Menu
Your Cart

Slovart-Print s.r.o.

Tie pravé knihy si nájdu deti malé aj trochu väčšie.

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snažili prinášať našim čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Na svoje si prídu milovníci jedinečných publikácií o umení, populárno náučnej literatúry, ale aj v dnešnej dobe čoraz viac populárnych kuchárok av neposlednom rade aj knižiek pre deti.

Vydavateľstvom najlepších kníh na Slovensku.

Prinášajú na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti. Špeciálnou oblasťou činnosti vydavateľstva je dovoz kníh v cudzích jazykoch, najmä v angličtine. Sústreďujú sa na výtvarné umenie, fotografiu, architektúru, grafický aj interiérový dizajn, ale v ponuke majú aj klasickú a súčasnú beletriu, science fiction a fantasy.


Pippi Dlhá pančucha
Novinka
Príbehy o svojráznom dievčatku poznajú deti na celom svete.Pippi žije sama bez rodičov vo Vile Vilôčke s koňom a opicou. Pippi však nie je vôbec smutná, má kamarátov - susedov Tommiho a Anniku. Všetky tri deti spolu prežívajú rôzne bláznivé dobrodružstvá, až sa nakoniec vydajú loďou na ďaleký ostrov..
24.90€
Bez dane:22.64€
Všetko, čo potrebuješ vedieť o číslach vysvetlené mamutmi.Prečo je nula dôležitá? Čo je to prvočíslo? Na čo slúžia zlomky, desatinné čísla a percentá? Čím sa vyznačuje mnohosten? Čo je to pravdepodobnosť? Aké vlastnosti má Pascalov trojuholník a na čo sa dá využiť Fibonacciho postupnosť? To všetko n..
17.95€
Bez dane:16.32€
Moja prvá kniha o piatich zmysloch
Nedostupné
Pracovný zošit Montessori rozvíja kognitívne schopnosti.V knihe Moja prvá kniha o piatich zmysloch nájdete cvičenia a hry vychádzajúce z princípov svetoznámej pedagogiky Marie Montessori. Aktivity, pri ktorých deti objavujú rozpoznávajú zmyslové orgány, vďaka ktorým tieto zmysly fungujú.Úlohy v..
6.95€
Bez dane:6.32€
Moja prvá kniha o počítaní
Nedostupné
Pracovný zošit Montessori rozvíja kognitívne schopnosti.V knihe Moja prvá kniha o počítaní nájdete cvičenia a hry vychádzajúce z princípov svetoznámej pedagogiky Marie Montessori. Aktivity, pri ktorých deti rozpoznávajú čísla, ich spojitosť s realitou či písanie.Úlohy v tejto knihe rozvíjajú ko..
6.95€
Bez dane:6.32€
Spoznaj záhady vlajok a objavuj svet!V knihe sa deti oboznámia s tajomstvami a princípmi navrhovania vlajok. Dozvedia sa o nich mnoho zaujímavostí, naučia sa, ako má vyzerať vlajka a na čo si dať pri jej navrhovaní pozor. Na konci celého dobrodružstva si dokážu vyrobiť vlastné vlajky!Vďaka množstvu ..
8.95€
Bez dane:8.14€
Spoznaj tajomstvo máp a objavuj svet!Kniha približuje deťom kartografiu, pomocou ktorej sa naučia čítať mapy a zakresliť celý svet. Vyrobia si vlastný kompas aj osvoja súradnice a ich používanie. Vďaka aktivitám v knihe porozumejú mapám a naučia sa vytvoriť vlastné mapy či plány!Vďaka množstvu hier ..
8.95€
Bez dane:8.14€
Zábavná matika - Lesná ríša Zábavná matika - Lesná ríša
Nedostupné
Matematika môže byť zábavná s lesnými kamarátmi!Knihu plnú farebných ilustrácií, hier, aktivít a pútavých príbehov vytvorila pedagogička a odborníčka na učenie sa hrou. Deti sa zoznámia s dôležitými matematickými pojmami s úsmevom na perách!Vďaka princípu učenia hrou si dieťa vybuduje kladný vzťah k..
8.95€
Bez dane:8.14€
Zábavná matika - Čarodejnícka škola Zábavná matika - Čarodejnícka škola
Nedostupné
Matematika môže byť zábavná v tejto čarodejníckej škole!Knihu plnú farebných ilustrácií, hier, aktivít a pútavých príbehov vytvorila pedagogička a odborníčka na učenie sa hrou. Deti sa zoznámia s dôležitými matematickými pojmami s úsmevom na perách!Vďaka princípu učenia hrou si dieťa vybuduje kladný..
8.95€
Bez dane:8.14€
Prežite s Mackom a jeho priateľmi Vianoce v čarovnom lese!V tomto lese totiž Vianoce trvajú až dvanásť dní. Naučte sa počítať a nájdite na prekrásnych obrázkoch množstvo skvelých darčekov.Jednoduchý text s veľkými obrázkami na dvojstranách rozvíjajú detskú fantáziu a obrazotvornosť.Mackovi priatelia..
7.95€
Bez dane:7.23€
Tohtoročné vydanie Guinnessovej knihy rekordov je úžasnejšie ako kedykoľvek predtým!!Okrem modernej grafiky, obsahuje kniha aj stovky doposiaľ neprekonaných rekordov, prináša dych vyrážajúce výkony športovcov i obľúbené kapitoly na témy ako sú telo, vesmír, veda a technika, moderná spoločnosť, alebo..
26.90€
Bez dane:24.45€
Nahliadni do života slávnej herečky Audrey Hepburn.Audrey vyrastala v holandskom meste Arnhem. Po druhej svetovej vojne sa presťahovala do Londýna, kde študovala balet. Účinkovala v mnohých hollywoodskych filmoch a stala sa jednou z najslávnejších herečiek všetkých čias. Spolupracovala s organizácio..
7.95€
Bez dane:7.23€
Nahliadni do života slávneho fantasy spisovateľa J. R. R. Tolkiena.Malý John Ronald Ruele Tolkien často premýšľal, kde a ako vznikajú slová a jazyky. Každý deň po škole sa stretával s kamarátmi a vymýšľali si tajný magický svet. V dospelosti rozprával svojim deťom príbehy, v ktorých sa hobiti, trpas..
7.95€
Bez dane:7.23€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 105 (9 stránok)