taktiež rozširujú slovnú zásobu. Deti sa toho s nimi nielen veľa naučia, ale aj sa dokonale zabavia. Zošity im plnohodnotne vyplnia voľnú chvíľu.

Najpredávanejšie v kategórii Aktivity zošity

Učím sa so samolepkami pre najmenších Učím sa so samolepkami pre najmenších - Na sklade 6.90€ 5.86€
Bez dane: 5.33€
Fingerprint Activities Christmas Fingerprint Activities Christmas - Nedostupné 13.75€
Bez dane: 12.50€
Pracovný zošit pre dievčatá Pracovný zošit pre dievčatá - Nedostupné 6.37€
Bez dane: 5.79€
Skicár na kreslenie Mačka Skicár na kreslenie Mačka
Novinka Nedostupné
Netradičný prázdny zošit nielen na kreslenie mačiekS týmto zošitom v tvare mačky budú mať deti papiere na svoje kresbičky neustále po ruke. Skicár obsahuje 20 čisto bielych prázdnych strán, ktorých mačací tvar motivuje deti na kreslenie najrôznejších mačičiek aj iných zvieratiek. Pokojne ale môžu sl..
6.25€
Bez dane:5.68€
Skicár na kreslenie Tu bývam Skicár na kreslenie Tu bývam
Novinka Nedostupné
Netradičný prázdny zošit nielen na kreslenie domčekovS týmto zošitom v tvare domu budú mať deti papiere na svoje kresbičky neustále po ruke. Skicák obsahuje 20 čisto bielych prázdnych strán, ktorých domčekový tvar motivuje deti na kreslenie najrôznejších domov, izbičiek, obchodov a iných budov a int..
6.25€
Bez dane:5.68€
Moja prvá omaľovánka Zvieratká Moja prvá omaľovánka Zvieratká
Novinka Nedostupné
Vyfarbite rôzne druhy zvierat pomocou Mojej prvej omaľovánky Zvieratká.Naučte dieťatko akej farby sú jednotlivé druhy zvierat - lev, mačka, kohút, lama, a mnohé ďalšie. Vďaka veľkým obrázkom a vonkajším kontúram obrázku je omaľovánka vhodná aj pre najmenšie deti, ktoré na vyfarbovanie používajú prvé..
6.25€
Bez dane:5.68€
Moja prvá omaľovánka Kamaráti Moja prvá omaľovánka Kamaráti
Novinka Nedostupné
Vyfarbite milých kamarátov pomocou Mojej prvej omaľovánky.S kamarátom je život krajší, ktorého vyfarbíš ako prvého? Vďaka veľkým obrázkom a vonkajším kontúram obrázku je omaľovánka vhoná aj pre najmenšie deti, ktoré na vyfarbovanie používaju prvé voskovky. ..
6.25€
Bez dane:5.68€
Moja prvá omaľovánka Moje zážitky Moja prvá omaľovánka Moje zážitky
Novinka Nedostupné
Vyfarbite rôzne predmety z bežného dňa pomocou Mojej prvej omaľovánky.S ktorými predmetmi ste sa dnes stretli - dáždnik, hrianka, kanvica, či iné? Vďaka veľkým obrázkom a vonkajším kontúram obrázku je omaľovánka vodná aj pre najmenšie deti, ktoré na vyfarbovanie používaju prvé voskovky. ..
6.25€
Bez dane:5.68€
Moja prvá omaľovánka Poďme von Moja prvá omaľovánka Poďme von
Novinka Nedostupné
Vyfarbite rôzne predmety z prechádzky s pomocou Mojej prvej omaľovánky.S čím všetkým ste sa stretli počas prechádzky v meste - zmrzlináreň, knihy v kníhkupectve, vlak, či iné? Vďaka veľkým obrázkom a vonkajším kontúram obrázku je omaľovánka vhdná aj pre najmenšie deti, ktoré na vyfarbovanie používaj..
6.25€
Bez dane:5.68€
Pracovný zošit Montessori rozvíja kognitívne schopnosti.V knihe Moja prvá kniha o piatich zmysloch nájdete cvičenia a hry vychádzajúce z princípov svetoznámej pedagogiky Marie Montessori. Aktivity, pri ktorých deti objavujú rozpoznávajú zmyslové orgány, vďaka ktorým tieto zmysly fungujú.Úlohy v..
6.95€
Bez dane:6.32€
Moja prvá kniha o počítaní
Nedostupné
Pracovný zošit Montessori rozvíja kognitívne schopnosti.V knihe Moja prvá kniha o počítaní nájdete cvičenia a hry vychádzajúce z princípov svetoznámej pedagogiky Marie Montessori. Aktivity, pri ktorých deti rozpoznávajú čísla, ich spojitosť s realitou či písanie.Úlohy v tejto knihe rozvíjajú ko..
6.95€
Bez dane:6.32€
Spoznaj záhady vlajok a objavuj svet!V knihe sa deti oboznámia s tajomstvami a princípmi navrhovania vlajok. Dozvedia sa o nich mnoho zaujímavostí, naučia sa, ako má vyzerať vlajka a na čo si dať pri jej navrhovaní pozor. Na konci celého dobrodružstva si dokážu vyrobiť vlastné vlajky!Vďaka množstvu ..
8.95€
Bez dane:8.14€
Spoznaj tajomstvo máp a objavuj svet!Kniha približuje deťom kartografiu, pomocou ktorej sa naučia čítať mapy a zakresliť celý svet. Vyrobia si vlastný kompas aj osvoja súradnice a ich používanie. Vďaka aktivitám v knihe porozumejú mapám a naučia sa vytvoriť vlastné mapy či plány!Vďaka množstvu hier ..
8.95€
Bez dane:8.14€
Matematika môže byť zábavná s lesnými kamarátmi!Knihu plnú farebných ilustrácií, hier, aktivít a pútavých príbehov vytvorila pedagogička a odborníčka na učenie sa hrou. Deti sa zoznámia s dôležitými matematickými pojmami s úsmevom na perách!Vďaka princípu učenia hrou si dieťa vybuduje kladný vzťah k..
8.95€
Bez dane:8.14€
Matematika môže byť zábavná v tejto čarodejníckej škole!Knihu plnú farebných ilustrácií, hier, aktivít a pútavých príbehov vytvorila pedagogička a odborníčka na učenie sa hrou. Deti sa zoznámia s dôležitými matematickými pojmami s úsmevom na perách!Vďaka princípu učenia hrou si dieťa vybuduje kladný..
8.95€
Bez dane:8.14€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 194 (17 stránok)