Menu
Your Cart

Janod

Francúzske drevené hračky

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Francúzske drevené hračky Janod umožňujú deťom rozvíjať svoju predstavivosť a snívať.

Kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne  

Dizajn francúzskych drevených hračiek Janod je nadčasový. Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia.

Origami Rakety Origami Rakety
Novinka
Origami súprava pre každého astronautaPapierová raketa je detská klasika. Verzia od Janod to posúva do nových výšin. Sada obsahuje 10 listov papiera, z ktorých môžete vyrobiť 5 rôznych rakiet. Kartónový odpaľovač s elastickou gumičkou vám umožní vystraliť vaše rakety nadzvukovou rýchlosťou. 3, 2, 1...
8.99€
Bez dane:7.49€
Mozaika Vesmír Mozaika Vesmír
Novinka
Kreatívna súprava mozaika Vesmír Kreatívna sada umeleckých remesiel obsahuje 5 obrázkov rôznych veľkostí a tvarov (okrúhle, šesťuholníkové, na šírku a na výšku) pre neustále sa meniace DIY aktivity! S touto kreatívnou sadou sa vaše dieťa zabaví dopĺňaním obrázkov znázorňujúcich pekné výjavy z v..
17.99€
Bez dane:14.99€
Maľovanie s číslami Delfíny Maľovanie s číslami Delfíny
Novinka
Maľovanie pomocou čísel - Delfíny Maľovanie podľa čísel najviac pripomína maľovanky, ako ich poznáme ešte zo škôlky. Samozrejme, že nie úplne rovnaké. Miesto farebného vzoru, ktorý by ste mali obkresliť, dostanete len plátno s očíslovanými plôškami. Každé číslo zodpovedá konkrétnej farbe, ktorú..
13.99€
Bez dane:11.66€
Maľovanie s číslami Dinosaury Maľovanie s číslami Dinosaury
Novinka
Maľovanie pomocou čísel - DinosauryMaľovanie podľa čísel najviac pripomína maľovanky, ako ich poznáme ešte zo škôlky. Samozrejme, že nie úplne rovnaké. Miesto farebného vzoru, ktorý by ste mali obkresliť, dostanete len plátno s očíslovanými plôškami. Každé číslo zodpovedá konkrétnej farbe, ktorú pou..
13.99€
Bez dane:11.66€
Ilustrované puzzle s magickou tematikou pre malých aj veľkýchVšetci budúci čarodejníci a čarodejnice by sa mali pripraviť, pretože môžu exkluzívne náhliadnuť do dielne našich kúzelníkov! Čarovný elixír sa pripravuje a deti vo veku od 7 rokov majú za úlohu objaviť jeho tajomstvo poskladaním puzzle. L..
19.00€
Bez dane:15.83€
Niečo si želajte! Kreatívna sama na vytváranie náramkov želaní S touto súpravou na vytváranie náramkov si môžu deti vo veku 8 a viac rokov vyrobiť vlastné šperky, ktoré si ponechajú alebo dajú ako náramky priateľstva. Princíp? Želajte si tak, že náramok uzatvoríte zauzlenými článkami, a keď sa rozop..
13.00€
Bez dane:10.83€
Kreatívna súprava na maľovanie s diamantami pre mladých remeselníkovSúprava na maľovanie s kamienkami je ideálna pre mladých kreatívcov vo veku od 8 rokov. Vyžaduje jemnosť a precíznosť. Na zvládnutie tejto techniky nie sú potrebné žiadne akvarely alebo dokonca voda: lesklé mini kamienky sú po ruke,..
15.99€
Bez dane:13.33€
Vytvorte si pestrofarebného papagája a majestátneho tigra Poďte s nami do džungle a vytvorte si pestrofarebného papagája a majestátneho tigra. Táto kreatívna súprava vám umožní vytvoriť 2 úžasné motúzové portréty zvierat podľa návodu krok za krokom. Krásne výtvory na ozdobenie izby! Pokojn..
16.99€
Bez dane:14.16€
Ozdobte si svojho jednorožcaJednorožci chcú len žiariť! Idú ruka v ruke s leskom, snami a tajomstvom: potrebujú pomoc pri hľadaní všetkých ich iskier! Táto umelecko-kreatívna súprava pre deti od 7 rokov obsahuje 4 obrázky, ktoré možno ozdobiť perleťovými a 3D farbami. Obsahuje všetko, čo deti potreb..
17.99€
Bez dane:14.99€
Ilustrované puzzle s motívom záhrada Nádherne ilustrované puzzle s motívom Záhrada. Tieto kartónové puzzle s 36 ks dielikmi určite očaria a zabavia nejedno dieťatko. Puzzle sú balené v originálnom a praktickom kufríku so zatváraním, takže sú vždy upratané a zároveň sú pekným doplnkom detských i..
18.99€
Bez dane:15.83€
Zajačik 1, Zajačik 2, ste pripravení na misiu s raketoplánom Mrkva? Vydajte sa spolu s nimi na veľmi dôležitú misiu, spolu s krásnymi ilustráciami vesmírnej mrkvy, astro-králika, puzzle je vhodné pre deti od 5 rokov.Toto 54-dielne kartónové puzzle je zábavným dobrodružstvom počas vesmírnych pretekov..
19.00€
Bez dane:15.83€
Vpred malí prieskumníci! Objavte svet zvierat s týmto ilustrovaným puzzle s motívom divokých zvierat, ktoré je vhodné pre deti od 4 rokov. Toto puzzle sa skladá z 36 dielikov a je dodávané s plagátom, ktorý možno použiť ako predlohu.Rozmery zloženého puzzle budú 100 x 20 cm. Všetko je uložené v pekn..
18.99€
Bez dane:15.83€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 69 (6 stránok)