Menu
Your Cart

Tvorenie pre najmenších

Tvorenie pre najmenších

Tvorte s deťmi už od malička! U nás nájdete kreatívne potrebypre deti od 12 mesiacov. Vďaka nim sa deti cvičia jemnú motoriku, grafomotoriku, rozvíjajú si vnímanie farieb a budujú si vzťah ku kreativite a výtvarnému umeniu.

Objavte najrôznejšie voskovky pre najmenších prvotriednych značiek ako Crea Ling či Tookyland. Nechajte batoľatá naplno rozvinúť svoj potenciál vďaka prstovým farbám či veľkým pečiatkám. Zabavte svojich najmenších kreatívne a zmysluplne!

Najpredávanejšie v kategórii Tvorenie pre najmenších

Moje prvé voskovky 6 ks Moje prvé voskovky 6 ks
Nedostupné
Ergonomické voskovky pre najmenších!Moje prvé voskovky pre najmenšie deti od francúzskej značky Crea Lign sú veľké a ergonomicky tvarované. Dobre sa tak držia malým ručičkám a vďaka tomu sú vhodné už pre deti od 12 mesiacov. Nemusíte sa báť ani špiny. Dajú sa pekne umyť z ručičiek a vyprať z oblečen..
14.90€
Bez dane:12.42€
Unikátne jemné voskovky potešia každé dieťaJedinečné umývateľné voskovky pre najmenších sú zabalené v praktickom cestovnom balení. Stačí jemný dotyk voskovky na povrchom a hneď krásne kreslí. Dieťatko tak nemusí na voskovku tlačiť a má z kreslenia radosť. To ho motivuje k ďalšej výtvarnej činnosti. ..
9.25€
Bez dane:7.71€
Jemné voskovky Umývateľné 24 ks (nový obal) Jemné voskovky Umývateľné 24 ks (nový obal)
Nedostupné
Unikátne jemné voskovky potešia každé dieťaJedinečné umývateľné voskovky pre najmenších sú zabalené v praktickom cestovnom balení. Stačí jemný dotyk voskovky na povrchom a hneď krásne kreslí. Dieťatko tak nemusí na voskovku tlačiť a má z kreslenia radosť. To ho motivuje k ďalšej výtvarnej činnosti. ..
18.00€
Bez dane:15.00€
Unikátne jemné voskovky potešia každého.Balenie krásnych farebných voskoviek v praktickom balení. Stačí jemný dotyk s povrchom a voskovka hneď krásne kreslí. Dieťatko tak nemusí tlačiť a má z kreslenia radosť. Súčasťou balenia je aj set s predlohami na vyfarbenie.Voskovky sú ľahko umývateľné.Kaž..
11.95€
Bez dane:9.96€
Kreatívna sada pre malých výtvarníkov s umývateľnými farbami.Táto originálna kreatívna sada v sebe ukrýva 6 kusov prstových prstových farieb, ktoré sú netoxické a bezpečné, a navyše sa dajú ľahko umyť vodou. Tvorenie je tak aj pre najmenšie deti skutočným zážitkom bez strachu, že by "v umeleckom pri..
12.95€
Bez dane:10.79€
Kreatívna sada pre malých výtvarníkov s umývateľnými farbami.Táto originálna kreatívna sada je zabalená v peknom darčekovom balení a ukrýva v sebe prstové fatby, ktoré sú netoxické a bezpečné, a navyše sa dajú ľahko umyť vodou. Tvorenie je tak aj pre najmenšie deti skutočným zážizkom bez strachu, že..
21.90€
Bez dane:18.25€
Pečiatky Stroje Pečiatky Stroje
Nedostupné
Prvá výtvarná hračka.Sada obsahuje 4 ks ergonomicky tvarovaných pečiatok pre deti od 18 mesiacov. Otláčajte si bager, traktor, nákladné auto so žeriavom alebo hasičské autíčko.Pečiatky padnú deťom do rúčky. Jednoduchý úchop, hlboká textúra, veľkosť otlačku cca 5 cm. Rodičia tak môžu pracovať in..
15.20€
Bez dane:12.67€
Pečiatky Domáce zvieratká Pečiatky Domáce zvieratká
Nedostupné
Prvá výtvarná hračka.Sada obsahuje 4 ks ergonomicky tvarovaných pečiatok pre deti od 18 mesiacov. Otláčajte si ovečku, kravičku, sliepočku alebo kačičku.Pečiatky padnú deťom do rúčky. Jednoduchý úchop, hlboká textúra, veľkosť otlačku cca 5 cm. Rodičia tak môžu pracovať interaktívne i s malými d..
15.20€
Bez dane:12.67€
Pečiatky Domáci miláčikovia Pečiatky Domáci miláčikovia
Nedostupné
Prvá výtvarná hračka.Sada obsahuje 4 ks ergonomicky tvarovaných pečiatok pre deti od 18 mesiacov. Otláčajte si psíka, mačičku, zajačika alebo rybičku.Pečiatky padnú deťom do rúčky. Jednoduchý úchop, hlboká textúra, veľkosť otlačku cca 5 cm. Rodičia tak môžu pracovať interaktívne i s malými deťm..
15.20€
Bez dane:12.67€
Pečiatky Safari
Nedostupné
Prvá výtvarná hračka.Sada obsahuje 4 ks ergonomicky tvarovaných pečiatok pre deti od 18 mesiacov. Otláčajte si sloníka, leva, krokodíla alebo opičku.Pečiatky padnú deťom do rúčky. Jednoduchý úchop, hlboká textúra, veľkosť otlačku cca 5 cm. Rodičia tak môžu pracovať interaktívne i s malými deťmi..
15.20€
Bez dane:12.67€
Voskovky z včelieho vosku Ovocie 12 ks Voskovky z včelieho vosku Ovocie 12 ks
Nedostupné
Voskovky v tvare ovocia s obsahom včelieho vosku a živice.Unikátne zloženie voskoviek je jedinečné z hľadiska zdravotnej nezávadnosti a kvality. A okrem toho: ich vôňa je príjemná, nelámu sa a nezašpiní vašim deťom rúčky.Voskovky sú balené v praktickej drevenej krabičke.Vždy po kreslení si deti môžu..
12.50€
Bez dane:10.42€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 13 (2 stránok)