Menu
Your Cart

Slovart-Print s.r.o.

Tie pravé knihy si nájdu deti malé aj trochu väčšie.

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snažili prinášať našim čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Na svoje si prídu milovníci jedinečných publikácií o umení, populárno náučnej literatúry, ale aj v dnešnej dobe čoraz viac populárnych kuchárok av neposlednom rade aj knižiek pre deti.

Vydavateľstvom najlepších kníh na Slovensku.

Prinášajú na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti. Špeciálnou oblasťou činnosti vydavateľstva je dovoz kníh v cudzích jazykoch, najmä v angličtine. Sústreďujú sa na výtvarné umenie, fotografiu, architektúru, grafický aj interiérový dizajn, ale v ponuke majú aj klasickú a súčasnú beletriu, science fiction a fantasy.


Aj vy varíte zvlášť pre bábätká, deti a dospelých? Pripravte radšej rovnaké jedlo pre všetkých. Nemožné?Každý ocení radu, ako začať prikrmovať svoje dieťa a zároveň nasýtiť rodinu prípravou rovnakého jedla za menej než 30 minút. Rozlúčte sa s varením niekoľkých jedál denne a prípravou špeciálnych mi..
17.95€
Bez dane:16.32€
Vzoprite sa gravitácii a zistite, ako sa žije vo vesmíre.Aké to je, keď človek obieha okolo Zeme rýchlosťou vyše 28 000 kilometrov za hodinu? Môžu vo vesmíre rásť rastliny? Ako používajú astronauti v stave beztiaže toaletu? Ak vás zaujímajú odpovede na tieto otázky, potom je publikácia Vesmírna stan..
17.95€
Bez dane:16.32€
Čo uvidíš, keď otvoríš kapotu? Aký motor nájdeš v súčasných autách ? spaľovací, elektrický či parný?Najskôr sa ľudia naučili využívať oheň. Potom vynašli koleso - a od toho momentu ľudstvo nachádzalo nové a nové spôsoby premiestňovania sa, pri ktorých nie sú potrebné naše nohy ani konské kopytá.&nbs..
11.95€
Bez dane:10.86€
Prečo majú leopardy škvrny? Prečo mačky pradú? A prečo si z leva nevychováš domáceho miláčika?Mačkovité šelmy, vyzbrojené zubami, pazúrmi a superschopnosťami dravca, sú schopné prežiť kdekoľvek - od púšte až po vrcholky hôr. Ako je teda možné, že mačky sa z obávaných predátorov zmenili na domácich m..
11.95€
Bez dane:10.86€
Bohovia, faraóni a symboly starovekého Egypta.Nádherne ilustrovaná kniha Egyptské mýty vás zavedie do tajomného sveta vyprahnutých púští i ničivých povodní, čudesných bohov, meniacich sa na vtáky, chrobáky či plazy, a mocných faraónov.20 príbehov zo starovekého Egypta.Stretneš sa s múdrou bohyňou li..
17.95€
Bez dane:16.32€
Čo sa v lese schováva?Kamaráti, kamarátky, vitajte a posaďte sa. Teraz vám chcem porozprávať o najstaršom strome z lesa.Pridaj sa aj ty a nájdi na obrázkoch, čo všetko sa v lese skrýva.Spolu s Mackom a ostatnými zvieratkami sa v tejto knižke s básničkami, dozvieš o veľkom starom dube, najstaršom str..
14.95€
Bez dane:13.59€
Len si predstavte, že by vaši rodičia chceli, aby ste neposlúchali....V malej horskej osade pozná dvojčatá Strelu a Treska každý, sú to totiž tie najhoršie decká, aké ste kedy videli - a ich rodičia sú na ne právom hrdí. Neboja sa naozaj ničoho okrem trhania póru a štopkania ponožiek, a tak bez váha..
9.95€
Bez dane:9.05€
Zisti všetko o úspechoch svojej športovej hviezdy.Spoznaj životný príbeh fenomenálneho basketbalistu, ktorý vyrastal ako chudobný chalan v meste Akron v Ohiu, ale vďaka podpore svojho okolia sa vypracoval na jedného z najväčších športovcov v histórii. Sleduj jeho cestu od hviezdy vysokoškolského bas..
7.95€
Bez dane:7.23€
Zisti všetko o úspechoch svojej futbalovej hviezdy.Prečítaj si, ako sa chalan zo športom posadnutej rodiny telocvikárov (šampióna v džude a volejbalistky) stal mašinou na góly a legendou Bundesligy.Zábavný komiks pre futbalových fanúšikov.Zaboduj u svojich kamošov každou jednou štatistikou a zisti, ..
7.95€
Bez dane:7.23€
Kráľovná Alžbeta II. - Malí ľudia, veľké sny Kráľovná Alžbeta II. - Malí ľudia, veľké sny
Nedostupné
Nahliadni do života najdlhšie vládnucej panovníčky kráľovnej Alžbety II.Blízka rodina ju volala Lilibet. Od detstva milovala psy, kone a svoju rodinu. Keď jej otca nečakane korunovali za kráľa a ona sa stala nasledovníčkou trónu, celý svet sa jej obrátil hore nohami. Stala sa najdlhšie vládnucou bri..
7.95€
Bez dane:7.23€
Nahliadni do života slávneho umelca Pabla Picassa.Zdalo by sa, že malý Pablo bol predurčený na to, aby sa stal veľkým umelcom - jeho prvé slovo bolo „ceruzka"! Keď zvládol všetky známe maliarske techniky, rozhodol sa svoj život zasvätiť umeniu. Nebolo to však jednoduché. Keď bol chudobný, pálil vlas..
7.95€
Bez dane:7.23€
Séria Vetroplavci o deťoch, ktoré zachraňujú ohrozené druhy zvierat.Tretia časť série Vetroplavci pre najmenších čitateľov, ktorá ich zábavnou formou vedie k ochrane životného prostredia, je na svete. Sofiu a Maxa tentoraz čarovná loď Veternica dopraví na pobrežie Škótska, kde ich čaká ďalšia záchra..
9.95€
Bez dane:9.05€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 114 (10 stránok)