Menu
Your Cart

Janod

V drevenej jednoduchosti je krása.

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Drevené hračky Janod umožňujú deťom rozvíjať svoju predstavivosť a snívať.

Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím dizajnérov. 

Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový. Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia.

Fotoaparát Fotoaparát
Nedostupné
Drevený fotoaparát zaujme nielen svojim dizajnom, ale aj wau efektmi. Má zvukové a svetelné efekty, vďaka čomu pripomína reálny fotoaparát. Disponuje aj zvukom a svetlom. Malý fotograf sa do dreveného fotoaparátu zamiluje už na prvý pohľad, pretože má premyslené detaily a nadčasový dizajn.Rozmery 10..
16.99€
Bez dane:14.16€
Prepraví všetky vaše autíčka.Tento veľký drevený nákladný automobil na prepravu áut s odnímateľným prívesom dokáže prepraviť 3 autá naraz. Vďaka veľkému uhlu otočenia volantu vie ísť všade. Transportér má gumené kolieska, ktoré sú dokonale tiché. Vrátane 3 áut. Rozvíja fantáziu a jemnú motoriku vášh..
40.00€
Bez dane:33.33€
Poďte s nami na epické dobrodružstvo v dažďovom pralese! Toto multifunkčné chodítko na tlačenie je skvelé pre deti, ktoré sa učia chodiť. Má 4 gumené kolieska, ktoré sú vďaka tomu tiché a vstavaná dorazová skrutka umožňuje kolesá zablokovať. Chodítko so 6 rôznymi aktivitami vrátane počítadla, škatuľ..
79.99€
Bez dane:66.66€
Bolid je kolekcia vozidiel Janod! Tento rad bol navrhnutý pre najmenších vo veku 2 a viac rokov a navyše obsahuje vysokokvalitné materiály, aby boli všetky hračky Bolid skutočne pevné! S týmito vozidlami pevne usadenými na gumených kolesách si vaše dieťa bude môcť užiť veľa hodín hry v piesku, záhra..
64.99€
Bez dane:54.16€
Veľryba vám pomôže s učením.Drevená hračka na učenie farieb a zároveň sa detičky môžu učiť triediť podľa tvarov jednotlivé zvieratká, ktorými sa veľryby kŕmia. Drevená hračka vďaka ktorej sa vaše dieťa naučí farby a to triedeným farebnej potravy do úst veľryby pomocou drevenej pinzety! Drevené dieli..
29.99€
Bez dane:24.99€
Siréna húka, nechajte hasičov prejsť! Nechajte svoje dieťa objavovať každodenný život hasičov. Táto šikovná drevená hasičská stanica pozostáva z 2 hasičov, ktorí sa môžu skĺznuť po tyči, vrtuľníka a 4 vozidiel: 2 áut, 1 sanitky a 1 hasičského auta s odnímateľným rebríkom. Všetci môžu používať rampy,..
70.00€
Bez dane:58.33€
Vydajte sa na vidiek a na polia plné krásnych kvetov. Multifunkčný stolík obsahuje všetky obľúbené hospodárske zvieratá! Tento stôl v ranom veku prevedie deti vo veku už od 12 mesiacov od jedného objavu k druhému v prostredí, ktoré budú zbožňovať!Farby sú na vodnej báze.Poďme teda do toho a pom..
55.00€
Bez dane:45.83€
Puzzle v kufríku Savana Puzzle v kufríku Savana
Nedostupné
Objavuj divokú savanu a zabav sa pri jej skladaní.Zvieratká, príroda, divočina! Objavte savanu s týmto nádherným 54-dielnym kartónovým puzzle s množstvom detailov. Puzzle sú balené v originálnom a praktickom kufríku vhodnom na doma aj na cesty. Puzzle rozvíja logiku, pamäť a jemnú motoriku.Ba..
16.99€
Bez dane:14.16€
Objavuj dobrodružstvá pirátov a zabav sa pri ich skladaní.Piráti, more, poklady! Objavte pirátsky život s týmto nádherným 36-dielnym kartónovým puzzle s množstvom detailov. Puzzle sú balené v originálnom a praktickom kufríku vhodnom na doma aj na cesty. Puzzle rozvíja logiku, pamäť a jemnú ..
16.99€
Bez dane:14.16€
Abeceda a čísla do vane Abeceda a čísla do vane
Nedostupné
Učenie hrou aj pri večernom kúpaní!S touto penovou abecedou s číslicami môžete vaše dieťa učiť písmenká a číslice hravou formou.  Sada obsahuje 36 veľkých dielikov v rôznych farbách (26 písmen A-Z a 10 číslic 0-9). Sú vyrobené z penovej hmoty a držia tak na všetkých hladkých povrchoch: kachličk..
19.99€
Bez dane:16.66€
Pečiatky Dinosaury 15 ks Pečiatky Dinosaury 15 ks
Nedostupné
S týmito pečiatkami sa deti skutočne zabavia!Roarrrrr! Nechajte svojho malého prieskumníka stretnúť sa tvárou v tvár s dinosaurami. Diplodocus, T-Rex, ich stopy, skaly, stromy a sopka čakajú na vytvorenie nového sveta.Obľúbený motív dinosaurov, s ktorým môžu využiť kreativitu a svoju fantáziu.Týchto..
14.99€
Bez dane:12.49€
Pečiatky Jednorožec 15 ks Pečiatky Jednorožec 15 ks
Nedostupné
S týmito pečiatkami sa dievčatá skutočne zabavia!Ďalšia zastávka, je krajina jednorožcov! Táto skvelá súprava obsahuje 15 penových pečiatok: rozprávkové fantastické zvieratká, sladkosti, srdiečka a dúhu... všetko, čo bude váš drobec potrebovať, aby mohol uniknúť do rozprávkového sveta jednorožcov.Ob..
14.99€
Bez dane:12.49€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 66 (6 stránok)