Menu
Your Cart

Slovart

Tie pravé knihy si nájdu deti malé aj trochu väčšie.

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snažili prinášať našim čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Na svoje si prídu milovníci jedinečných publikácií o umení, populárno náučnej literatúry, ale aj v dnešnej dobe čoraz viac populárnych kuchárok av neposlednom rade aj knižiek pre deti.

Vydavateľstvom najlepších kníh na Slovensku.

Prinášajú na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti. Špeciálnou oblasťou činnosti vydavateľstva je dovoz kníh v cudzích jazykoch, najmä v angličtine. Sústreďujú sa na výtvarné umenie, fotografiu, architektúru, grafický aj interiérový dizajn, ale v ponuke majú aj klasickú a súčasnú beletriu, science fiction a fantasy.


Obrazová encyklopédia dopravných prostriedkov.Viac než 1 000 fantastických obrázkov a tých najfascinujúcejších faktov o dopravných prostriedkoch na pevnine, na vode a vo vzduchu objavíte len v knihe Autá, vlaky, lode a lietadlá. Pre malých milovníkov áut, vlakov, lodí a lietadiel.Zažite neopako..
21.90€
Bez dane:19.91€
Žije v klasickom rozprávkovom svete, ale nie je to typická princezná.A čo s tým princom? zaujme bez ohľadu na vek každé správne dievča. Princezná Florizella ani zďaleka nie je obyčajná princezná – nejedáva ako vrabček, nenosí krásne šaty a odmieta strácať čas vyšívaním. Druhá časť detskej série..
9.95€
Bez dane:9.05€
Mimi a Líza - Zbohom, farba sivá
Nedostupné
Deti sa zoznámia s nevidiacou Mimi.Autorky obľúbenej knižnej série a televíznych večerníčkov Mimi a Líza sa rozhodli priblížiť príbehy dvoch kamarátok aj menším deťom. Pripravili sériu obrázkových kníh s jedným príbehom. Zbohom, farba sivá je druhý príbeh zo série.Tentoraz chcú dievčatá spraviť svet..
9.95€
Bez dane:9.05€
Deti sa zoznámia s nevidiacou Mimi.Autorky obľúbenej knižnej série a televíznych večerníčkov Mimi a Líza sa rozhodli priblížiť príbehy dvoch kamarátok aj menším deťom. Pripravili sériu obrázkových kníh s jedným príbehom.Mimi pozve svoju kamarátku Lízu do svojho sveta, v ktorom sa dá vidieť ušami a r..
9.95€
Bez dane:9.05€
Skutočné príbehy úžasných mačiek.Naši huňatí mačací kamaráti vedia prejaviť rovnakú vernosť, odvahu a talent ako ich majitelia. Prečítaj si o skvelej Tame, mačacej prednostke stanice, o pouličnej mačke Máši, ktorá zachránila odložené bábätko, a o kocúrovi Stubbsovi, ktorý sa stal starostom.Obsahuje ..
9.95€
Bez dane:9.05€
Robopes
Nedostupné
Superhrdinami tohto príbehu sú policajné psy. A nie obyčajné! Prichádza Robopes – hrdina budúcnosti v boji proti zločinu!Najvtipnejší autor detských bestsellerov David Walliams pre vás napísal novú knihu o superhrdinoch. Vraj nič nové?! To asi netušíte, že superhrdinami tohto príbehu sú policajné ps..
14.95€
Bez dane:13.59€
Nájdi s ockom 100 srdiečok!Prežite s Mackom a jeho priateľmi krásny deň v čarovnom lese.Naučíte sa počítať a na prekrásnych obrázkoch nájdete množstvo srdiečok.V každom obrázku tejto pôvabnej knižky s milými básničkami je ich ukrytých dvadsať. Mackovi priatelia z čarovného lesa vám pri tom určite ra..
7.95€
Bez dane:7.23€
Hľadáte dobrú polepšovňu, ktorá zachráni Vaše dieťa pred doživotnou neposlušnosťou?Máte doma dieťa, ktoré sa špára v nose, je zábudlivé, lenivé, papuľnaté a nechce sa umývať?Už nehľadajte - kúpte si knihu veselých nápravných rozprávok a Vaše dieťa sa konečne dozvie, čo ho čaká, keď bude neposlušné!R..
14.95€
Bez dane:13.59€
Dogman Dogman
-25 %
Hrdina so psou hlavou sa predstavuje vo svetovo preslávenom komikse!Hrdina so psou hlavou? Prichádza nový strážca zákona a zástanca psích práv! Je silný, bystrý, má srdce hrdinu a... hustú srsť. Jeho psie spôsoby ho niekedy dostávajú do problémov, no je odhodlaný bojovať za spravodlivosť. Koniec kon..
10.46€ 13.95€
Bez dane:9.51€
Učiť sa matematiku a pritom si užiť kopec zábavy? Tak to stojí zato!Zoznámte sa s našimi štyrmi superhrdinami a superhrdinkami so superschopnosťami – a tie sa veru rátajú! Hopka šikovne skáče z jedného čísla na druhé, Kroky vytvára dokonalé tvary, Mňauko rieši rôzne matematické problémy a Kvika bles..
9.95€
Bez dane:9.05€
Ponorte sa do oceánu čísel a užite si skvelú zábavu!Pracovný zošit umožní deťom zvládnuť nové matematické pojmy bez námahy pomocou špeciálne navrhnutých hier a aktivít. Vďaka pútavému príbehu, farebným ilustráciám a nálepkám sa budú deti venovať matematike s úsmevom na perách!Vďaka princípu učenia h..
9.95€
Bez dane:9.05€
Opäť sú tu pavúčie siete! Opäť je tu rodina Websterovcov!V ďalších príbehoch pribudne na chvíľu nový člen domácnosti, poletí sa do vesmíru, pôjde sa na karneval, prepukne pandémia nákazlivej svrbivky. Bude sa pochabo šetriť a ocko stratí svoje pavúčie vlákno. Našťastie sa všetko vyrieši po websterov..
14.95€
Bez dane:13.59€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 109 (10 stránok)