Menu
Your Cart

Janod

Francúzske drevené hračky

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Francúzske drevené hračky Janod umožňujú deťom rozvíjať svoju predstavivosť a snívať.

Kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne  

Dizajn francúzskych drevených hračiek Janod je nadčasový. Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia.

Tvorenie s polymérovou hmotou Sladkosti Tvorenie s polymérovou hmotou Sladkosti
Nedostupné
Tvorenie s polymérovou hmotou SladkostiPozor všetci gurmáni, sladkosti a koláčiky čakajú Vďaka tejto kreatívnej krabičke si deti od 7 rokov vyzdobia 3 obrázky pomocou mini palíc. Tieto malé plátky polymérovej hmoty v tvare ovocia alebo koláčikov sa prilepia na dosky, aby im dodali ešte väčšiu lahodn..
11.99€
Bez dane:9.99€
Magnetická kniha - JednorožceVitajte vo fantastickom a očarujúcom svete jednorožcovTáto magnetická hračka obsahuje 44 magnetov a 10 kariet. Cieľom je vytvoriť krásnych jednorožcov. Každý má svoju osobnosť a prostredie. Jedným z príkladov je, že morský jednorožec sa môže pochváliť dlhou plutvou podob..
19.99€
Bez dane:16.66€
Magnetická kniha - Požiarnici Magnetická kniha - Požiarnici
Nedostupné
Magnetická kniha - PožiarniciPridajte sa do tímu hasičov Magnéti'bookCieľom hry je poskladať vozidlá na magnetickom pozadí podľa modelov na kartách. Deti si tak môžu okrem helikoptéry, lietadla a člna vytvoriť aj klasiku – veľkú verziu hasičského auta! Táto magnetická hra poteší deti vo veku od 3 ro..
19.99€
Bez dane:16.66€
Puzzle v kufríku 4v1 Farma Puzzle v kufríku 4v1 Farma
Nedostupné
Puzzle v kufríku 4v1 FarmaObjavte, aké zvieratká žijú na farmeNechajte sa okúzliť krásnymi ilustráciami, ktoré deťom pomôžu naučiť sa mená zvieratiek a ich mláďat: králik a jeho zajačiky, ovečka s jahniatkom, kravička s teliatkom a morka a jej hydina. Svoje farmárske skladačky môžu drobci dokončiť a..
18.99€
Bez dane:15.83€
Magnetické príbehy - Domáci miláčikovia Magnetické príbehy - Domáci miláčikovia
Nedostupné
Magnetické príbehy - Domáci miláčikoviaVitajte v dome plnom zvieratiek, o ktoré sa treba starať Budete sa musieť hrať s loptičkou a psíkom, kŕmiť rybičky a dávať pozor na škrečka, ktorý sa rád skrýva v topánkach. Otvorte túto úžasnú magnetickú knihu a ponorte sa do sveta domácich miláčikov. Náj..
9.99€
Bez dane:8.33€
Magnetické príbehy - Africké zvieratká Magnetické príbehy - Africké zvieratká
Nedostupné
Magnetické príbehy - Africké zvieratkáJe čas objaviť africké zvieratáLev, slon, opica, surikata a dokonca aj piraňa, všetci trpezlivo čakajú na akékoľvek nové dobrodružstvá, ktoré si vaše dieťa vymyslí. Táto knižka obsahuje všetko, čo drobci budú potrebovať na vymýšľanie nekonečných príbehov: veľké ..
9.99€
Bez dane:8.33€
Magnetické príbehy - Narodeninová párty zvieratkáOtvorte magnetickú knihu a staňte sa vítaným hosťom na epickej zvieracej pártyLev a slon hrajú na bubny, zatiaľ čo krokodíl čaká na ideálny okamih na odovzdanie darčeka. S 30 magnetkami a veľkým magnetickým pozadím bude mať vaše dieťa všetko, čo potre..
9.99€
Bez dane:8.33€
Magnetické príbehy - Na stavbe Magnetické príbehy - Na stavbe
Nedostupné
Magnetické príbehy - Na stavbeOtvorte magnetickú knihu a ponorte sa do veľkého staveniskaPozor! Prechádza okolo horúci náklad! Miešačka cementu je v pohybe a zbíjačka nezaostáva. Našťastie je tu architekt, aby pomohol zorganizovať chaos! S magnetickým pozadím a 30 magnetkami bude môcť vaše dieťa oži..
9.99€
Bez dane:8.33€
Magnetické príbehy - PožiarniciStaňte sa na jeden deň hasičom Požiar zachvátil obchod a malé dievčatko si zlomilo nohu, ale chvalabohu, hasičské auto a sanitka nie sú ďaleko. Otvorte knihu a objavte veľké magnetické pozadie a 30 magnetiek, ktoré pomôžu malým deťom vymyslieť veľa príbehov súvisiacich..
9.99€
Bez dane:8.33€
Magnetické príbehy - JednorožecVstúpte do nádherného sveta jednorožcovJednorožce skáču z oblaku na oblak a jedia všetky sladkosti čo nájdu okolo seba vo vesmíre. V knihe nájdete veľké magnetické pozadie a 30 magnetiek zobrazujúcich jednorožce a dekorácie, ktoré sú ideálne na doplnenie scény akéhokoľ..
9.99€
Bez dane:8.33€
Magnetické príbehy - Farma Magnetické príbehy - Farma
Nedostupné
Magnetické príbehy - FarmaPríďte stráviť rušný deň na farme a ponorte sa do jej príbehov Zatiaľ čo sa farmár šiel starať o svoju úrodu, malí pomocníci na farme majú za úlohu zbierať jablká a zabrániť prešibaným ovečkám v pokuse o útek z farmy. S 30 magnetkami a veľkým magnetickým pozadím budú mať dr..
9.99€
Bez dane:8.33€
Magnetické príbehy - DinosauryOtvorte túto úžasnú magnetickú knihu a ponorte sa do sveta dinosaurovV knihe nájdete veľké magnetické pozadie a 30 magnetiek zobrazujúcich dinosaurov a dekorácie, ktoré sú ideálne na doplnenie scény akéhokoľvek príbehu. S touto rozkošnou magnetickou knihou fantázia vášh..
9.99€
Bez dane:8.33€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 77 (7 stránok)