Menu
Your Cart

Slovart-Print s.r.o.

Tie pravé knihy si nájdu deti malé aj trochu väčšie.

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snažili prinášať našim čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Na svoje si prídu milovníci jedinečných publikácií o umení, populárno náučnej literatúry, ale aj v dnešnej dobe čoraz viac populárnych kuchárok av neposlednom rade aj knižiek pre deti.

Vydavateľstvom najlepších kníh na Slovensku.

Prinášajú na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti. Špeciálnou oblasťou činnosti vydavateľstva je dovoz kníh v cudzích jazykoch, najmä v angličtine. Sústreďujú sa na výtvarné umenie, fotografiu, architektúru, grafický aj interiérový dizajn, ale v ponuke majú aj klasickú a súčasnú beletriu, science fiction a fantasy.


O Štoplíkovi, kým do školy nechodil
Novinka -15 %
Hoci príbehy o ňom vznikli už dávno, dokážu očariť aj rozosmiať i dnešné deti.Štoplík sa narodil pred viac ako 60 rokmi. Tento korkový panáčik zabáva už niekoľko generácií detí.Prvá časť príbehov sa odohráva v škôlke, v škole, na výlete v Tatrách.Štoplík popletie deti pri rozprávaní rozprávok, necht..
14.41€ 16.95€
Bez dane:13.10€
Preži deň ako hovienko, sopka či panda
-15 %
Čo sa deje v ríši zvierat? Čo nám vraví veda o planéte Zem?Začítaj sa do knihy Preži deň ako... a zisti, čo sa deje vo svete okolo nás. Vo vtipných komiksoch, tajných denníkoch a prehľadných nákresoch ťa čaká množstvo pozoruhodných faktov a nových informácií.Najvtipnejší sprievodca po živote na zemi..
12.71€ 14.95€
Bez dane:11.55€
Bláznivá história na kolesách.V tejto nádhernej obrázkovej encyklopédii vám Kocúr Oto a jeho trošku brutálny kamoš Brutus ukážu všetko, čo sa pohybuje na kolesách, od Trójskeho koňa v starovekom Grécku až po motorky Harley Davidson, od poštového koča a parného vlaku až po limuzíny, v ktorých sa preh..
16.95€
Bez dane:15.41€
Ilustrovaná knižka pre nádejných rušňovodičov od 3 rokov.Spoznáte najznámejšie vlaky a dozviete sa, ako tento dopravný prostriedok zmenil náš svet. Dejiny železníc od parných lokomotív až po rýchlovlaky.Železnica (a tiež samotná knižka) je na inovácie bohatá: technické výdobytky a historické mí..
11.95€
Bez dane:10.86€
Nahliadni do života slávneho vedca Alberta Einsteina.Aj keď malý Albert nebol výrečný, jeho myseľ bola neuveriteľná. V škole najskôr veľmi nevynikal, až neskôr si obľúbil matematiku a fyziku a už ako tínedžer vydal svoju prvú vedeckú prácu. Albert zasvätil svoj život skúmaniu vzťahu medzi časom a pr..
7.95€
Bez dane:7.23€
Nahliadni do života slávneho astronauta Neila Armstronga.Keď malý Neil navštívil leteckú šou, lietadlá ho očarovali. Vtedy v ňom vzbĺkla iskrička lásky k lietaniu. Pilotovať lietadlo sa naučil ešte skôr, ako šoférovať auto! Najskôr bol pilotom v Americkej armáde, potom vstúpil do NASA. Čoskoro dosta..
7.95€
Bez dane:7.23€
Krásna kolekcia rozprávok zo všetkých kútov sveta.Táto truhlica plná pokladov v podobe päťdesiatich dvoch obľúbených rozprávok z celého sveta ukrýva známe príbehy ako Mrázik; Hrnček, var; Žabí princ; Pampúšik; Hrniec zlata; Dary severného vetra a Na východ od slnka, na západ od mesiaca, ale i menej ..
14.95€
Bez dane:13.59€
„Ruky si umývaj často, nohy len zriedka a hlavu si neumývaj vôbec."Umývanie rúk, čistenie zubov, sprchovanie, kúpanie, splachovacia toaleta ako súčasť hygieny sú už takou samozrejmosťou, že nad tým ani neuvažujeme.Smradľavé dejiny hygieny.No kedysi si o čistote mysleli niečo úplne iné:„Kúpem sa raz ..
24.90€
Bez dane:22.64€
Keď zomrel Július Satinský, jeho dcéra Lucia mala 16 rokov. Aby sa vyrovnala so stratou, rozhodla sa mu písať listy. Listy z tohto sveta.O tom, ako jej chýba, o spomienkach na detstvo, o tom, čo všetko sa s jeho dielom dialo.Tento rok uplynie od smrti Júliusa Satinského 20 rokov a Lucia sa rozhodla ..
13.95€
Bez dane:12.68€
Miesta, ktoré inšpirovali Stredozem.Nová kniha renomovaného tolkienistu Johna Gartha skúma miesta, ktoré inšpirovali autora Pána prsteňov a Hobita pri tvorbe bájnej Stredozeme. Nájdete v nej viac než 100 obrázkov, medzi nimi Tolkienove vlastné ilustrácie i diela ďalších umelcov, mapy, archívne snímk..
24.90€
Bez dane:22.64€
Zázraky v jednom hrncii.V knihe nájdete návody na rýchle a cenovo dostupné obedy a večere, ktoré si zamiluje celá rodina, napríklad lákavé cestoviny z jednej panvice či neodolateľné zeleninové pochúťky. Dozviete sa, ako najlepšie pripraviť jednotlivé druhy mäsa vrátane obľúbeného kurčaťa a rýb a zís..
27.90€
Bez dane:25.36€
Po troch rokoch vyšetrovania sa detektívom podarilo chytiť vraha sedemnásťročnej prostitútky Ruženky Róžovej, dopichanej v tráve na kraji sídliska. Ďalší prípad na seba nenechá dlho čakať.Napriek sľubu šéfa Alexandra Mayora si Krauz a celá partia z kancelárie stoštyridsaťjeden neužijú zaslúžené osla..
15.95€
Bez dane:14.50€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 109 (10 stránok)