Menu
Your Cart

Peračníky

Peračníky

Hurá do školy! Krásne farebné, tematické, ilustrované a designové peračníky do školy aj do škôlky čakajú len na vaše deti. Väčší peračník s množstvom priehradiek či trojposchodový peračník nesmie chýbať vo výbave prváčika. Menšie peračníky s jedným vreckom zas potešia malé deti, ktoré chodia do škôlky, ale ocenia ich aj staršie deti na dovolenke či na výlete.

Pre vaše deti vyberáme len to najlepšie, preto u nás nájdete kvalitné peračníky so zvieratkami Trixie, peračníky do školy Frii of Norway. A naplniť ich môžete písacími potrebami Stabilo.

Najpredávanejšie v kategórii Peračníky

1 Peračník Myš Peračník Myš - Na sklade 15.97€
2 Peračník Ballerina Peračník Ballerina - Nedostupné 17.00€
3 Peračník Unicorn Peračník Unicorn - Nedostupné 17.00€
4 Peračník Dino Peračník Dino - Nedostupné 17.00€
Peračník Unicorn Peračník Unicorn
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Unicorn od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplníte ..
17.00€
Bez dane:14.17€
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Robot Game od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplní..
17.00€
Bez dane:14.17€
Peračník Ninja Peračník Ninja
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Ninja od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplníte ho..
17.00€
Bez dane:14.17€
Peračník Dino
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Dino od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplníte ho ..
17.00€
Bez dane:14.17€
Peračník Best Friends
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Best Friends od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a napl..
17.00€
Bez dane:14.17€
Peračník Ballerina
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Ballerina od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplnít..
17.00€
Bez dane:14.17€
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Yellow od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplníte ho pomôck..
17.00€
Bez dane:14.17€
Peračník Dinosaur Peračník Dinosaur
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Dinosaur od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplníte ho pomô..
17.00€
Bez dane:14.17€
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Night Blue od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplníte ho po..
17.00€
Bez dane:14.17€
Urobte deťom radosť originálnym vreckom na ceruzky.Rozkošný peračník s motívom králika od belgickej značky Trixie sa hodí už pre tie najmenšie deti na rôzne ceruzky, fixky alebo aj rôzne drobnosti. Je skvelý na doma aj na cesty. Jednoducho do neho zbalíte všetky písacie potreby a ide sa na dovolenku..
15.97€
Bez dane:13.31€
Urobte deťom radosť originálnym vreckom na ceruzky.Rozkošný peračník s motívom myšky od belgickej značky Trixie sa hodí už pre tie najmenšie deti na rôzne ceruzky, fixky alebo aj rôzne drobnosti. Je skvelý na doma aj na cesty. Jednoducho do neho zbalíte všetky písacie potreby a ide sa na dovolenku! ..
15.97€
Bez dane:13.31€
Urobte deťom radosť originálnym vreckom na ceruzky.Rozkošný peračník s motívom tučniaka od belgickej značky Trixie sa hodí už pre tie najmenšie deti na rôzne ceruzky, fixky alebo aj rôzne drobnosti. Je skvelý na doma aj na cesty. Jednoducho do neho zbalíte všetky písacie potreby a ide sa na dovolenk..
15.97€
Bez dane:13.31€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 15 (2 stránok)