Menu
Your Cart

Tvorenie pre najmenších

Tvorenie pre najmenších

Tvorte s deťmi už od malička! U nás nájdete kreatívne potrebypre deti od 12 mesiacov. Vďaka nim sa deti cvičia jemnú motoriku, grafomotoriku, rozvíjajú si vnímanie farieb a budujú si vzťah ku kreativite a výtvarnému umeniu.

Objavte najrôznejšie voskovky pre najmenších prvotriednych značiek ako Crea Ling či Tookyland. Nechajte batoľatá naplno rozvinúť svoj potenciál vďaka prstovým farbám či veľkým pečiatkám. Zabavte svojich najmenších kreatívne a zmysluplne!

Najpredávanejšie v kategórii Tvorenie pre najmenších

Farby v tube Umývateľné 8 ks s omaľovánkami Farby v tube Umývateľné 8 ks s omaľovánkami
Nedostupné
Bezpečné farby pre najmenšíchFarby v tube s penovým aplikátorom od Tookyland sú skvelé na bodkovanie, tzv. Dot Painting pre najmenšie deti, ktoré ešte len začínajú s tvorením. Plochým penovým hrotom odtláčajú na papier farebné bodky. Priloží tubu na papier, zatlačí a bodka je na svete. Skúsenejší um..
25.50€
Bez dane:21.25€
Farby v tube Umývateľné 6 ks s omaľovánkami Farby v tube Umývateľné 6 ks s omaľovánkami
Nedostupné
Bezpečné farby pre najmenšíchFarby v tube s penovým aplikátorom od Tookyland sú skvelé na bodkovanie, tzv. Dot Painting pre najmenšie deti, ktoré ešte len začínajú s tvorením. Plochým penovým hrotom odtláčajú na papier farebné bodky. Priloží tubu na papier, zatlačí a bodka je na svete. Skúsenejší um..
20.90€
Bez dane:17.42€
Kreatívna sada Prvé voskovky 2 v 1 Jednorožec Kreatívna sada Prvé voskovky 2 v 1 Jednorožec
-70 %
Voskovky pre najmenších v darčekovom baleníKreatívna sada 2 v 1 Jednorožec od Tookyland je určená pre najmenších umelcov, ktorí sa ešte len zoznamujú s tvorením. V pevnom uzatvárateľnom boxe deti nájdu 12 nádherne farebných voskoviek v podobe roztomilých jednorožcov a 1 kreatívny zošit so 45 listami..
6.45€ 21.50€
Bez dane:5.38€
Kreativná sada Prvé voskovky 2 v 1 Dinosaurus Kreativná sada Prvé voskovky 2 v 1 Dinosaurus
-60 %
Voskovky pro nejmenší v darčekovom baleníKreativní sada 2 v 1 Dinosaurus od Tookyland je určen pro nejmenší umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. V pevném uzavíratelném boxu děti najdou 12 nádherně barevných voskovek v podobě roztomilých dinosaurů a 1 kreativní sešit se 45 listů plný omalová..
8.60€ 21.50€
Bez dane:7.17€
Veľká kreatívna sada 4 v 1 Farby v tube Veľká kreatívna sada 4 v 1 Farby v tube
Nedostupné
4 obľúbené kreatívne potreby v jednomVeľká kreatívna sada 4 v 1 Farby v tube od Tookyland je určená pre malých umelcov, ktorí sa ešte len zoznamujú s tvorením. Rodičia ocenia, že nič nemusí zdĺhavo pripravovať. V prenosnom kreatívnom boxe nájdete 4 obľúbené kreatívne potreby Tookyland, ktoré je možn..
39.90€
Bez dane:33.25€
Ideálny darček pre malých umelcovOriginálna kreatívna sada s prstovými farbami a ďalšími kreatívnymi potrebami od Tookyland je zabalená v praktickom prenosnom boxe. Ukrýva v sebe obľúbené prstové farby, ktoré sú bezpečné pre najmenšie detičky, dajú sa ľahko umyť vodou a vyprať. Vďaka jemnej konziste..
21.90€
Bez dane:18.25€
Prstové farby 6 farieb Prstové farby 6 farieb
Nedostupné
Farby pre najmenších umelcovJedinečné prstové farby od Tookyland sú skvelé na prvé tvorenie s malými deťmi. 6 rôznych farieb v 60 ml tubách poskytuje množstvo materiálu na najrôznejšie kreatívne činnosti. Farby sú veľmi jemné, ľahko sa rozotierajú a majú nádherné farby. Po maľovaní deti upratajú tub..
12.50€
Bez dane:10.42€
Prstové farby 12 ks Prstové farby 12 ks
Na ceste
Farby pre najmenších umelcovJedinečné prstové farby od Tookyland sú skvelé na prvé tvorenie s malými deťmi. 12 rôznych farieb v 60 ml tubách poskytuje množstvo materiálu na najrôznejšie kreatívne činnosti. Farby sú veľmi jemné, ľahko sa rozotierajú a majú nádherné farby. Po maľovaní deti upratajú tu..
18.35€
Bez dane:15.29€
Ergonomicky tvarované pečiatky pre najmenšíchVeľké okrúhle pečiatky pre deti so zvieratkami zo savany od francúzskej značky Crea Lign sú ergonomicky tvarované. Dobre sa držia malým ručičkám, a preto sú vhodné už pre deti od 12 mesiacov. V balení nájdete 5 veľkých pečiatok so zvieratkami a jeden veľk..
19.90€
Bez dane:16.58€
Ergonomicky tvarované pečiatky pre najmenšíchVeľké okrúhle pečiatky pre deti s domácimi zvieratkami od francúzskej značky Crea Lign sú ergonomicky tvarované. Dobre sa držia malým ručičkám, a preto sú vhodné už pre deti od 12 mesiacov. V balení nájdete 5 veľkých pečiatok so zvieratkami a jeden veľký ..
19.90€
Bez dane:16.58€
Moje prvé voskovky 9 ks Moje prvé voskovky 9 ks
Na ceste
Ergonomické voskovky pre najmenších!Moje prvé voskovky pre najmenšie deti od francúzskej značky Crea Lign sú veľké a ergonomicky tvarované. V balení je 9 ks! Dobre sa tak držia malým ručičkám a vďaka tomu sú vhodné už pre deti od 12 mesiacov. Nemusíte sa báť ani špiny. Dajú sa pekne umyť z ručičiek ..
19.90€
Bez dane:16.58€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 21 (2 stránok)