Menu
Your Cart

Peračníky

Peračníky

Hurá do školy! Krásne farebné, tematické, ilustrované a designové peračníky do školy aj do škôlky čakajú len na vaše deti. Väčší peračník s množstvom priehradiek či trojposchodový peračník nesmie chýbať vo výbave prváčika. Menšie peračníky s jedným vreckom zas potešia malé deti, ktoré chodia do škôlky, ale ocenia ich aj staršie deti na dovolenke či na výlete.

Pre vaše deti vyberáme len to najlepšie, preto u nás nájdete kvalitné peračníky so zvieratkami Trixie, peračníky do školy Frii of Norway. A naplniť ich môžete písacími potrebami Stabilo.

Najpredávanejšie v kategórii Peračníky

1 Peračník Magic Peračník Magic - Nedostupné 17.00€
2 Peračník Ballerina Dark Pink Peračník Ballerina Dark Pink - Nedostupné 18.50€
3 Peračník Best Friends Blue Peračník Best Friends Blue - Nedostupné 18.50€
4 Peračník Unicorn Peračník Unicorn - Nedostupné 17.00€
Peračník Unicorn Purple Peračník Unicorn Purple
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Unicorn Purple od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. V peračníku sa nachádza rozvrh hodín, inak je prázdny, písacie potreby si doplníte podľa aktuálnej potreby vášho školáka.Dizajn peračníka v sebe..
18.50€
Bez dane:15.42€
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Robot Game Blue od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. V peračníku sa nachádza rozvrh hodín, inak je prázdny, písacie potreby si doplníte podľa aktuálnej potreby vášho školáka.Dizajn peračníka v seb..
18.50€
Bez dane:15.42€
Peračník Ninja Blue
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Ninja Blue od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. V peračníku sa nachádza rozvrh hodín, inak je prázdny, písacie potreby si doplníte podľa aktuálnej potreby vášho školáka.Dizajn peračníka v sebe kom..
18.50€
Bez dane:15.42€
Peračník Dinosaur Black
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Dinosaur Black od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. V peračníku sa nachádza rozvrh hodín, inak je prázdny, písacie potreby si doplníte podľa aktuálnej potreby vášho školáka.Dizajn peračníka v sebe..
18.50€
Bez dane:15.42€
Peračník Best Friends Blue
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Best Friends Blue od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. V peračníku sa nachádza rozvrh hodín, inak je prázdny, písacie potreby si doplníte podľa aktuálnej potreby vášho školáka.Dizajn peračníka v s..
18.50€
Bez dane:15.42€
Peračník Ballerina Dark Pink
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Ballerina Dark Pink od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. V peračníku sa nachádza rozvrh hodín, inak je prázdny, písacie potreby si doplníte podľa aktuálnej potreby vášho školáka.Dizajn peračníka v..
18.50€
Bez dane:15.42€
Peračník Magic Peračník Magic
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Magic od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplníte ho pomôcka..
17.00€
Bez dane:14.17€
Peračník Unicorn Peračník Unicorn
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Unicorn od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplníte ..
17.00€
Bez dane:14.17€
Peračník Robot Game
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Robot Game od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplní..
17.00€
Bez dane:14.17€
Peračník Ninja Peračník Ninja
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Ninja od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplníte ho..
17.00€
Bez dane:14.17€
Peračník Dino
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Dino od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplníte ho ..
17.00€
Bez dane:14.17€
Peračník Best Friends
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Best Friends od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a napl..
17.00€
Bez dane:14.17€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 17 (2 stránok)